Buradasınız: 
Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi

Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi

Kalp ve damar cerrahı, Kardiyolog, İç hastalıkları uzmanı, Çocuk kalp ve damar cerrahı, Çocuk kardiyoloğu daha fazla

Bilgileri düzenle

Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 25 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 22 adet kardiyoloji uzmanı, bulunmaktadır.... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 25 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 22 adet kardiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi Ankara ilinde Demirlibahçe mahallesi Mamak Cad. Mamak adresinde bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123623030 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Levent Yazıcıoğlu

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   ben hastası yadigar nedret terzioğlunun kızıyım 2004 de annemin yaşama sevinci oldu Allah razı olsun doktorlukdaki üstün başarısı kadar da insanlığı mükemmel başarıları herzaman daim olur her hekimimiz keşke doktorumuz levent bey gibi özverili olsa.

  • çok memnunum

   2014 NİSAN AYINDA AORT KAPAĞI VE GREFT UYGULAMASI AMELİYATIMI YAPTI .ŞU AN İTİBARİ İLE ŞÜKÜRLER OLSUN BİR SIKINTIM YOK. İLGİ VE ALAKASINDAN DOLAYI KENDİSİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIM. AMELİYAT SONRASINDA BİLE BİRKAÇ DEFA TELEFON İLE ARADIM HER SEFERİNDEN AÇIKLAYICI BİLGİLERİNİ BİZDEN ESİRGEMEDİ. HASTA OLAN KARDEŞLERİME TAVSİYE EDERİM. ALLAH BÖYLE DOKTORLARI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMİSİN...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ümit Özyurda

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   bizde bundan 10 sene önce kapak için gitmiştik bizde çok memnun kaldık bizde allahım esirgesin böyle doktorları ( prof doktor )

  • çok memnunum

   Mükemmel bir minimal invasive(kısa kesi) AVR(aort kapağı değişimi) operasyonu geçirdim.Kapağım yenilendi.Beni 4 günde taburcu edip uçakla gönderdiler.Çok teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Remzi Karaoğuz

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   İşinin kompetanı ,Üstad , mükemmel bir kardiyolog , insani yönleri ile eşsiz bir beyefendi,ailemizin vazgeçilmezi , anneannemizi yıllardır hayata bağlayan göz bebeği , kendisine sevgi ve saygımız sonsuzdur.iyi ki varsınız sevgili hocam.

  • çok memnunum

   Remzi Hocam.. Tek geçerim.. Kendisinin kalp pili hastasıyım. Gerek başarılı ameliyatı, gerek kontrolleri gerekse hasta psikolojisine gösterdiği hassasiyet sebebiyle kendisine binlerce teşekkürü borç bilirim. Ayrıca bilgi ve yeteneğini son derece vakur bir biçimde taşıyan ama bir o kadar da mütevazi, güler yüzlü harika bir insan..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Tümer Çorapçıoğlu

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   yıllar önce annemi kritik bir ameliyatla hayata döndürmüş ilgisi ve kibarlığıyla doktorlara olan güvenimizi ve saygımızı yenilemiş; Engin bilgisi ve deneyiminin yanı sıra tüm hastalarına "vaka" değil "insan" gözüyle bakan sevdiklerimizi bize yeniden bağışlayan müthiş, inanılmaz nadir doktorlarımızdan birisi olan Sayın Tümer ÇORAPCIOĞLU' na ömür boyu müteşekkirim.

  • çok memnunum

   Tek kelime ile kalp damar ustası olan hocama teşekkürlerimi şükranlarımı sunarım sizin üzerine kimseyi tanımam bütün yakınlarımı hayatını size borçluyuz Allah sizden razı olsun sizin bulunduğunuz yere Azrail giremiyor :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ahmet Rüçhan Akar

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Atatürk'ün ''Beni Türk doktorlarına emanet edin.'' sözünü bize tekrardan kanıtladığı için hocama sonsuz teşekkür ediyorum.acılarımıza ve mutluluğumuza ortak olan ,lep demeden leblebiyi anlayan,naif,kibar doktorumuz ,elleri öpülesi doktorumuz...sakin sakin anlayana kadar anlatan, hiç kızmayan,hastasının parasının olmadığını,fakir olduğunu anlayıp tek kuruş almayan yüreği güzel insan..her şey için teşekkürler.

  • çok memnunum

   HAYIR DOLU GÜNLER BEN HASTANIZ NECMEDDİN BAYINDIR IN OĞLU HAKAN SİZE NESAIL TEŞEKKÜR EDECEĞİMİ NASIL ŞÜKRANLARIMI ANLATMAYA KELİMELER KİFAYETSİZ KALIYO.ÇOK SAOLUN EMEKLERİNİZ İÇİN ELLERİNİZE SAĞLIK ALLAH RAZI OLSUN YARADAN SİZLERİN YOKLUĞUNU VERMESİN TEKRARDAN TEŞEKKÜR EDERİM

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Ömer Akyürek

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Güleryüzlü ve fırtına gibi Ekibiyle beni sağlığıma kavuşturan Genç Prof.Ömer Hocam ve Ekibine çok teşekkür ederim.Nurcan Kızılkaya

  • çok memnunum

   Kalp ritim bozukluğu vardı 2012 yılında ilk etapta yakma işlemi üç gün sonra dondurma işlemi yapıldı. Ömer hocaya ve diğer hekimlerimize ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

Benzer kurumları gör: Araklı Kestanelik Sağlık Ocağı