Buradasınız: 
Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi

Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi

Kalp ve damar cerrahı, Kardiyolog, İç hastalıkları uzmanı, Çocuk kalp ve damar cerrahı, Çocuk kardiyoloğu daha fazla

Bilgileri düzenle

Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 25 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 22 adet kardiyoloji uzmanı, bulunmaktadır.... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 25 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 22 adet kardiyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi Ankara ilinde Demirlibahçe mahallesi Mamak Cad. Mamak adresinde bulunmaktadır. Ankara Üniversitesi Cebeci Kalp Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123623030 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sadık Eryılmaz

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   merhabalar, 14 aralık 2012 de geçirdiğim kalp krizinden sonra hocam tarafından bay pas ameliyatı oldum.hasta doktor ilişkisinden çok bir kardeş arkadaş gibi gayet mütevazi ve dostça yaklaşımı bana güven verdi. ameliyat sonrası kontrole gittiğim doktorum bu mucizeyi kim başardı dedi.bana hayatımı bağışlayan güzel ve büyük insana sonsuz teşekkürler saygılar

  • çok memnunum

   Sayın Prof.Dr. Sadık ERYILMAZ Bey ve ekibi Türkiye için çok büyük bir şans. Rahatsızlıklarının ciddiyeti nedeniyle şans verilemeyen hastalara, sadece insan oldukları için şans veren ve çok hassas bir şekilde operasyona alarak sağlıklarına kavuşturan hocam ve ekibine saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Allah yolunuzu açık etsin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Tamer Sayın

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Ben şu anda 60 yaşındayım.14.05.2003 tarihinde kalp krizi geçirdim ve acil olarak kalp merkezine nakledildim. O zamanlar çok değerli sayın hocam Tamer Sayın Doçenti. Beni anjiyo ederek stent taktı.Şimdilerde ise değerli bir profesör. bilgili , işini seven , daima kendini yenileyen ve çağdaş bilimi takip eden bir kişi. Beni sağlığıma kavuşturduğu o tarihten beri de her 6 ayda bir düzenli olarak kontröllerimi yaparak sağlığımı çok yakından takip etmektedir. allaha şükür şu ana kadar bu konuda yani sağlığım konusunda hiç bir şikayetim olmadı.tek temennim bundan sonrada olmaz inşanlah. Kalp hususunda şikayeti olanlara hocamı tavsiye ederim. kendileriyle yakından ilgileneceğine ,bu konudaki değerli bilgileriyle yardımcı olacağına kişileri de bilgilendireceğine canı gönülden inanıyorum. kalp hastalığından müzdarip olanları da en kısa sürede sağlığına kavuşturacağından eminim.Herkese şimdiden geçmiş olsun. not: Değerli hocamla soyadım sadece benzerlikten ibarettir.

  • çok memnunum

   sevgili doktorumuz TAMER SAYIN'a babamız YUSUF ZİYA ÇELENK'in sağlığına kavuşmasın da elinden geleni ardına koymadığı için sonsuz teşekkür ediyoruz.ilgiside bilgiside mükemmel olduğu için bütün yakın eş dost ve yakınlarıma hep övgüyle anlatıyorum kendisini.babanızın%10 çalışan kalbi TAMER beyin tetkik ve tedavi sonucunda artık %45 lere ulaştı.çok ama çok teşekkürler hocam

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Bülent Kaya

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Çok riskli ve hayati tehlikesi olan ,herkesin yapmakta çekindiği ameliyatımı yaparak,beni hayata bağlayan hocamıza cok tesekkur ederiz sevgi ve saygılarımızla...

  • çok memnunum

   hocam merhabalar.ben geçen yıl cebeci kalp merkezinde 8 gunluk yatış yaptırdım sızın tavsiyeniz üzere.doktor alper uzun sizi tavsiye etmişti.hatta size ığdırdan geldiğimi özel çağ hast.odanızda ayağımdaki varis ülserini göstermiştim .beni cebeci kalp merkezine göndermiştiniz.hocam ara ,ara sizi arayıp gelişmelerden hbr veriyordum.hocam bana novuksol pomat çalışılmıştı.1 yıldır madecassol pomat sürüyorum.klamoks 1 gr 14 tb kullanıyorum.yara biraz küçüldü ama iyileşme görülmüyor.hocam.net adresinizi bilirsem eğer varis ülserinin resimlerini size gönderip yorumunuzu almak isterim .tedaviye gelip,gelemiyeceğimi öğrenmek için.teşekkürler hocam...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Tümer Çorapçıoğlu

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   yıllar önce annemi kritik bir ameliyatla hayata döndürmüş ilgisi ve kibarlığıyla doktorlara olan güvenimizi ve saygımızı yenilemiş; Engin bilgisi ve deneyiminin yanı sıra tüm hastalarına "vaka" değil "insan" gözüyle bakan sevdiklerimizi bize yeniden bağışlayan müthiş, inanılmaz nadir doktorlarımızdan birisi olan Sayın Tümer ÇORAPCIOĞLU' na ömür boyu müteşekkirim.

