Akdeniz Üniversitesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 8 adet adli tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 45 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve si... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Akdeniz Üniversitesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 8 adet adli tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 45 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 6 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 32 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 14 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 12 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 19 adet genel cerrahi uzmanı, 6 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 11 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 32 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 17 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 11 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 14 adet kulak burun boğaz uzmanı, 7 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 17 adet nöroloji uzmanı, 12 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 34 adet radyoloji uzmanı, 9 adet romatoloji uzmanı, 17 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 8 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 9 adet tıbbi patoloji uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi Antalya ilinde Dumlupınar Bulvarı Arapsuyu Konyaaltı Konyaaltı adresinde bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2422496000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Bülent Bütün

  Romatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Bülent Hocamın, hastasına olan ilgisi ve hastanın anlayacağı şekilde anlatımı mükemmel.Sorduğunuz soruları tek tek cevaplayan aynı zamanda bilmediğiniz bir çok ayrıntıyıda çok güzel paylasan bir doktor.Ben çok memnunum iyi ki Bülent Beye gitmisim.Bence kendisi çok değerli bir hekim.Romatoloji hastalarının kesinlikle Bülent Hocaya gitmelerini tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Hastalığınız ile ilgili tüm detayları anlatan, alanınında uzman ve titiz bir profesör. Hastalarını takibi ve ilgisi son derece mükemmel. Hastalarına psikolojik olarak da destek veren profesör. Ben Bülent Bey'in bir hastası olarak kendisinden memnunum ve romatoloji hastalarına da Bülent Beyi tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Dinç Dinçer

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • memnunum

   Endoskopi yaptırmaktan korkan biri olarak Dinç hoca sayesinde aslında ne kadar ağrısız ve rahat bir işlem olduğunu gördüm.

  • memnunum

   muayenesinden çok memnun kaldım teşhis ve tedavisi güzel tesadüf tanıdım ve etkilendim bir çok kişiyi de yönlendiriyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Babür Dora

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   sayın hocam;biz size Manavgattan geldik.ilginiz güler yüzünüz davranışınız ve sizi yeni tanımış hastanıza neler yaşayacaklarınızı anlatışınız v.s GÜVEN veren hocam size herşey için binlerce teşekkür ederiz.Allah RAZI OLSUN sizden iyiki varsınız hep olun...saygılarımla;

  • çok memnunum

   helal olsun . prof olmasına rağmen gram kibir yok . güleryüzlü ,güven veren, işini hakkıyla yapan, uluslararası kalitede bi doktor. tam bir beyfendi. eğer nörolojik probleminiz varsa hiç mi hiç düşünmeden babür hocaya görünün.hocam sizede teşekkür ederim .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Gültekin Süleymanlar

  Nefroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Bilgili, işinin uzmanı, hastanın dilinden anlayan, dünya tatlısı bir insan.. Her hali ile tam bir bilim adamı..

  • çok memnunum

   Daha önce gittiğim bir doktor beni hastalığım hakkında hiç bilgilendirmedi ve memnun kalmamıştım.Eşimin doktor tavsiyesiyle Gültekin hocama gittim.Gültekin hocama gittiğimde beni herşeyden önce en iyi şekilde hastalığımla ilgili aydınlattı ve bilgilendirdi.Tedavim halen devam ediyor.Hiç bir şekilde ilaç tedavisi uygulamadı. Beni önerileriyle rahatlattı ve şuan kendimi çok daha iyi hissediyorum . Her 3 ayda bir halen doktoruma gitmekteyim .Herkese Gültekin hocamı tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Şenay Haspolat

  Çocuk Nörolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hocam size çok teşekkür ederim. O kadar ilgili o kadar bilgilisiniz ki. Kesinlikle konunun ehlisiniz.

  • çok memnunum

   Hocamızın tedavisinden çok iyi netice aldık,başkalarınada öerimiz tamdır.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Feyyaz Akyıldız

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hastası Fatma Oral, annemin 2014 yaından beri özellikle merdiven çıkarken yokuş yukarı yollarda yürürken sol diz iç kısımda ağrı hissetmesi(çimdiklercesine) 29 Aralık 2014 pazartesi sabahı annem sabah uyanınca sanki felç olmuşçasına dizinin üzerine hiç basamadı. Fethiye'de ikamet ettiğimiz için en iyi özel hastanedeki hekime gittik . Röntgen ve MR çekimleri sonucu annemin sol diz iç kısımda menisküsünün yırtıldığını,hiç sıvısı kalmadığını kıkırdağının zedelendiğini ve ödem oluştuğunu hatta gut hastalığı olduğunu ve derhal Protez takılması gerektiğini iletti.Tüm araştırıp , incelemelerimiz sonucunda tüm oklar beni en iyi ortopedi olarak Dr. Feyyaz Hoca'ya götürdü. Hemen internetten bilgilerine ulaşıp Sekreterinden Randevu talebinde bulunurken , Sekreteri şuan dr.muzun müsayit olduğundan annemin şikayetlerini direkt kendisiyle görüşebileceğimi söledi ve Feyyaz hocayla ilk aramamda iletişim sağlayabildim. benim için bu bile çok önemliydi.Annemin zaman kaybetmeden Feyyaz Hoca'nın ellerine teslim ettik. Annem 59 Yaşında ,Feyyaz hocamın annemi tedavisinden sonra . Fethiye'deki dr.un bize önerdiği Protez ameliyatına gerek olmadığını , 65 yaş öncesi için protezin ömrünün uygun olmadığını anlattı ve Kapalı antroskopi yöntemiyle tüm detayları aklınızda hiç soru işareti kalmadan anlatarak menisküsü temizleyeceğini , annemin dizindeki problemi en az 70 yaşına kadar ağrısız hayatını devam ettirebilmesi için kiraçlenmeye bağlı belli başlı önlenebilmesi için antroskopi sonrası kök hücre tedavisiyle çok rahatlıkla yaşamına devam edebileceğini gösterdi. Annemi hemen Feyyaz hocamıza emanet ettik ve ameliyatı çok iyi geçti, ameliyatından hemen 3 saat sonra epidural narkozun etkisi geçince ayağa kalkıp yürümeye başlayabildi. sanki feyyaz hoca sihirli bir değnekle dokundu ve annem tekrardan ayaklanmış oldu. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Daha birçok detayla anlatmak isterdim ama tek bişey söylemek yeterli. Feyyaz hoca'mıza sonsuz güvenip , tedavinizi yaptırabilirsiniz. Saygılarımla Hastasının kızı Gizem ORAL.

