Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Denizli Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 11 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 7 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 8 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 12 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 7 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, 9 adet iç hastalıkları uzmanı, 13 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 5 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 5 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 5 adet nöroloji uzmanı, 3 adet nükleer tıp uzmanı, 8 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 6 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 5 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi parazitoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 6 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Denizli Devlet Hastanesi Denizli ilinde Saraylar mahallesi Denizli adresinde bulunmaktadır. Denizli Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2582639311 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Enver Kaya

  İç Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   hızmetnde oldukca başarı ve ilgiliıl

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mehmet Çilengir

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Uzm.Dr.

  • kararsızım

   hastalarına karşı çok ilgili ve sevecen çok iyi bir doktor

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Hidayet Göksoy

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   kalp rıtım bozuklugum vardı alanya devlet hastanesıne gıttım sekretere bana guler yuzlu bır doktor tavsıye edermısınız dedım bana hıdeyet beyı yazdılar ogun bugundur ırtıbatı kesmedım tedavımı cok ıyı yapıyor cunkı ben zor bır hastayım parkınsonum var sevgılı doktorumu cok daha ıyı yerlerde gormek ısterım kendısı guzel olan herseyı hakedıyor

  • çok memnunum

   ben herhangi bir dr tercihim olmadan alanya devlet hastanesinde kardiyoloji bölümüne sıra aldım.sıram geldiğinde içeriye girdiğimde güler yüzlü dr bey karşıladı.o kadar itina ile beni muayene etti okadar ilgilemdi ki bu devirde böyle doktorlarda varmış dedim.bana herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatarak tedavi uyuguladı.şu anda kendimi çok iyi hissediyorum.burdan kendiisne binlerce kez teşekkür ediyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Özer Özerdem

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • memnun değilim

   kimseye tavsiye etmiyorum.acilden burun kanamam üzerine gittim,içeri girip 2 gündür kanamam var derle demez tamam tamam anladık deyip azarlaması beni çok rencide etti.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Şermin Yalın

  Çocuk Psikiyatrisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   oğlumu ve beni iki yıl boyunca tedavi ettiniz gerçekten minnet borçluyum oğlumu anladınız beni anladınız .aradan üç yıl geçti ama hala sizin bana söylediklerinizi uyguluyorum en önemlisi de başarılı oluyoruz

  • çok memnunum

   SORUNLARIMIZ KONUSUNDA ÇOK YARDIMCI OLDU SAYESİNDE EVİMİZ HUZUR BULDU ÇOK TEŞEKÜRLER

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Kadir Gökhan Saçkan

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   helal olsun devlet hastahanesi kalp cerrahlarına allah onları önce sağlık versin ve eksik etmesin

  • çok memnunum

   iki sene oldu sayın Gökhan bey e baypas amaliyatı oldum. Geerek amaliyattan önce gerek hastahanede kaldığım sürede gerekse iki senedir kontrollerim de ALLAH binlerce razı olsun ki bana bir evladım gibi davranıyor. ALLAH ondan ve onun elamanlarında milyonlarca razı olsun. sayılarını yükseltsin..Ahmet ÖZCAN FETHİYE MUĞLA..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Osman Tolga Karadağ

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   hocam herşey için çok teşekkür ederim bel fıtığı amaliyatım çok başarıylatamamlandı.sizden allah razı olsun herşeyinizle mükemmel bir insansınız.allah yolunuzu açık etsin.

  • çok memnunum

   osman tolga karadag. beyin cerrahıde tek devlet hastanesınde evet kisiligı hasta doktor arasındakı anlayıs ve mukemmel bır tedavı sonuc benı tekrardan ayaga kaldıran doktoruma sonsuzzzz tesekurler ıyıkı varsın ıyıkı doktorumsun basarıların devamı hep sızın olsun saygılar

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Şener Bekçi

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktor bey tanıdığımız günden beri çizgisinde samimiyetinde ikili görüşmelerimizde hoş görüsünden ve içtenliğinden hiç ödün vermeksizin çocuklarımızla birer arkadaş gibi sabırla her zaman ilgilenmiştir.anlatımı ve sadece hastalığı yok edici doğru tespitleri ve gerektiği kadar az ve öz ilaç yazmasıyladaher zaman kendisini taktir ediyoruz.

  • çok memnunum

   Öncelikle çok sıcakkanlı ve mütevazi bir doktor. Çocuğunuzla ilgili her konuda size yardımcı olacağına emin olabilirsiniz. Üst solunum yolu rahatsızlıgından gitmiştik. Ondan önce sağlık ocağına götürdük iyileşmedi oğlum. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittik uyguladığı tedaviden ve yaklaşımından çok memnun kaldık.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Fazlı Cengız Bayram

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Dr.

  • çok memnunum

   Mehtap Altın ( 2 12 2014 ) FAZLI CENGİZ BAYRAM Hocama minnettarım, iyi ki varsınız... Sizi tanıdığım için çok şanslı olduğuma inanıyorum ve kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum. FAZLI CENGİZ BAYRAM Hocam Dünyanın en mütevazi, en kibar, en karizmatik en başarılı, işinde çok profesyonel bir doktor, kendinizi emanet edebileceğiniz, hasta psikolojisinden anlayan son derece dürüst ilgili ve alakalı harika ve ender bir insan.

  • çok memnunum

   Mehtap Altın ( 2 12 2014 ) FAZLI CENGİZ BAYRAM Hocama minnettarım, iyi ki varsınız... Sizi tanıdığım için çok şanslı olduğuma inanıyorum ve kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum. FAZLI CENGİZ BAYRAM Hocam Dünyanın en mütevazi, en kibar, en karizmatik, en başarılı ve işinde çok profesyonel bir doktor, Kendinizi emanet edebileceğiniz, Hasta psikolojisinden anlayan son derece dürüst ilgili ve alakalı harika ve ender bir insan.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at