Buradasınız: 
Dünya Göz Hastanesi Adana

Dünya Göz Hastanesi Adana

Göz doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı

Randevu Hattı: 0 850 333 0344

Adana ilinin Seyhan İlçesinin Çınarlı Mahallesi'nde yer alan Dünya Göz Hastanesi Adana, 2011 senesinin Temmuz ayından beri sağlık hizmeti vermektedir. Dünya Göz Hastanesi Adana, Lazer ve Göz İçi Lens,... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Adana ilinin Seyhan İlçesinin Çınarlı Mahallesi'nde yer alan Dünya Göz Hastanesi Adana, 2011 senesinin Temmuz ayından beri sağlık hizmeti vermektedir. Dünya Göz Hastanesi Adana, Lazer ve Göz İçi Lens, Katarakt, Genel Çocuk Göz Sağlığı, Göz Tansiyonu (Glokom), Göz Muayenesi, Kontakt Lens,Yakın Görme Problemi, Göz İçi İltihapları, Kornea Hastalıkları, Nöro-Oftalmoloji, Göz Tembelliği, Göz Estetiği, Şaşılık, Retina gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Cüneyt Karaarslan

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   DR.CÜNEYT Beyden çok memnun kaldım.çok ilgili ve bilgili bir doktor;sanırım buda işini severek yapmasından kaynaklı çünkü eğer işiniz insanlarla ilgili ise işin içinde sevgi olmak zorunda yoksa başarılı olumazsınız,kısacası cüneyt bey insan sıcaklığı taşıyan bir doktor.doktoruma saygılarımla

  • memnunum

   Konusuna hakim, başarıları bilinen, ümitlerinizi boşa çıkartmayan bir doktor ve hastalarına karşı tam bir arkadaş... Teşekkürler, hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Kemal Turgay Özbilen

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   ben Aysel sut turgay hoca kapak estetiğinde super kusursuz bir doktor ben çok memnun kaldım iyiki varsiniz hocam

  • çok memnunum

   Ozguveni ve cerrahi bilgisi ust duzey bir doktor.teshis ve tedavi yontemleri cok net ve gercekci bir hekim.hastasina cok net guven ve cesaret veriyor.tanidigim ender doktorlardan biri cerrahi konuda mukemmel.kendisine tesekkur ve sukranlarimi sunarim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • İlter Varinli

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   İnternetten okuduğum yorumlardan ve incelemelerden dolayı tercih ettim. Okuduğum yorumlar etkiledi beni. Gittiğimizde çok ilgilendi. Kızımın göz kayması sorunu var küçüklükten bu yana. Gözlüğün numarasını düşürdü ve farklı bir cam kullandığında daha olumlu sonuç alabileceğimizi belirtti. Kızımın gözleri daha iyi şuanda. Tavsiye ediyorum bu sıkıntıyı yaşayanlara.

  • çok memnunum

   kıymetli hocam oğlumun rahatsızlığı için size geldim verdiğiniz bilgilerle beni rahatlattınız güler yüzünüzle vede tatlı dilinizle hasta doktor ilişkisinin mükemmel örneğini bize gösterdiniz iyiki varsınız hocam allah size uzun ömürler versin

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Yetkin Özgan

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Tavsiye üzerine gittim, daha önce birkaç yakınım gitmişti ve çok memnun kaldıklarını belirttikleri için randevu aldım. Samimiyeti ve ilgisinde dolayı çok memnun kaldım. Tek gözünde tamamen görmemesinden dolayı gidildi. Çeşitli tarama ve işlemlerden dolayı gereken işlemler sırasıyla yapıldı. Sonuçtan memnun kaldık. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   2014/Aralık ayında Adana'da Dünya göz hastanesinde, Dr.Yetkin Bey tarafından lazer ameliyatı oldum.lazer işlemi için ameliyat öncesi en az 2 ay hastaneye gidip geldim.Sonuçta lazer işlemi ve hemen karar verilebilecek bir durum değildi benim için.Sağolsun Yetkin doktorum lazer işlemi ile ilgili tüm detayları paylaştı (ameliyat öncesi nasıl olacağını, sonrasında nelerle karşılaşacağımı ve neler yapmam gerektiğini gibi) ve ameliyat kararı almamda büyük etkisi oldu.Lazer ameliyatı sonrası da herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım ve gözlüklerimden kurtuldum..kısacası Yetkin Hocam'dan çok memnun kaldım ve kendisine teşekkür ediyorum..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (45) göz at

Randevu Hattı

0850 333 0 344