Buradasınız: 
Çanakkale Biga Devlet Hastanesi

Çanakkale Biga Devlet Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Genel cerrah, Kulak burun boğaz doktoru, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Radyolog, Diş hekimi, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Ürolog, Göz doktoru, Nörolog, Psikolog, Göğüs hastalıkları doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Dermatolog, Psikiyatrist, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Kardiyolog, Pratisyen hekim daha fazla

Bilgileri düzenle

Çanakkale Biga Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Çanakkale Biga Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Çanakkale Biga Devlet Hastanesi Çanakkale ilinde Şirintepe mahallesi adresinde bulunmaktadır. Çanakkale Biga Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2863161006 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Gökhan Barbaros

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Emar neticesinde sag omuzumdaki kas yırtılmaları tespit edildi.sag kolumu kullanamaz durumdaydim. Ameliyat olma gibi bir dusuncem yoktu fakat Dr.Gökhan Bey omuzumda olusan bu yırtıkların ameliyatsız tam olarak iyileşemeyecini söylemesi üzerine ameliyata karar kılındı. Ameliyatım başarı şekilde yapıldı.inş. bu ameliyat neticesinde saglıgıma kavuşacagım. Alanında başarılı bir doktor olduguna inanıyorum.Göstermiş oldugu ilgi ve itinalı davranışlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   Annemin dizinde kireçlenme olduğu ve protez ameliyatı yapılması gerektiği söylendi. Bir tanıdık vasıtasıyla Gökhan beyle iletişime geçtik. Güler yüzü ve kendine olan güveniyle bizi ameliyat olmaya ikna etti. Kısa süre içinde annemi ameliyat etti. Annemi ertesi gün yürüttüler. Şuan şikayetleri tamamıyla geçti. Kendisine ve tüm çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at