Buradasınız: 
Klinikler
Göz Doktoru
Göz Doktoru Osmangazi
Dünya Göz Hastanesi Bursa

Dünya Göz Hastanesi Bursa

Göz doktoru

Dünya Göz Hastanesi Bursa 3.000 metrekarelik bir alana kurulmuştur. 2012 senesinin Ekim ayından beri Bursa'da sağlık hizmeti vermeye devam eden Dünya Göz Hastanesi Bursa'nın SGK ile anlaşmalı bir şube... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Dünya Göz Hastanesi Bursa 3.000 metrekarelik bir alana kurulmuştur. 2012 senesinin Ekim ayından beri Bursa'da sağlık hizmeti vermeye devam eden Dünya Göz Hastanesi Bursa'nın SGK ile anlaşmalı bir şubedir.

Dünya Göz Hastanesi Bursa, Göz İçi İltihapları, Kornea Hastalıkları, Nöro-Oftalmoloji, Göz Tembelliği, Lazer ve Göz İçi Lens, Katarakt, Genel Çocuk Göz Sağlığı, Göz Tansiyonu (Glokom), Göz Muayenesi, Kontakt Lens,Yakın Görme Problemi, Göz Estetiği, Şaşılık, Retina gibi uygulamalarda hizmet vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Yaşar Sait Erda

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Şansa gittiğim bir kaç yorum okumuştum.Dört dörtlük bir doktor.Hastasına yaklaşımdan ve tedaviden çok memnun kaldık.Tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Yaşar hocam ilgi ve alakanıza teşekür ederim. Sizin gibi hekimlerimizin çoğalmasını temeni ederim. saygılarım...

 • Yıldırım Beyazıt Usta

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Bir kaç müşterimin tavsiyesi üzerine internetten de araştırdığımda Bursa'da sayılı doktorlardan biridir.Hastasına karşı çok ilgili buda benim için önemli elinden geleni yapmaya çalışan çözüm üretiyor.Lazer için gittim .Lazere uygun olmadığını araştırarak en son özel bir mercek önerildi.Şuan ameliyat olamadım maddi açıdan fakat olmadım.Ama doktorum hem insan olarak hem bir hekim olarak mükemmel ...

  • çok memnunum

   Eşim doktor kendisi önermişti.Ben her türlü ilgisinden aydınlatmasından sorduğun sorulara detaylı cevap alıyorsun.Uzun zamandır rutin kontrollerimi yapan doktorum.Kendisinde oldukça memnunum.Buradan kendisine teşekkürlerimi sunarım

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at

 • Melih Kurt

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Ablamın tesadüffen gittiği bir doktormuş.Beni de yönlendirdi.Dünya göz hastanesi tedavi ve doktorları hakkında iyi bir izlenim olduğu içinde gitmiştim Gözlerim enfeksiyon kapmıştı.İlaç tedavim devam ediyor ama şu aşamada bile rahatlattı.Abiminde gözlerinde görme kaybı var ve onuda getircem.Biz çok memnun kaldık.

 • Selim Doğanay

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   İnternet ten araştırdım.EşBir çok hastanede doktorlara göründüm .Ameliyat dediler ama çok riskli olduğu için kimse ameliyat gerçekleştirmedi.Selim hocamı internetten araştırarak gittim.Hiç tereddüt etmeden bana da güven vererek katarakt ameliyatımı gerçekleştirdi..Ameliyat öncesi ve sonra hiç sorun yaşamadım.Çok memnun kaldım.Akrabalarıma çevremdekilere hep bahsediyorum ve yönlendiriyorum.Dalında çok başarılı bir doktor .im ameliyat oldu .Katarakt oldu.Ameliyat öncesi ve sonra hiç sorun yaşamadı.Memnun kaldık.

  • çok memnunum

   İnternetten araştırdım.Yorumlar çok ilgimizi çekti.Babam ameliyat oldu .Katarakt ve göz içi enjeksiyonu yapıldı.Şuan iyi.Hastalarına yakın çok ılımlı babamı ikna etti.Annem ve babam kendisinden çok memnun kaldılar.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Fatma Altınsoy

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   İnternetden araştırdım gittim.Eğitim durumu uzmanlık alanı ile ilgili tercih ettim.Çok ilgili ve rahatlatıcı ve çocuklarla sabırla uğraşıyor.Hocamla daha işimiz bitmedi bir müddet daha beraber sonucunda çok iyi olacağından eminim çok memnunum saygılarımı sunuyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Tamer Haytoğlu

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   1 ay once lazer oldum. Tereddütlüydüm ve sadece bilgi almak amaçlı gitmiştim.ancak o kadar kendinden emin güven verici bir tavrı var ki bir sonraki gün operasyona girdim. Ne gözüm kızardı ne herhangi bir sorun yaşadım.kontrol sürecinde telefonla arayıp bilgi aldıgımda çok ilgili bir şekilde yardimcı oldu. Çalışma etiğine hayran olduğum ve sorunsuz sekilde yıllar sonra görmeme vesile oldugu icin bir de burdan tesekkur etmek istiyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Filiz

  • çok memnunum

   1.5 sene önce gözlerimden katarakt ameliyatı oldum. Komplikasyon olmadı. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Periyodik muayene için gittiğim doktor ameliyatımın çok temiz yapılmış olduğunu söyledi. Tamer bey sağolsun çok ilgili. Başarılar dilerim kendisine. Saygılarımla.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mehmet Birgi Sönmezer

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kızımı götürdüm.Araştırmalarım sonucunda gittim.Doktora gideceğim zaman çok araştırırım genel olarak.Bu konuda çok hassasım.İnsana yaklaşımı hastası değil sanki aileden birini tedavi ediyor gibi tavrı.Bu konuda bize çok güven verdi.Kesinlikle tavsiye ediyorum .Kesinlikle gidildiğinde bir doktorun gözlerinden belli olur .Benim için insan sevgisi çok önemlidir.Ben gözlerinde işinde madiyata değil maneviyatta önem verdiğini gördüm.Çok memnun kalabileceğiniz bir doktor .Herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Gözlerimde uzakla ilgi problem vardı.Şişme ve yorulma vardı.Göz tansiyonuma bakıldı.Göz kurulu olduğunu söyledi.Onun takviyesini yapalım.Çok kalendar bir yaklaşımı vardı hocanın açıkçası böyle bir iyi bir ilgi beklemiyordum .Yıldırım hocama gidecektim ama yoğun olduğu için yönlendirmişlerdi hastanede ama çok memnun kaldım.Yıldırım hocamında eski hastasıydım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at