Buradasınız: 
Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 18 adet acil tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 51 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 20 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 a... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 18 adet acil tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 51 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 20 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 23 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 12 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 24 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 20 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 13 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 69 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 5 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 32 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet halk sağlığı uzmanı, 4 adet hematoloji uzmanı, 49 adet iç hastalıkları uzmanı, 18 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 22 adet kardiyoloji uzmanı, 46 adet kulak burun boğaz uzmanı, 6 adet nefroloji uzmanı, 28 adet nöroloji uzmanı, 4 adet nükleer tıp uzmanı, 42 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 12 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 15 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 68 adet radyoloji uzmanı, 8 adet romatoloji uzmanı, 7 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 5 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 10 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 10 adet tıbbi patoloji uzmanı, 30 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ankara ilinde Talatpaşa Bulvarı Altındağ adresinde bulunmaktadır. Ankara Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3125084000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Deniz Baklacı

  Kulak Burun Boğaz, Dr.

  • çok memnunum

   9 Yaşında ikizlerim var.Bir kaç Doktora gittiğimizde bademcik ameliyatı olmanız gerektiği söylendi.Tavsiye üzerine Deniz beye ulaştık.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.Sorunumuzu ameliyatsız çözüme kavuşturdu.Ayrıca çocuklara olan candan davranışı doktorlara olan sempatimizi bir nebze daha yukarı taşıdı.Teşekkürler.

  • çok memnunum

   5 yaşındaki yeğenimin kulakla ilgili bir problemi vardı. Birkaç hastane ameliyat olması gerektiğini söyledi. Tavsiye üzerine Deniz beye gittik. Onun sayesinde ameliyata gerek kalmadan tedavi oldu ve sağlığına kavuştu. Kendisine ilgisi ve güler yüzü için teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Filiz Eser

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   slm arkadaşlar sivastan ÖMER ERTURHAN ben 13 yıldır ankilozan spondilit hastasıyım yıllardır hastalıkla pençeleşiyordum taki DOÇ.Dr FİLİZ ESERLE karşılaşana kadar kendinden ALLAH razı olsun derdime deva oldu.çok şiddetli ağrılarımdan kurtardı beni kendisine ne kadar teşekkür etsem az böyle bir görevine kendini adamış dotkor bulmak çokzor kıymetini bilmek lazım kendisine çok teşekkür ederim başarılarının devam etmesi dileğiyle teşekkür ederim......

  • çok memnunum

   ismim ömer erturhan ben ankilozan spondilit hastası olarak tedavi gören bir kişiyim tedavilerimi Doç. Dr. FİLİZ ESER yapmaktadır böyle hastası ile çoküstün seviyede ilgilenen bir doktor görmedim.böyle doktorlar her zaman bulunmaz kıymetini bilmek lazım.Kendisine çok teşekkür eder görevlerinde üstün başarılar dilerim........

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Emin Altıparmak

  Gastroenteroloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Emin hocamdan önce gittiğim 4 doktor teşhis koyamamıştı ve bu yüzden tedavide vakit kaybetmiş hastalığım ilerlemişti ancak Emin hocam sağolsun anında teşhis koyarak tedavimi en iyi şekilde yaptı kendisine teşekkür ediyorum. Herkesede tavsiye ederim artık işine bukadar bağlı doktorlar zor bukunur.

  • çok memnunum

   Safra kesesinde bulunan taslarimi yabi HASTALİGİMİ TESHİS VE TEDAVİ EDEN DOKTORUMA COK TESEKKUR EDERBASARİLARİNİN DEVAMİNİ DİLERİM.Ayrica bir yakinimin karaciger rahatsizligi ike ilgili tedavibi de takip ettigi icib tesekkur ederin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Murat Altay

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Oncelikle ben 2 ay once felan yorum yapmistim cennet koc adiyla annem 1 amaliyatini olmustu 1bucuk ay felan oncede 2.amaliyatini oldu cift bacak yuksek kalca cikikligindan allahim bu murat beyden allah ragzi olsun bu amaliyat o kadar zordu ki annemi kimse amaliyat etmedi daha once bahsettigim gibi annemin simdik son durumu yuruyo kendi işini kendi yapiyo agrisi sizisi yok hic olmadi 2 amaliyatinda simdik asil demek istedigim bu amsliyati olanlar 8 9 ay yatiyolar hic kalkmadan ama annem patka bile piknige gidiyoruz bunlarin hepsi 5 ayda felan oldu bude cift bacak daha zordu doktorumuza ne kadar teseekut etsek az o kadar guler yuzlu iyiki sllahim ragzi olsun ondan annemin agrilarindan kurtardi simdik sendelemiyo deyneksiz yuruyo MURAT ALTAY hocam coookk teseekur ederiz size hasta olan herkeze siddetle öneriyoruz gozu kapali gidebilirsiniz :))

