Buradasınız: 
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi kadrosunda 8 adet adli tıp uzmanı, 9 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 1 ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi kadrosunda 8 adet adli tıp uzmanı, 9 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 6 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 9 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 4 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 5 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 4 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 5 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 12 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 34 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 11 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet geriatri uzmanı, 24 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 28 adet göz hastalıkları uzmanı, 8 adet halk sağlığı uzmanı, 13 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 35 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet neonatoloji uzmanı, 6 adet nükleer tıp uzmanı, 8 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 6 adet psikiyatri uzmanı, 9 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 10 adet radyoloji uzmanı, 8 adet spor hekimliği uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 9 adet tıbbi onkoloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Ankara ilinde Tıp Fakültesi Cad.abidinpaşa Mamak adresinde bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3125956000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Osman İlhan

  Hematoloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   dort ay kadar once ankarada bır hastanede anneme (ayla eroğlu) "all" hastası olduğu söylendi hatta çok olumsuz konuşuldu sayılı gunulerının kaldıgından bahsedıldı. ama tavsıye uzerıne OSMAN İLHAN hocamızdan yardım ıstedık onun musvık, bılınclı ,kendı sahasında engın tıbbi bılgısı ve gıne kendılerıne has pozitıf enerjı yuklemesı sayesinde şu anda herşey her gecen gun suratle daha iyi seyrediyor YUCE ALLAH ondan razı olsun sayılı gunlerı oldugu soylenen annemizi esimı bize geri kazandırdı.YUCE ALLAH ın takdırı olan benzerı dertlerın gıne YUCE ALLAH tarafından caresını bulunmasını bu olayla hocamıza nasıp edıldıne ınandık... sıze bınlerce tesekkurler Osman hocam nazan erkinüresin(kızı), eşi birkan eroğlu(eşi).... 9 04 2015

  • çok memnunum

   Neşe UNCU ÖZKAYA Sayın hocamızı, uzun süren bir kaşıntı maceramızın ardından, hiç umulmadık bir şekilde lenfomayla karşılaşınca tanıdık. Kime sorduysak -ki en az 7-8 farklı kaynaktan bilgi aldık- Osman Hoca'yı tavsiye ettiler. Aydın'da yaşıyoruz, aynı zamanda hemşireyim. Şubat-Ağustos 2014 arası, kaşıntılarımız sebebiyle hep cildiye uzmanlarının kapısını aşındırdık. kaşıntıya öksürük de eşlik etmeye başlayınca bir de göğüs uzmanına gözükelim dedik. Röntgen ve tomografilerin neticesinde sağ akciğerimizin sıvıyla kaplı olduğunu ve mediasten denen bölgede 10 cm çapında bir kitlenin varlığını, büyük bir yıkımla öğrendik. Bu şoktan çıkmamız ancak Ankara'da, HOCALARIN HOCASI Osman Hoca'yla karşılamamız neticesinde gerçekleşebildi. Kendinden ve yaptığı işten emin tavrı, hoş muhabbeti, kesin ve net konuşması, karşısındakine güven veren hali bizi oldukça rahatlattı ve doğru yerde olduğumuz hissini bize yaşattı. Osman Hoca eşliğinde yaklaşık 5 aydır tedavi görüyoruz ve çok şükür ki bu hastalıktan kurtuluyoruz. Bu yazıyı okuyan ümitsiz, güvenecek bir el arayan ve bunun çaresi nedir diye çırpınıp duran arkadaşlarımıza diyorum ki: Çare Osman Hoca. Teşekkürler Hocam..... Ayağınıza taş değmesin inşallah...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (119) göz at

 • Demet Karnak

  Göğüs Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları Ve Tüberküloz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Prof.Dr. Demet Karnak Hocam'ın mesleğindeki uzmanlığı,başarısı ve insan hayatına verdiği değer ve önem zaten tartışılamaz ve kıyaslanamaz.Sayın Hocam'ın yüzü kadar güzel olan yüreğindeki merhametini,samimiyetini ve sevgisini hasta ve hasta yakınlarına taşımasıylada bence bu mesleğe gönül vermiş hekimlerede gerçekden örnek olabilecek saygın bir insan.Sayın Hocam annemin bir yıl süren tedavi süresi boyunca bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı size ve sizin nezdinizde ekibinize sonsuz teşekkürler.

