Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Ankara
Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği

İç hastalıkları uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Dermatolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Psikiyatrist, Genel cerrah daha fazla

Bilgileri düzenle Randevu al

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitas... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği Ankara ilinde Güneşevler mahallesi Malazgirt Cad.no:8 26.sok adresinde bulunmaktadır. Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Hasköy Semt Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123186982 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Adnan Yüce

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yaptığı işe ve çocuklara değer veren, mesleğine aşık bir hekim. Çocuğumun tedavisinde gösterdiği yakınlık ve isabetten dolayı teşekkür ederim.

 • Saygı Gülkan

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Arka bölgemde çok ağrılı şişliği canımı acıtmadan ve beni rahatlatarak boşaltması kendisine minnettar kalmam için yeterli. Allah razı olsun.

 • Hasan Kadir Bahçeci

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Hasan Kadir Bahçeci Bey, SSK Ankara Dışkapı Hastanesinde fizik tedavi için gittiğimde hasta yatış işlemlerinden hasta çıkış anına kadar benim gibi yaşlı bir hasta için tedavi öncesi ve süresince yapılması gereken tüm kontrol, tedavi işlemlerini büyük bir hassasiyetle planlayıp, takip edip, beni de sabırla bilgilendirdi. Pek çok doktor, sağlık personeli ve hatta genel olarak insanın onu örnek almasını dilerim. Bu zor mesleği severek yaptığı anlaşılan genç ve başarılı doktorumuza çok teşekkür eder, çalışma hayatında başarıların devamını dilerim.