Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi

İç hastalıkları uzmanı, Genel cerrah, Kardiyolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Ürolog, Göz doktoru, Radyolog, Göğüs hastalıkları doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Kalp ve damar cerrahı, Patolog, Kulak burun boğaz doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Dermatolog, Mikrobiyolog, Nörolog, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Acil tıp doktoru, Aile hekimi, Gastroenterolog, Beyin ve sinir cerrahı, Çocuk cerrahı, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Hematolog, Nefrolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Göğüs cerrahı, Psikiyatrist, Biyokimya uzmanı, Geriatri uzmanı, Çocuk psikiyatristi, Halk sağlığı hekimi, Radyasyon onkoloğu, Romatolog, Çocuk onkoloji uzmanı, Alerji hastalıkları doktoru, Çocuk kardiyoloğu, Sualtı hekimliği ve hiperbarik tıp uzmanı, Çocuk nöroloji uzmanı, İmmünolog, Nükleer tıp doktoru, Onkolog, Çocuk nefroloji uzmanı, Gastroenteroloji cerrahı, El cerrahı, Ağız diş ve çene cerrahı, Çocuk hematolojisi doktoru, Çocuk endokrinoloji doktoru, Onkoloji cerrahı, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman, Çocuk metabolizma hastalıkları doktoru, Ağız ve diş sağlığı, Spor hekimi, Çocuk romatoloğu daha fazla

Bilgileri düzenle

Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi kadrosunda 10 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 11 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 7 adet anesteziyoloj... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi kadrosunda 10 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 11 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 10 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 9 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 4 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 4 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 1 adet çocuk romatolojisi uzmanı, 19 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 17 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 13 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 17 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 7 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 12 adet gastroenteroloji uzmanı, 32 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet geriatri uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 16 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 22 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet halk sağlığı uzmanı, 7 adet hematoloji uzmanı, 44 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet immünoloji uzmanı, 18 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 17 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 28 adet kardiyoloji uzmanı, 17 adet kulak burun boğaz uzmanı, 9 adet nefroloji uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 20 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 19 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 10 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 5 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 21 adet radyoloji uzmanı, 3 adet romatoloji uzmanı, 2 adet spor hekimliği uzmanı, 1 adet sualtı hekimliği ve hiperbarik tıp uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 13 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 16 adet tıbbi patoloji uzmanı, 23 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi Ankara ilinde General Tevfik Sağlam Cad. Keçiören adresinde bulunmaktadır. Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123042000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Çakır Güney

  Tıbbi Mikrobiyoloji, Doç.Dr.

 • Canpolat Eyigün

  Enfeksiyon Hastalıkları, Prof. Dr.

 • Arzu Balkan

  Göğüs Hastalıkları, Doç.Dr.

 • Sait Bağcı

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   1995 yılından buyana kronik pankreatit hastasıyım. PANKREAS KANALINDA OLUŞAN KALSİFİKASYONLAR nedeniyle defalarca ERCP işlemini başarıyla uygulayan ve önerdiği tedavi yöntemleri sayesinde yaşam kaliteme etki eden tedavi yöntemleri sayesinde sorunsuz ve ağrısız mutlu bir yaşam sürmekteyim. Hocam herşey için teşekkürler.

 • Mustafa Gülşen

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   İLK DEFA LOKMAN HEKİM ETLİK HASTANESİNDE MUAYENE OLDUM.GERÇEKTEN MÜKEMMEL BİR DOKTOR.İLGİSİ MÜKEMMEL.23/04/2011 SONUÇLARIMI ALIP KENDİSE GÖSTERECEKTİM ONUN VERGİDİ TETKİKLERİ AMA LOKMAN HEKİMDEN AYRILMIŞ ÇOK ÜZÜLDÜM.

 • Mustafa Özdeş Emer

  Nükleer Tıp, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   İşini seven, Deontolojiye önem veren nadir doktorlardan.Teşekkürler.

 • Rahmi Okan Çifteler

  Aile Hekimliği, Dr.

  • çok memnunum

   Bir akşam çok sancım olduğu için gitmiştim.Okan Hocanın ilgisi, muayenesinden çok memnun kaldım Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • Aybars Bilgetürk

  Enfeksiyon Hastalıkları, Ass.Dr.

 • Ali Cahit Seratlı

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   yıllardır süren ızdırabıma çare oldu. yaklaşımı iyi, kimsenin şimdiye kadar aklına gelmediği şeyi düşünebildi. sağolsun. insanlığı ve bikgisi ile çok iyi.

  • çok memnunum

   hastalığım beni ürkütüyordu çok rahatlama sağladım. psikoloji önemli.

 • Nesrin Öcal

  Göğüs Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   başarılı bir doktor