Buradasınız: 
Klinikler
Fizik Tedavi Uzmanı
Fizik Tedavi Uzmanı Antalya
Antalya Devlet Hastanesi Sema Yazar Semt Polikliniği

Antalya Devlet Hastanesi Sema Yazar Semt Polikliniği

Fizik tedavi uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Göz doktoru, Nörolog, Ürolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Genel cerrah, Çocuk nefroloji uzmanı, Acil tıp doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Antalya Devlet Hastanesi Sema Yazar Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet fiziksel tıp ve rehabilitas... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Antalya Devlet Hastanesi Sema Yazar Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 7 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 11 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Antalya Devlet Hastanesi Sema Yazar Semt Polikliniği Antalya ilinde Gazi Bulvarı Teomanpaşa mahallesi Süleymanpaşa adresinde bulunmaktadır. Antalya Devlet Hastanesi Sema Yazar Semt Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2423390606 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Osman Özalp

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   şimdiye kadar gördüğüm en iyi dr diyebilirim hastasına yaklaşimi tedavi süreci ve hastayla ilgisi ayri bir insanlık her kişiliğe nasip olmayan bir sürec sunuyor hastalarına bence mükemmel bi dr.15 yıldır tanırım hastasıyımm.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Musa Akşit

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Her yonu ile mukemmel bir insan ve doktordur. Emekliligi tip camiasi icin cok buyuk kayip olacaktir...

  • çok memnunum

   Çektirdiğim mamografiden dolayı şüphe üzerine Sayın Musa Akşit'e gittim. Kitlenin kanser olabileceğini ve hemen alınması gerektiğini söyledi. Ameliyatı yaptı, çıkan sonuca göre hayati risk olmaması için, memenin alınmasını istedi. Başarılı bir ameliyat oldu (deri koruması yapıldı). Erken teşhis olduğu için kemoterapiye gerek kalmadan hastalıktan kurtuldum. Doktorum Musa Akşit, mesleki başarısı ve insani yönüyle mükemmel bir doktor. Herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Çınar Çeken Yıldırım

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Gerçekten çok başarılı bir doktor. Hastasıyla okadar yakındanilgileniyorki insan kendisini gerçekten aileden birinin yanında hissediyor. Kendisine sizin aracılığınızla şok teşekkür ederim. İyi ki böyle doktorlar var. Esra Keleş

  • çok memnunum

   harika bir doktor hastasıyla tam anlamıyla ilgilenen bir doktor okadar doktora gittim ama çınar hanıma gittiğim zaman sanki özele gidiyormuşum gibi hissediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Levent Şahin

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yalın bir dille hastaya anlayacağı şekilde açıklamaları, empati gücü, pozitifliğiyle sadece iyi bir doktor değil, aynı zamanda iyi bir insan olduğu her halinden anlaşılan, bugüne kadar gördüğüm en mütevazi, en sempatik, en güleryüzlü doktordur kendisi.Ağrı çekerken anlaşıldığınızı ve insan olarak değer gördüğünüzü hissetmek, doktorunuza güvenmek belki de tedavinin en önemli kısmı.Sonsuz teşekkürler :)

  • çok memnunum

   Tek kelimeyle en iyisi. Ben muayene için istanbuldan kendisine gidiyorum. Bir sürü doktora gittim İstanbul'da ve Antalya'da Levent Şahin kesinlikle mükemmel. Şuan yıllardan sonra çok iyiyim. Mükemmel bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Fatma Yeşim Adakan

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Çok ilgili bir doktor ben şeker hastasıyım gerek hastanede yatarken gerek kontrollerde hep ilgilenmişti tip 1 olduğum için farklı doktorlara gözükmek zorundayım keşke sürekli doktorum olsaydı.

  • çok memnunum

   fatma yeşim ben arife sertkaya ben internetten rast gele gittim çok memnun kaldım çok teşekkürler.ben şeker hastasıyım beni yarı çekap gibi tüm tahlil lerimi yaptırdı hiç bir doktordan görmediğim ilgiyi gördüm TEŞEKKÜRLER DOKTOR HANIM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Can Baysal

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Branşında başarılı ender doktorlardan biri bence.Ben kendisini eski devlet hastanesinde tanıdım.O kadar ilgiliydi ki şaşırıp nadir karşılaştığım bu durumu söylediğimde benim için hasta her yerde hasta demişti.O gündür bu gündür 5 yıldır peşini bırakmıyorum.O nerdeyse bulup muayenemi oluyorum.Emin olun hepiniz çok güveniceksiniz kendisine daha ilk görüşte.

  • çok memnunum

   türkiyede nadir bulunan dr can baysal iki tane doğum yaptım ve sezeryanla ikisindende mutluyum çünkü hiç dikiş izi yok bir çok arkadaşım bu dertten müzdarip antalya çok şanslı çünkü böylebir drsahip allah senden razı olsun can baysal ebru

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Nejat Şahin Günaydın

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Gerçektende hangi doktora gittiysem bana cözüm bulamadılar ama ben Şahin beyden cok memnun kaldım Herkese öneririm. Sabırlı ve sevecen kişiliği var. Sevgiler...

  • çok memnunum

   kesinlikle tavsiye ederim benim 8 yıllık doktorum son derece babacan ve her sorunumla ilgilendi ve beni çok iyi bilgilendirerek her sorunuma çare oldu benim canım doktorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at