Buradasınız: 
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet algoloji uzmanı, 37 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 19 adet be... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 4 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet algoloji uzmanı, 37 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 19 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 1 adet çocuk ürolojisi uzmanı, 15 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet el cerrahisi uzmanı, 8 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 20 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 22 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 13 adet fizyoloji uzmanı, 7 adet gastroenteroloji uzmanı, 48 adet genel cerrahi uzmanı, 12 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 28 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet immünoloji uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 36 adet kardiyoloji uzmanı, 25 adet kulak burun boğaz uzmanı, 11 adet nefroloji uzmanı, 21 adet nöroloji uzmanı, 21 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 23 adet radyoloji uzmanı, 5 adet romatoloji uzmanı, 11 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 11 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 9 adet tıbbi genetik uzmanı, 18 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 20 adet tıbbi patoloji uzmanı, 20 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi Ankara ilinde Talatpaşa Bulvarı Adnan Saygun Cad. Samanpazarı Altındağ adresinde bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-İ Sina Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123103333 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hatice Erdi Şanlı

  Dermatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hatice Hanım, kızımın yıllardır geçmeyen akne sorununa çözüm buldu. Hastayı çok güzel bilgilendirmesinin yanı sıra, çok sabırlı ve güler yüzlü...Kendisini, dermatolojik problemi olan tüm hastalara öneriyorum.

  • çok memnunum

   İLGİSİ İÇİN TŞK EDERİM ÇOK GÜZEL BİR DOKTOR BENİM İNŞ HASTALIGIMA CARE OLDU ALGIDI PARA HELAL OLSUN İLGİSİNE ANNATIŞINA MİNNETARIM GÜZEL VE ÇIKLAMALI ANNATTI TŞK EDERİM

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Kaan Aydos

  Üroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   merhaba harika insan...Doktorluğuyla ve insanlığıyla gerçekten harika bir insan.Hacettepe hastanesinde bir doktorun kesinlikle çocuğunuz olmaz demesine rağmen milyonda bir şansı değerlendiren, bize bu şansı veren ve bugün onun sayesinde harika iki çocuğa sahipiz.Önce Allaha sonra size sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.Bu arada hocam çocuğun sünnet vakti geldi, sözünüz vardı.

  • çok memnunum

   Gerçekten mükemmel bir Doktor bizimde iki yıl cocugumuz olmamıştı bazı doktor lar ameliyat demişti kaan beyde muayene olduktan sonra çocuğumuz oldu ve aradan ücyıl geçti olmadı 2 çocuk istiyoruz bunun için doktorumuzdan yardım istiyoruz kaan beyin dikkatine

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Tarkan Soygür

  Çocuk Ürolojisi, Üroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Oğlumun gömük penisi için ameliyat demişlerdi..tarkan beye götürdüğümüzde çocuğu yormaya gerek yok ergenlikte geçer dedi.diğer doktorlar ameliyat parası almak için çocuğumu ameliyat edeceklerdi çok dürüst bi doktor.allah ondan razı olsun.sevgiler...

  • çok memnunum

   tarkan bey'i internetten buldum. oğlumun hipospadiyas rahatsızlığı vardı. daha önce 3 farklı prof a gösterdikten sonra son olarak kendisi ile irtibata geçtik. bana göre oğlumla çok iyi ilgilendi. ameliyatı da sıkıntısız bir şekilde sonuç verdi. ilgisinden dolayı hocama teşekkür ederim. kendisini herkese tavsiye edebilirim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Murat Törüner

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Murat bey ile aile büyüklerimi kendisne tetkik amaçlı götürdüğüm zaman tanışmıştık.Daha sonra kendimin ihtiyacı olacağı aklıma bile gelmezdi.Murat beyi alanında çok bilgili,yurtdışı ile entegre ve kendini yenileyen ve sonuç veren tedavileri olmasının yanı sıra,kendi alanı dışında kalan fakat hastalarında gördüğü ve uyarmakla beraber ,gittiğiniz diğer doktorlardan çıkan sonuçlarıda takip ettiği ve herzaman ulaşılabilir olması nedeni ile herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Doğru teşhisine,doğru tedavisine,yoğun ilgisine,takibine sonsuz teşekkürler.İyi ki varsınız...........

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Batuhan Erdoğdu

  İç Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   Batuhan Bey'e romatoloji polikliniginde muayene olmustum. Uzun zamandir devam eden bel agrilarim sebebiyle gitmistim. Kendisi beni uzun sure dinleyip rahatsizligimla ilgili butun sorularima guler yuzle cevap verdi. Ankilozan spondilit rahatsizligimin yuksek olma ihtimalini soylemisti ve tetkiklerden sonra rahatsizligim kesinlesti. Verdiigi bilgiler eksiksiz ve netti. Hastayi dinlemesini bilen, saygili davranan, guler yuzlu ve gercekten bilgili bir doktor. Iyiki size denk gelmisim doktor bey :)

  • çok memnunum

   Ibn-i Sina hastanesi endokrin bölümümünde doktorun hastası oldum. Tiroid hastalığı için gittiğim ve diğer rahatsızlıklarıma kadar özenle ilgilendiği randevumda hem çok fazla sıra beklemeyip hemde tüm rahatsızlığım ile itina ile ilgilenen ailemizin doktoru olan, Güler yüzlü Alanında başarılı diğer alanlara hakim en iyi hekimim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Yusuf Atmaca

