Buradasınız: 
Aydın Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Aydın Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Radyolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Çocuk psikiyatristi, Çocuk cerrahı, Farmakolog daha fazla

Bilgileri düzenle

Aydın Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 15 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 ade... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Aydın Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 15 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, bulunmaktadır. Aydın Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Aydın ilinde Hasanefendi No:11 adresinde bulunmaktadır. Aydın Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2562139000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Erdel Yılmaz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • memnunum

   ÇOk çok Memnunum.Gayet başarılı başarılı ve sevecen ve çok deneyimli bir hekim. başarılarının devamını dilerim.

  • çok memnunum

   15 senedir vazgeçemediğim tek isim.Güleryüzlü,ılımlı,sabırlı ve hasta psikolojisine tam anlamıyla hitap eden bir hekimlik anlayışı var.Sonununa kadar güvenebilirsiniz!!!

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İlker Ali Çerçi

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kesinlikle çok başarılı bir doktor. Aydın Doğumevinin en iyi hekimi. Hastalarla iletişimi de doktorluğu kadar mükemmel. Allah razı olsun kendisinden. İzinli olduğu birkaç ay süresince mumla aradık kendisini. Oğlumuzun dünyaya gelmesinde büyük emeği geçti.

  • çok memnunum

   bence ilker bey mükemmel bir doktor bütün hastalarına aynı nezaketle ilgileniyo ilk çocuğumdada ona gitmiştim ikincidede ona gidiyorum gerçekten çok iyi bir doktor

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Özgür Deniz Turan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bende özgür beyin hastası idim fakat istifa ettiğini ve özel bir hastanaye geçtiğini öğrendim , üzüldüm, başka bir doktora kontrol için gittim özgür beyin farkını birkez daha anladım. Devlet hastanesi ve bizler için böyle bir doktorun kaybedilmesi büyük kayıp.

  • çok memnunum

   Mesleğine hakim bir doktor. Hasta ile iyi iletişim kurabilme yeteneğine sahip. Gerekli açıklamaları yapıyor. Aklınızda soru işareti kalmıyor. Gerekli dönemlerde gerekli yönlendirmeleri zamanında yapıyor. Hamileliğimin 8. ayındayım. Başından beri kontrollerime Özgür Bey'de devam ediyorum. Göz boyamadan ziyade sorunlara odaklanması, benim kaç kilo aldığıma takılmak yerine benim ve bebeğimin sağlığı (kan değerleri, bebeğin gelişimi, oluşabilecek anomaliler, doğumda oluşabilecek riskler vb.) ile ilgilenmesi benim için çok daha önemli. Devlet hastanesinde çalışıyor olması biz hastaları için büyük şans.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at