Buradasınız: 
Çanakkale Biga Devlet Hastanesi

Çanakkale Biga Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Çanakkale Biga Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Çanakkale Biga Devlet Hastanesi Çanakkale ilinde Şirintepe mahallesi adresinde bulunmaktadır. Çanakkale Biga Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2863161006 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mustafa Tunç Solak

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   çok iyi bir karaktere olgun kişilige sahip kibar beyfendi bir insan

  • çok memnunum

   annem kalbinde rahatsızlı vardı ona gözüktü hastalığı hemen geçti teşekür ederiz

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Gökhan Barbaros

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Emar neticesinde sag omuzumdaki kas yırtılmaları tespit edildi.sag kolumu kullanamaz durumdaydim. Ameliyat olma gibi bir dusuncem yoktu fakat Dr.Gökhan Bey omuzumda olusan bu yırtıkların ameliyatsız tam olarak iyileşemeyecini söylemesi üzerine ameliyata karar kılındı. Ameliyatım başarı şekilde yapıldı.inş. bu ameliyat neticesinde saglıgıma kavuşacagım. Alanında başarılı bir doktor olduguna inanıyorum.Göstermiş oldugu ilgi ve itinalı davranışlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   Annemin dizinde kireçlenme olduğu ve protez ameliyatı yapılması gerektiği söylendi. Bir tanıdık vasıtasıyla Gökhan beyle iletişime geçtik. Güler yüzü ve kendine olan güveniyle bizi ameliyat olmaya ikna etti. Kısa süre içinde annemi ameliyat etti. Annemi ertesi gün yürüttüler. Şuan şikayetleri tamamıyla geçti. Kendisine ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Ethem Aka

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bu bölgenin en iyi doktoru saygılar ve sevgiler doktoruma.doktoruma güveniyorum ve onu tüm türkiyeye tavsiye ediyorum

  • çok memnunum

   bu bölgenin en iyi doktoru saygılar ve sevgiler doktoruma.doktoruma güveniyorum ve onu tüm türkiyeye tavsiye ediyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Volkan Türünz

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Son yıllarda karşılaştığım en bilgili doktor. İşine vakıf, tedavisi etkili. Son derece güler yüzlü, açık ve anlaşılır bir şekilde sorunu anlatıyor. Kendim memnun kaldığım için çocuğumu da çocuk doktoruna değil kkb uzmanı olan Volkan hocaya götürüyorum.

  • çok memnunum

   hastasına çok ilgili ve bugüne kadar gördüğüm en iyi doktor diyebilirim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at