Buradasınız: 
Dünya Göz Hastanesi Bursa

Dünya Göz Hastanesi Bursa

Göz doktoru

Bilgileri düzenle

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Tamer Fazıl Yıldız

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Dünyagöz hastahanelerinde geçirdigim ikinci katarakt ameliyatımı gerçekleştiren sayın hocamın alçakgönüllügünün ardındaki cerrahi dehası sayesinde saglıgıma kavuşmuş olup hocamın şahsı üstünden (Dünyagöz Bursa personeline yogun ilgileri nedeniyle özellikle hocama teşekkürü borç bilirim) iyiki varsınız..saygılar.

  • çok memnunum

   Sayın hocam'a 18.11.2013te sol gözümden katarak ameliyatı oldum. Çok memnunum,hiç bir şikayetim yok. 7 ay oldu süper görüyorum kendisine sonsuz teşekkürler .. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Yıldırım Beyazıt Usta

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yıldırım bey gibi doktorlarımız Türkiye için birer gurur kaynağıdır. 22 yıldır GLOKOM (göz tansiyonu) hastasıyım, bu süreden beri görebiliyorsam Doktorumun üstün bilgi becerileri ve tecrübesi sayesindedir. Allah kendisinden milyonlarca kez razı olsun. Dünyayı bir saniyelik görmenin kıymeti ve değeri ne ile ölçülebilirki ! beni kör bırakmadı, çok şükür bu günleri de gördüm, hayatın herşeye rağmen güzel olduğunu daha görebileceğim çok şeyler olduğunu her zaman hissettirdi. Hastayla iletişimi çok etkili, insan derdini çok rahat anlatabiliyor ve güven hissi veriyor , iyi bir dinleyici, Yaptığı amaliyatlara gelince dediğim gibi Türkiye için gurur kaynağımız, 3 defa glokom amaliyatı oldum çok memnunum, inceleyenlerden duyduğum şu uldu; müthiş bir amaliyat yapmış doktorunuz kim ? her zaman gururla anlatıyorum anlatmaya devam edeceğim. Çok uzak şehirde olmama rağmen hastalığımın seyrini halen kendisinin kontrolü altında devam ediyorum. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi bildirir başarılarının devamını dilerim.

  • çok memnunum

   Bir gözü hiç görmeyen gören gözünde de glokom ve kalınlaşmış katarakt yüzünden görme sıkıntısı çeken annem Firdes Aydemir'e yapmış olduğu başarılı ameliyat sonrası ışığa ve yaşama sevincine kavuşturan doktorumuz Yıldırım Beyazıt Usta'ya sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Ameliyat olalı 5 gün olmasına rağmen hiç yardım almadan gazeteleri bile okuyarak 83 yaşından sonra görme mutluluğunu anneme yaşatan doktorumuzdan Allah razı olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Selim Doğanay

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba, Türkiye'de bir çok göz doktoruna gittim fakat Selim hocam gibi bilgili ve başarılı göz doktoruna rastlamadım.. Tamamen güvenilerek gidilecek bir göz hekimi ve anlayışlı bir insan..

  • çok memnunum

   HOCAM MALATYA SENİ DAHA COK ARAYACAK COK IYI BIR CERRAHTINIZ EN KISA ZAMANDA GERİ GELMENIZ TEMMENNISIYLE SAYGILAR

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at