Buradasınız: 
Bursa İnegöl Devlet Hastanesi

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 5 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Bursa İnegöl Devlet Hastanesi Bursa ilinde Kemalpaşa mahallesi Ahmet Ufuktopcan Cd İnegöl adresinde bulunmaktadır. Bursa İnegöl Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2247151017 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hayrettin Göçmen

  Göğüs Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları Ve Tüberküloz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Mükemmel bir doktor. İnegöle tekrar geri döndüğünü öğrendim. Çok sevindim. Kesinlikle daha iyi yerleri hakkeden bir kaliteye sahip. İnegöl halkı adına çok sevindim. Artık onu başhekim olarak görmek istiyoruz.

  • çok memnunum

   İşini severek yapan,hastalarına önem veren bilgisine güvendiğim bir doktor İnegöl Devlet Hastanesi ne yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz Allah ondan razı olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Ergün Yıldız

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Ben güneş annemi bir çok doktora götürdük ve hepsi umutsuz konuştu Ergün beye tesadüfen götürdük ve annemi ölümden döndürdü mükemmel bir hekim gerek insanlığıyla gerek kişiliğiyle kendini taktir ediyorum herkesin örnek alması gerektiğini düşünüyorum başarılar.

  • çok memnunum

   doktorumdan gayet memnun kaldık teşekkürlerimi sunuyorum... çevremdeki tanıdıklarımın benzer rahatsızlıklarınıda doktoruma yönlendirdim... yakınlarıma tavsiye ediyorum...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at