Buradasınız: 
Klinikler
Göz Doktoru
Göz Doktoru Antalya
Dünya Göz Hastanesi Antalya

Dünya Göz Hastanesi Antalya, 2010 senesinin Nisan ayından itibaren sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. SGK anlaşması bulunan hastanenin bazı özel sağlık sigortaları ile de anlaşması bulunmaktadır. Ant... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Dünya Göz Hastanesi Antalya, 2010 senesinin Nisan ayından itibaren sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. SGK anlaşması bulunan hastanenin bazı özel sağlık sigortaları ile de anlaşması bulunmaktadır. Antalya, Kepez'de yer alan hastanede, katarakt, genel göz muayenesi, lazer ve göz içi lens, retine, yakın görme problemi, çocuk göz sağlığı, göz tansiyonu, göz tembelliği, şaşılık, kornea hastalıkları, göz estetiği, göz içi iltihapları, nöro-oftalmoloji, kontakt lens gibi alanlarda sağlık hizmeti yürütülmektedir.

Dünya Göz Hastanesi Antalya kadrosunda 9 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Dünya Göz Hastanesi Antalya Antalya ilinde Zafer mahallesi Y.beyazıt Cad.no:93 Kepez adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Tuncay Saatçi

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Sayın Tuncay Hocama çok teşekkür ediyorum. Muayene olmak için gittiğimde gözümdeki rahatsızlıktan korkuyordum ancak beni derin bilgileriyle aydınlatarak endişelerimden kurtulmamı sağladı. Çok teşekkür ederim kendisine. SAYGILAR

 • Özer Şahin

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Onlarca doktor gezdim hep yanlış teşhis konuldu yada konulamadı.. Özer bey 10 dakikada teşhisi koyup tedaviyi yazdı.. Şu anda çok iyiyim...Çok memnunum Allah razı olsun...

 • Metehan Akbulut

  Pratisyen, Dr.

  • çok memnunum

   Metehan bey bizim İşyeri Doktorumuz, aynı zamanda Acil Hekimimiz ve Kalite Yönetim Sistem Sorumlumuz. Kendisi hepimiz tarafından çok sevilir.

  • çok memnunum

   Dr.Metehan Akbulut, bir insan ve hekim olarak çok iyi. Herşey inşallah gönlünce olur.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Alper Özel

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   İnternetten Eniyihekim sitesinde okuduğım yorumlarından etkilenerek tercih ettim hocamı. Güniçinde bilgisayar ve ofis ortamında çalıştığım için gözlerimde yanma ve batma oluyordu. beni dinledi güzelce gittiğimde kontrol etti ve bilgi verdi. Damla ve gözlerimde başka bir sorun olmadığı için dinlendirici gözlük verdi. Çalıştığım ofiste herkese tavsiye ettim.

 • Semra Hoca Lapashtika

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Gözümde ağrı olmasından dolayı daha önce Devlet hastaneleri dahil birçok hastaneye gittim ama teşhis koyulamadı. En sonunda Ablamın tavsiyesiyle Dünya göz hastanesine gittim. Hastane ve doktorun ilgisinden çok memnun kaldım. Görme alanı diye bir yerleri var orada test edildi. gözlerimin derecesi ölçüldü ve astigmat olduğu belirtildi. gözlük kullanıyorum ve verdikleri krem ve damlalarla gözümdeki sıkıntımdan tamamiyle kurtuldum. Dünya göz hastanesi Semra Lapashtika gibi çok iyi bir doktora sahip. ben gözümü kaybedeceğimi düşünürken sağlıgıma kavuştum. Dünya görülmeye değer biryer ve gözlerinde sıkıntı olan herkese parasını düşünmeden bu hastaneye gitmelerini tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Gözümde ki rahatsızlıktan dolayı gittim. Uzağı görememe sorunundan dolayı sıkıntı yaşıyordum. Selma Hoca ilgilendi benimle. Gayet güzeldi muayenesi memnun kaldım. Göz tansiyonum ölçüldü,gözyaşı testi ve birkaç tane daha test yapıldı. Hastanenin yapısından da çok memnun kaldım. çalışanların ilgi ve alakası memnuniyet vericiydi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Cengiz Akarsu

  Göz Hastalıkları, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   nternetden araştırmalarım sonucunda tercih ettim cengiz hocamı. Çocuğumun rutin kontrollerini gerçekleştirmek için gitmiştim. Daha sonra çocuğumun doktoru oldu. Doktor olarak anlayışlı, hastlarıyla birebir ilgilenen hastasıyla çok ilgilenen bir hekim. ilgisinden memnun kaldık. Gözlük numarasının değiştirerek tedavisinin olumlu sürecinde katkıda bulundu. çok memnun kaldığım için tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Lazer ameliyatı olmak için gittim aslında fakat göz mumaramın düşük olmasından dolayı şimdilik lazer ameliyatı için uygun olmayacağını belirtti.Amacım gözlüğümü çıkarmaktı Hocam detaylı olarak açıklamalarda bulundu ve şimdilik uygun olmadıgını belirtti. İlerleyen zamanlarda tekrar bakıp değerlendirilebileceğini belirtti. Gözlük kullanmaya devam etmemi belirtti. Damla verdi. Şuanda iyi göz sağlıgım. Tüm tanıdıklarıma da tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Hakan Sivrikaya

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Bende Hakan bey 2010 ameliyat yaptı allah sukur daha iyi Hakan bey iyi başarı doktorlarimdan şimdi başarılar dilerim

  • çok memnunum

   Antalya da değişik göz hastaneleri var. Ama Dünya göz hastanesinin seçmemizin nedeni ulusal bir hastane olması ve tavsiye edilmesi.Gittiğimizde Hastane Ve doktorun ilgisinden çok memnun kaldık. Aynı zamanda hastanenin de başhekimi olan Haka Sivrikaya'ya muayene olduk. Damla verdi yeğenime ve sıkıntısı kalmadı. Hiçbir göz sıkıntısı kalmadı. Göz tansiyonu ölçüldü tedavisi gerçekleşti. Hastane personelin ilgisi de güzeldi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ahmet Barış Toprak

  Göz Hastalıkları, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   herkese mrb gecen yıl subat ayında annem barış beyde katarak ameliyatı oldu cok rahattı ve sorunsuz geçti 6 ay sonra diğer gözüde ameliyat olacaktı ama barış bey hastaneden ayrılmış başka doktora gitmek zorunda kaldık ve su an sorun yasıyoruz barış bey olsaydı bu sorunumuz olmazdı bundan eminim çünkü barış beyin ameliyat ettiği gözde hiçbir sorun yok burdan barış beye cok teşekkür ediyorum

  • çok memnunum

   Barış beyin hastalarından çok methini duydum gözümde uzak ve yakın görememe rahatsızlığım var tavsiye üzerine iki arkadaşımla birlikte randevu alıp gideceğiz

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at