Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul ilimizin Anadolu yakasında yer alan Emsey Hospital, 42 yeni doğan, 8 KVC yoğun bakım, 112 servis yatağı, 13 koroner yoğun bakım, 16 genel yoğun bakım olmak üzere toplamda 191 adet yatak kapasitesi ile sağlık hizmeti vermektedir. Çamlık Mahallesi Selçuklu Caddesi No:22 adresinde yer alan Emsey Hospital'da, Check-up Ünitesi, Kardiyoloji , Alerji Testleri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz Hastalıkları, Girişimsel Radyoloji, Patoloji, Odyoloji, Tüp Bebek Merkezi, Radyoloji, Solunum Fonksiyon Laboratuvarı, Beslenme ve Diyet, Nükleer Tıp, Endoskopi Laboratuvarı gibi tanı üniteleri yer almaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hakan Karagöl

  Tıbbi Onkoloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hastalara olan yaklaşımınız olsun öneminiz olsun çok memnun kaldık hocamdan sizin gibi hekimler olduğu sürece sağlığımızdan endişemiz yok rahatsızlığımızın verdiği sıkıntı karşısında bize psikolojik destek veren her şekilde hastamla ilgilenen bizi rahatlatan hocama minnetdarız saygılarımla..

  • çok memnunum

   Uzun yıllardır annem kanser tedavisi görüyor yaklaşık 15 yıldır.bu kadar iyi niyetli ve hastalarına önem veren bir hekime az rastladım.ayrıca çok bilgili ve yeni yayınları takip edip hemen aktarıyor.besinlerlede yakından ilgili.kısacası herkese tavsiye ederim.hemde sgk nın haricinde fark ücret ödemiyosunuz artık.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Mustafa Sağlam

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Mustafa beyi 3 sene önce tadıdık süper bir doktor kesinlikle işini dört dörtlük yapıyor Hastayla birebir ilgileniyor.ve hastayı işi bittikten sonrada takip ediyor.

  • çok memnunum

   Öncelikle herkese selamlar... Gerçekten Süper bir doktor... Ben daha rahatsızlığımı anlatırken çözüm yolları üreten ve çözümünü gerçekten kökten çözen bir doktor... hepinize tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Salih Aydın

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Adli Tıp, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Belfitigindan yillardir muzdariptim.Artik 50-100 metreden fazla yuruyemiyordum.Belfitigi hastalari iyi bilir gitmedigim alternatif tedavi fizik tedaviler kalmadi. Sonunda Emsey Hastanesinden Salih Hocama Mr sonucunu gonderdim,Salih Hocam beni Emsey Hospitalda tam endoskopi ile 30 dk.bile surmeyen ameliyat sonucu ayni gün yürüttü ve sükürler olsun sagligima kavustum.Allah Salih Aydin ve Emsey Hospitaldan razi olsun.5 yildizli bir konforla ameliyat oldum.1 ay oldu.Suan cok cok iyiyim agri sizi kalmadi .Hocaminda tavsiyesiyle keyifle yuruyusler yapip yurumenin ne buyuk nimet oldugunu goruyorum.Yillardir kendime eziyet etmisim.Eger ameliyatliksa durumunuz lutfen bosuna zaman ve para harcamayin.tam endoskopi ile hicbir doku kas vs.hasari olmadan ve en kisa zamanda hayatiniza kaldiginiz yerden devam icin Salih Hocamin sifali elleriyle Allahin izniyle cekinmeden ameliyati oneririm.

