Buradasınız: 
Klinikler
Ürolog
Ürolog Manisa
Akhisar Özel Doğuş Hastanesi

Akhisar Özel Doğuş Hastanesi

Ürolog, Genel cerrah, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Acil tıp doktoru, Nörolog, Beyin ve sinir cerrahı, Göğüs hastalıkları doktoru, İç hastalıkları uzmanı, Göz doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Akhisar Özel Doğuş Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Akhisar Özel Doğuş Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Akhisar Özel Doğuş Hastanesi Manisa ilinde Hürriyet mahallesi No:151/101 Akhisar adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Tahir Atik

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doğuştan ayrılmışsınız çok üzüldüm çağanın annesiyim ve şimdi bize göre doktor bulamıyoruz eğer okursanız size nasıl ulaşabiliriz lütfen geri bize email den ulaşın

 • Nihat Özkan

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Adam gibi Doktor, Çok memnunum kendisinden. Allah razı olsun çok ilgilendi 1984 te.

 • Özgür Eroğlu

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   KİRPİK DİPLERİNDEKİ GÖZENEKLERİN TIKANMASI SONUCU GÖZ KAPAĞIMDA ŞİŞLİK OLUŞTU. ÖNCE 2 DOKTORA GİTTİM AMA ÇARE OLMADI. BİR ARKADAŞ TAVSİYESİYLE GİTTİM. HEMEN AMELİYAT DEDİ. OLDUM VE ŞÜKÜR HİÇBİR SORUNUM KALMADI.. TEŞEKKÜRLER ÖZGÜR BEY..

  • çok memnunum

   iyiki o benim doktorum.benimle çok ilgilendi ve göz problemimi o teşhis etti.artık sürekli doktorum olucak.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Özgür Koç

  Üroloji, Dr.

  • çok memnunum

   Doktor beye babamın prostat rahatsızlığı için gittik. Daha önce gittiğimiz başka bevliyeci ameliyat demişti. Babam ameliyattan korktuğu için kabul etmedi. Özgür hocam ameliyata gerek olmadığını söyledi ve ilaç yazdı. Gerçekten de babamın şikayetleri günden güne azaldı. Hem de çok ilgili biri.

  • çok memnunum

   Daha önce Özgür beye Ameliyat olan bir arkadaşımın tavsiyesi ile Özel akhisar hastanesine gittim. Öncelikle beni oldukça kibar karşıladı. Daha önce taşın var dedikleri için filmlerimi yanımda götürmüştüm. Bana hastalığımı anlattı ve sistoskopiyle taşı kontrol edeceğini söyledi. Sonra da ağrısız, kesiksiz taşımı aldı. Ameliyat sonrası da kontrollerimde hep aynı ilgiyi gösterdi. Ameliyat olalı 3 ay geçti. Çok şükür gayet iyiyim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Mehmet Duman

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   çok iyi bir dr olduğunu söylediler..tavsi üzerine inşallal en yakın zamanda ziyaretinde bulanacam..umarım çok memnun olurum...genel değerlendirmelerin hepsi mükemmel ..

  • çok memnunum

   Mehmet bey gerçekten de verdiği moral ve motivasyonla hayatımızın en zor zamanlarını daha başarılı bir şekilde yönetebilmemizi sağladı. Çocuk sahibi olma sürecinde bilmediğimiz bir çok şeyi tekrar tekrar sabırla, şefkatle, umut aşılayarak bize anlattı. Böyle bir hekimin Akhisar'da olmasından dolayı gerçekten de çok şanslıyız. Hamile adayları kesinlikle Mehmet Bey ve ekibi ile tanışmalı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Engin Kandiya

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   2 eylül 2014 günü akhisar özel doğuş hastanesinde el bileğimi ameliyat eden dr.um sayın engin kandiya ya sonsuz teşekkürler.tam 3 ay boyunca dr. dr. gezdim ama sayın engin bey sayesinde sağlığıma kavuştum.teşekkürler sayın engin kandiya teşşekkürler akhisara sizin gibi bir hekimi getirenlere .

  • çok memnunum

   engin beyin manisadan ayrılmasına çok üzüldük onun yerini kimse dolduramaz.o rtabedi alanında gerçekten çok başarılı bir hekim manisa sizi hiç unutmayacak

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Ömür Erdem Akkaya

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   14.08.2014 tarihinde Perkütan Nefrolitotomi (PNL) ameliyatı oldum. Operasyon Op.Dr.Ömür Erdem AKKAYA tarafından gerçekleştirildi. Ameliyat ile 3,5 cm çapında böbrek taşı lazerle kırılarak çıkarıldı. Ameliyat tamamen normal koşullar altında sorunsuz şekilde sonuçlandı. Doktorum bu konuda gayet yetkin ve deneyimli bir kimse olduğundan tereddütsüz tavsiye ediyorum.

 • Abdullah Erzurum

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   14 Yıl süre gelen bel fıtığı hastalığı olan annemin hastalık sorununu Allahdan aşağı ABDULLAH hocam sayesinde bu sıkıntı giderilmiş oldu kendisine sonsuz ÇETİNEL ailesi olarak şükranlarımızı sunuyoruz.Abdullah Hocama nice güzel başarı ameliyatlar geçirmesi temennisi ile malatyadan selamlar

  • çok memnunum

   insanlığın ilkelerden daha değerli olduğunu hatırlamanızı sağlayan kibar bir doktor korkarak gitmiştim şimdi tavsiye ediyorum çocuklarıma çikolata gönderecek kadar düşünceli

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Cem Koray Karagül

  Acil Tıp, Dr.

 • Ali Polat

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Tüp mide ameliyatı ile ilgili uzun araştırmalar sonucu Ali Hocama ulaştık.Kendisi son derece sıcak ve samimi bir doktor ve hastalarıyla çok yakından ilgileniyor.Anneme 09.04.2015 tarihinde Akhisarda Özel bir hastanede tüp mide ameliyatı gerçekleştirdi ve 31.05.2015 tarihi itibariyle annem yaklaşık 11 kilo verdi. 12-13 yıldır hiper tansiyon ilacı kullanan annem ameliyattan sonra tansiyonunun düzene girmesiyle ilaçları bıraktı aynı zaman 3 senedir şeker ilacı kullanıyordu onlarıda bıraktı ve gün geçtikçe de dahada sağlığına kavuşuyor. Ameliyat öncesi ve sonrası 7/24 aradığımızda ulaştığımız doktorumuz Ali hocama birkez daha teşkkürlerimizi sunarız. Önce Allahın izni sonrada Ali hocamın emeğiyle annem artık daha sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşama kavuştu.

  • çok memnunum

   on numara bir kişiliği var işini iyi yapıyor

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at