Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi kadrosunda 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 29 adet kadın hastalıkları ve d... daha fazla

KURULUŞTAKI DOKTORLAR

İletişim

Hakkımızda

Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi kadrosunda 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 29 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, bulunmaktadır. Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi Bursa ilinde Zübeyde Hanım Cad.acemler Osmangazi adresinde bulunmaktadır. Bursa Zübeyde Hanım Doğumevi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2242333839 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Lütfiye Filiz Altıntepe Hasbioglu

  Tıbbi Patoloji, Uzm.Dr.

  • Filiz hanim mus lisesinden sinif arkadasimdir. O yillarda bile ciddi caliskan kisiligiyle one cikan bir arkadasimizdi. Meslegindede buyuk basarilara imza attigina ve atacagina eminim.

 • Mithat Bursalı

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • mithat bey teşekkür ederim sizin gibi doktora sahip olduğumuz için iyiki varsınız iyiki bursadasınız çok çok teşekkür ederim size ve ekibiminize

  • ben mithat beyden çok memnunum bizim artık aile doktorumuz oldu iyiki benim doktorum olmuş herkese tavsiye ederim bütün sorunlarımızı dinliyor ve elinden geleni yapıyor mithat beye teşekkür ederim ve çalışma hayatında basarılarının devamını dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Ersin Akkuzu

  Radyoloji, Uzm.Dr.

  • Hamileliğim esnasında bebeğin gelişimini kontrol ederken, diğer doktorların göremediği myomu tespit etmesi sayesinde sorunsuz bir doğum yaptım. Doğumdan 4 ay sonra olduğum ameliyat sonrasındaki patolojik kontrol sonucunda myomun iyi huylu olduğu belirlendi. Oysa Ersin bey ilk yaptığı kontrolde "iyi huylu myom" teşhisini koymuştu. Bilgisi ve tecrübesiyle, sonuna kadar güvenebileceğiniz mükemmel bir doktor.

  • abim için iki doktora gittik filmine zatüre dediler ersin beyi tavsiye üzerine bulduk ona gösterdik tümör tespitinde bulundu sonradan anlaşıldıki abim kansermiş erken tedavi aldı ona minnettarız başarılarının devamını diliyoruz

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Sedat Yiğit

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • Tavsiye ederim, 2. bebeğimin doğumunda bulundu. Kendisine geç de olsa teşekkürü borç bilirim.O zaman bilgisayar , internet vs yoktu bu teşekkür biraz :) gecikti.

 • Mustafa Melih Sezgen

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİKTEN SONRA DOKTOR ARAŞTIRDIM 23 YAŞINDA KARDEŞİM VAR ANNEMİN DOKTORU OLAN MELİH BEY AKLIMA GELDİ GİTTİM İLGİLENDİ HERŞEYİ AYRINTILI ANLATARAK KAFAMDAKİ SORU İŞARETLERİNİ YANITLADI. 9 AY BOYUNCA TAKİBİMİ KENDİSİ YAPTI DOĞUM ZAMANI ÇOK İLGİLİ DAVRANDI ÖZEL HASTANEDE GİBİ İLGİ GÖRDÜM SAYESİNDE ÇOK TEŞEKKÜRLER

  • Doktorum Doktorum Doktorum :) tam 22 yıl önce ilk evlendiğim aylarda tanıdım kendisini ve 2 evladımı da dünyaya getirmeme yardımcı oldu. Hayatta doğru verdiğim kararların en önemlisi. İyiki tanımışım kendisini. Çok güvenilir saygılı işini seven ve kesinlikle başarılı. Öncelikle Doktordan önce bir İNSAN sonrada mükemmel bir HEKİM. Buradan hepinizin huzurunda şahsına tekrar çok çok Teşekkür ediyorum. Başarılarının daha nice seneler devam etmesini diliyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at