Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Edirne
Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 8 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 25 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 8 adet acil tıp uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 25 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 6 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 7 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 21 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 9 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet embriyoloji ve histoloji uzmanı, 4 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 13 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 17 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet gastroenteroloji uzmanı, 19 adet genel cerrahi uzmanı, 7 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 12 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 10 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet halk sağlığı uzmanı, 4 adet hematoloji uzmanı, 23 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 12 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 16 adet kardiyoloji uzmanı, 11 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nefroloji uzmanı, 11 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 9 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet perinatoloji uzmanı, 5 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 16 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 21 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 7 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi genetik uzmanı, 7 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 8 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üreme endokrinolojisi ve infertilite uzmanı, 14 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Edirne ilinde Edirne Girişi Mevkii Edirne adresinde bulunmaktadır. Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2842357641 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ruşen Coşar Alaz

  Radyasyon Onkolojisi, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   RUŞEN Hocamın hastasıyım 42 yaşındayım bu kadar candan bir doktorla hiç karşılaşmadım o gerçektende bu dünyaya inmiş bir melek hocamı çok seviyorum ALLAH ondan razı olsun iyiki benim doktorum tüm hastalara şiddetle tavsiye ediyorum..

  • çok memnunum

   Ruşen Hanım kendi alanında rastlayabileceğiniz en mükemmel hekimdir.kendisiyle annemin tedavisi esnasında tanışma fırsatı buldum gülen yüzü ve ve her hastaya aynı ilgi ve şevkatle yaklaşması mükemmel.Annemin deyişiyle O yer yüzüne inmiş bir Melek.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Yüksel Aksoy

  Kardiyoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   BENİ SAĞLIĞIMA KAVUŞTURDU HERŞEYİYLEMÜKEMMEL BİR DOKTOR HATTA KARDİYOLOJİBÖLÜMÜ TÜM ÇALIŞANLARI MÜKEMMEL KENDİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

  • çok memnunum

   EŞİMİ BANA GERİ GETİRDİ DAHA NE DİYEBİLİRİMKİ MÜKEMMEL BİR DOKTOR İLGİSİYLE BİLGİSİYLE HERŞEYİYLE :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Emine Neşe Özkayın

  Çocuk Nefrolojisi, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   benim 2003 doğumlu kızım var yüksek ateş ve sık enfeksiyon dan dolayı mesane reflüsü ve sol böbrek hasar gördü ALLAH razı olsun Neşe hanımdan bize çok katkıları oldu ona şahsım ve ailem adına teşekkür eder başarılar dilerim saygılarımla.

  • memnunum

   Hocam bana çok dsiplinli davrandınız her zaman..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Murat Birtane

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   ben 9 yıl çok ağrılar çektim çok hastanelere gittim hiçbir doktor tanımı koyamadı en son edirne tıp fakültesinde PROF.DR MURAT BİRTANEYE gittim tanımı koydu tedavimi oldum tanım ankilozon spondilit tedavimi oldum mve şu anda çok iyiyim sağlımı MURAT BİTANEYE borçluyum EDİRNE TIP FAKÜLTESİNDE tek prof o ALLAH ONA SALIK SIHAT VERSİN BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN

  • memnunum

   murat by le 2004 2005 ve 2011 2012 arasında farklı zamanlarda tedavi ollmaya çalıştım tedavisüresinde devamlılığın önemi nı bilmeme rağmen gereklizamsızlikvevurdumduymazlıktan dolayı tedavileri yarım bıraktım kısa süreli tedaviye rağmen memnunuyetimi belirtmek isterim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Gülizar Füsun Varol

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Füsun hoca mükemmel bir doktor onun hastası olduğumuz için çok sanslıyız şu an ikiz kızlarımız sağlıklı sıhhatli kucağımızdaysa Füsun hoca sayesinde.. Dünyaya gelmek için acele eden kızlarımızın 1 ay daha annelerinin karnında gelişimlerini tamamlamasını ve sağlıklı doğumunu sağladı. İşinde gerçekten uzman kendinizi güvende hissediyorsunuz. Doğum sonrası zorlu yoğun bakım süreci ve yaşadığımız bir takım sorunlar nedeniyle kendisine bir teşekkür bile edemedik mahcubuz :( en yakın zamanda ziyaret edip teşekkür etmek istiyoruz.