  • çok memnunum

   Tek kelime ile kalp damar ustası olan hocama teşekkürlerimi şükranlarımı sunarım sizin üzerine kimseyi tanımam bütün yakınlarımı hayatını size borçluyuz Allah sizden razı olsun sizin bulunduğunuz yere Azrail giremiyor :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Remzi Karaoğuz

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   İşinin kompetanı ,Üstad , mükemmel bir kardiyolog , insani yönleri ile eşsiz bir beyefendi,ailemizin vazgeçilmezi , anneannemizi yıllardır hayata bağlayan göz bebeği , kendisine sevgi ve saygımız sonsuzdur.iyi ki varsınız sevgili hocam.

  • çok memnunum

   Remzi Hocam.. Tek geçerim.. Kendisinin kalp pili hastasıyım. Gerek başarılı ameliyatı, gerek kontrolleri gerekse hasta psikolojisine gösterdiği hassasiyet sebebiyle kendisine binlerce teşekkürü borç bilirim. Ayrıca bilgi ve yeteneğini son derece vakur bir biçimde taşıyan ama bir o kadar da mütevazi, güler yüzlü harika bir insan..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Ömer Akyürek

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Güleryüzlü ve fırtına gibi Ekibiyle beni sağlığıma kavuşturan Genç Prof.Ömer Hocam ve Ekibine çok teşekkür ederim.Nurcan Kızılkaya

  • çok memnunum

   Kalp ritim bozukluğu vardı 2012 yılında ilk etapta yakma işlemi üç gün sonra dondurma işlemi yapıldı. Ömer hocaya ve diğer hekimlerimize ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (21) göz at

 • Ümit Özyurda

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   7 ay önce babam bypass oldu. Babamın 9 damarı tıkalıydı 1 i ana damardı. 6 doktor gezdi 5'i bypass yapılamaz çok riskli dedi biz umudu kesmiştik çok korkmuştuk fakat Ümit Özyurda yaparım dedi ve babamın 9 damarını da bypassla açtı. Şuan babam Allaha şükür sağlıklı. Çok teşekkür ederiz. Umut hastanesindeki ekip de çok iyi. Teşekkürler.

  • çok memnunum

   bizde bundan 10 sene önce kapak için gitmiştik bizde çok memnun kaldık bizde allahım esirgesin böyle doktorları ( prof doktor )

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Ahmet Rüçhan Akar

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Atatürk'ün ''Beni Türk doktorlarına emanet edin.'' sözünü bize tekrardan kanıtladığı için hocama sonsuz teşekkür ediyorum.acılarımıza ve mutluluğumuza ortak olan ,lep demeden leblebiyi anlayan,naif,kibar doktorumuz ,elleri öpülesi doktorumuz...sakin sakin anlayana kadar anlatan, hiç kızmayan,hastasının parasının olmadığını,fakir olduğunu anlayıp tek kuruş almayan yüreği güzel insan..her şey için teşekkürler.

  • çok memnunum

   HAYIR DOLU GÜNLER BEN HASTANIZ NECMEDDİN BAYINDIR IN OĞLU HAKAN SİZE NESAIL TEŞEKKÜR EDECEĞİMİ NASIL ŞÜKRANLARIMI ANLATMAYA KELİMELER KİFAYETSİZ KALIYO.ÇOK SAOLUN EMEKLERİNİZ İÇİN ELLERİNİZE SAĞLIK ALLAH RAZI OLSUN YARADAN SİZLERİN YOKLUĞUNU VERMESİN TEKRARDAN TEŞEKKÜR EDERİM

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Kemalettin Uçanok

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • memnunum

   merhabalar...perşembe günü annemi kemalettin bey baypas ameliyatı yaptı.ameliyat gayet başarılı geçti.bi öneri üzerinize gelmiştik şimdi bizde hocamızı başkalarına gönül rahatlığıyla önerebiliriz.çok teşekkür ederiz ilginiz ve alakanız için.saygılar...

  • çok memnunum

   2002 yılında babamın 3 damarında tıkanıklık vardı.Kemalettin Bey bypass yaptı. Gerçekten çok memnun kaldık babamın sağlığı gayet iyi. Annemin de ana damarında tıkanıklık olduğunu öğrendik ve by pass olması gerektiğini söylediler. Kemalettin Bey'in hala aynı hastanedemi çalışıyor araştırıken bu siteyi buldum ve yorum yapmadan geçemedim. şimdi sıra annemde. Onu da kontrol ve ameliyat için Kemalettin Bey'e getireceğiz. inş. onun da iyi haberlerini buradan paylaşırız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Levent Yazıcıoğlu

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Babam yakın zamanda kalp kapakçığı ameliyatı oldu.Doktorumuz Levent Bey'di.ondan Allah razı olsun.çok iyi bir hekim,çok iyi bir insan.sorularımıza bıkıp usanmadan cevap veriyor.hasta ve hasta yakınlarıyla çok ilgili.Babam şuan başka bir hastanede Levent Bey orada bile babamı ziyaret edip halini hatırını sordu.Herkese gönül rahatlığıyla Levent Beyi tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   ben hastası yadigar nedret terzioğlunun kızıyım 2004 de annemin yaşama sevinci oldu Allah razı olsun doktorlukdaki üstün başarısı kadar da insanlığı mükemmel başarıları herzaman daim olur her hekimimiz keşke doktorumuz levent bey gibi özverili olsa.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at