  • çok memnunum

   AYŞEGÜL DEMİR Demet Hocam mesleğini gerçekten severek yapan, konusunda mükemmel olan, hastasına son derece önem veren, hastayı bilgilendiren, güler yüzlü, son derece ilgili alakalı bir hekimdir. Kendisine başvurmam, 3 ayrı hekimin tedavisine yanıt vermemem ve durumumun çok ağırlaşmış olması üzerine olmasına rağmen, benim şifa bulmam için her türlü müdahaleyi anında yaptı, tedavi süresinde moralimi düzeltmek için güler yüzünü eksik etmedi ve hep yanımda oldu. Bugün hayata geri döndüysem ve tekrar işimin başındaysam bunda Hocamın emeği çok büyüktür. Kendisine sevgi ve şükranlarımı sunuyorum, iyi ki varsınız ve iyi ki karşıma çıktınız..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (20) göz at

 • Şükrü Cin

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Çok başarılı bir Doktor.Herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Tam olarak 15 yıldır tanıyorum. ilk çocuğumun doktoru idi şimki ikinci çocuğumun doktoru bize göre bir doktor değil aile yakınımız gibi davranıyor. Neyi nasıl niçin sorularıma dahil cevap alabiliyorum.Bugüne kadar kime tavsiye ettiğsem teşekkür aldım.Kendisine minnettarım.Çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Emin Özmert

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Emin bey,e doktorumun tavsiyesiyle gittim ve memnun kaldım .Aslında şimdilik sadece görüşlerini aldım.Ama musait bir zamanda tekrar gidip tedavi olacagım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mesiha Ekim

  Çocuk Nefrolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Merhabalar,ben sizin hastanız Naci Gürsoy,8 yaşında böbreklerimde %20hasar vardı.sizin sayenizde bu hastalığı atlattım ve atlatalı 3 yıl oldu.İnşallah beni hatırlamışsınızdır çünkü bir sorum olacak;Beden eğitimi derslerinde futbol,basketbol vb. sporları yapmamda bir sakınca var mı?çünkü annem endişelendiği için oynattırmıyor size verdiğim sözü unutmadım doktor olacağım ayrıca Burcu ve Fırat hocalarımada selamlar,ellerinizden öperim.

  • çok memnunum

   sayin hocam kizim ellayla ilgilendiginiz icin tesekkur ederim sizinle tanismak bizim icin buyuk bi sans allah size uzun omur versin ingiltereden sevgiler....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Emine Çamtosun Pürçüklü

  Çocuk Endokrinolojisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   keşke herkes onun kadar iyi birdoktor olsa doktorluğu robotluk olarak gören ve asık suratla daha iyi doktor olduğunu düşünenlere örnek osun kızımın doktoru içim rahat

  • çok memnunum

   çok yoğun çalışma ortamında birebir ilgilendiği için çok teşekkür ederim. Hastalığım hakkında gereken bilgileri sabırla söyledi. Daima güler yüzlü idi.Anlamadığım şeyleri tekrar sorunca kızmadan sabırla anlattı. Güleryüzlü davranışınız için teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Gülhis Deda

  Çocuk Nörolojisi, Prof. Dr.

  • memnunum

   çok iyi bir profesör en yakın zamanda sma hastalığına tedavi bulunmasını dilerim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Emel Ünal

  Çocuk Onkolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   EMEL HOCAM ÇOK İYİ ALLAH RAZI OLSUN TÜM ONKOLOJİ DOKTORLARINIZA SAYGILAR FATİH İNCE

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Gökhan Çelik

  Göğüs Hastalıkları, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Gökhan hocama saygılarımla en başta ankara tıptakı annemiz emine hanımla cok ilgilendiği için ve tedavisine özen gösterdiği için cok tesekkür edriz. Annem bgun hayattaysa onun sayesindedir. hayattabaşarıların devamnı dilerm daha kişiye yardımcı olmasını dileriz.

  • çok memnunum

   sayın dr. gökhan yıllar önce tanışdık.Tanı ve tedavi şekli çok güzel ve hastaya anlatarak yapıyor.onun için annemi ona teslim ettim.ve şu an annem çok iyi ama gögüs hastalıkları doktarlar iyi saygılarımla.....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Selami Koçak Toprak

  Hematoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisi çok bilgili ve sabırlı, anlayışlı bir doktor. Her türlü sorunuza gayet net ve anlaşılır yanıtlar veriyor, sizi tatmin ediyor. Branşında tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   kısaca "BANA DOKTOR KORKUMU YENDİREN " DOKTOR hastasıyla ilgili olduğunu kesinlikle söyleyebilirim tavsiyem öğrenmek istiyorsanız sorun muhatabınız karşınızda.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at