Akdeniz Üniversitesi

İç hastalıkları uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Radyolog, Kardiyolog, Genel cerrah, Acil tıp doktoru, Biyokimya uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Nörolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Göğüs hastalıkları doktoru, Beyin ve sinir cerrahı, Ürolog, Kalp ve damar cerrahı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Göz doktoru, Patolog, Dermatolog, Mikrobiyolog, Adli tıp doktoru, Romatolog, Gastroenterolog, Nefrolog, Radyasyon onkoloğu, Göğüs cerrahı, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Çocuk kardiyoloğu, Onkolog, Çocuk cerrahı, Çocuk hematolojisi doktoru, Çocuk endokrinoloji doktoru, Çocuk alerjisi doktoru, Çocuk nefroloji uzmanı, Neonatolog, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman, Çocuk nöroloji uzmanı, Aile hekimi, Algoloji doktoru, Psikiyatrist, El cerrahı, Hematolog, Çocuk psikiyatristi, Gastroenteroloji cerrahı, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Jinekolojik onkoloji cerrahı, Halk sağlığı hekimi, Çocuk metabolizma hastalıkları doktoru, Çocuk onkoloji uzmanı, Pratisyen hekim, Çocuk beyin ve sinir cerrahı, Androloji doktoru, Spor hekimi daha fazla

Bilgileri düzenle

Akdeniz Üniversitesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 8 adet adli tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 45 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve si... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Akdeniz Üniversitesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 8 adet adli tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 45 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 6 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 32 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 14 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 12 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 19 adet genel cerrahi uzmanı, 6 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 11 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 32 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 17 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 11 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 14 adet kulak burun boğaz uzmanı, 7 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 17 adet nöroloji uzmanı, 12 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 34 adet radyoloji uzmanı, 9 adet romatoloji uzmanı, 17 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 8 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 9 adet tıbbi patoloji uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi Antalya ilinde Dumlupınar Bulvarı Arapsuyu Konyaaltı Konyaaltı adresinde bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2422496000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İnci Süleymanlar

  Gastroenteroloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Inci hanımı en içten dileklerimle işlerinde başarılar diler gelecek hastalarını en içten dileklerimle kendilerine sağlık dilerim.hersşden önce soğuk kanlı olup hastalığımızı kabullenmemiz gerek.bende bastan çok çekindim ama zamanla hastalığımda barışık oldum.ve inci Hanım'a her zaman güvenebilirsiniz kendisi gerçekten mütevazi ve işinde uzman olduğunu sizlere tavsiye ederim saygılarımla bütün hastalarımıza Allah şifa versin saygılarımla tufan duran.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Cengiz Türkay

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   GÜLERYÜZ TATLIDİL..İNSANA GÜVEN VEREN SICAKLIK..ANJİYOMDA VE BY PAS AMELİYATIMDA GÖSTERDİĞİ SAMİMİYET VE SICAKLIĞA ELLERİNN MAHARETİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM...TABİKİ EKİPTEKİ HERKESE BİNLERCE TEŞEKKÜRLER.

  • çok memnunum

   Annem uzun süren varis ağrıları sonucu Cengiz Bey'le geçen yıl tanıştı.Kişilik olarak da, hekimlik olarak da mükemmel bir insan.Annem hem bacağındaki ağrılarından kurtuldu, hemde varislerinden ve şu anda çok iyi durumda.Kendisine buradan çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ayşen Bingöl

  Çocuk Alerjisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba Ayşen hanım mükemmel bir hekim. İşinde son derece başarılı ilgili mütevazi bir insan. Gerçek bir Türk hekimi onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum sonsuz teşekkürler.....

  • çok memnunum

   Ayşen hanım,insana güven veren naif ve işinde gerçekten uzman nadir prof. doktorlardan birisi.Sizin siteniz aracılığıyla ulaştık kendisine.Bizi son derece güleryüzlü bir şekilde karşıladı.Kızımın,başka bir alerji uzmanı tarafından yanlış yönlendirilen tedavisini yeniden düzenledi.Hala onun takibi altındayız.İşini son derece titiz yapan ve tesadüflere bırakmayan bir uzman.Hiç tereddüt etmeden kendisine çocuğunuzu gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.Sizi tanıdığımız için çok mutluyuz çok teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Hüseyin Yılmaz

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

 • Gültekin Süleymanlar

  Nefroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   SERHAT İNCE Ben sn hocama babamı muayene ettirdim. son olarak konyada özel bir hastanede hastaneye yatırıp boyundan diyalize başlayacaklardı ancak Gültekin hocama muayene ettirdikten sonra uyguladığı tedavi yöntemiyle koluna fistül takılarak 1 aylık süreci hastaneye yatırılmadan ve boyundan girilmeden atlattık çok şükür, inşallah haftaya koldan diyalize başlayacagız. Kendisine çok tesekkür eder, meslek hayatında başarılarının devamını dilerim. Buarada asistanı Serpil Hanıma da göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı ayrıca çok tesekkür ederim.

  • çok memnunum

   Bilgili, işinin uzmanı, hastanın dilinden anlayan, dünya tatlısı bir insan.. Her hali ile tam bir bilim adamı..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Dinç Dinçer

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • memnunum

   Endoskopi yaptırmaktan korkan biri olarak Dinç hoca sayesinde aslında ne kadar ağrısız ve rahat bir işlem olduğunu gördüm.