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Ben bursada yaşayan bir vatandaşım. Kalp spazmı geçirdim bursada yüksek ihtisas hastanesine gittim üç damarım tıkalıydı %90 aort damarımı açtılar diğer iki damarımı açmadılar kapalı olan iki damarımı bir türlü açtıramadım bursa özel hastanelerini tek tek dolaştım hiçbirisii açamadı. Hiç bitAnesi bana güven vermedi. Ve ben yusuf beyin ismini duymuştum benim van erçişte yaşayan akrabAm yusuf beyin hastasıydı Onu aradımbana yusuf beyi tavsiye etti. Yusuf beyden randevu alarak ankaraya gitttim yusuf beyi görünce bana güven verdi. Ve hiç tereddüt duymadan anjiyo yaptı bursada zor dediklerini yusuf bey açtı balonlarla. Gerçekten çok başarılı bir hekim. Şifa allahtan dı sebep yusuf bey oldu şu anda sağlığım iyi. Dualar hep yusuf beye allah bin kere raZı olsun. Herkese tereddütsüz yusuf beye gitmelerini tavsiye ederim. Ve güvensinler.

  • çok memnunum

   Sizin tanılarınız sayesinde kendimi iyi hisseder oldum. Bu gayretlerinizden dolayı sizlere minnettarım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Hakan Kutlay

  Göğüs Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   AMeliysimi gerceklestiren prof.dr. HAKAN KuTLAY a onun mezdinde dr. gokham kocaman a soysdini biefigim dr.tamer beye ilgilerini esirgemeyen hemsirwlere ve tum calisanlara tesekkur eder basarilarinizin debamini niyax ederim.M.EMIN TUNEK

  • çok memnunum

   Annem ikinci kez akciğer metastazi nedeniyle ameliyat edildi. Bu süreçte sayın Profesör Dr Hakan Kutlay ve ekibinden Gökhan bey ve Tamer Direk beylere gösterdikleri ilgi ve alaka için teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (19) göz at

 • Seher Demirer

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Süper bir doktor mesleğini ettiği yemine inanarak yapan doktorlardan iyi ki tanımışım Seher Hanımı. Paraya değer vermeye kendini sadece insanların sağlığına adayan bir doktor. Malesef etrafta doktorum diyip insanları para için kesen çok cerrah var. Mutlaka tiroid, meme kanseri vs. gibi teşhislerde seher hanımla görüşmelisinz. Herşey için tşk ederim

  • çok memnunum

   hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. başarılı bir tiroide bağlı boyun diseksiyonu ameliyatımı yaptı.kendisi çok başarılı bir cerrah. . sadece hekimliği değil, insan olarak da harika birisi. hastasının psikolojisinden anlıyor ve onu rahatlatabiliyor. bildiğiniz buz gibi olan doktorlardan değil, tersine size devamlı birşeyleri izah etmeye çalışıyor. allah bin kere razı olsun, bütün işleri rast gitsin. kariyerinde hep başarılı olsun. teşekkür ederiz hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Orhan Küçükşahin

  Romatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktora güvenmek,inanmak hastalığı yarı yarıya yenmek diye düşünüyorum.Ankilozan spondilit ve nöropatik ağrı tedavisi görüyorum.Zor bir hastalık ama doktorumun sayesinde daha kaliteli bir yaşam süreceğime inanıyorum çünkü o kadar pozitif ve o kadar insani duyguları yüksek ki umarım branşında en yüksek yere ulaşır.Bunu fazlasıyla hakediyor.

  • çok memnunum

   Ankara'da gitmediğim doktor kalmamıştı. Sonunda doktorumu buldum. o yoğunluk içinde bile hastaya yaklaşımı ve tedavisi süper. Herkese öneririm. İlk defa şiddetli bir ataktan hemen sonra doktorumun tedavisiyle kendime gelebildim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Cenk Akbostancı

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   hocama çok teşekkür ediyorum ben 2010 yılından 1 kere botoks uygulattırdım 2011 yılında tekrar uygulattırdım ama hiç faydası olmadı ismi vermiyeğim bu doktorların 29.09.2014 sayın prf cen bostacıya gittim ve kendi eliyle botoksu uyguladı bu gün 31.10.2014 şu anda o kadar rahatladımki kendimi 8 senedir bu kadar rahat hissetmedim derlerya hekes sakız çiğner ama ayşe abla kadar patlatamaz sayın hocam bu işn uzmanı arkadaşlar ben servikal distoniyim çaresi yok dediler ama çaresi varmış oda prf cen bostancı imiş allah ondan razı olsun dünya varmış boşuna sıkıntı çekmeyin sayın hocama baş vurun

  • çok memnunum

   Doktor bey' in özellikle detayları iyi sorgulaması ve teşhis için şüpheye yer vermeyecek her türlü tetkiki istemesi sonucu daha önce sadece ilaç tedavisi ile geçiştirilen rahatsızlığımın; % 99 oranında damar tıkanıklığı olduğu anlaşılmış ve anjiyo yapılırken damara stent konmuştur.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at