Buradasınız: 
Klinikler
Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı
Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Ankara
Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Patolog, Biyokimya uzmanı, Radyolog, Genel cerrah, Neonatolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Jinekolojik onkoloji cerrahı, Mikrobiyolog, Embriyolog ve histoloji doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Göz doktoru, Çocuk cerrahı, Göğüs hastalıkları doktoru, Çocuk kardiyoloğu, Fizik tedavi uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 9 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 9 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet embriyoloji ve histoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 91 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 6 adet tıbbi patoloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ankara ilinde Etlik Cad. Zübeyde Hanım Doğumevi adresinde bulunmaktadır. Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123220180 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Gülay Beydilli

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Tanıdığım en iyi doktorlardan biri. Sabırla hastasının iyileştiğinden emin olana kadar takip ediyor. Güler yüzü ve bilgilendirmesi ile hastasını rahatlatmayı bilen yaptığı işi, insanları seven çok başarılı bir doktor.

  • çok memnunum

   çok tatlı alanında çok basarılı ve asla hastalarla arasında sogukluk olmayan ve herzaman ılımlı anlayıslı bir doktor kendisini tanıdıgım için çok şanslıyım ama istanbula gittiğine çok üzüldüm yinede basarılar dilerim...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Rıza Dur

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   rıza bey gerçekten süper bir dr yine hamile kalsam yine rıza beye giderim normal doğum savunan saylı dr lardan kendisine teşekkür ederim doğumda güleryüzlülüğü hastasını rahatlatması her anlamda yanında olması ile süper bi dr .

  • çok memnunum

   Rıza Bey Erzurum için kaybedilmemesi gereken bir doktor. Bursa' dan 7 aylık hamileyken doğum yapmak için ailemin yanına geldim.Kız kardeşim Rıza beyi tavsiye etti. İlk önce kaygılarım olmuştu. Çünkü Bursa'da ki doktorumdan çok memnundum.Aynı ilgiyle karşılaşabilecek miyim diye tereddütlerim olmuştu.Üstelik ilk doğumumdu ve normal doğum yapmak istiyordum. Ama korkularım vardı. Güler yüzü ve ilgisi sayesinde Doğum kaygılarımı aştım. Gerçekten çok harika bir doktor.Kendisine çok çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Ömer Kandemir

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Sn.Ömer Kandemir'e 1.çocuğumu kaybettikten sonra gitti.Arkadaş vasıtası ile kendisini buldum.Çok iyi bir doktor kendisi.Sn.Kandemir 2.çocuğumu kucağıma almamda büyük rol oynamıştır.Takibimi hamilelik sonuna kadar kendisi yaptı.Bir oğlum oldu.Şuan 13 yaşında.Oğlumu kucağıma almakta büyük rol oynayan Sn.Ömer Kandemir'e çok ama çok tşk.ederim.

  • memnun değilim

   Dr'u bir yakın tavsiyesiyle görmek istedim ve Erzurumdan sırf bu dr la görüşmek için gittim. Hastaneye gittim malesef polikliniği yok, özel durumumu anlattım sekreter dr u telefonla arayarak bana verdi, Dr a Erz. dan geliyorum rapor sonuçlarımı size de göstermek isterim dememe rağmen odasına almadı ve benimle görüşmedi: Kesinlikle önermiyorum. Asla ve asla gitmeyin.HAstanın rapor sonucuna göre yorum yapmak 10 dk sını en fazla alırdı, ama iletişimi çok sert bir şekilde görüşmek istemedi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Ülker Çelik

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   BENİM YİĞENİM AKIN BEBEK DOĞUŞTAN KALP HASTASIYMIŞ, AMELİYAT OLMASI GEREKLİYMİŞ, ÜLKER HOCA BİZE ÇOK YARDIM ETTİ, YİĞENİMİ BİZZAT KENDİSİ GÖTÜRDÜ AMELİYAT OLACAĞI HASTANEYE TESLİM ETTİ. KENDİSİNE DE TEŞEKKÜR ETTİM AMA BURDANDA YAZMAK VE TEKRAR TEŞEKKÜR ETMEK İSTEDİK. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ ÜLKER HOCAM. HEM İYİ BİR İNSAN HEM İYİ BİR DOKTORSUNUZ. NESİBE YILMAZ

  • çok memnunum

   İkizlerim etlik doğum evinde doğdu. Yenidoğan servisindeki tüm doktorlar çok ilgili orda. Taburcu olana kadar bebeklerimin doktoru Ülker hanımdı. Kendisine ayrıca teşekkür ediyorum çok ilgilendi bizimle.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Berna Özbey Dilbaz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   3 haziranda kist'den ameliyat oldum başta Berna hoca olmak üzere tüm ekip çok ilgiliydi .Hemşire hanımlar olsun sekreterleri Sultan hanım olsun ilgilendiler.Emeklerinize sağlık Gülen yüzleriniz hiç solmasın.Sevgiyle kalın çok teşekkür ederim.SİBEL KARGIN.

