Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Düzce
Düzce Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ömer Aykanat

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Sevgili Ömer Bey Düzcemizden gitmeyecektin, gittin. Neden? Seni çok sevmiştik. Ulaşılabilirdin, yardımseverdin, anlayışlıydın. İyi doktorlar Düzcemizde neden durmuyor? Hayırlısı. Vardır bir bildiğin. Allah yolunu açık etsin. Ama inan seni çok özlüyeceğiz. Babam yoğun bakımda yattığı müddetçe şunu gördüm ki bir doktorun o çalışma temposunda gergin ve sinirli olması doğalmış. Özellikle asistanların. Ama sen gerginliğini bize belirtmemeye çalışan en yoğun zamanlarında bile bize gelip bilgi veren biriydin. Gittiğin yer çok şanslı. Senin gibi bir doktoru kazandığı için...

  • çok memnunum

   Herşey için çok teşekkür ederim sevgili doktorum. Sen Düzce için gerçekten büyük bir şanssın. Elzemse ameliyat dersin, değilse açıkça söylersin. Para-pul derdine düşmezsin. Kör göz göremezse sıç senin değil, gözü kör olanındır.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Mehmet Faruk Geyik

  Enfeksiyon Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   ben sigara tiryakisiydim faruk hocamı eskiden beri tanırım sigara konusunda ki uyarılarını dikkate aldım vede sigarayı bıraktım akcigerlerim su an cok temiz telkininden ötürü cok teşekkür ederim kendisine esenlikler dilerim

  • çok memnunum

   ben kanserdiim faruk hocama bir gittim çözüm geldi . çok kötü bir kanser çeşidiydi kafamın boyutu 12 santim kalmıştı faruk hocama bir gittim iyileştim allah ondan razı olsun . faruk hocama bir de slogan yaptım ... derde derman önce allahtan sonra ise de faruktan...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (29) göz at

 • Abdullah Belada

  Kulak Burun Boğaz, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Abdullah bey size çok teşekkür ederim gerçek ten dediğiniz gibi çoki rahatladım size herkeze tavsiye edip her zaman sizinle muane olucam sizden başka doktora gelmcem bide size her zaman minnett arım en gördüğüm yaışıklı doktorsunuz çok teşekkür ederim abdullah bey Size:)))))))

  • çok memnunum

   Abdullah beyden çok memnunum pazartesi günü bende burnumdan ameliduma oldum doktorum ameliyattan sonra geldi ve ameliyatın çok ba başarılı geçtiğini söyledi abdullah bey den doktorumdan çok memnunum her kulak burun boğaz a gidersem abdullah beyi isticem çok iyi bir doktor size teşekkür ederim abdullah belada:))

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Ender Güçlü

  Kulak Burun Boğaz, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Sn. Ender Güçlü Beye çok teşekkür ederim. Ellerine sağlık. Böyle başarılı Türk hekimleri varken hastalar hiç korkmasınlar.Atatürk doğru söylemiş hasta arkadaşlar kendilerini Türk hekimlerine bıraksınlar.Sayesinde geceleri rahat uyku uyuyorum, nefes almam düzeldi. Ender bey ve ekibine bundan sonraki meslek hayatlarında başarılar dilerim...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ferruh Gezen

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Selamun Aleyküm hocam .Sana ömür boyu dua etsem azdır.Hayatın boyunca her yaptığın işte Allah başarılı kılsın seni.Bana gösterdiğin ilgiden sevgiden yaptıgın beyin ameliyatından hayata döndüm.Sağ bacağımda bir aksaklık kaldı oda geçicek inşallah.Mekkede Medinede okunan dualar hep üzerine olsun hocam.eşinlen çocuklarınlan güzel yıllar sizin olsun.Emine samast. tekirdağ.ameliyat tarihim 2013 aralık 16.

