Buradasınız: 
Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi

Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi

İç hastalıkları uzmanı, Genel cerrah, Kardiyolog, Göz doktoru, Ürolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Radyolog, Kulak burun boğaz doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Kalp ve damar cerrahı, Dermatolog, Patolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Göğüs hastalıkları doktoru, Nörolog, Mikrobiyolog, Gastroenterolog, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Acil tıp doktoru, Aile hekimi, Beyin ve sinir cerrahı, Çocuk cerrahı, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Hematolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Nefrolog, Psikiyatrist, Geriatri uzmanı, Göğüs cerrahı, Biyokimya uzmanı, Çocuk psikiyatristi, Halk sağlığı hekimi, Radyasyon onkoloğu, Romatolog, Çocuk onkoloji uzmanı, Alerji hastalıkları doktoru, Çocuk kardiyoloğu, Çocuk nöroloji uzmanı, İmmünolog, Nükleer tıp doktoru, Çocuk nefroloji uzmanı, Onkolog, Onkoloji cerrahı, El cerrahı, Ağız diş ve çene cerrahı, Gastroenteroloji cerrahı, Çocuk romatoloğu, Sualtı hekimliği ve hiperbarik tıp uzmanı, Metabolik cerrahi uzmanı, Çocuk endokrinoloji doktoru, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman, Çocuk metabolizma hastalıkları doktoru, Spor hekimi, Çocuk hematolojisi doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi kadrosunda 10 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 11 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 7 adet anesteziyoloj... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi kadrosunda 10 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 11 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 10 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 9 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 4 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 4 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 1 adet çocuk romatolojisi uzmanı, 19 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 17 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 13 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 17 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 7 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 12 adet gastroenteroloji uzmanı, 32 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet geriatri uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 16 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 22 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet halk sağlığı uzmanı, 7 adet hematoloji uzmanı, 44 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet immünoloji uzmanı, 18 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 17 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 28 adet kardiyoloji uzmanı, 17 adet kulak burun boğaz uzmanı, 9 adet nefroloji uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 20 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 19 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 10 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 5 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 21 adet radyoloji uzmanı, 3 adet romatoloji uzmanı, 2 adet spor hekimliği uzmanı, 1 adet sualtı hekimliği ve hiperbarik tıp uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 13 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 16 adet tıbbi patoloji uzmanı, 23 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi Ankara ilinde General Tevfik Sağlam Cad. Keçiören adresinde bulunmaktadır. Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123042000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sezai Demirbaş

  Cerrahi Onkoloji, Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • memnunum

   Sezai hocamdan sonra şükürler olsun ki kendimizi güvenerek emanet edeceğimiz Doktorlar da varmış diyorum. Aylardır çektiğim sıkıntımı bir Allah bilir birde ben. Başka bir doktor ameliyat dedi bende Ameliyat için gittim hocama ama Sezai Hocamın samimi yaklaşımı, rahatlatıcı tavrı ve yaptığı tedavi sonucu Allahı'ma şükürler olsun sıkıntılarım bitti sayılır. HOCAM HASTAYI TİCARİ BİR MAL DEĞİLDE İNSAN OLARAK GÖRDÜĞÜNÜZ İÇİN ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN.YÜCE ALLAHIM SİZİN GİBİ DOĞRU İNSANLARI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.

  • çok memnunum

   1991 yılında terörle mucadelede yaralanarak GATA da tedavim de büyük katkıları olan SEZAİ hocama 23yıl sonragecikmeli olarak ta olsa teşekkür ederim.Hocam eli nize sağlık. Usta bir el arayan hastalara hocamızı şiddetle tavsiye ederim. İrfan mollaibrahimoğlu RİZE

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mehmet Daneyemez

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Sayın doktorum anneme Erzurumdan sizi tavsiye etmişler . Bende 7 Kasım Cuma gününe randevu aldım. Muayeneye geleceğiz inşallah bizim içinde hayırlısı olur.Allahım sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin.

  • çok memnunum

   oğlumu kolunda yaralanma sonrası sinir kesisi var el parmaklarını yukarıya kaldıramıyor başka doktorlar riskli dedi sayın memet hocam muayene etti ameliyata alacak hiç bir riski yok dedi beni çok rahatlattı inşallah amiyatı beni biraz daha rahatlatır kimse çocuğu ile. allahım sınamasın sizden ALLAH razıolsun sayın hocam

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Seyit Temel Ceyhan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   tek kelime ile mükemmel bir insan, alanında deneyimli ve tüp bebekte başarı oranı çok yüksek. cebinize değil yüzünüze bakıyor. zaman kaybetmek istemiyorum diyorsanız özeline başvurun. Teşekkürler hocam. Allah yolunuzu açık etsin.

  • kararsızım

   Yeni başladım tüp bebek tedavisine temel hocaya tedavimiz ilerledikçe yorumlarımı yazacağım bu arada çok güzel bir site burası doktora giderken buradaki okuduğum yorumlar çok faydalı oluyor

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Öner Menteş

  Genel Cerrahi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   1 eylül 2014 günü hastaneye yattım Dünya iyisi güler yüzlü hastasına morel veren saygı deger öner hocama sonsuz tşkler ederım tedavım devam edıyor Allah güler yüzlü cana yakın hocamında tuttuyunu altın etsın iyiki varsınız saygılarımla.

