Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Çankaya
Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi

Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi kadrosunda 4 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 7 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocu... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi kadrosunda 4 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 7 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 3 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk romatolojisi uzmanı, 13 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 6 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 8 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 10 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 6 adet gastroenteroloji uzmanı, 11 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 12 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 16 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet halk sağlığı uzmanı, 2 adet hematoloji uzmanı, 24 adet iç hastalıkları uzmanı, 11 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 14 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 19 adet kardiyoloji uzmanı, 9 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nefroloji uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 19 adet nöroloji uzmanı, 7 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 8 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 5 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 15 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi Ankara ilinde Fevziçakmak Cad.10 sokakno:45 Bahçelievler Çankaya adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Esra Baskın

  Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Romatolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Ben İsmail BAŞ Esra hocamla 2 yıl önce tanıştım. Esra hanım gerek bilgisi gerekse hanım efendiliğiyle ender bir doktordur. Esra hocayı tarif etmek cümlelerle tarifi yapılmaz . Yüce mevlam böbrek yetmezliğini hiç kimseye vermesin helede çocuklara . Esra BASKIN hocamız seni Allah başımızdan eksik etmesin . Allah Yar ve yardımcın olsun....

  • çok memnunum

   Tanıdığım en iyi doktor. Kişiliğiyle bir melek, bilgisiyle bir ekol. Çocuk nefrolojisinde tek isim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Tansu Erakman

  Diş Hekimi, Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi, Protetik Diş Tedavisi, Dr.Dt.

  • çok memnunum

   İşte size görüp görebileceğiniz en iyi diş hekimi Tansu Erakman hayatımın belki de en kötü diş ağrısı sırasında tanıştım Tansu Bey ve ekibiyle ilk kez gittim ve operasyon sırasında kısaca neler yapacağından bahsetti ve siz sormadan aklınızdaki pek çok soruyu cevaplandırıyor bu sırada oldum olası dişçiye gitmekten hep bir korku duymuşumdur taki Tansu Bey ve ekibiyle tanışana kadar özellikle 20 lik dişleri süt dişleri gibi çekiyorlar çenemi çıkarsalar haberim olmaz:)klinikteki atmosfer o kadar kusursuz ki insan kendini güvende ve rahat hissediyor 20 lik dişlerden ve bir tane implanttan oluşan tedavi sürecim yakında biticek gibi ve içten içe üzülüyorum da nerdeyse derslerden bile hevesle geldiğim bu yere daha sık gelemiyeceğim diye. her noktada başarılı bir ekip bence;randevular ve saatleri,güleryüzlülük yapılan işlemler gittiğinizde bugün nasılsınız,hoşgeldiniz ve birkaç cümle aten sıcak bir ortam yaratmaya yetiyor iyi ki sizleri tanımışım ve hepinize teşekkür ediyorum sağlıklı bir ağız sağlığım olsa da sizleri sık sık ziyaret edip rahatsız edeceğim özellikle sultan ablaya sorduğum tonlarca sorularla .sevgiler.

  • çok memnunum

   En iyisi midir bilmem ama konusuna hakim, bilgisi ve tavırlarıyla hastasına güven veren, işinide severek yaptığı her halinden belli olan iyi bir diş doktoru olduğunu söyleyebilirim. Birçok defa dolgu, kanal, çekim ve kaplama için gittiğim muayenehanesini herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at

 • Fikret Şahintürk

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   sizi çok seviyorum ...engin fidancıııı ck yakınındaym ama göremiyosun beni

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Sevil Bayram

  Göğüs Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   gerçekten güler yüzü ile iyileştirdi denilebilir

 • Serhat Cömert

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Uzm.Dr.

 • Deniz Sarp Beyazpınar

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   mukemmel bi insan. super sabirli, insanotesi birisi. cok sevdik kendisini.. sahane diyoruzz

  • çok memnunum

   hastaları ile çok ilgili ve işini çok severek yapan bir hekim.

 • Özden Yener

  Nöroloji, Ass.Dr.

 • Füsun Öner Eyüpoğlu

  Göğüs Hastalıkları, Prof. Dr.

 • Öznur Aydoğdu

  Aile Hekimliği, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Başkent Hastanesinde tesadüfen muayne olduğum bir hekimdi.Tüm sorularıma makul cevaplar veren,ciddi doktorlara rastlamak artık çok zor.Tavsiye ederim.

 • Sedef Yücel Şahin

  Dermatoloji, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   avrupa standartları üstü,hastayı bilgilendirici,tedavi yol ve yöntemini iyi seçen mutlak iyi bir doktor olarak gördüm.teşekkürler.

  • çok memnunum

   mükemmel bir doktor