Ekadom Dal Merkezi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

Bilgileri düzenle

Ekadom Dal Merkezi kadrosunda 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Ekadom Dal Merkezi İzmir ilinde Sakarya Cad.merve apartmanıno:77 D:1-4 Manavkuyu Bornova adresinde bulunmaktadı... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ekadom Dal Merkezi kadrosunda 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Ekadom Dal Merkezi İzmir ilinde Sakarya Cad.merve apartmanıno:77 D:1-4 Manavkuyu Bornova adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hüseyin Ceyberi

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Tıp dünyasının en değerli hekimlerinden olan Uzm. Dr. Hüseyin Ceyberi ile gebeliğim sırasında tanıştım. Kızım şu anda 4 yaşında ve doğumgünü yaklaşması dolayısıyla sevgili doktorumu anmak ve ona tekrar teşekkür etmek istedim. Güler yüzü, mesleki bilgi ve deneyimi yanı sıra doğal yeteneği olan etkili iletişim becerisi ile ön plana çıkmaktadır. Tekrar teşekkür eder ve herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Hamileliğim boyunca her an rahatlıkla ulaşabildiğim, bütün tedirginliklerimi rahatlıkla anlatıp çok net cevaplar aldığım, desteğiyle ve samimiyetiyle sürekli yanımda hissettiğim, esprileriyle ve güler yüzüyle geçen eğlenceli ultrason saatleriyle bizi rahatlatan, kızımı ağrısız sızısız bir sezeryanla kucağıma veren canım doktorum..iyiki varsınız , iyiki tanımışım sizi..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at