Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

1974 senesinde kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, günümüzde 40.000 m2 alana sahiptir. Hastane bünyesinde 11 ameliyathane ve 254 yatak yer almaktadır. Özel Ankara Güven Hastanesi’nde bulunan bölümler ise şunlardır: Anestezi ve Reanimasyon, Acil Servis, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyet, Çocuk Nöroloji, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Kardiyoloji, Çocuk Alerji, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Damar Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz Hastalıkları, Genel Yoğun Bakım, Gastroenteroloji Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Gastroenteroloji, Göğüs Cerrahisi, Hepato Pankreato Bilier Cerrahi, İç Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Laboratuvar, Meme ve Endokrin Cerrahi, Medikal Onkoloji, Nöroloji, Nefroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Odyoloji, Organ Nakli Merkezi, Psikiyatri, Patoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Romatoloji, Radyoloji, Üroloji, Üremeye Yardımcı Tedaviler (Tüp Bebek), Yenidoğan ve Yenidoğan Yoğun Bakım. Ayrıca hastane bünyesinde, Gastrointestinal Sistem Hastalıkları Merkezi, Sigara Bırakma Merkezi, Medikal ve Cerrahi Kozmetoloji Merkezi, Meme Hastalıkları Tanı ve Tedavi Merkezi bulunmaktadır. Ankara Özel Güven Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 12 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet embriyoloji ve histoloji uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 7 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet geriatri uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 7 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 3 adet nükleer tıp uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 6 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Özel Güven Hastanesi Ankara ilinde N.tandoğan Cad.şimşek sokakno:29 Kavaklıdere adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Cihan Genco Çetinkanat

  Göğüs Cerrahisi, Opr.Dr.

 • Erbil Aydemir

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   süper bir insan.pozitif.güven verici.neşeli.teşhis ve tedavileri doğru.çocuklarla iletişimi süper..

 • Tuğba Sucak

  Nükleer Tıp, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bu kadar kaliteli ve donanımlı bir insan daha iyi yerler hakediyor. çok özverili ve işin gereğini en iyi şekilde yerine getiriyor. kendisine teşşkürlerimi sunuyorum ve her şeyin gönlünce olmasını diliyorum.

  • çok memnunum

   Kendisi çok iyi bir doktor hemde Bölge Guatr Hastanesinde böyle bir doktorun olması çok hoşumuza gitti.

 • Muzaffer Atlı

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   İnsan hayatının değerinin farkında olan, "doktorluk" kavramını misyonuna bütün yönleriyle hakim olan ve bu misyonun gerektirdiklerini kusursuz bir şekilde uygulayan, hasta hakları konusunda son derece dikkatli, özenli ve saygılı olan, hastalarına güven veren ve başarısını gerçekleştirdiği operasyonların başarılı sonuçlarıyla gösteren, Medical Park hastanesi uzman hekim kadrosu bünyesindeki doktorum Op. Dr. Muzaffer Atlı'ya emekleri, ilgisi ve özeni için teşekkürü bir borç bilirim.

  • çok memnunum

   Nekadar teşekkür etsek azdır. Kesinlikle herkeze gönül rahatlığıile tavsiye ediyorum. İki sene boyunca yaşadığım sıkıntılar bir operasyonla sona erdiren Op.Dr. Muzaffer Atlı hocama sonsuz teşşekürler. Saygılarımla.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Tuğba Kayhan Altuner

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kaprissiz, insancıl ve bilgili, "amca" deyip yakınlık gösteren mümtaz bir insan. Eşim, çocuklarım ve ben ona, çocuklarına ve eşine sağlıklı bir ömür diliyoruz.

 • Ahmet Sedat Boyacıoğlu

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • hiç memnun değilim

   Kendisinin tibbi bilgisini degerlendirecek durumda degilim, lakin beni son derece rahatsiz eden sey hastasina karsi umursamasamaz, ilgisiz tarzi. Hasta herseyden once kendisini degerli hissetmek istiyor elbette, hele ki Ankaranin en pirestijli ozel hastanelerinden birisinde ise. Maliyeti oldukca yuksek olan buhastaneyi ve doktoru tercih edip geldiyse diger kurumlardan birazcik farki olmali diye dusunuyorum. Yeterince ilgilenilmiyorsa,randevu saatine riayet edilmiyorsa, hastaya dogru durust derdini anlatmasina firsat verilmiyorsa ve pozitif anlamda moral verilip yonlendirilmiyorsa sanirim burada ciddi bir sikinti var. Ben bir hekim esiyim ve yillardir vip (meclis-tbmm) hastasiyim. Defalarca cocuklarim ve kendim icin hastanenize basvurdum daha once hic boyle bir uslupla karsilasmadim. Ciddi hayal kirikligina ugradim.

 • Oben Baysan

  Kardiyoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   hem akademik hemde paramedikal anlanda kendini sürekli geliştiren hümanist bir bilim insanı

 • Levent Mehmet Alkan

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bir doktorda olması gereken tüm özelliklere sahip, bilgisi ve insanlığı en üst seviyede

  • çok memnunum

   Herşeyden önce hocamın bir hastaya gösterdiği ilgi ve alakaya sonsuz minnettarım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Sinan Altan Kocaman

  Kardiyoloji, Doç.Dr.

  • kararsızım

   çok iyi bi doktor tarafsız işini çok iyi yapıyor başarılı alanında araştırmacı ve bundada başarılı.....

 • Gökhan Adanalı

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   İşini seven ve açık sözlü bir insan.Tedavim henuz basladi ama sonucun mükemmel olacağını görebiliyorum.