Buradasınız: 
Elazığ Harput Devlet Hastanesi

Elazığ Harput Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalı... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Elazığ Harput Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Elazığ Harput Devlet Hastanesi Elazığ ilinde Yıldızbağlar mahallesi İnönü Cad. Elazığ adresinde bulunmaktadır. Elazığ Harput Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4242341500 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Barış Gültürk

  Genel Cerrahi, Dr.

  • çok memnunum

   işinde çok başarılı bir doktor

  • çok memnunum

   bir insan bu kadar mesleki ve insani açıdan nasıl olurda böyle muhteşem olur bilemem seni yetiştiren aile ve ortamlara sonsuz teşekkür bir borçtur iyiki sizin gibi hekimler var mütevazii.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ahmet Bozdağ

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   öncelikle sayın ahmet bozdağ hocamıza şükranlarımı arz ederim benim için önemli olan öncelik hasta dr ilişkisidir bu çok önemli ki bence hocamız cerrahlıgın yanında kişiliği ilede mükemmel bir cerrah başarılarının devamını arz ederim saygılar

  • çok memnunum

   Dr.Ahmet beye tavsiye üzerine gittik.Babamın hemoroidi vardı.Kendisi çok iyi bir cerrah.çok memnun kaldık.Bundan sonra ondan başkasına gitmeyi düşünmüyoruz onun bölümüyle ilgili hastalımız olduğunda.Çok teşekkür ediyoruz.Ellerine sağlık.Tavsiye ediyoruz..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Hasan Çetiner

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor hasan bey çok iyi bi doktor ve bi o kadarda yakisikli. İşinde gerçekten çok başarılı. Zaten hocayi görünce psikolojikmen hastalık diye bişey kalmıyor. Teşekkürler sayın hasan çetiner.

  • çok memnunum

   Slm..ben daha ameliyat olalı 10gün oldu.arkadas tavsiyesiyle gittim Hasan beye,iyikide gitmisim.bugün çook iyiyim hem rahat nefes aliyorum henuz cok erken olmasına ragmen cünkü basit bir ameliyat degildi.cok etkilendigim bir soz soyledi doktorum ''cektigim acıya degdimi''dedim''verdigim emege degdi ''dedi.o andan itibaren icim cook rahatladı.sonu cuda aldık sukurler olsum.kbb doktoru Hasan bey ve calısan tüm personelleri cok guleryüzlü ve isinin egli.ben bi hasta olarak 100 tane yıldız veriyorum.birde cok sabırlı:)))

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at