Buradasınız: 
Klinikler
Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı
Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Çankaya
Ankara Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Balgat Çukurambar Semt Polikliniği

Ankara Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Balgat Çukurambar Semt Polikliniği

Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Göğüs hastalıkları doktoru, Aile hekimi, Ürolog, İç hastalıkları uzmanı, Göz doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Mikrobiyolog, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Ankara Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Balgat Çukurambar Semt Polikliniği kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma h... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Balgat Çukurambar Semt Polikliniği kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 5 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Balgat Çukurambar Semt Polikliniği Ankara ilinde Çukurambar mahallesi 41.cad. Balgat adresinde bulunmaktadır. Ankara Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Balgat Çukurambar Semt Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3122877458 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Handan Kurtbaş

  Aile Hekimliği, Dr.

  • çok memnunum

   Şu anda Ankara-Emek ASM bünyesine geçmiş olan Dr.Handan Kurtbaş hanım ve yardımcısı Ayşe hemşire ailemiz içinde birer fert olarak tanımladığımız,her derdimize, candan yaklaşımları ile bizlere moral aşılayan ve gerekli tedavilerimizde, doğru teşhis ve verdikleri ilaçlar ile , derman olmuş ve olmaya devam etmelerini umduğumuz çok sevdiğimiz kişilerdir.Sağ ve dertsiz olmalarını içten dileriz.6 sene önce Kanser ameliyatı olmuş ve tedavisi süren 68 yaşındaki Neşet SERTOĞLU ve ailesi adına kendilerine teşekkür eder ve iyi dualarımızı eksik etmeyiz.

  • çok memnunum

   Hasan Güngör: Üç yıl önce şeker hastalığına yakalandım.İlk İlçlarımı ondan aldım çok da memnun oldum üç yıldır doktorumun ilaçlarını kullanıyorum bir sıkıntım olmadı ama ne zaman doktorum değişti. ilacım değiştirilmek istendi ise sağlık problemleri ile karşılaştım. ve geri aynı ilaçlara döndüm. sürekli olarak aynı doktorda tedavi olmak istiyorum (Handan Kurtbaş) ancak her gittiğimde başka bir doktorla karşılaşıyorum. bazıları insanı panik içine sokuyor. Güvenediğim doktorum Handan Kurtbaşın yalnızca hastası olmak istiyorum ancak bu neden mümkün olmuyor bunu anlamıyorum. g,venndiğim doktorumda muayene olabilmek beni daha da sağlıklı yapacaktır. kendisine şimdiye kadar tarafıma vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Bekir Çakır

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Böyle bir sitenin olduğunu yeni öğrendiğim için Hocama teşekkür etmekte geciktim. 2004-2005 yıllarında annemin ve benim tedavimde son derece titiz davranıp tedavi etmiştir. Kendisine minnettarım. Ama şu anda sadece yatan hastalara baktığını öğrendim. O konuda çok üzgünüm. İnşallah Bekir hocam gibi iyi doktorlar çoğalır da insanlar yanlış teşhis ve tedavide doktor ve ilaç firmalarının gelir kaynağı olmaktan kurtulur.

  • çok memnunum

   Son derece titiz, göründüğü gibi olan, muayene ederken tecrübesini hissettiren bir doktor. Nodüllerim için takip edilirken Ankara Atatürk Hastanesinde tanıştım. Bir nodül için yaklaşık herhalde 15- 20 dk inceleme yaptı. Ameliyat olmamın uygun olduğunu söyledi. Kararının doğru olduğunu ameliyat sonrası o nodülün kanser çıkması ile anladım. Beni bu sıkıntıdan kurtaran Bekir Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her işte olduğu gibi doğru adresi bulmak önemli. İyiki varsınız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at