Buradasınız: 
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi kadrosunda 8 adet adli tıp uzmanı, 9 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 1 ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi kadrosunda 8 adet adli tıp uzmanı, 9 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 6 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 9 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 4 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 5 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 4 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 5 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 12 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 34 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 11 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet geriatri uzmanı, 24 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 28 adet göz hastalıkları uzmanı, 8 adet halk sağlığı uzmanı, 13 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 35 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet neonatoloji uzmanı, 6 adet nükleer tıp uzmanı, 8 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 6 adet psikiyatri uzmanı, 9 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 10 adet radyoloji uzmanı, 8 adet spor hekimliği uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 9 adet tıbbi onkoloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Ankara ilinde Tıp Fakültesi Cad.abidinpaşa Mamak adresinde bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3125956000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Osman İlhan

  Hematoloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Prof. Dr. Osman İlhan Hoca hastasını hem tecrübesi ve uzmanlığıyla, hem de verdiği pozitif enerjiyle tedavi eden, bu ülkenin yetiştirdiği nadir bir hekimdir. Osman Hoca'ya sevdiklerinizi gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz. Kendisine bir kez daha çok teşekkür ederim. Böylesi bir mesleki birikimi ve son derece başarılı hasta-hekim ilişkisini Osman Hoca dışında başka bir hematologda bulabileceğinizi sanmıyorum. Nilay-Ankara

  • çok memnunum

   Annemin sağlığına kavuşmasında büyük payı olan sayın Osman hocama sonsuz teşekürler.İyiki varsınız hocam.Allah razı olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (89) göz at

 • Demet Karnak

  Göğüs Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları Ve Tüberküloz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Prof.Dr. Demet Karnak Hocam'ın mesleğindeki uzmanlığı,başarısı ve insan hayatına verdiği değer ve önem zaten tartışılamaz ve kıyaslanamaz.Sayın Hocam'ın yüzü kadar güzel olan yüreğindeki merhametini,samimiyetini ve sevgisini hasta ve hasta yakınlarına taşımasıylada bence bu mesleğe gönül vermiş hekimlerede gerçekden örnek olabilecek saygın bir insan.Sayın Hocam annemin bir yıl süren tedavi süresi boyunca bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı size ve sizin nezdinizde ekibinize sonsuz teşekkürler.

  • çok memnunum

   AYŞEGÜL DEMİR Demet Hocam mesleğini gerçekten severek yapan, konusunda mükemmel olan, hastasına son derece önem veren, hastayı bilgilendiren, güler yüzlü, son derece ilgili alakalı bir hekimdir. Kendisine başvurmam, 3 ayrı hekimin tedavisine yanıt vermemem ve durumumun çok ağırlaşmış olması üzerine olmasına rağmen, benim şifa bulmam için her türlü müdahaleyi anında yaptı, tedavi süresinde moralimi düzeltmek için güler yüzünü eksik etmedi ve hep yanımda oldu. Bugün hayata geri döndüysem ve tekrar işimin başındaysam bunda Hocamın emeği çok büyüktür. Kendisine sevgi ve şükranlarımı sunuyorum, iyi ki varsınız ve iyi ki karşıma çıktınız..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Oğuz Erkan Berksun

  Psikiyatri, Prof. Dr.

  • memnunum

   Herkese tavsiye edebileceğim çok iyi bir doktor. Hastalandığım bir dönemde oldukça iyi ilaçlar verdi ve iyi bir teşhiste bulundu. Hayatta herkes hastalanabilir kendini ,çıkmazda hissedebilir. İŞTE O ZAMAN Oğuz Berksun'a GİDİLECEK. Ben sadece doktorların ÖMÜR BOYU ilaç vermelerini sevmiyorum. FELSEFEM İLAÇSIZ YAŞAMAKTIR.

  • çok memnunum

   Özellikle psikiyatrist iseniz birtakım kitaplardaki birtakım bilgileri bilmeniz yeterli değil OĞUZ hocam gibi Edebiyat ve Felsefe de bilmeniz gerekir.Teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Zeki Can

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Sayın Hocam , muayene icin gittigim an itibariyle bana inanilmaz guven verdi ve ilgili davrandi.cok uzun suredir dusundugum burun ameliyatini doktorum sayesinde cok kisa surede atlattım ,yıllar içerisinde bir çok plastik cerrahla görüşmüştüm ama hiç kimseye bu kadar yakın ve güvenilir hissetmemiştim. Amelyatım çok şükür başarılı geçti süreç çok kolay değildi ancak her aradığımda ve her gittiğimde beni rahatlattı.İlk günden itibaren sürecin nasıl işleyeceğini söyledi ve hepsi de bu şekilde ilerledi bu nedenden dolayı korkmadım. Kendisine de söyledim şimdi buradan asistanlarına ve hocama İYİ Kİ VARSINIZ VE BEN İYİ Kİ SİZİ TANIDIM. BİNLERCE TEŞEKKÜR EDİYORUM. RABBİM SİZİ KORUSUN VE YOLUNUZ AÇIK OLSUN.

