Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Muhammed Hamza Genç

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Babamin arkadasi Dr Hamza Beye amliyat olmus. Platin vida konulmus. Cok yararini gormus. Babam da ayni ayni hastalik oldugu soylendi. Belde darlik varmis. Babam da ameliyat oldu beline platin konuldu. Simdi rahat yuruyor cok memnun. Hocama cok tesekkur ediyorum. Elinize saglik.

  • çok memnunum

   Doktor Bey' annemin yillardir konulamayan hastaliginin tanisini koydu. Elleri uyusuyodu. Bir cok doktor ilac verip gonderdi, psikolojiktir dediler. Ama sikayetleri hic gerilemedi aksine artti. Dr. Muhammed Bey sinir sikismasi olabilir diye emg istedi. Noroloji doktoru Armagan Bey emg yi yapti, sagolsun o da cok iyi vir doktor. Dr Muhammed Bey bilekte sinir sıkısması oldugunu soylerek ameylyatimizi yapti. Simdi cok iyi. Allah razi olsun hem beni hem annemi kurtarsi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Adem Aykanat

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   selamlar ben selahattin..babamda mesane tümörü var. saolsun adem bey babamla çok yakından ilgilenmekte. ilgili alakalı bir doktor kendisine teşekkür ediyoruz .ona güveniyoruz..

  • çok memnunum

   alçak gönüllü,hastasını anlayabilen,motivasyonu kuvvetli,amaliyat sonrası bıkmadan usanmadan takip tetkik etmesi, yaptığı işte başarılı,her zaman kendisinden bilgi alma fırsatını veren çok değerli doktorum.Herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • K. Vecdi Çavuşoğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   ben aysel pinaroglu 2tane kız çocugu dünyaya getırdım ve bunda buyuk bı emegı olan doktorum kadır vecdi çavuşoglunasonsuz teşekkürler 10 tane dogum hakkım olsaydı bütün dogumlarımı onun yaptırmasını isterdim doktorumu gönül rahatlıgıyla herkese tavsiye ederim

  • çok memnunum

   9 AYLIK HAMİLELİĞİM BOYUNCA; TECRUBESİ, İŞİNİ VE HASTAYI CİDDİYE ALMASI, VERMİŞ OLDUĞU SAĞLIKLI KARARLAR, HASTA HAKKIMI GÖZETMESİ VE SONUCUNDA DA İYİ BİR DOĞUM YAPMAMA VESİLE OLDUĞU İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM VE HERKESE YÜREKTEN TAVSİYE EDERİM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Sefa Karaca

  Genel Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   selamlar doktorumuza ben ameliyat oldum ve kendisinden çok memnunum işini severek yaptığına inanıyorum...

  • çok memnunum

   sefa karaca ya saygılarımla dört yıldır kasık fıtıgı vardı agrılarım cogaldı sindirim sistemim bozuldu ameliyat olmazsam yakın zamanda ölecegimi hissettim ama ameliyat olursamda ölmekten korkuyordum ileri derecede panik ataktım bagırsaklarımdaki sorun artınca genel cerraha gittim bagısaklarımın izlenmesi gerekiyormuş fıtıgımda tehlikeli hale gelmiş barsak dolanması olursa kurtulma şansım azmış paniklemiştim ne yapsam ölecegimi hissettim kalbim çarpıyor tansiyonum yükseliyordu uzaktan tanıdıgım sefa karacaya gittim herşeyi anlattım samimiyetine inandım güvendim gercekten benim durumumu benden iyi anlamış heyecanlanmadan paniklemeden başarıyla ameliyat oldum sefa karaca ve ekibine çok teşekkür ediyorum saygılarımı sunuyorum inşallah ülkemiz onlardan uzun süre hizmetinden yararlanır

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at