Buradasınız: 
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi kadrosunda 8 adet adli tıp uzmanı, 9 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 1 ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi kadrosunda 8 adet adli tıp uzmanı, 9 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 6 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 9 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 4 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 5 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 4 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 5 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 12 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 34 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 11 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet geriatri uzmanı, 24 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 28 adet göz hastalıkları uzmanı, 8 adet halk sağlığı uzmanı, 13 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 35 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet neonatoloji uzmanı, 6 adet nükleer tıp uzmanı, 8 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 6 adet psikiyatri uzmanı, 9 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 10 adet radyoloji uzmanı, 8 adet spor hekimliği uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 9 adet tıbbi onkoloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi Ankara ilinde Tıp Fakültesi Cad.abidinpaşa Mamak adresinde bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3125956000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Osman İlhan

  Hematoloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Öncelikle tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Fazla söze gerek ..Osman İlhan.. Hastamız metre yol yürüyemezken Allah karşımıza Osman Hocamız gibi bir Bilim Adamı çıkarttı.. Tedavisine başladıktan sonra hastamız değil metre yol yürümek beş vakit namazını kılar hale geldi ve cuma ve bayram namazlarına gider oldu.. Hala da bunları devam ettirebiliyor. Kişiliği de Mesleğinde olduğu kadar mükemmel bir insandır. Böylesine mükemmel bir insanla tanışmanızı şiddetle tavsiye ederim eğer bu bölümle alakalı güvenecek bir insan arayış içerisindeyseniz bir Doktordan,Profosörden çok daha fazlası gözünüzün arkada kalmaması için Osman Hocamızı mutlaka tanımanızı tavsiye ederim.. Teşekkürler en başta Osman Hocam ve senin gibi kendini insanlığa adamış bilim adamlarımız.. Sizler gibi Profösörlere sahip oldğumuzu bilmek hep mutluluk hem gurur verici .. Tekrar herkese Allah acil şifalar versin..

  • çok memnunum

   Hodgkin lenfoma hastasıyım. Tedavim yeni bitti. Osman hocayla tanıştım ve Aklımda o kadar soruyu tek bir görüşmede sildi. Alanında o kadar iyi bir doktor ki hem psikolojim düzeldi, hem hastalığımla ilgili endişelerim gitti. Iyi ki varsınız hocam...sizin sayenizde artık hayata daha güzel bakıyorum...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (124) göz at

 • Demet Karnak

  Göğüs Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları Ve Tüberküloz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Prof.Dr. Demet Karnak Hocam'ın mesleğindeki uzmanlığı,başarısı ve insan hayatına verdiği değer ve önem zaten tartışılamaz ve kıyaslanamaz.Sayın Hocam'ın yüzü kadar güzel olan yüreğindeki merhametini,samimiyetini ve sevgisini hasta ve hasta yakınlarına taşımasıylada bence bu mesleğe gönül vermiş hekimlerede gerçekden örnek olabilecek saygın bir insan.Sayın Hocam annemin bir yıl süren tedavi süresi boyunca bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı size ve sizin nezdinizde ekibinize sonsuz teşekkürler.

  • çok memnunum

   AYŞEGÜL DEMİR Demet Hocam mesleğini gerçekten severek yapan, konusunda mükemmel olan, hastasına son derece önem veren, hastayı bilgilendiren, güler yüzlü, son derece ilgili alakalı bir hekimdir. Kendisine başvurmam, 3 ayrı hekimin tedavisine yanıt vermemem ve durumumun çok ağırlaşmış olması üzerine olmasına rağmen, benim şifa bulmam için her türlü müdahaleyi anında yaptı, tedavi süresinde moralimi düzeltmek için güler yüzünü eksik etmedi ve hep yanımda oldu. Bugün hayata geri döndüysem ve tekrar işimin başındaysam bunda Hocamın emeği çok büyüktür. Kendisine sevgi ve şükranlarımı sunuyorum, iyi ki varsınız ve iyi ki karşıma çıktınız..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (21) göz at