  • çok memnunum

   Dr Öner Bey'e mememdeki fibrokistler , ve takibi 6 yıldır süren fibrokistik dokunun alınmasında gösterdiği ilgi alakadan dolayı minnettarım.Halen takibi altındayım ,O'nun bilgisine ve önerilerine güveniyorum..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İsmail Şahin

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Acıkça söylemek gerekirse kendisine çok önemli üç estetik ameliyat oldum. Kaza sonucu dağılan yüzümü toparlaması, düşen göz kapağımı yerine getirmesi ve yüzümde ki plakların alınması. Mesleki açıdan güven duyduğum, şükran borçlu olduğum bir dost. Hekimliğine söyleyecek söz bulamıyorum, gençliğine karşın kendini yetiştirmiş, deneyimli bir doktor. Hastalığım sürecinde bir çok plastik cerrahla görüştüm ancak çözümü sevgili hocam da buldum. Sevgi ve saygılarımla sonsuz teşekkürler.

  • çok memnunum

   Gerçekten her yönü ile takdir edilecek bir doktor. İnsanlığı, hastaya yaklaşımı ve becerisi ile gönül rahatlığı ile ameliyat olabilirsiniz. Bu alanda çok dr var ancak plastik cerrahi çok özel bir durum, estetik kaygılar yaşamsal olabiliyor. Doğru ellerde olmak gerekiyor, ufak hatalar ciddi sonuçlar doğurabiliyor. Tavsiyeme güvenebilirsiniz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Zekeriya Yelboğa

  Psikiyatri, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Şanslıyız çünki doğru yolda ilerliyoruz, bazen tökezleriz ve yardıma ihtiyaç duyarız.... Teşekkürler....

  • çok memnunum

   Hayata tutunmamı yeni bir dünya kurmamda bana cesaret veren ilgi ve alakasıyla. Gercek Bir doktorum diyen gözümde mesleğinde bir numara olan saygı değer doktorum emekleriniz için çok teşekkür ederim ben de bir öğretmenim artık :)))

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Faruk Cingöz

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   ŞAH DAMARIMIN YANINDAN 7 CM KIST ALDI. BU KIST ALINIRKEN RİSKLERİ ARAŞTIRDIĞIMDA ŞAH DAMARININ KOPMA IHTIMALI VARDI. FARUK HOCAM SAYESINDE BAŞARILI BİR AMALİYAT GEÇERDİM. ALLAHA ŞÜKÜR BULUNDUĞU YERİ SONUNA KADAR HAK EDİYOR. DOKTAR ARAYANLARA TAVSİYE EDİYORUM...

  • çok memnunum

   Hasta olarak gidin Faruk hocama sadece o güler yüzünü sıcaklığını samimiyetini görün ve hissedin otomatik olarak %70 iyileşiyorsunuz. İnanın abartmıyorum. Bu kadar mı candan samimi olur insan, Söylenecek söz bulamıyorum hocama resmen yeryüzüne gönderilmiş iyilik meleği. Hocam ellerinizden öpüyorum. Allah size ailenize sevdiklerinize sağlıklı sıhhatli kazasız belasız yaşam nasip etsin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Semih Görgülü

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Figen PAYCI (23 Aralık 2014) Sevgili Hocamız Semih Bey hekimliğinden önce güleryüzlü, çok samimi ve saygılı davranışlarıyla karşısındaki hastasına moral ve güven veren başarılı bir insandır. Ameliyat sonrası hiçbir menfaat beklemeden ilgi ve alakasını eksik etmeyen sayın hocama teşekkürlerimi bir borç bilir, kendisine ve ailesine Allah'tan mutlu ve sağlıklı nice yıllar dilerim.

  • çok memnunum

   Mesleki başarısına sonsuz saygı, kişiliğine ve insancıl yaklaşımına,babacan tavırlarıyla kelimelerimin yetersiz kaldığı canım hocamdır.Allah başımızdan eksik etmesin dualarım sizinleydi,sizi çok seviyorum.Ela-Yusuf Gür..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (18) göz at

 • Taner Yiğit

  Genel Cerrahi, Gastroenteroloji Cerrahisi, Metabolik Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Beni 29 yaşında hayata küsmüşken obezite cerrahisi ile tekrar yaşama bağlayan hekimdir. 64 kilo verdim sayesinde ve anne oldum. Evet, kilo verirken bebek sahibi oldum. Hakkı ödenmez. Mesleğini icra konusunda mükemmel. İnsan olarak nazik, anlayışlı. Tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Hayatımda tanıdıgım en iyi insan en güvenilir abi en şefkatli baba ve işinde ızman bir doktor ben taner hocamla yeniden hayata baglandım tam vazgeçmişken taner hocam seni çok ama çok seviyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Selahattin Bedir

  Üroloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Sayın GATA ÜROLOJİ Bölümü Doç.Dr.selahattin BEDİR hocam 12 yaşında yatalak hasta, " serebral palsi " olan Muhammed Fatih ŞAHİN oğlumun böbrek taşı ameliyatını başarılı bir şekilde kapalı ameliyat yapması bir baba-anne olarak bizleri son derece mutlu ve memnun etmiştir. Allah razı olsun başta hocam olmak üzere ÜROLOJİ Kliniğinde sadakat, şefkat,merhamet ve özveri ile çalışan tüm personele teşekkür eder kucak dolusu selam ve saygılarımı sunarım...

  • çok memnunum

   gata ya gittiğimde dahiliye uzmanının yanında kendi alanıyla ilğili konuyu görünce annem için devreye girerek doktorluk yemininin ve sorumluluğunun gereğini hemen yaptı..teşekkür ediyorum...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at