Buradasınız: 
Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 5 adet acil tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 12 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 7 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 5 adet acil tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 12 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 7 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 14 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 6 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 12 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 6 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 9 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 9 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 6 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 8 adet kardiyoloji uzmanı, 6 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 5 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 4 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 6 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Elazığ ilinde Rızaiye mahallesiinönü Cad. Elazığ adresinde bulunmaktadır. Elazığ Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4242381000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Aydın Tekgöz

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kübra K. 3 hafta önce kulak kepçesi için ameliyat oldum çok memnunum kulaklarım çok doğal duruyor.İşinde uzman bir doktor.

  • çok memnunum

   Bu adam asrın mucizesi :-) Daha önce iki defa burun operasyonu geçirmeme rağmen burnumun durumu tam bir faciaydı, son zamanlarda artık nefes alamiycak duruma gelmiştim bi anda ayaklarım ve hislerim beni Aydın hocama götürdü ve hayatımın en doğru kararını en doğru hekimle aldım ve üçüncü ameliyatımı Aydın hoca yaptı sihirleri elleri ile adeta burnumda mucizeler yarattı onun sayesinde artık burnum dik ve çok havalı birşekilde yürüyorum benim burnuma bunları yapabilen bir hekim kim bilir size neler yapar herkese tavsiye ediyorum. Emeğinize elinize sağlık hocam...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Orhan Güngör

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Babamı Aort Anevrizması teşhisiyle EEAH ne yatırdık. Dr. Orhan Beyle bu vesileyle tanıştık. Kendisi çok riskli bir operasyonu çok başarılı bir şekilde yaptı. Doktorluğu yanında insan ilişkileri de mükemmel. Böyle doktorlarımızın olması beni inanılmaz keyiflendirdi. İnanın abartı yok...İyi bir doktor ve mükemmel bir insan, yolunuz açık olsun hocam..Hayatta ve mesleğinizde başarılar...

  • çok memnunum

   Bugün dedemi (Hasan Değirmenci) ameliyat ettiniz.Çok riskli bir operasyon olmasına rağmen çok başarılı bir ameliyat oldu.Dedemle ne kadar ilgilendiğini görüyordum zaten.Mükemmel bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Fahrettin Demirbağ

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Iyi bir doktor başarılı ve kaliteli biri . Hastalarına karşı oldukça duyarlı ve ilgili. Tebrikler...

  • çok memnunum

   babamın tedavisinde çok yardımcı oldu,ilgili,sabırlı ve merhametli bir insan.doktorluk bilgisinden de çok yararlandık.babam artık sağlığına kavuştu.çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Murat İçli

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   sayın murat içli benim doktorum benim ameliyatımı üstlenen doktordur kendisi ben çok memnun kaldım kendisindan herkese tavsiye ederim

  • çok memnunum

   muhteşem bir şekilde işine aşık ve bence işini çok iyi yapan başarılı bir doktor ben hastamda çok memnun kaldım aynı amanda çok iyi bir insan teşekkür ederiz.DR.MURAT İÇLİ

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Figen Armağan Günday

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Eşimi getirdim sizin ilginiz ve alakanız eşimi çok memnun etmişti tabi bir Eş olarak bende memnun oldum Güler yüzünüz ve hasta ile iletişiminiz çok güzel, diğer hekimlere de emsal olmanız temennisiyle, başarılarınızın Devamını diliyorum.

  • memnunum

   Figen hanıma hastaları ile çok ilgili ve iletişimi güzel. ve ben tekrar kendisi ile tedavime devam etmek istiyorum ama dün öğrendiğime göre çalıştığı kurumdan ayrılmış şuan tekrar nerede işe başladığını öğrenmek istiyorum.teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Serdal Albayrak

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Askerim.Elazığ ktm de yanlış bir ani hareket sonrasında daha önce hiç yaşamadığım bir ağrı yaşamaya başladım.Elazığ eğitim ve araştırma hastahanesine sevk edildim.Resmen ağrı kesici bombardımanına tutuldum ki ağrı kesici olmadan duramıyordum.ilk etapta epidüral steroid tedavisi denendi bi süre oldukça rahatladım fakat yine ağrılar geldi beni buldu son çare olarak ameliyat oldum ve 5 saat sonra serdal bey sayesinde ağrı hissetmeden ilk adımlarımı attım böyle bi şey olamaz sanki hiç operasyon geçirmemişim gibi hissettim ve şu an o kadar rahat yürüyorum ki anlatamam.böyle bi sorunla ilk defa karşılaştığım için psikolojim bozulmuştu serdal bey ve ekibi sayesinde bütün sıkıntılarımdan kurtuldum.Beyin cerrahi bölümündeki tüm ekibe minnettarım çok teşekkür ederim.bu arada anestezi ekibi de harika bir iş çıkardı anestezi öncesinde ve sonrasında en ufak bir problemle karşılaşmadım hepsine teşekkür ederim.Serdal beyi şiddetle tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   önceliklen serdar hocama teşşekürlerimi sunarım.annem beyin kanamasıylan önce üniversiteye götürdüm burda ameliyat yapmayıp hastayı bekleteceklerdi.26 16 tansiyonlaaşırı beyin kanaması geçirmiş olup bende devlet hstahanesine getirdim burda serdar hocam böyle beklemektense ameliyat edip beklemek daha iyi dedi.kendisinden allah razı olsun derim bana herşeyi açık açık söyledi annenizin şansı yok dedi ama bir ümit 6 gün boyunca uyanmadı hiç.ama 6 günün öğlen saatinde gözlerini açıp tepki verdi annem.yanlız şuan çok ama çok iyi ve yürüyor ellerinde felçlik yok allahıma şükürler olsun.dr serdar hocama ne kadar tşk etsek azdır.ve buyun yanında 60 gün yoğun bakım ünitesinde geçti.enfeksiyon denen illetle tanıştık tabi serdar hocam ve çiğdem hocam bunun üstesinden de geldiler hemde ölümcül vaka olan candina denen enfeksiyon dan da kurtuldu.uzun lafın kısası beyin üzerine serdar hocamdan başka dr tanımıyorum sanırım allahım serdar hocamın yolunu açık etsin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at