Buradasınız: 
Düzce Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ömer Aykanat

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Sevgili Ömer Bey Düzcemizden gitmeyecektin, gittin. Neden? Seni çok sevmiştik. Ulaşılabilirdin, yardımseverdin, anlayışlıydın. İyi doktorlar Düzcemizde neden durmuyor? Hayırlısı. Vardır bir bildiğin. Allah yolunu açık etsin. Ama inan seni çok özlüyeceğiz. Babam yoğun bakımda yattığı müddetçe şunu gördüm ki bir doktorun o çalışma temposunda gergin ve sinirli olması doğalmış. Özellikle asistanların. Ama sen gerginliğini bize belirtmemeye çalışan en yoğun zamanlarında bile bize gelip bilgi veren biriydin. Gittiğin yer çok şanslı. Senin gibi bir doktoru kazandığı için...

  • çok memnunum

   Herşey için çok teşekkür ederim sevgili doktorum. Sen Düzce için gerçekten büyük bir şanssın. Elzemse ameliyat dersin, değilse açıkça söylersin. Para-pul derdine düşmezsin. Kör göz göremezse sıç senin değil, gözü kör olanındır.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mevlüt Pehlivan

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Bizlerde Mevlüt beyin hastası olarak tek kelime önce Allah'a sonra Mevlüt beye teslim ediniz kendinizi Güler yüzü sevgi dolu yaklaşımı ve işindeki tecrübesi sayesinde ve size verdiği değer neticesinde hastalığınızı size unutturacaktır..

  • çok memnunum

   Ben Yaşar SERBEST Değerli hocam mevlüt PEHLİVAN lının hastası olarak söylemeliyim safra kesesi rahatsızlığı ile hastaneye kaldırıldım hasta olarak safra kesemde olan rahatsızlığımın ne olduğunu bilmiyordum ama şu bir gerçek insan neresi ağrısa orasını elinden gelse söküp atası gelmekte ama bunu kendimiz değil uzman işinin ehli kişilere bırakmak sağlık açısından önemli olduğunu sayın hocam MEVLÜT PEHLİVAN hocama amaliyat oldum şükür ki sağlık sorunum yok ben memnun kaldım amaliyata girecek olanlara korkmalarıne gerek yok emin ellerde amaliyat olursunuz derim Saygılarımla siz ve sizn gibi doktor arkadaşlara ........ YAŞAR SERBEST .. 0505 369 96 54 Bunu okuyupta yalan diyen arkadaşlarıma t daha detayli anlatarak bilgi verebilirim arkadaşlar amaliyat olacak kardeşlerim ve abilerime şifalar dilerim .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mehmet Faruk Geyik

  Enfeksiyon Hastalıkları, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   ben sigara tiryakisiydim faruk hocamı eskiden beri tanırım sigara konusunda ki uyarılarını dikkate aldım vede sigarayı bıraktım akcigerlerim su an cok temiz telkininden ötürü cok teşekkür ederim kendisine esenlikler dilerim

  • çok memnunum

   ben kanserdiim faruk hocama bir gittim çözüm geldi . çok kötü bir kanser çeşidiydi kafamın boyutu 12 santim kalmıştı faruk hocama bir gittim iyileştim allah ondan razı olsun . faruk hocama bir de slogan yaptım ... derde derman önce allahtan sonra ise de faruktan...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Serdar Dilbaz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • hiç memnun değilim

   hocam işinde en iyisi olabilir ama duyguları hiçe sayıyor. Üstelik randevu saatinden önce hastaneden ayrılmıştı. Hekimliğine bi şey diyemem ama plansız birisi bence.

  • çok memnunum

   Uzun zamandır yazmak istedim bu gün yazabiliyorum. Serdar bey yaklaşık iki yıl önce kanser hastası olan ablamı ameliyat etti. Rahim tamamen alınmasına karşın kısa sürede ayağa kalktı. Dört dörtlük bir dr. ve insan :) İlgisi için çok teşekkür ediyoruz.Sizin gibi doktorlara herkesin ihtiyacı var. Çok teşekkürler :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Abdullah Belada

  Kulak Burun Boğaz, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Abdullah bey size çok teşekkür ederim gerçek ten dediğiniz gibi çoki rahatladım size herkeze tavsiye edip her zaman sizinle muane olucam sizden başka doktora gelmcem bide size her zaman minnett arım en gördüğüm yaışıklı doktorsunuz çok teşekkür ederim abdullah bey Size:)))))))

  • çok memnunum

   Abdullah beyden çok memnunum pazartesi günü bende burnumdan ameliduma oldum doktorum ameliyattan sonra geldi ve ameliyatın çok ba başarılı geçtiğini söyledi abdullah bey den doktorumdan çok memnunum her kulak burun boğaz a gidersem abdullah beyi isticem çok iyi bir doktor size teşekkür ederim abdullah belada:))

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at