Buradasınız: 
Klinikler
Göz Doktoru
Göz Doktoru Osmangazi
Dünya Göz Hastanesi Bursa

Dünya Göz Hastanesi Bursa

Göz doktoru

Randevu Hattı: 0 850 333 0344

Dünya Göz Hastanesi Bursa 3.000 metrekarelik bir alana kurulmuştur. 2012 senesinin Ekim ayından beri Bursa'da sağlık hizmeti vermeye devam eden Dünya Göz Hastanesi Bursa'nın SGK ile anlaşmalı bir şube... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Dünya Göz Hastanesi Bursa 3.000 metrekarelik bir alana kurulmuştur. 2012 senesinin Ekim ayından beri Bursa'da sağlık hizmeti vermeye devam eden Dünya Göz Hastanesi Bursa'nın SGK ile anlaşmalı bir şubedir.

Dünya Göz Hastanesi Bursa, Göz İçi İltihapları, Kornea Hastalıkları, Nöro-Oftalmoloji, Göz Tembelliği, Lazer ve Göz İçi Lens, Katarakt, Genel Çocuk Göz Sağlığı, Göz Tansiyonu (Glokom), Göz Muayenesi, Kontakt Lens,Yakın Görme Problemi, Göz Estetiği, Şaşılık, Retina gibi uygulamalarda hizmet vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Yaşar Sait Erda

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Yaşar hocam ilgi ve alakanıza teşekür ederim. Sizin gibi hekimlerimizin çoğalmasını temeni ederim. saygılarım...

 • Selim Doğanay

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba, Türkiye'de bir çok göz doktoruna gittim fakat Selim hocam gibi bilgili ve başarılı göz doktoruna rastlamadım.. Tamamen güvenilerek gidilecek bir göz hekimi ve anlayışlı bir insan..

  • çok memnunum

   HOCAM MALATYA SENİ DAHA COK ARAYACAK COK IYI BIR CERRAHTINIZ EN KISA ZAMANDA GERİ GELMENIZ TEMMENNISIYLE SAYGILAR

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Mehmet Birgi Sönmezer

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   hayatimda tanidigim en faydali insanlardan biridir kiymetli doktorum birgi bey... hayata daha guzel daha renkli bakmak icin ona mutlaka gitmelisiniz. uveit hastaligimi tedavi etti cok memnunum....tesekkurler :))

  • çok memnunum

   30 YILDIR GÖRMEDİĞİNE İNADIĞIMIZ BİR GÖZÜ AMELİYAT EDEREK KISMEN GÖRMESİNİ SAĞLAYAN, BİZLERE UMUT IŞIĞI OLAN DOKTORUMUZA ŞÜKRAN BORÇLUYUZ. HER ZAMAN ETRAFINI IŞITACAĞINDAN ŞÜPHE YOK.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Yıldırım Beyazıt Usta

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Güven veren kişiliğinin yanında zorlu problemleri çözmesiyle meşhurdur. Kendisini tanıdığımız için çok şanslıyız.

  • çok memnunum

   Yıldırım bey gibi doktorlarımız Türkiye için birer gurur kaynağıdır. 22 yıldır GLOKOM (göz tansiyonu) hastasıyım, bu süreden beri görebiliyorsam Doktorumun üstün bilgi becerileri ve tecrübesi sayesindedir. Allah kendisinden milyonlarca kez razı olsun. Dünyayı bir saniyelik görmenin kıymeti ve değeri ne ile ölçülebilirki ! beni kör bırakmadı, çok şükür bu günleri de gördüm, hayatın herşeye rağmen güzel olduğunu daha görebileceğim çok şeyler olduğunu her zaman hissettirdi. Hastayla iletişimi çok etkili, insan derdini çok rahat anlatabiliyor ve güven hissi veriyor , iyi bir dinleyici, Yaptığı amaliyatlara gelince dediğim gibi Türkiye için gurur kaynağımız, 3 defa glokom amaliyatı oldum çok memnunum, inceleyenlerden duyduğum şu uldu; müthiş bir amaliyat yapmış doktorunuz kim ? her zaman gururla anlatıyorum anlatmaya devam edeceğim. Çok uzak şehirde olmama rağmen hastalığımın seyrini halen kendisinin kontrolü altında devam ediyorum. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi bildirir başarılarının devamını dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Melih Kurt

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

 • Tamer Haytoğlu

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   1 ay once lazer oldum. Tereddütlüydüm ve sadece bilgi almak amaçlı gitmiştim.ancak o kadar kendinden emin güven verici bir tavrı var ki bir sonraki gün operasyona girdim. Ne gözüm kızardı ne herhangi bir sorun yaşadım.kontrol sürecinde telefonla arayıp bilgi aldıgımda çok ilgili bir şekilde yardimcı oldu. Çalışma etiğine hayran olduğum ve sorunsuz sekilde yıllar sonra görmeme vesile oldugu icin bir de burdan tesekkur etmek istiyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Filiz

  • çok memnunum

   1.5 sene önce gözlerimden katarakt ameliyatı oldum. Komplikasyon olmadı. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Periyodik muayene için gittiğim doktor ameliyatımın çok temiz yapılmış olduğunu söyledi. Tamer bey sağolsun çok ilgili. Başarılar dilerim kendisine. Saygılarımla.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

Dünya Göz Hastanesi Bursa

Dünya Göz Hastanesi Bursa

Göz doktoru

Randevu Hattı

0850 333 0 344