  • çok memnunum

   anem dogustan cift yuksek kalca cıkıklıgı vardı agrıları yoktu amalıyat olmamıstı ama bu sene 2 ay aralıksız aşırı derecede agrıları oldu hiç ayaga kalkamıyodu nerdeyse butun ankaradakı ortapedı doktorlarını gezdık ama anemın kalcasını risklı dıye kımse amaliyat etmeye cesaret edemedı taa ki murat altay beye gidene kadr terettür etmeden ederım dedı alahım ondan bin kez razı olsun anemı ayga kaldırdı sımdık tek bacagından oldu ve ayakta agrıları amalıyat olalı 1 bucuk ay oldu sımdık dıger bacagından olcak allahım razı olsun ne kadar guler yuzlu bı doktoe ınsanları kırmamak ıcın resmen cırpınıyo butun hastalara bu doktora gözü kapalı gitmelerını tavsıye edrım anemın amlıyatı cok risklıydı ama murat doktor anemı ayaga kaldırdı cok teseekkur edrız hocamm :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Ali Biçimoğlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Sayın ALI BİÇİMOĞLU 1997 de ameliyat etmiş olduğunuz HATICE CAN ın babasıyım.o yavrumu hayata bağladınız ya bundan daha güzel hediye varmı ALLAH sizden Razı olsun Yapmış olduğunuz iylikler unutulamaz Görüşmek ümidi ile SINAN CAN

  • çok memnunum

   slm ali hocam şeker gibi biri annemi iyi etti ameliyat oldu yürüdü dilek aksaray ali hocam beni hatırlarmı bilmem fatma akgül annemin adı arkadaşı soy ismi köse olan aksaraylı arkasdaşı tavsiye etti bana o beni hiç unuttumu bilmem dost bence annemi hayata bagladı sevgili doktorum dilek

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Hacı Hüseyin Dere

  Kulak Burun Boğaz, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Hayatimda tanıdığım en iyi hekim sadece kulağıma ilgili değil her konuda kendisine sonsuz teşekkürler.

  • çok memnunum

   Hayatimda tanıdığım en iyi hekim sadece kulağıma ilgili değil her konuda kendisine sonsuz teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Engin Dursun

  Kulak Burun Boğaz, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   BEHRAM YILDIZ İnsan hayatında enteresan vakalar vardır. Şimdi sizleri bunu nakledeceğim. 1994 yılı ve evveliyatında büyük insan mümtaz şahsiyet altınkalpli doktor diye tanımladığımız K.B.B Dr.KEMAL DURSUN sayesinde birçok badireden geçtik. Cenazesinde hüngür hüngür ağladığım bu değerli şahsiyetin aziz hatırası bende sürekli saklıdır. İlahi bir tecellimidir nedir 18 Aralık 2014 tarihinde boynumdaki bir şişlik nedeniyle başvurduğum RTE Araştırmıa bölümünün başında o mükemmel insanın oğlu PRF.ENGİN DURSUN sayesinde yavaş yavaş normal hayata dönmekteyim. Şöyle ki, bu şişliğin enfeksiyon tedavisi ile gitmeyip büyümesi üzerine bu değerli hekimimiz gereken ihtimamı gösterdi ve kısa sürede gerçekleşen cerrahi müdahale sonucu bunun bir B TİPİ NONHÜDGİNK LENFOMA olduğunu tespit ettirerek süratle kemoterapi tedavime başlatttı ve şuan ilk kür kemoterapi sonucu normale döndüğümü hissettim. Şahsım ile ilgili değil servisine başvuruda bulunan bütün hastalara şahsı telefonunu verecek kadar HİPOKRAT yeminine uyan kalbi merhamet sevgisi ile dolu bu şahsiyetin bir zamanlar ailece gittiğimiz KEMAL ABİMİZİN oğlu olduğunu öğrendiğimde inanın ağladım. 2014 yılının bu son gününde herkese sağlıklı uzun bir ömür diliyorum ve diyorum ki.. İYİKİ VARSIN SAYGIDEĞER DOKTORUM..YARATAN SİZİN GİBİLERDEN RAZI OLSUN

  • çok memnunum

   ameliyat olmam için ankara veya istanbul'a gitmem söylendi. şans eseri engin hocam hastanemize geldi. hocamla tanıştık ve ameliyat olmam için karar aldık. ameliyat oldum .hocam sayesinde ameliyatım çok başarılı geçti . hocam tanıdığım en mükkemel insanlardan bir tanesi.engin hocamı tanıdığım için kendimi çok şanslı buluyorum. engin hocamı herkese tavsiye ediyorum... saygılarımı sunuyrum :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Kazım Onur Ünal

