Buradasınız: 
Klinikler
Göz Doktoru
Göz Doktoru Seyhan
Dünya Göz Hastanesi Adana

Adana ilinin Seyhan İlçesinin Çınarlı Mahallesi'nde yer alan Dünya Göz Hastanesi Adana, 2011 senesinin Temmuz ayından beri sağlık hizmeti vermektedir. Dünya Göz Hastanesi Adana, Lazer ve Göz İçi Lens,... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Adana ilinin Seyhan İlçesinin Çınarlı Mahallesi'nde yer alan Dünya Göz Hastanesi Adana, 2011 senesinin Temmuz ayından beri sağlık hizmeti vermektedir. Dünya Göz Hastanesi Adana, Lazer ve Göz İçi Lens, Katarakt, Genel Çocuk Göz Sağlığı, Göz Tansiyonu (Glokom), Göz Muayenesi, Kontakt Lens,Yakın Görme Problemi, Göz İçi İltihapları, Kornea Hastalıkları, Nöro-Oftalmoloji, Göz Tembelliği, Göz Estetiği, Şaşılık, Retina gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Yetkin Özgan

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Esasında dünya göz hastanesinde başka bir doktora gidiyorduk . Gittiğimiz dönemde O doktorumuz olamadığı için Yetkin beye annem muayene oldu.Annem için doktorların iyi muayenesinden ziyade yaklaşımı sıcak olması önemli.Bu konuda hastasına karşı çok kibar ve takipçi bir doktor.Çok memnunuz.

  • çok memnunum

   Dünya göz hastanesi hakkında hep olumlu yorumlar alıyordum .İnternetten araştırdığımda Yetkin beye yapılan yorumlar çok dikkatimi çektive tercih ettim. Hastasını dinliyor ve cevap veriyor.Girdiğiniz an karşılaması mükemmeldi.Oğlumun gözünde astigmat vardı.Gözlerini kısmaktan gözü küçülmeye başlamıştı Oğlum gözlük kullanmak istemiyordu bir türlüde ikna edememiştim.Daha öncesinde doktorlarda lens istediğimizde lensi kullanamaz diye vermiyorlardı.Ama Yetkin bey lens verdi.Oğlum çok rahat kullanıyor ve şikayetlerimiz ortadan kalktı .Yeğenimide yönlendirdim onlarda çok memnun kaldılar.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (57) göz at

 • İlter Varinli

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Araştırarak gittiğim bir doktor.Göz tembelliği için gittim.Hastasına karşı çok samimi ve alternatif sunan bir doktor.Hem kişisel hem hekim olarak çok memnun kaldım.Tedavi ilgili detaylı bilgi aktarıyor.Memnunum.

  • çok memnunum

   İnternetten okuduğum yorumlardan ve incelemelerden dolayı tercih ettim. Okuduğum yorumlar etkiledi beni. Gittiğimizde çok ilgilendi. Kızımın göz kayması sorunu var küçüklükten bu yana. Gözlüğün numarasını düşürdü ve farklı bir cam kullandığında daha olumlu sonuç alabileceğimizi belirtti. Kızımın gözleri daha iyi şuanda. Tavsiye ediyorum bu sıkıntıyı yaşayanlara.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Kemal Turgay Özbilen

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Sol Gözümde kayma vardı 2 yıl boyunca çok muayene olmama rağmen kimse teşis koyup düzeltemedi. Turgay bey'e çok teşekkür ederim. botoks tedavisiyle kaymayı engelledi çok şükür şu an tek görmemi sağladı. ilgi ve alakası, açıklayıcı tedavi yöntemi harika. herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Oğlumu dünya göz hastanesine muayene ye Kemal Turgay Bey'e götürdüm.Daha öncede muayenelerde ilgili doktorlarla karşılaşmıştım ancak Kemal Turgay bey branşında son derece uzman aydınlatıcı ve ilgili davranarak bizim uzun zamandır mücadele ettiğimiz alerjimizin tedavisini tamamlayarak rahat etmemizi sağladı ...kendisine çok teşekkür ederiz ...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Özcan Evyapan

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   18 Eylül 2015 Tarihinde lasik yöntemi ile gözlerime yapmış olduğu operasyon sonucunda 2.75 miyop rahatsızlığımı tedavi etmiştir. Kendisi ameliyatın her anında itina ile davranmış olup yoğun ilgi göstermiş ve sürekli beni yönlendirmiştir. Kendisine teşekkür eder mesleğinde başarılar dilerim.

  • çok memnunum

   Yabancı cisim batması sonucu sağ gözümde oluşan yaralanmayı itina ile tedavi ve takip eden güler yüzünü ve pozitif enerjisini hiç yitirmeyen doktoruma çook teşekkür ediyorum..Dünyaya açılan pencereler sizin gibi değerli hekimlerin sayesinde ışığa kavuşuyor..Sağlıcakla kalın...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Cüneyt Karaarslan

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • hiç memnun değilim

   şahsen hiç memnun kalmadım.İlgi yok açıklama yok hastalığımı tam olarak dinlemedi bile. birdaha tercih etmeyeceğim kesin. saygılar

  • çok memnunum

   Daha önce İstanbul Dünya Göz Hastanesine gidiyordum.Dünya Göz Hastanesine ve hekimlerine karşı bir öz güven oluştuğu için Adana 'da Dünya Göz hastanesini tercih ettim. Cüneyt beye götürdüm oğlumu.İlgili ve açıklayıcı bir doktor.Hiç bir şekilde aklımda soru işareti kalmıyor.En azından oğlumun rahatsızlığı hakkında benimde bilgi oldu sayesinde tıbbı terimlerle kalmadı.Tedavimiz bitti.Yaklaşımı ve uyguladığı tedaviden çok memnun kaldım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at