Bilgileri düzenle Randevu al

Ankara Ulus Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Ulus Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 5 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Ulus Devlet Hastanesi Ankara ilinde Rüzgarlı Gayrettepe Sokak No:6 Ulus adresinde bulunmaktadır. Ankara Ulus Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3125097000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Kerim Özertuğrul

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   MRBLAR KERİM BEYİN 3 YILDIR HASTASIYIM. SOĞUK ALGINLIKLARIMDA YADA KBB HASTALIKLARIMDA SÜREKLI KENDISINE MUAYENE OLDUM. ANLATMAK İSTEDİĞİM DÜN YAŞADIĞIM OLAY. 7 NISANDA DİŞLERİMDE VE YUZUMDE HISSETTIGIM RAHATSIZLIKTAN DOLAYI TOPRAKLIK DİŞ HASTANESINE GITTIM,KESKE GITMEZ OLSAYDIM,ORADA KLİNİK4 TE MUAYENE OLDUM;SÖZDE MUAYENE,DİŞLERİME ŞÖYLE BİR BAKAN DR. DİŞLERİNDE SORUN YOK DİŞETİ UZMANINA YÖNLENDİREYIM DEDİ,SÖZDE DİŞETİ UZMANIDA COK YOGUNMUS 25.04.2011 TARİHİNE RANDEVU VERDİ.BU TARİHTE GİTTİM 1SAAT BEKLETİLDİKTEN SONRA DİŞETİ UZMANIDA DİŞLERİME BAKTI VE DİŞ ETLERIN TEDAVI UYGULANACAK KADAR SORUNLU DEGIL DEYIP ÜNIVERSITE HASTANELERINE BAŞVURMAMI SOYLEDI,OYSA O AN YUZUMDE ŞİŞKİNLİK AGRI VE YANMA VARDI,RESMEN BAŞINDAN ATTI,SON CARE KERİM BEY GELDI AKLIMA ZAMANDA ÖGLEDEN SONTA 3U GECMISTI.ARAYIP 1 SAAT SONRASINA HASTA KABUL EDEBILIRMI SORDUM HIC ITIRAZSIZ GELIN DEDI. KERİM BEYİN ÖZELLİĞİ NEMIYDİ; BASINDAN ATMAKTANSA YOL GÖSTERİP YÖNLENDİRMESİNİ DOĞRU YAPIYORDU. EVET DÜN BIR TEDAVIYE BASLADIK KERİM DOKTORUMLA,BUGUN KENDIMI COK İYİ HISSEDİYORUM,EVET İLACIN ETKİSİDE VAR AMA KERİM BEYİN DÜN BEN NEYAPACAGIMI BİLMEZ HALDEYKEN İNSANCIL DAVRANISI BENI COK MUTLU ETTİ,KENDİMİ DAHA İYİ HİSSETTİM. BÜTÜN İNSANLAR SUNU BİLMELİKİ BİR İLAÇ YAZIP GÖNDERMEK DEGIL HASTAYI İYİ ETMEK. KERİM DOKTORUMA SONSUZ TEŞEKKURLERİMİ SUNUYORUM. MESLEGINIZI YUREGINIZLEDE YAPMAYI BECERDİĞİNİZ İÇİN.

 • Aliye Mine Coşkun Terzi

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

 • Mutlu Akdoğan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Beni eski sağlığıma kavuşturduğu için Mutlu AKDOĞAN hocama sonsuz teşekkürlerimi sunar yaşamı boyunca başarılarının devamını dilerim.Şu an parmaklarımla yazımı yazabiliyorum.

 • Serhat Liceoğlu

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sıkça hasta olan birisi olarak çok fazla hastane ziyareti yapmaktayım. Tecrübeli bir doktor olduğunu muayene sırasında da farketmiştim. Ameliyat öncesi oluşabilecek riskler hakkında beni tam olarak bilgilendirdiğini düşünüyorum. Allah'a şükür dediklerinin hiçbirisi olmadı, sağlığıma ve cinsel gücüme yeniden kavuştum. Teşekkürümü buradan etmek istedim.

 • Yakup Ersel Aksoy

  Radyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   google`ye Adam yazın çıkacak ilk isim kendisidir.Gerek mesleği olsun gerekse kişiliği olsun mükemmel bir insandır.Böyle doktorlar malesef yetişmiyor.Umarım kendisinin kıymeti bilinir.

 • Hatice Nur Çetin

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   8 nisan itibariyle ulus devlet hastanesine gitmiştim....henüz 1.5 yaşında olan oğlum muhammed hakan kılıç yüksek ateş öksürük ve halsizlikle birlikte gözlerini dahi açamıyordu....sayın doktorumuz hatice nur hanım ve hemşire ekibi yüksek performanslarını sergileyerek oğlum muhammed kılıç a oksijen serum v.b... tedavileri uygulayarak yeniden sağlığına kavuşmasına vesile oldular....buradan emeği geçen sayın doktorumuz hatice nur çetin ve hemşiresi gönül hanım başta olmak üzere ulus devlet hastanesi yönetimini ve sizleri canı gönülden tebrik ediyorum...başarılarınızın daim olmasını temenni ediyorum..... Süleyman KILIÇ

 • Sıddık Yumuş

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

 • Zerin Aksun

  Nöroloji, Dr.

 • Ebru Öztürkay Soylu

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

 • Şükrü Adnan Gürbüz

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktorun adını bir arkadasımdan duydum. Annemin dizleri çok ağrıyordu. Arkadaşları başka doktorlara ameliyat olmuşlar ama çok memnun değillerdi. Ancak annem doktoru görünce konusunca çok sevdi. Ameliyat olalı 6 ay gecti. Şimdi çok rahat ve hiç ağrınız yürüyor. Her gün Dr Adnan beye dua ediyor

  • çok memnunum

   Ayağımda yaşam standardımı etkileyen bir kitle vardı. Marmaris'te oturuyorum. Marmaris, Muğla ve Yatağan bölgerinde ortopedi bölümlerini dolaştım. Röntgen vs. işlemler ve sonuç krem verip gönderdiler. En son ailemin yanına Ankara'ya gittiğimde Ulus Hastanesine yine sonuç alamayacağımı düşünerek gittim. Aşırı kalabalık ve hasta psikolojisi tabi bekleyen herkez gergin. Sonra sıra bana geldi. Ben de içeri girerken böyle bir ortamda doktor da haliyle yeterince stresli ve suratsızdır diye düşünerek içeri girdim. Yok tabi ki öyle biri olsa bu kadar vakit ayırıp hakkında yorum yazma zahmetine girmezdim. Gayet güler yüzlü, anlayışlı ve ilgiliydi. Özel hastanede olduğumu hissettirdi. ayağımdaki problemi söylerken hala krem yazacak diye düşünüyordum. Öyle ya 5 tane doktor gezmişim hepsi aynı alanda... ayağıma baktı, kitlenin olduğu yere dokundu.. "alırız 1 haftaya iyileşirsin" dedi ve ayak başparmağımın altındaki kısıma baktı "buranın iyileşmesi uzun sürer" dedi. ameliyat ve sonunda kurtuldum. Bunlar benim hasta gözümle.. aynı alanda uzman olarak görev yapan bir çok doktora gidip sonuç alamadım. Op. Dr. Şükrü Adnan Gürbüz'e teşekkür ederim.