  • çok memnunum

   Ferruh hoca kelimenin tam anlamıyla mükemmel bir hekim, , bir o kadar da mükemmel bir hekimdir.Teshis, tedavi ve akliniza gelecek her konuda sizlere yardımcı olacak birisidir.Benim hastaligimda her zaman yanimda da olmustur.Iyi ki varsiniz, iyiki sizi tanidim.Duzce icin bir kayıp olsada gorevde oldugunuz surece hastalara şifa vereceginizi bilmek çok guzel.Sagolun varolun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İsmet Özaydın

  Genel Cerrahi, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   öncelikle hocama teşekkrü ediyorum babamın hastalığı dolayısı ile ellerinden geleni yaptığına inanıyorum hastamızla ilgilenmesi tedavi süreci içerisindeki ilgi ve alakasına personeline çok teşekkür ediyorum

  • çok memnunum

   Ateşli silah yaralanması nedeni ile acil olarak hastaneye kaldırıldım yakın mesafeden tüfek ile batın bölgelerimden yaralandım ince bağırsaklarım paramparaça olmuştu böbreklerim ve kalın bağaırsaklarımda da hasar vardı yaşamam için bir mucize gerekliydi kader beni o mucizeyi gerçekleştirecek doktorun şifalı ellerine bırakmış ben hiç farkında olmadan çok riskli ve hayati ameliyatlardan sonra yaşama tekrar gözlerimi açtığımda ömrüm boyunca hiç unutamayacağım bir insanı tanımıştım doçent dr İSMET ÖZAYDIN allah seni benimkarşıma çıkardı ya senin karşına da hayatının her aşamasında melekleri ermişleri peygamber dostlarını çıkarsın inşallah ALLAH CC senden razı olsun.şifalı parmakların her hastana şifa olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Serdar Dilbaz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • hiç memnun değilim

   hocam işinde en iyisi olabilir ama duyguları hiçe sayıyor. Üstelik randevu saatinden önce hastaneden ayrılmıştı. Hekimliğine bi şey diyemem ama plansız birisi bence.

  • çok memnunum

   Uzun zamandır yazmak istedim bu gün yazabiliyorum. Serdar bey yaklaşık iki yıl önce kanser hastası olan ablamı ameliyat etti. Rahim tamamen alınmasına karşın kısa sürede ayağa kalktı. Dört dörtlük bir dr. ve insan :) İlgisi için çok teşekkür ediyoruz.Sizin gibi doktorlara herkesin ihtiyacı var. Çok teşekkürler :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Mevlüt Pehlivan

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Bizlerde Mevlüt beyin hastası olarak tek kelime önce Allah'a sonra Mevlüt beye teslim ediniz kendinizi Güler yüzü sevgi dolu yaklaşımı ve işindeki tecrübesi sayesinde ve size verdiği değer neticesinde hastalığınızı size unutturacaktır..

  • çok memnunum

   Ben Yaşar SERBEST Değerli hocam mevlüt PEHLİVAN lının hastası olarak söylemeliyim safra kesesi rahatsızlığı ile hastaneye kaldırıldım hasta olarak safra kesemde olan rahatsızlığımın ne olduğunu bilmiyordum ama şu bir gerçek insan neresi ağrısa orasını elinden gelse söküp atası gelmekte ama bunu kendimiz değil uzman işinin ehli kişilere bırakmak sağlık açısından önemli olduğunu sayın hocam MEVLÜT PEHLİVAN hocama amaliyat oldum şükür ki sağlık sorunum yok ben memnun kaldım amaliyata girecek olanlara korkmalarıne gerek yok emin ellerde amaliyat olursunuz derim Saygılarımla siz ve sizn gibi doktor arkadaşlara ........ YAŞAR SERBEST .. 0505 369 96 54 Bunu okuyupta yalan diyen arkadaşlarıma t daha detayli anlatarak bilgi verebilirim arkadaşlar amaliyat olacak kardeşlerim ve abilerime şifalar dilerim .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at