Bitlis Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve ha... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Bitlis Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 8 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Bitlis Devlet Hastanesi Bitlis ilinde Taş mahallesi Bitlis adresinde bulunmaktadır. Bitlis Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4342468420 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ercüment Ayva

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Afyonda hiçbir hastanenin yapmak istemediği babamın kalp ameliyatını başarıyla yaptı ve ameliyat sonrası dönemde de her an kendisine ulaşabilmemizle sadece ameliyatı yapana kadar değil ömür boyu yanımızda olduğu gösterdi.İlgi alaka ve samimiyetinden dolayı kendisine ve annesine babasına teşekkür ederiz

  • çok memnunum

   calışmaya başladığı yeni hastanesinde yaptığı basarılı kalp ameliyatları ile hemen kendisini gösterdi.ve babamızın ameliyatını da başarı ile yaptı.Allah razı olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Gökhan Evcili

  Nöroloji, Dr.

  • çok memnunum

   Aynı gün EMG mi ve kan tahlillerimi yapan bilgili ve tecrübeli doktoruma teşekkür ederim.Tedavisinden memnun kaldım.Diğer tüm hastalara tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Sık sık sara nöbetleri geçiriyordum.Doktor beyin verdiği ilaçlar çok iyi geldi.Tedavisinden memnun kaldım.Çok bilgili ve tecrübeli bir insan.Teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at