Balıkesir Edremit Devlet Hastanesi Ek Binası

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Göz doktoru, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Aile hekimi, İç hastalıkları uzmanı, Genel cerrah daha fazla

Bilgileri düzenle Randevu al

Balıkesir Edremit Devlet Hastanesi Ek Binası kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Balıkesir Edremit Devlet Hastanesi Ek Binası kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. Balıkesir Edremit Devlet Hastanesi Ek Binası Balıkesir ilinde Balıkesir Yolu adresinde bulunmaktadır. Balıkesir Edremit Devlet Hastanesi Ek Binası bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2663732255 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ünsal Şahin

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Allah sizden razı olsun ünsal bey.Sayenizde hayatım kolaylaştı. Allah ta sizin hayatınızı kolaylaştırsın inşallah. Ben aklıma geldikçe size dua ediyorum :)

  • çok memnunum

   KORFEZDE HİC BİR DR RAHATSİZLİGİMİN SEBEBİNİ BULAMİYORDU.TA Kİ UNSAL AMCAMİ TANİYANA KADAR.AMELİYATİMDAN SONRA BİR DAHA HASTA OLMADİM.VE HALA SUBAT AYİNDA DONDURMA YİYEBİLİYORUM.UNSAL AMCACİM UMARİM SENDE BİZİ UNUTMAMİSSİNDİR.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Ülkü Yıldızbayrak

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   sevgili hocamın sayesinde felçli ayağım kendine geldi ahmet tuğsavul sol tarafım felçtir ayağımı yerebastığım zaman içim yanıyordu sağ olsun el verdi geçti

  • çok memnunum

   Ben başımı yataktan dahi bir başkası yardımıyla kaldırırken şimdi öyle iyiyim ki bunun tek sebebi Ülkü beydir. 6 aylık tedavi sonucu onun harfien her dediğine uyarak inanılmaz sonuç aldım. Çok sağ olsun emeği büyük üzeirmde. Allah razıı olsun . Benim için fizik tedavinin edremitte bir numarası ..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Meltem Şorabatur Şen

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Meltem Hanım,80 yaşındaki babamın her iki gözüne de lazerli ışın tedavisi uygulayıp lens taktı.Çok mükemmel bir sonuç aldık.Ayrıca tatil demeyip pansumanları bile kendisi yaptı.Bizim başka bir yakınımıza aynı operasyonu çok ünlü bir hastanede uyguladılar maalesef iyi sonuç alamadı tekrar operasyon geçirdi.Hem insanlığı hem de hekimliği çok mükemmel bir kişi Meltem Hanım.Bence Edremit için de çok büyük bir şans.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İsmail Keskin

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ben burhaniyede yaşıyorum ve öğretmenim.Branşında uzman ve ilgili bir doktor. İsmail bey sayesinde sorunsuz bir hamilelik akabinde de sorunsuz bir doğum yaptım. Doğumdan sonrada Bebeğimin gelişimini yakından takip etti. Bizi evimizde ziyaret etti.Gelen hastalarına müşteri zihniyetiyle yaklaşmaması harika. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   harika bir doktor patnostan eski hastasıyım önce Allah sonra ismail bey sayesinde sıkıntılı hamileliğim çok rahat geçti.saygılar ismail bey yine hamileyim ve yine aynı sorunlar keske yakın olsaydı hiç kaçırmazdım .saygılar

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (20) göz at