  • memnunum

   berna hoca cok cok iyi ama bide ulasabılsek cok cok iyi olacak her gidisimde baska bı asıstan onlarda sag olsun hiç hastayi dikkate almıyolar nasıl bı yer anlamadım dr berna hoca ama karsıma baska kişiler cıkıyo ben ne yapacagımı sasırdım

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Müzeyyen Güneş

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • memnunum

   Devlet hastanesinde Müzeyyen hanıma gidiyorum. Fakat klinik olarakda kendisine gitmek istiyorum iletişim bilgilerinde gsm yada sabit bir telefon numarası bulunmamakta . Lütfen bir telefon numarası verirseniz çok iyi olur.

  • çok memnunum

   Müzeyyen hanım alanının en iyilerinden. ancak iletişim bilgileri güncellenmediğinden kendisine ulaşamıyoruz. Lütfen muayenehanenin telefonunu yazarmısınız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Ahmet Okyar Erol

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba, Hayatım boyunca çok fazla hastanelerle işim olmamakla birlikte, zorunlu kaldığım durumlarda hep özel hastaneleri tercih ettim. Hamilelik döneminde yaptığım araştırmalar sonucunda, daha teferruatlı techizatlarının olduğu düşüncesi ve etrafımda birkaç yakınımın da doğumda bu hastaneyi tercih etmesi dolayısıyla, Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ‘ni tercih ettim. Rastgele bir dr. dan sıra aldım, İlk muayenem tam bir hayal kırıklığıydı. Sonra yaptığım araştırmalar sonucunda, şu an devam ettiğim Dr. Ahmet Okyar Erol’u buldum. Son derece sakin, kibar, anlayışlı ve sorduğunuz sorulara rahatlıkla cevap alabileceğiniz bir dr. O kadar çok hastası var ki, randevu almadan gitmenizi tavsiye etmem. Bir çok hastası olmasına rağmen daha bir kez olsun ters davrandığını, baştan savma muayene ettiğini ya da sorduğum bir soruyu geciştirdiğini görmedim. Eleştirebileceğim tek şey, aynı anda birkaç hastanın birden içeriye alınması olabilir ki bu durumun da dr la hiçbir ilgisi yok. Sistem hastanenin diğer tüm bölümlerinde de aynı. Hangi dr diye düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim…

  • hiç memnun değilim

   bu sabah muayene oldum tamen hayalkırıklığıydı benim için.Sorularıma tersleyerek cevap verdi ultrasonda bebeğimi görmek için hafif kalktım kızdı zaten yorgunuz işimi zorlaştırma dedi sinirden aklımdaki soruları soramadım benim ilk bebeğim bir hevesle muayene günlerini bekliyorum sonuç hayal kırıklığı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Berfu Demir

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   bu denli iyi bir doktora denk gelmek herkese nasip olmaz.Psikolog gibidir kendisi.Çok ilgilidir.Kolunda serum varken bile hastasıyla ilgilenir.Mesleğini para kazanmak için yapmaktan ziyade severek yapar.Çok iyidir.Rabbim yolunu açık etsin.

  • çok memnunum

   BERFU HANIM İLE ARKADAŞIMIN TAVSİYESİYLE TANIŞTIM. KENDİSİ MÜKEMMEL BİR İNSAN, MÜKEMMEL BİR DOKTOR. KENDİSİNE BANA YAPTIKLARI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. ALLAH İŞİNİ RAST GETİRSİN.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Kamber Oğuzer

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   27 haftalik gebeyim ve bu zamana kadar farkli şehirlerde bircok doktora muayene oldum. Ankaraya geldigimde ise bir tanidigimizin vasitasiyla kendisiyle tanistik. Tanidigimiz ablamiz şansım oldu. Bu zamana kadar muayeneye gittigim doktorlarin hicbiri bu kadar sevecen ve güleryüzlü değildi. Isini severek askla yapan biri. Bilgisi ve tecrubesi de kuskusuz ust seviyededir. Umarim sonuna kadar sizinle devam edebiliriz. Tesekkurler hocam.

  • çok memnunum

   Hastaneye ilk geldiğimde başka bi doktora muayene sırası almıştım hiç memnun kalmadım sonra bi tanıdığım kanber beyi önerdi.gerçekten övdükleri gibi sevecen çok tatlı melek gibi bi doktor hamileliğimin başından beri ona muayene oluyorum ve çok memnunum her türlü bilgiyi en doğru ve tecrübeli şekilde aktarıp güler yüzünü eksik etmediği için Allah razı olsun başarılar hocam ...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Yusuf Aytaç Tohma

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Çok memnunum.Çok kibar ve işinin uzmanı bir doktor..Hastaya yaklaşımı ve ilgi alakasına teşekkür ederim

  • çok memnunum

   Doktorumdan memnun kaldım .Hastaları bilgilendirmesini ve bunu saygılı bir şekilde yapmasını beğendim. İlgili ve işinin uzmanı. Teşekkürler... . .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at