Erciyes Üniversitesi

İç hastalıkları uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kardiyolog, Radyolog, Kulak burun boğaz doktoru, Genel cerrah, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Biyokimya uzmanı, Göz doktoru, Dermatolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Nörolog, Kalp ve damar cerrahı, Fizik tedavi uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Göğüs hastalıkları doktoru, Beyin ve sinir cerrahı, Ürolog, Gastroenterolog, Mikrobiyolog, Genetik uzmanı, Göğüs cerrahı, Nefrolog, Patolog, Çocuk psikiyatristi, Aile hekimi, Halk sağlığı hekimi, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Acil tıp doktoru, Çocuk cerrahı, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Neonatolog, Çocuk nöroloji uzmanı, Çocuk hematolojisi doktoru, Çocuk kardiyoloğu, Çocuk endokrinoloji doktoru, Çocuk nefroloji uzmanı, Hematolog, Psikiyatrist, Nükleer tıp doktoru, Radyasyon onkoloğu, Onkolog, Çocuk alerjisi doktoru, Romatolog, El cerrahı, Ağız diş ve çene cerrahı, Spor hekimi, Çocuk onkoloji uzmanı, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman, Perinatolog, Çocuk göğüs hastalıkları doktoru, Çocuk enfeksiyonu doktoru, Farmakolog, Göğüs hastalıkları ve tüberküloz doktoru, Ağız ve diş sağlığı, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Algoloji doktoru, Alerji hastalıkları doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Erciyes Üniversitesi kadrosunda 6 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 30 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Erciyes Üniversitesi kadrosunda 6 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 30 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 10 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 6 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 7 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 27 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 5 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 13 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 12 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 8 adet gastroenteroloji uzmanı, 18 adet genel cerrahi uzmanı, 7 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 10 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 21 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet halk sağlığı uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 38 adet iç hastalıkları uzmanı, 14 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 10 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 26 adet kardiyoloji uzmanı, 24 adet kulak burun boğaz uzmanı, 7 adet nefroloji uzmanı, 4 adet neonatoloji uzmanı, 16 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 15 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 8 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 24 adet radyoloji uzmanı, 3 adet romatoloji uzmanı, 1 adet spor hekimliği uzmanı, 14 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 8 adet tıbbi genetik uzmanı, 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 6 adet tıbbi patoloji uzmanı, 15 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Erciyes Üniversitesi Kayseri ilinde Talas Yolu 38039 Melikgazi adresinde bulunmaktadır. Erciyes Üniversitesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3522076666 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Soner Şenel

  Romatoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   allah binlerce kere kendisinden razı olsun.hastalığımın ne olduğunu ,dinmeyen ağrılarımı bitiren nazik anlayışlı.çok bilgili bir doktordur tavsiye ederim..

  • çok memnunum

   Hocam gerçekteen çok değerli neden derseniz hastalarına gösterdiği ilgi alaka ve samimi oluşu bir abioluşu o anda hasta plduğunuzu unutuyor gerçekten iyileşeceğinizi düşünüyosunuz ki beenim için öyle oldu 2yıl tedavi oldum şu anda çok iyiyim hpcomızdan allah razı olsun iyileşmeeme sebep oldu hep dua ediyorum kendisine çok teşekkür ediyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (36) göz at

 • Yalçın Mirza

  Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Dyt.

  • çok memnunum

   başka bir yerde görevlendirilmesine çok üzüldüm. ama mesleğinde bu kadar başarılı bir insan daha görmedim. insaniyönü çok kuvvetli.Kendisine çok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   BİLGİLİ VE İNSAN İLİŞKİLERİNDE ÇOK BAŞARILI BİR İNSAN. KENDİSİNİ KUTLUYORUM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Hikmet Saçmacı

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   henüz 5 gündür tedavi olmama rağmen semptomlarım bayagı azaldı.çok titiz bir şekilde çalıştı, teshis ve tedavi süresinde moralimi hep yüksek tuttu. hem insanlığı hem doktorlugu ile bir tanedir o bir tane :)

  • çok memnunum

   bi tanedir o bi tane:)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Bülent Tokgöz

  Nefroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Uzun bir tedavi süresi geçirmesine rağmen bir türlü periton diyalizine başlayamayan Babam hocamızın kontrolünde kısa sürede tedavi oldu ve artık evde periton diyalizini yapıyor. hem hocama hemde ekibine çok teşekkür ederiz.

  • çok memnunum

   adam gibi adam aynı zamanda hipokrat ve ibni sina ruhu ile işine aşık bir insan bilgili ve bunu paylaşmaktan memnuniyet duyan günümüzde benzeri oldukça azalmış gerçek bir bilim adamı

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mehmet Fatih Yetkin

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   kişilik ve karakteriyle hayatta karşılaştığım en güzel nadir insanlardan biri hastasını kendisinin hastasıymış gibi görüp her türlü gayretini ona sarfetmesi ve elinden her şeyi yapması takdiri hiç terettüdsüz hak ediyor.başta bu dalda doktor arayan,dost ve arkadaş arayanlara fatih hocamı tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   teşekür ederim dr fatih bey sizin gibi başarılı bir doktorun sayesinde hastalığımı kabullenmek zor olmadı.ALLAH başarınızı daim etsin..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Ömer Naci Emiroğulları

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   issan olan insan evladı naci hocadan ve ekibinden allah razı olsun yani bukadar mütevazi işinin ehli ne bileyim ben şahsen çok memmun oldum allah razı olsun naci hocadan. hastanız yunus yumrukuz ve ailesi allah sizin gibi dr. ları başımızdan eksik etmesin

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Serdar Şıvgın

  Hematoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   doçentliğiniz hayırlı olsun sayın hocam..başarılarınızın ne kadar çok olduğunu biliyor ve sizi takip ediyoruz..tebrik eder.başarılarınızın daim olmasını dilerim..saygılarımla..

  • çok memnunum

   serdar hocama cok teşekkür ederim benim gibi bir hastayı iyileştirdi ben hemofili hastasıyım bunu her doktor yapamaz saygılarımla hocama ünsal oruc

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ercan Mustafa Aygen

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Ercan bey çok güvenilir iyi bir hekim.Tüp bebekle sorunu olanlara tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Türkan Patıroğlu

  Çocuk Onkolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   merhaba hocam siz çok başarılısınız o kadar öğrenciye rağmen çok akıllısınız başarılarınızın devamını dilerim ama ben o kadar asistanla ders kitabı gibi olunca çok sıkışıyorum sevgilerimle ben zeynep sezer.

  • çok memnunum

   güzel ahlakın engüzeli sana gelmeyene senin gitmendir.seni mahrum edene iyilik etmendir.halkın sana ihtiyacı HAKK ın nimetinin revaç bulmasıdır.(erzurumlu ibrahim hakkı)hayırlı ramazanlar.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Ekrem Ünal

  Çocuk Hematolojisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   YARABBİ.SENİ BULUP SENDE KALMAYI İSTEDİĞİN GİBİ KUL OLMAYI LEBBEYK DEYİP CEMALİNLE ŞEREF BULMAYI NASİPEYLE.SELAMIN EN GÜZELİYLE SELAM OLSUN.HAYIRLI CUMALAR....

  • çok memnunum

   GÜZEL AHLAKIN EN GÜZELİ SANA GELMEYENE SENİN GİTMENDİR.SENİ MAHRUM EDENE İYİLİK ETMENDİR.HALKIN SANA İHTİYACI HAKK IN NİMETİNİN REVAÇ BULMASIDIR.(ERZURUMLU İBRAHİM HAKKI)HAYIRLI RAMAZANLAR.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at