  • memnun değilim

   Zeki beye iki ay önce estetik bacak ameliyatı yaptırdım.ameliyatın öncesinde kendisiyle 5 dakika kadar bir konuşmamız oldu.Ameliyat gününde de sekreterine ödeme yaparken görüştüm.Ameliyatım sonunda Zeki beyi hiç görmedim.dikişler tutmadı.bunu söylemeye gittiğimde bile tekrar dikiş atılması için başkasına yönlendirildim.Dikişler büyük acılarla yeniden atıldı ama yine tutmadı.Sonuç mu..Sonucu hiç beğenmedim zaten bana soranda olmadı...Bugün iki ay 5 gün oldu.yara halen açık..Ben estetik ameliyat oldum..elbette kimseye kesinlikle tavsiye etmiyorum..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (25) göz at

 • Seher Demirer

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Süper bir doktor mesleğini ettiği yemine inanarak yapan doktorlardan iyi ki tanımışım Seher Hanımı. Paraya değer vermeye kendini sadece insanların sağlığına adayan bir doktor. Malesef etrafta doktorum diyip insanları para için kesen çok cerrah var. Mutlaka tiroid, meme kanseri vs. gibi teşhislerde seher hanımla görüşmelisinz. Herşey için tşk ederim

  • çok memnunum

   hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. başarılı bir tiroide bağlı boyun diseksiyonu ameliyatımı yaptı.kendisi çok başarılı bir cerrah. . sadece hekimliği değil, insan olarak da harika birisi. hastasının psikolojisinden anlıyor ve onu rahatlatabiliyor. bildiğiniz buz gibi olan doktorlardan değil, tersine size devamlı birşeyleri izah etmeye çalışıyor. allah bin kere razı olsun, bütün işleri rast gitsin. kariyerinde hep başarılı olsun. teşekkür ederiz hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Salim Demirci

  Cerrahi Onkoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   hocam faruk çifçi abimizi amaliyat etti .çok memnun tavsiyesi üzerine babamı hocama götürüyoruz kendisine allah uzun ömür versin

  • çok memnunum

   Değerli Hocam Kolon Ca teşhisi ile size geldim moralim son derece bozuktu sizinle görüştükten sonra sizin o karşılamanız beni o kadar mutlu etti ki anlatamam sizin yanınızdan ayrıldıktan sonra gittim kendime ihtiyacım olmadığı halde o sevinçle gittim kendime kıyafet aldım. İki gün sonra da ameliyat oldum o sanatkar ve üstün zekanız ile beni sağlığıma kavuşturdunuz. Beni Hatay dan size yönlendiren Sevgili hocam Doç. Dr Fuat EKİZ hocamada çok teşekkür ederim onun sayesinde sizin gibi harika bir Hocamla tanıştım. Allah size ve sevdiklerinize uzun ömür sağlık ve mutluluk versin iyi ki varsınız ne mutlu bize ki sizin gibi bir bilim adamımız var.Sizleri seviyoruz ellerinizden öpüyorum Hatay dan Tıbbi Teknolog SEVİM ZAN SAYGILAR.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Ramazan İdilman

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   ramazan hocanın en genç hastalarından biriyim sanırım aylarca diğer hastanelerde süründükten ve ailecek yıpratıcı bir dönemden geçtikten sonra Ramazan Hocayı bulduk ve daha ilk hafta bana teşhis koydu. Çok hızlı bir şekilde tedavime başladı ve genç yaşta organ nakli olmaktan beni kurtardı. kesinlikle alanının önde gelen doktorlarından biridir.

  • çok memnunum

   2012 tarihinde Babam (Vacip GENÇTÜRK) karaciğer nakli olduktan sonra, tüm takip işlemlerini hocamız yürütmektedir. Hastalarını takip etmesi, ilgisi, ve insan gibi doktor olduğundan önce ailesine sonrada kendisine teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Selim Karayalçın

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   yok böyle muhteşem bir doktor. tüm hekimler kendilerine örnek almalılar. kendinden o kadar eminki sizi farkında olmadan hem fiziki hemde ruhsal yönden tedavi etmiş oluyor. tüm özel üniversitelerde ders vermesi sağlanmalı ve kendisi gibi doktor yetiştirilmesine aracılık edilmelidir. Teşhis ve tedavide kesin çözüm. Önce Allah, sonra Selim KARAYALÇIN derim.

  • çok memnunum

   Komplikasyonlardan çok korktuğum ERCP işlemini büyük bir maharetle gerçekleştiren Sayın Selim Karayalçın'a çok teşekkür ediyorum.Gastrolojik problemleri olan hastalara önerebileceğim ilk isimdir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Pelin Bilir

  Çocuk Endokrinolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Prof. Dr. Pelin Bilir gerçekten müthiş bir doktor. Sıradışı, farklı ve çok tatlı. Hastalarıyla kendi vaktini feda edecek kadar çok ve yakından ilgileniyor. Pelin Hanım'dan çok memnunuz ve onu çok seviyoruz. Alp Kağan Erdemoğlu.

  • çok memnunum

   16 aylık oğlum hipotroid hastası pelin hanım doktor değil bir melek hastasıyla kendi çocuğu gibi ikgilenip aileyi bilinçlendiriyor. Bu sorunu yaşayan aileler gözü kapalı çocuklarını emanet edebilir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Süleyman Cihan Yurdaydın

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   BU GÜNE KADAR TANIDIĞIM EN DEĞERLİ İNSAN EN İYİ DOKTOR. KENDİ HASTASİYİM. İNSANİ İLİŞKİLERİ EN İYİ OLAN İNSANA İNSAN MUAMELESİ YAPAN, HASTA AYRIMI YAPMAYAN HASTA MENFAATINI ÖN PLANDA TUTAN ÇOK SAYGIDEĞER BİR HOCA. KENDİSİNE SIHHAN AFİYET VE BAŞARILAR DİLERİM.

  • çok memnunum

   Örnek bir insan ve aynı zamanda örnek bir doktor. Hastası olduğum için çok şanslıyım. insanlara eşit mesafede saygıdeğer ve alçak günüllü. paraya değer vermeyen ve tenezül etmeyen Çok nadir bulunan bir insan Kendisine başarılar dilerim. saygilarimi sunarım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at