  • çok memnunum

   Ben feyyaz beyle tanıştığım için çok mutluyum..şanslı olduğumu düşünüyorum çünkü onunla tanıştım ve geçirdiğim bütün ameliyatları mi kendisi yaptı ve o kadar nazik o kadar tatlı o kadar anlayışlı biriki diğer doktorlardan çoook farklı çok seviyorum kendisini..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Serdar Tüzüner

  El Cerrahisi, Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   tuna han 2 sene önce çiddi bir düşme neticesinde kolumda çok parçalı kırık, ayağımda topuk kemiğimde çok parçalı açık kırık ve çiddi sinir tahribatı oldu (durumun ciddiyetini anlatmama imkan yok). sn. Serdar hocamı bulana kadar 2 gün boyunca çok dr ve hastane aradık, bir çoğu ameliyatı yapamayacağını, kabul edenler ise neticesinin çok iyi olmayacağını bunu kabullenmem gerektiğini hatta ayağımı kaybedebileceğimi söylediler. ama ALLAH c.c. Serdar hocayı karşımıza çıkardı, insanlığı hastaya davranışı mükemmel, bana canını sıkma sen bu neki 2. gün ayağa kalkarsın dedi :)ve dediği gibide oldu.ameliyatımız çok iyi geçti neticesi süperrr :) Ankarada muayene olurken proflar ve drler ilk filmlerim ve mrlara bakıp yapılan işe hayran kalıyorlar, kendisine sonsuz tesşekkürler. ALLAH c.c. sizden razı olsun Serdar hocam.

  • çok memnunum

   Hamilelik döneminde bebiğimizin parmağındaki sorunu gören Kadın Doğum uzmanımız bizi Serdar Beye yönlendirdi. Serdar bey güler yüzlü,anlayışlı ve işine sadık bir doktor.Oğlumuz dünyaya geldiğinde Serdar beye gittik.Bebeğimizin parmağı çiftti ve bir operasyon geçirdi Serdar beyi tarafından. Şuan bebeğimizin sağlığı çok iyi operasyonda en iyi şekilde sonuçlandı. Kendisine çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Ayşen Bingöl

  Çocuk Alerjisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba Ayşen hanım mükemmel bir hekim. İşinde son derece başarılı ilgili mütevazi bir insan. Gerçek bir Türk hekimi onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum sonsuz teşekkürler.....

  • çok memnunum

   Ayşen hanım,insana güven veren naif ve işinde gerçekten uzman nadir prof. doktorlardan birisi.Sizin siteniz aracılığıyla ulaştık kendisine.Bizi son derece güleryüzlü bir şekilde karşıladı.Kızımın,başka bir alerji uzmanı tarafından yanlış yönlendirilen tedavisini yeniden düzenledi.Hala onun takibi altındayız.İşini son derece titiz yapan ve tesadüflere bırakmayan bir uzman.Hiç tereddüt etmeden kendisine çocuğunuzu gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.Sizi tanıdığımız için çok mutluyuz çok teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Murat Özekinci

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Sayende korkularım sona erdi ikiz bebeklerim sağlıkla Dünya'ya geldi sezaryen ameliyattan sonarası çabucak toparlandım herkese tavsiye ederim erken Teşhis bilgi, Güleryüz,idealizm, çok teşekkürler çok kıymetlisiniz BAşarılarınız daim olsun

  • çok memnunum

   Doktor Murat bey tek kelimeyle mukemmel bir insan.dogumumu bizzat kendisi gerceklestirdi.dogum oncesinde ne kadar ilgilendiyse dogum sonrasinda da ilgilendi.benimle ilgilendigi kadar alani olmadigi halde bebegimin sorunuyla da ilgilendi kendisine cok tesekkur ederim iyiki varsiniz murat bey

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Levent Altınel

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Prof.Dr.Levent Altinel ve ekibine tesekkur ediyorum.14 gun gibi kisa bir donemde rahatliklikla yuruyebilecek duruma geldim.Sol kalca protez amaliyati oldum.cok memnunum.Emegi gecen tum saglik personeline tesekkur etmeyi bir borc bilirim.

  • çok memnunum

   Levent bey hocama hallux valgus ameliyatı oldum.Tecrübeli Ellerine sağlık.Şu an 4 ay oldu.Daha iyiye gidiyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at