  • çok memnunum

   Selamun Aleyküm. Ben Tokattan istanbula salih hocamın yanına gittim ameliyat olmak için. sağolsun çok başarılı ameliyatı yaptı. hiç bir ağrım sızım kalmadı çok değerli ve kaliteli bi doktor allah razı olsun allah böyle doktorlarımızın sayısını çogaltsın. Hastaneleri çok temiz. çok memnunuz herkeze tavsiye ederiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Hüseyin Gemalmaz

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Hüseyin Bey'e arkadaşım gitmişti ve tedavi sürecinden çok memnun kalmıştı.Hastalığımız aynı değildi fakat arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim ve aynı şekilde ben de çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   Ameliyat olacak bir hasta için en önemli şey hastanın doktoruna güven duymasıdır.Varis ten şikayetlerim çok artıpta ameliyat olmam gerektiği söylenince araştırıp Hüseyin hocaya ulaştım varis ameliyatımı gerçekleştirdi kendisi son derece değerli bir doktor ameliyatımdan ve ilgisinden çok memnun kaldım Hüseyin Gemalmaz güven duyulacak bir doktor

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Sarp Korcan Keskin

  Üroloji, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite, Çocuk Ürolojisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   geçtğimiz eylül ayında varikosel teşhisi kolunarak sarp hoca ya ameliyat oldum ve yaklaşık 2 ay sonra eşimden bebek beklediğimizi öğrendim.bana olan davranışı,tutumu,ilgi alakasından ötürü çok teşekkur eder doktorluk hayatı boyunca başarılı bir kariyer dilerim.

  • çok memnunum

   Ocak ayının karlı bir gününde sabah 5'te bıçak saplanırcasına bir ağrı ile kendimi acile attım. Bulantı, kusma, korkunç bir ağrı..... 2 serum.... Yok... Aynen devam... Nefret ederim hastaneden ama yalvarıyorum hemşirelere, bana narkoz verin diye... Verilen ilaçlar etkisini gösterince biraz uyumuşum.... Saat 8 civarında bir doktor başımda belirdi... Tomografi vesaire.... Çok büyük taşım var idrar kanalıma düşmüş... Hemen servise alındım, tetkikler vesaire... Akşama ameliyat var dediler... Korku var ama insan zorda kalınca herşeyi kabulleniyor işte.... Doktorum aydınlık, güven verici.... Kendini ellerine bırakmaktan hiç çekinmezsin... Girişimi hatırlıyorum, çıkışım yok hafızamda... Yan odadaki teyzem geçmiş olsuna gelmiş.. Onun kocası mesane kanseriymiş, doktorumuz aylardır uğraşıyormuş iyi etmek için.. Evladımız gibi diyor.. Bir güzel gece uykusu.. Ertesi gün taburculuk... Bitti mi? Gerçekten bu kadar mıydı? Aradan geçen günlerde hep geri gelir korkusuyla yaşadım o acılar; ama gerçektende bitmişti... Bir kontrol ultrasonu bir hafta sonra... Herşey harikaymış dedi doktorum... Çığlık atacak kadar sevinç doldum, gözlerim yaşardı.. Sağlık ne büyük nimet Allah'ım! Benim artık bir doktorum var! Bilgili, alakalı, saygılı, becerikli.... Benim doktorum; sen hep böyle kal.. Melekler yanında olmaya devam ederler nasıl olsa... Görüşmek üzere... 04/02/2015 F. T.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (19) göz at

 • Melih Tugay

  Çocuk Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Yeni doğan oğlumuzun sünnet operasyonunu çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren Sayın Prof. Dr. Melih Tugay'a sonsuz teşekkürlerimizi iletir, yeni doğan sünneti için herkese tavsiye ederiz. Av. Murat Velioğlu

  • çok memnunum

   Doktorumuzu ve yaşadıklarımızı buraya sanırım sığdıramam..İyi bir çocuk cerrahı arıyorsanız kesinlikle Melih Tugay diyebilirim...Biz şifa bulduk İnşallah herkes bulur....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Levent Demirtürk

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Doktorunuz hastası ile yakından ilgilenen, teşhis ve tedavisi konusunda hastada olumlu izlenim bırakan kibar bir beyefendi. Dostlarıma her zaman önereceğim bir uzman. Kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Saygılarımla

