Buradasınız: 
Diyarbakır Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Dağkapı Kampüsü

Diyarbakır Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Diyarbakır Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet acil tıp uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 13 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, 8 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 4 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 6 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Diyarbakır Devlet Hastanesi Diyarbakır ilinde Hastane Cad. Diyarbakır adresinde bulunmaktadır. Diyarbakır Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4122289193 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Zeliha Deveci

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Çok sıkıntılı bir süreçten geçiyordum. Ailevi sorunlarım, gelecek kaygısı, kötü giden ilişkim; bende emaresi bile kalmayan Panik Atak ve Anksiyete bozukluğunun 8 yıldan sonra nüksetmesini beraberinde getirdi. Kendimi karşılaştığım ilk psikiyatri polikliniğine attım. İyi yere denk gelmişim neyse ki. Her şeyden önce Zeliha Hoca sizi dinlerken sorunun altında yatan sebepleri tek tek değerlendiriyor doğru tanıya varmak adına. İlaç tedavisinin yanında telkin ve teskin etmelerinin de çok işe yaradığını düşünüyorum. Terapi ve sohbet havasında muayene oluyorsunuz. Kendinizi daha rahat hissediyorsunuz diğer doktorlarla kıyaslayacak olursak. Bugüne kadar 7-8 psikiyatri doktoruna göründüm içlerinden tartışmasız en iyisi. Şu an çok daha iyiyim Allah'a ve Zeliha Deveci hocama müteşekkirim.

  • memnunum

   adım serhat siirtte askerm % 60 kekemelik oldgnu düşnyrum siz den yardım ve tavsiyelerinzi istyrum en kısa zmanda olur mu acaba.siirt devlet hastansnden funda hanımdan diyarbakıra sevk aldm ama tedavi olabilirmym blmyrum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Davut Yılmaz

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Sayın Davut bey benim kıl dönmesi ameliyatımı yaptı. Bir doktorun kendi ihtisas alanında başarısı, mutlaka olması gerekendir. Bunun yanında bir hekimin, hastanın durumunu önemsemesi ve doğru tanı için çaba harcaması çok daha önemlidir.Davut bey'in bu duyarlılığına tanık oldum. Başarılar diler teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   sayın davut yılmaz benim safra taşı ameliyatımı yaptı,,güven verici ve samimi yaklışımı için teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum,,ameliyatımın 2. günü taburcu oldum ve normal hayatıma yatak misafiri olmadan devam ettim..Allah daim başarılı kılsın inş..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at