Buradasınız: 
Erzurum Oltu Devlet Hastanesi

Erzurum Oltu Devlet Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Pratisyen hekim, Kulak burun boğaz doktoru, Ürolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Göz doktoru, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kardiyolog, Genel cerrah, Göğüs hastalıkları doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Erzurum Oltu Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Erzurum Oltu Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Erzurum Oltu Devlet Hastanesi Erzurum ilinde Yasin Haşimoğlu mahallesi Narman Cad.no:8 adresinde bulunmaktadır. Erzurum Oltu Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4428161554 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Kadriye Tanas

  İç Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   Doktor Hanımı bir kaç gün önce Bursa Kızılay Devlet Hastanesi'nde tanıdım, bir dahiliye uzmanına görünmem gerekiyordu. Bursa' ya yeni tayini çıkmış, iyi ki de çıkmış diyorum. Böyle doktorlara çok ihtiyacımız var. İlgisinden alakasından, güleryüzlü, samimi yaklaşımından çok ama çok memnun kaldım. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Hasta olmasam da sizi ziyarete gelmek isterim. Mükemmel bir doktor ve harika bir insansınız. İyi ki Bursa' ya geldiniz doktor hanım, sizi çokk sevdikk!!!!

  • çok memnunum

   çok iyi bir doktorsunuz kadriye hanım

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ali Cihan Yiğiter

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yaklaşık 6 ay önce arkadaş tavsiyesiyle burun estetiği olmak için doktoruma görüşmeye gittim.Açıkçası burun estetiği konusunda kesinlikle cok başarılı.Ameliyat bir tarafa bir defa cok ilgili ve alakalı.Ameliyat öncesi fotoraflar üzerinde isteyip istemedim herşeyi sordu.Neyin nasıl yapılcanın anlattı.Açıkçası ilk hafta alçısı cıktında şişlik vardı.Ama 1 ayda falan baya indi.Ameliyat sonrası 6 ay gecti su anda cok düzgün doğal bir burnum var.Hiçkimse anlamıyor ameliyat oldumu bile.3 tane daha arkadasımı ameliyat içim doktoruma yolladım.Hepsi cok memnun.Tekrardan eline sağlık doktorum.

  • çok memnunum

   Mrb arkadaşlar ben bu ameliyati olmadan önce çok düşündüm ve cok korktum doktoru baya bi arastirdiktan sonra doktorumun isinde çok iyi olduğunu öğrendim ameliyati olmayı hem sağlık açısından hemde dah güzel bi görünüme sahip olması için bu ameliyati oldum ... ameliyattan sonra ilkten çok baş ağrısı hissettim ama burnuma dayalı herhangi büyük bi acı hissetmedim bu ameliyati olalı 5 ay oldu iyi ki olmuşum bu ameliyati çok memnunum... doktorumun hastalarla ilgisi onları motive etmesi kişi daha çok cesaretlendiriyor ... iyi ki bu ameliyati ali beye yaptırdım bütün korkularım geçti ve cok iyi bir sonuç elde ettim..!

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (39) göz at