  • çok memnunum

   Doktor bey mükemmel bir insan... Daha önce başka bir hekime gitmiştim, sadece elle muayene yaparak bana anal fissur, hemoroid ve polip var alınması gerek, üstelik üç ameliyatı bir arada olman gerek demişti. Ciddi de bir parada söylemişti. İşin maddiyatı da bir yana çok sıkıntılı bir sürece girecektim. Ama Levent Bey'e gittim. Önce kolonoskopiye yakın bir işlem yaptı. (Öncesinde ilaç kullandım hazırlık için) detaylı bir şekilde bakıldı. Ve 1-2 evre hemoroidim olduğunu , polip olmadığını, anal fissurum içinde bir takım ilaçlar verdi ve ayrıca bir işleme veya ameliyata gerek olmadığını ifade etti. Levent Bey ve yardımcısı mükemmeller. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Böyle hocalarımızın değerini bilmek lazım. Kendisine minnettarım. Herşey için teşekkürler...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Tülin Kendir Koçak

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   EŞİMİ DAYANILMAZ BİR KARIN AĞRISI SORUNU İLE EMSEY HASTANESİ ACİL SERVİSİNE GÖTÜRDÜM.YAPILAN MÜDAHALERDEN SONRA HASTAMI GASTOROLJİ DOKTORU FÜSUN KENDİR KOÇAK HANIMIN GÖRMESİNİ SÖYLEDİLER BİR GÜN SONRA FÜSÜN HANIMLA GÖRÜŞTÜK BİZE O ANDA GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLĞİ KOYMUŞ OLDUĞU TEŞHİS VE TEDAVİ SAYESİNDE EŞİM KAMİLE KARABULUT SAĞLIĞINA KAVUŞMUŞTUR. DR FÜSUN HANIM VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDİYOR MİDE VE BAGIRSAK SORUNU OLANLARIN TEDAVİ OLMAK İSTİYORLARSA DR FÜSUN HANIMI GÖRMELERİNİ CANDAN TAVSİYE EDİYORUZ.ORHAN KARABULUT.

  • çok memnunum

   tülin hanım 70 yaşında olan siröz hastalığına yakalanan annemi önce allahın izniyle sağlığına kavuşturmuştur.anneme olan yakın ilgisinden çok teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Tayfun Garip

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor bey ile tiroid ameliyatım sonrasında yaşadığım sıkıntılar nedeni ile tanıştım. Daha önce doktor beye muayene olan bir arkadaşım mutlaka kendisini görmem gerektiğini söyledi. Kendisinin ayrıntılı muayenesi ve tetkiklerden sonra verdiği ilaçlar ile adeta yeniden doğdum. Kendisini ve onu yetiştiren hocalara minnettarım.

  • çok memnunum

   eşimin çalıştığı hastanede doktor olduğu ıcın hocamla tanışma fırsatı buldum. kılolu ve yedıklerıme dıkkatlı olmadığımdan dolayı yusek sevıyede olan sekerımın düzene gırmesınde cok buyuk katkısını gordum. hastalarının ilk gününden tedavı surecı ve sonrasındaki ılgı ve alakası benı gerckten cok memnun etmiştir. görevinde sonsuz başarılar dılerım

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Kerem Gün

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Boyunluk icin tesekkurler :)) aman Allahim gorus icin en az 100 karakter gerekiyormus. Hikaye yazmami mi bekliyorlar. Boynu tutulanlara ve kollari uyusmaya baslayanr icin oneriyorum doktorumuzu :)

  • çok memnunum

   Ben ozlem 17 yasindayim butun kemiklerim agriyodu iki sene gittim ve cok ilgilendi benmle 5sene hicbi agrim olmadi ama bu aralar yine agrilarm basladi ozllikle sol dizm cok uzaga gittiniz uzuldum acikcasi oraya nasil gelcem bilmiyorum ama yinede allah razi olsun sizi allaha kendimide size emanet etmistim cokta ise yardi tekrar allah razi olsu dilerim rabbim sizi daha iyi mevkilere cikari ben sizden razi oldum rabbimde sizden razi olsun

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at