Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Keçiören
Ankara Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Ankara Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 8 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 12 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 a... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 8 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 12 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 21 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet gastroenteroloji uzmanı, 13 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 15 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 8 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 8 adet radyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 10 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ankara ilinde Sanatoryum Cad Keçiören adresinde bulunmaktadır. Ankara Keçiören Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123569000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Rahime Bedir Fındık

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Uzm Dr.Rahime hanım hem insan olarak hem de dr olarak çok iyi iletişime sahip alo doktorumla hep onu bulurum.doktorla iletişimim olmalı diyorsanız mutlaka bi görünün Rahime hanıma

  • çok memnunum

   rahime hocam hem doktorluğu hem iletişimi mükemmel bir doktor tedavisi çok iyi herkese tavsiye ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Osman Özdemir

  Çocuk Kardiyolojisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   iki çocuğumu da muayene için sayın hocama götürdüm. Güler yüzlü, çocuklarla iletişimi çok çok iyi. Hocama her şey için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız sayın hocam, sizin gibi doktorların artması umuduyla..

  • çok memnunum

   ben çocugumun rahatsızlıgı dolayısıyla 2 ay yogun bakımda kaldıktan sonra konrollerimiz için gittigimizde doktor osman beyle şahsen tanışıp çocugum ile ilgili görüşmemizde çok açıklayıcı ve iyi bir muamele ile karşıladı kendi memleketimde bile böyle karşılanmadım kendisine çok teşekür ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Selçuk Sarıkaya

  Üroloji, Dr.

  • çok memnunum

   Taş hastalığı konusunda oldukça tecrübeli bir doktor. Tavsiye ederim.Konusuna oldukça hakim özellikle hasta doktor ilişkisinde oldukça güven verici bir doktor.

  • çok memnunum

   Ankara'da gerçekten tavsiye edebileceğim doktorlardan birisi. Yoğun programı nedeniyle ulaşmak biraz zor olsa da gerek ameliyat sürecimizde, gerekse ameliyat sonrası dönemde bizlere çok destek oldu. Özellikle taş konusunda tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İrşadi Demirci

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   ayfer ç. beni lokal anestezi ile kamera ile fıtığıma müdahale ederek ameliyatsız, derdime derman olan doktoruma teşekkürler.

  • çok memnunum

   Kısmet Yaramış , 15 ekim 2014 tarihinde belımde L4 L5 omurgalarımda 13 mm büyüklüğünde ki fıtıktan ameliyat oldum.Bel fıtığı amelıyatlarından çok çekindiğim için aylarca dayanılmaz ağrılar çektım.Korkularımın ne kadar yersiz oldugunu Ve tedavımın nasıl yapılacağı ile ilgili İrşadı Demir hocam ayrıntılı bilgi verdı.Sabırlı hoşgörülü anlayışlı hastayla empati kurabilen ve hastaya zaman ayıran biri olmasıda enaz ameliyat kadar tedavi edici. Mıkrocerrahı yöntemi ile dikişsiz tekbir noktadan yapılan tedavımın neticesını aynı gün içinde aldım.EVET artık sol ayak parmaklarımı hissediyorum dedim.Allahım şifa veren kullarından en iyisini karşıma çıkarttığı için şükrediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Sevgi Türe

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sn. Sevgi Türe sadece iyi bir doktor değil. İyi, vicdanlı, merhametli ve dürüst bir kişilik. Teşhis ve tedavi yöntemleri hem araştırmacı hem doğru. Tavırları, enerjisi ve donanımı ile hastalara güven ve güç veriyor.

  • çok memnunum

   sevgi hanıma tavsiye üzerine gittim ben hayatımda 2. kez böyle iyi doktorla tanıştım Allah ondan razı olsun şimdi bende sevgi hanımı arkadaşlarıma tavsiye ediyorum ona gidince kendimi özelde gibi hissediyorum yok böyle bişey

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Mirza Bayındır

  Üroloji, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   çok iyi bir doktor, en önemlisi bana güvende olduğumu hissettirdi, hastalık- sağlık Allah' tan. Doktorlar şifa için aracılar. bu aracılığı hakkıyla yapan bir kişi. tek sıkıntı her kıymetli şey gibi kısa sürede elimizden uçup gitti, yolunuz açık olsun

  • çok memnunum

   bugüne kadar gördüğüm en iyi doktorlardan biri, öncelikle sizi sonuna kadar dinliyor, yapılacak tetkikleri ve sonucunda çıkan hastalığı ve ne yapılması gerektiğini anlatıyor ve inanılmaz bir hafızası var 3 ay sonra kontrole gittiğinizde bile sizi tanıyabiliyor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Zeliha Atak

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   merhaba bende anne adaylarına Zeliha hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum ilk doğumumun Zeliha hanım sayesinde bu kadar kolay olduğunu düşünüyorum bir insan işini ancak bu kadar güzel yapabilir.ALLAH RAZI OLSUN.......... NURAN BAYKUŞ(17.11.2010)

  • çok memnunum

   zeliha hocama yoruma ne gerek varki ama yinede yazmadan geçemiycem tüm kontrollere zeliha hocama gidiyoruz ve çok çok memnunuz okadar memnunuzki bilgisayardan randevu alırken hekim ara dediğinde zeliha atak ismi çıkmıyo yada dolu ise hanımın yüzü asılıyo ve kıracam bu aleti diyo gerisini hesaplayın ve inşallah şuanda 34 haftalık falan doğumundada zeliha hocamda olur inşallah :-D size saygı duyuyor ve seviyoruz hocam sizi iyiki varsınız ...............

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Ahmet Osman

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kızım özlem size sonsuz teşekkür eder mùkemmel bir doktorsuz hastalarla olan iletişiminiz çok başarılı

  • çok memnunum

   Sayın Ahmet OSMAN hocama Kızım Ezgi EKİNCİLER'in tedavisi boyunca göstermiş olduğu ilgi ve alaka için kendisine müteşekkiriz çok memnun kaldık. Allah razı olsun...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Mert Karaduman

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ben Adıyamanlıyım adım Hasan 2010'da osteosarkom tanısı ile yattığım ibn-i SİNA hastahanesinde sağ kolundan ameliyat oldum ameliyatım çok ağır ve zordu ama hocalarım Prof. Dr. Yusuf Yıldız, Prof. Dr. Sinan Bilgin, ve ekipleri ile çok başarılı bir ameliyat yaptılar. Mert hocam da bir arkadaş bir Abi gibi ilgili oldu sağolsunlar çok çok memnunum hocalarımdan ve her zaman herkese tavsiye ederim. Saygılarımla selamlarımı sunarım.

  • çok memnunum

   Ben Adıyaman'dan Hasan Cömert. sağ kolda osteosarkom tanısı ile gittiğim İbn_i Sina hastanesinde tanıdığım alanında uzman ve görevini beceri, şevk ve iyi niyetle yapan ender doktorlardan biridir. Eğitimini çok iyi doktorlar olan Prof. Dr. Yusuf YILDIZ ve Prof. Dr. Sinan BİLGİN den almıştır. Herkese tavsiye ederim. Memnuniyetimi saygı ile bildiririm.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at