 • Şükrü Cin

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Çok başarılı bir Doktor.Herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Tam olarak 15 yıldır tanıyorum. ilk çocuğumun doktoru idi şimki ikinci çocuğumun doktoru bize göre bir doktor değil aile yakınımız gibi davranıyor. Neyi nasıl niçin sorularıma dahil cevap alabiliyorum.Bugüne kadar kime tavsiye ettiğsem teşekkür aldım.Kendisine minnettarım.Çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Emin Özmert

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Emin bey,e doktorumun tavsiyesiyle gittim ve memnun kaldım .Aslında şimdilik sadece görüşlerini aldım.Ama musait bir zamanda tekrar gidip tedavi olacagım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mesiha Ekim

  Çocuk Nefrolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Merhabalar,ben sizin hastanız Naci Gürsoy,8 yaşında böbreklerimde %20hasar vardı.sizin sayenizde bu hastalığı atlattım ve atlatalı 3 yıl oldu.İnşallah beni hatırlamışsınızdır çünkü bir sorum olacak;Beden eğitimi derslerinde futbol,basketbol vb. sporları yapmamda bir sakınca var mı?çünkü annem endişelendiği için oynattırmıyor size verdiğim sözü unutmadım doktor olacağım ayrıca Burcu ve Fırat hocalarımada selamlar,ellerinizden öperim.

  • çok memnunum

   sayin hocam kizim ellayla ilgilendiginiz icin tesekkur ederim sizinle tanismak bizim icin buyuk bi sans allah size uzun omur versin ingiltereden sevgiler....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Emine Çamtosun Pürçüklü

  Çocuk Endokrinolojisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   keşke herkes onun kadar iyi birdoktor olsa doktorluğu robotluk olarak gören ve asık suratla daha iyi doktor olduğunu düşünenlere örnek osun kızımın doktoru içim rahat

  • çok memnunum

   çok yoğun çalışma ortamında birebir ilgilendiği için çok teşekkür ederim. Hastalığım hakkında gereken bilgileri sabırla söyledi. Daima güler yüzlü idi.Anlamadığım şeyleri tekrar sorunca kızmadan sabırla anlattı. Güleryüzlü davranışınız için teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Gülhis Deda

  Çocuk Nörolojisi, Prof. Dr.

  • memnunum

   çok iyi bir profesör en yakın zamanda sma hastalığına tedavi bulunmasını dilerim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Emel Ünal

  Çocuk Onkolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   EMEL HOCAM ÇOK İYİ ALLAH RAZI OLSUN TÜM ONKOLOJİ DOKTORLARINIZA SAYGILAR FATİH İNCE

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Gökhan Çelik

  Göğüs Hastalıkları, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Gökhan hocama saygılarımla en başta ankara tıptakı annemiz emine hanımla cok ilgilendiği için ve tedavisine özen gösterdiği için cok tesekkür edriz. Annem bgun hayattaysa onun sayesindedir. hayattabaşarıların devamnı dilerm daha kişiye yardımcı olmasını dileriz.

  • çok memnunum

   sayın dr. gökhan yıllar önce tanışdık.Tanı ve tedavi şekli çok güzel ve hastaya anlatarak yapıyor.onun için annemi ona teslim ettim.ve şu an annem çok iyi ama gögüs hastalıkları doktarlar iyi saygılarımla.....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Selami Koçak Toprak

  Hematoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisi çok bilgili ve sabırlı, anlayışlı bir doktor. Her türlü sorunuza gayet net ve anlaşılır yanıtlar veriyor, sizi tatmin ediyor. Branşında tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   kısaca "BANA DOKTOR KORKUMU YENDİREN " DOKTOR hastasıyla ilgili olduğunu kesinlikle söyleyebilirim tavsiyem öğrenmek istiyorsanız sorun muhatabınız karşınızda.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at