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   2013 yılında ağrıdan duramadığım bir dönemde tanıştım metin akıncı ve onur hoca ile onur hoca ilk bakışta tırnakta kitle olduğunu söyledi daha önce her iki tırnağımdan onkoloji hastanesinde ameliyat olduğum fakat hiçbir rahatlama olmadı ağrılarım devam etti ve şifa bulamadım ama onur hoca yaptı ameliyatımı allah ondan binlerce kez razı olsun ellerim iyileşti iyileşeceğine ihtimal bile vermemiştim umutsuzdum alanında gerçekten çok iyi bir doktor ve çok mütevazi kendisine sonsuz teşekkürler el cerrahide doğru adres kesinlikle.

  • çok memnunum

   Allah razı olsun ilgili, güler yüzlü, sakin ve tek tek size yapılması gerekenleri aklınızda soru kalmayana dek anlatıyor. Ankara numune eğitim araştırmada radius ulna alt uç kırıklarım vardı. Bir çok dr.a gittim bileğimdeki ağrının sebebini bulamadılar. Sadece radius kırığı saptafılar meğerse bileğimde 2 kırık varmış. Geç tespit edilen (1 ay kadar) bir kırık olduğundan bazı dr. Ameliyat etmeye bile yanaşmamıştı. Allah razı olsun prof. Metin Akıncı ile beraber ameliyat ettiler. Çok şükür daha iyiyim. El cerrahisi çok zor bulunan bir bölüm. Ankara'da dahi bi kaç dr. Var bu alanda. Ve numune hastanesinde el ve bilek cerrahisi (mikro cerrahi) bölümü var. Haftada sadece bir gün çarşamba muayene var. Bu yüzden epey yoğun oluyor ama yapacak birşey yok. Diğer günler ameliyatta oluyorlar.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Yavuz Fuat Yılmaz

  Kulak Burun Boğaz, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Ankara' da doktor araştırmalarım sürerken Allah karşıma yavuz hocayı çıkardı. Çok doktor gezdim dolaştım ama yavuz hoca gibi samimi, hastasıyla bu kadar ilgilenen doktor görmedim. Burnumda kemik eğriliği vardı nefes almakta zorlanıyordum yavuz hocam hem burnumdan nefes almamı sağladı hemde estetik yaparak görsel, güzel bir görünüm elde etmemi sağladı. şimdi sıra iki kulağımda da duyma kaybım var onları ameliyat ederek sağlığıma kavuşturacak hocama çok güveniyorum kulak ameliyatım'dan da sorunsuz çıkacağıma inanıyorum. Bu arada bi hatırlatma yavuz hocamın eli çok hafif ameliyattan sonra bir kez bile ağrım olmadı morluklarım çok azdı. not: yavuz hocayı tanımadıysanız şansız insanlardansız.

  • çok memnunum

   süper iyi ve süper anlayışlı süper bir doktor. 10 yıl önce basket oynarken burnum kırılmıştı ama korkumdan on yıldır ameliyet olmamıştım. yavuz beye takım arkadaşımın önerisiyle gittim. estetik ve içindeki eğriliği aynı anda yaptılar. bütün korkularımın yersiz olduğunu anladım çünkü işini çok iyi yapan bir doktora gelmiştim.ne tampon ağrısı nede yüzümde morluk olmadı. önce gülçin zorlu ya tavsiyesinden dolayı sonrada yavuz beye tüm yaptıkları ve ilgi ve alakası için teşekkür edrim. tüm burun eğrliği olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. betül yolalan.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (20) göz at

 • Abdullah Yalçın Tabak

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Gerek hekimligi gerek insanligi ile örnek alinmasi gereken bir hekimdir Yalcin Hoca. Kalp ameliyatli olan hastamizin baska bir doktor tarafindan kotu bir sekilde yapilmis diz protezini yenileyerek sagligina kavusturmustur. Hastalarina cok deger veren ve onlar icin en iyisini yapmaya calisan cok basarili bir doktordur. Kendisine bir kez de buradan tesekkur ediyoruz.

  • çok memnunum

   annemin kalçası kırılmıştı..prof. dr. abdullah yalçın tabak hocanın ismini bir arkadaşım vasıtasıyla duydum...kendisini hastane koridorunda yakalayıp durumumuzu izah ettiğim an hemen annenizi getirin yatıralım diye konuşunca inanamadım böylesine ilgili bilgili insancıl şefkatli bir hoca....hocam sayesinde annem sağlığına kavuştu..özellikle ortopedi konusunda başka hoca tanımam kesinlikle tavsiye ederim ...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at