Buradasınız: 
Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Patolog, Radyolog, Genel cerrah, Biyokimya uzmanı, Neonatolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Jinekolojik onkoloji cerrahı, Embriyolog ve histoloji doktoru, Mikrobiyolog, Göz doktoru, Göğüs hastalıkları doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Çocuk cerrahı, Fizik tedavi uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 9 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 9 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet embriyoloji ve histoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 91 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 6 adet tıbbi patoloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ankara ilinde Etlik Cad. Zübeyde Hanım Doğumevi adresinde bulunmaktadır. Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123220180 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Müzeyyen Güneş

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • memnunum

   Devlet hastanesinde Müzeyyen hanıma gidiyorum. Fakat klinik olarakda kendisine gitmek istiyorum iletişim bilgilerinde gsm yada sabit bir telefon numarası bulunmamakta . Lütfen bir telefon numarası verirseniz çok iyi olur.

  • çok memnunum

   Müzeyyen hanım alanının en iyilerinden. ancak iletişim bilgileri güncellenmediğinden kendisine ulaşamıyoruz. Lütfen muayenehanenin telefonunu yazarmısınız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Neslihan Bayramoğlu Tepe

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • memnunum

   eşim için gittik adıyamanda kendisinden memnun kaldık şu an burada görev yapmasını arzu ederdik gidebileceğiniz güvenilir doktorlardan bizim adıyamanda bulabileceğimiz iyi doktor pek yok

  • çok memnunum

   hastaya zaman ayıran bir hekim.besnide olmasından memnunuz.hep burada olmasını dileriz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Yusuf Hakan Turan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   sebebi bilinmeyen infertilite nedeniyle bu konuda iş tecrübesi olan güvendiğim bir hemşire arkadaşımın tavsiyesiyle kendisiyle tanıştım ve ilk tedavide sonuç aldık .Sorularınızı sonsuz bir sabır anlayış ve ilgiyle dinleyen, rahatça sorularınızı sorabileceğiniz ve görüşlerine güvenebileceğiniz sizin için en doğrusu neyse ona yönlendirecek bir doktor.Hakan bey kesinlikle dosta tavsiye edilecek güvenilir en önemlisi de ''işinde çok başarılı ve titiz'' bir doktor her şey için çok teşekkür ederiz.

  • çok memnunum

   10 yıllık evliliğimin ve başarısız olan 1 aşılama, 1 ilaçsız tüp bebek ve 1 dondurulmuş embriyo transferi sonrası tamamen tesadüfi olarak bir arkadaş tavsiyesi ile gittiğim ve titiz tedavi ve yaklaşımıyla hamileliğime vesile olan, hekimlik mesleğini en iyi icra edenlerden birisidir. Kendimde bir hekim eşi olarak bana "işte budur!" dedirten kişidir. Ayrıca okuduğum diğer hastaların yorumlarına da bire bir katılıyorum. Kesinlikle infertilite ve kadın doğumcu olarak tavsiye edilebilecek 1 numaralı isimdir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (18) göz at

 • Ahmet Okyar Erol

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba, Hayatım boyunca çok fazla hastanelerle işim olmamakla birlikte, zorunlu kaldığım durumlarda hep özel hastaneleri tercih ettim. Hamilelik döneminde yaptığım araştırmalar sonucunda, daha teferruatlı techizatlarının olduğu düşüncesi ve etrafımda birkaç yakınımın da doğumda bu hastaneyi tercih etmesi dolayısıyla, Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ‘ni tercih ettim. Rastgele bir dr. dan sıra aldım, İlk muayenem tam bir hayal kırıklığıydı. Sonra yaptığım araştırmalar sonucunda, şu an devam ettiğim Dr. Ahmet Okyar Erol’u buldum. Son derece sakin, kibar, anlayışlı ve sorduğunuz sorulara rahatlıkla cevap alabileceğiniz bir dr. O kadar çok hastası var ki, randevu almadan gitmenizi tavsiye etmem. Bir çok hastası olmasına rağmen daha bir kez olsun ters davrandığını, baştan savma muayene ettiğini ya da sorduğum bir soruyu geciştirdiğini görmedim. Eleştirebileceğim tek şey, aynı anda birkaç hastanın birden içeriye alınması olabilir ki bu durumun da dr la hiçbir ilgisi yok. Sistem hastanenin diğer tüm bölümlerinde de aynı. Hangi dr diye düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim…

  • hiç memnun değilim

   bu sabah muayene oldum tamen hayalkırıklığıydı benim için.Sorularıma tersleyerek cevap verdi ultrasonda bebeğimi görmek için hafif kalktım kızdı zaten yorgunuz işimi zorlaştırma dedi sinirden aklımdaki soruları soramadım benim ilk bebeğim bir hevesle muayene günlerini bekliyorum sonuç hayal kırıklığı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Berfu Demir

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   bu denli iyi bir doktora denk gelmek herkese nasip olmaz.Psikolog gibidir kendisi.Çok ilgilidir.Kolunda serum varken bile hastasıyla ilgilenir.Mesleğini para kazanmak için yapmaktan ziyade severek yapar.Çok iyidir.Rabbim yolunu açık etsin.

  • çok memnunum

   BERFU HANIM İLE ARKADAŞIMIN TAVSİYESİYLE TANIŞTIM. KENDİSİ MÜKEMMEL BİR İNSAN, MÜKEMMEL BİR DOKTOR. KENDİSİNE BANA YAPTIKLARI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. ALLAH İŞİNİ RAST GETİRSİN.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at