  • çok memnunum

   Beni oğluma kavuşturduğu için teşekkür ederim....Füsun hoca ve ekibine nice başarılı ameliyatlar.Bana göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışı diğer hastalarada göstermeniz dileğiyle....BAŞARILAR

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mustafa Kemal Adalı

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   2006 yılında sol kulağımdan, işitme kaybından ameliyat oldum, 8 yıldır hiç bir sıkıntı yaşamadım, işitmem çok iyi Mustafa Kemal Adalı ve Değerli ,başarılı ekibine şükranlarımı sunar başarılı çalışmalarını dilerim.

  • çok memnunum

   Daha burun ameliyat olmadım öncesinde birçok doktora gittim hiç kimse cesaret edemedi Mustafa hocama muayene oldum çok normal karşıladı kendine güvenir bir sekilde kendisine bende şahsen güveniyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ufuk Utku

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Ufuk hanımla tanışana kadar hastalığımdan habersizdim.Gittiğim doktorlarda teşhis koyamamıştı.Beni hastalığımla tanıştırdı.Beni cerrahpaşa tıp fakültesine yönlendirdi.Gerekli operasyonlar yapıldı.Sayesinde artık hastalığımı biliyor ve kendime ona göre dikkat ediyorum.Beyinle ilgili sıkıntısı olana tavsiye ederim pozitif enerji veren bir doktorumuz.Allah ondan razıolsun.Ömrü uzun ve sağlıklı olsun.

  • çok memnunum

   Ben rahatsızlandıktan sonra Doktor Hanımı tanımam mümkün oldu.Rahatsızlığım, doğumdan sonra beyin kanaması (sinüs ventrombos) geçirdim. Ufuk Hanım olmasaydı bugün hayatta olur muydum? Hastanede Geçen yaklaşık 45 gün sonucunda öğrendiğim beynin profesörü olduğu.Uzmanlık alanı nöroloji olduğunu sonradan öğrendim. Herşeyden önemlisi bugün hayattayım ve sağlığıma kavuştum diyebiliriz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Nurettin Heybeli

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   öcelikle mükemel iyi bir insan dalında çok iyi bir hoca ayak bileğimde kemikte çürük tespit edildi hocamı duydum ve muayne sonucu hocam ameliyat dedi kabul ettim ve ameliyat sonrası çok iyi aksamadan yürüyorum hocama teşekkürler nurettin hocam Allah yolunu açık etsin .

  • çok memnunum

   süper bir hoca beni 35 yıl sonra rahat yürüye bilmemi sağladı nüretin hoca ve ekibine sonsuz teşekürler hakları ödenmez kalça protezi ameliyatından sonra hayata döndüm ağrılarımdan kurtuldum ben sabriye turan nurettin hocam çok teşekürediyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Mehmet Çelik

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   ben tip1 diyabet hastasıyım 18 yaşına kadar çocuk doktorumdan çok memnundum erişkin polikliniğinde bir türlü istediğimi bulamadım özelleri denedim çoğu reklamdan ibaret eniyihekimde doktorumu buldum tekrar emin ellelerde olduğunu hissetmek çok güzel bir şey ..

  • çok memnunum

   En iyi hekimden araştırma sonucu ulastidigim doktorumu beklediğim daha fazlasını buldum çooook teşekkür herkese suan istediğim kiloya çok az kaldı ve cok mutluyum huzurluyum...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Mustafa Küçük

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   17 yıllık evliyim ve çocuğum olmuyordu. tüp bebek merkezlerinden geri döndüm. Mustafa Hoca laparoskopi ameliyatı ile önce tüplerimi açtı. Daha sonra asistan doktorların yardımı ile aşılama oldum. Şu anda 4 aylık hamileyim. Hedef kucağa almak ancak bu bile benim için büyük bir yol. Sevgili hocam Mustafa Küçük'ün umut verici yaklaşımı, güler yüzü ve asistan doktorların çok yoğun olmalarının yanında becerileri ve ekip çalışmaları için teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   sayın hocayla tanışıp ameliyat olduğumdan beri yeniden doğmuş gibiyim. Hem tıbbi yaklaşımı hem insan ilişkileri övgüye değer. Allah razı olsun kesndisinden.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at