  • memnunum

   muayenesinden çok memnun kaldım teşhis ve tedavisi güzel tesadüf tanıdım ve etkilendim bir çok kişiyi de yönlendiriyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at

 • Babür Dora

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   İnternetteki yorumlardan ve doktor arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştım. Hastaya davranışı çok iyi Hocamızın. Sıkıntımı anlattım ve sorulama net şekilde yanıt alabildim. Kulağımda ve kafamda ses olmasından dolayı giittim. ilaç tedavisi uygulandı ve rahatladım. tedavi sürecim devam ediyor şuanda. kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • hiç memnun değilim

   kızıma yanlış teşhis koydu 1 yıl boyunca içtiği ilaçlardan dolayı saçları döküldü.daha sonra başka dr.epilepsi değil dedi.ve kontrollerdende ücret aldı

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at

 • Feyyaz Akyıldız

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hastası Fatma Oral, annemin 2014 yaından beri özellikle merdiven çıkarken yokuş yukarı yollarda yürürken sol diz iç kısımda ağrı hissetmesi(çimdiklercesine) 29 Aralık 2014 pazartesi sabahı annem sabah uyanınca sanki felç olmuşçasına dizinin üzerine hiç basamadı. Fethiye'de ikamet ettiğimiz için en iyi özel hastanedeki hekime gittik . Röntgen ve MR çekimleri sonucu annemin sol diz iç kısımda menisküsünün yırtıldığını,hiç sıvısı kalmadığını kıkırdağının zedelendiğini ve ödem oluştuğunu hatta gut hastalığı olduğunu ve derhal Protez takılması gerektiğini iletti.Tüm araştırıp , incelemelerimiz sonucunda tüm oklar beni en iyi ortopedi olarak Dr. Feyyaz Hoca'ya götürdü. Hemen internetten bilgilerine ulaşıp Sekreterinden Randevu talebinde bulunurken , Sekreteri şuan dr.muzun müsayit olduğundan annemin şikayetlerini direkt kendisiyle görüşebileceğimi söledi ve Feyyaz hocayla ilk aramamda iletişim sağlayabildim. benim için bu bile çok önemliydi.Annemin zaman kaybetmeden Feyyaz Hoca'nın ellerine teslim ettik. Annem 59 Yaşında ,Feyyaz hocamın annemi tedavisinden sonra . Fethiye'deki dr.un bize önerdiği Protez ameliyatına gerek olmadığını , 65 yaş öncesi için protezin ömrünün uygun olmadığını anlattı ve Kapalı antroskopi yöntemiyle tüm detayları aklınızda hiç soru işareti kalmadan anlatarak menisküsü temizleyeceğini , annemin dizindeki problemi en az 70 yaşına kadar ağrısız hayatını devam ettirebilmesi için kiraçlenmeye bağlı belli başlı önlenebilmesi için antroskopi sonrası kök hücre tedavisiyle çok rahatlıkla yaşamına devam edebileceğini gösterdi. Annemi hemen Feyyaz hocamıza emanet ettik ve ameliyatı çok iyi geçti, ameliyatından hemen 3 saat sonra epidural narkozun etkisi geçince ayağa kalkıp yürümeye başlayabildi. sanki feyyaz hoca sihirli bir değnekle dokundu ve annem tekrardan ayaklanmış oldu. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Daha birçok detayla anlatmak isterdim ama tek bişey söylemek yeterli. Feyyaz hoca'mıza sonsuz güvenip , tedavinizi yaptırabilirsiniz. Saygılarımla Hastasının kızı Gizem ORAL.

  • çok memnunum

   Ben feyyaz beyle tanıştığım için çok mutluyum..şanslı olduğumu düşünüyorum çünkü onunla tanıştım ve geçirdiğim bütün ameliyatları mi kendisi yaptı ve o kadar nazik o kadar tatlı o kadar anlayışlı biriki diğer doktorlardan çoook farklı çok seviyorum kendisini..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Bülent Ağırdır

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Araştırmalarım sonucunda ve tavsiye üzerine ulaştım Bülent Hocam'a. Güleryüzünden çok memnun kaldım. Donanımlı bilgili bir hoca. Küçük dilimde sıkıntı olmasından dolayı gittim. ilaç tedavisi uygulandı şuanda gayet iyiyim. tavsiye de ediyorum zaten.

  • çok memnunum

   Hocam'ın çok başarılı oldugunu ve ameliyatlarının iyi geçtiğini duyduğum için gittim. Kulağımda zar delinmişti ve ağır duyuyordum. bir de orta kulak iltihabı da vardı. komple temizlendi ve zar dikildi. şuanda %80 duyuyor kulaklarım. çok memnun kaldım Hğocamdan. Çok başarılı ameliyat gerçekleştirdiği için herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Bülent Bütün

  Romatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   sn hocamın güler yüzü ,engin tecrübesi ve birikimi, tedavi yöntemleri son derece mükemmel.hastalık öncesi ve sonrası ilaç kullanımı bilgisini verdikten sonra bir daha tekrar hastalanmadım.cok teşekkürler hocam.

  • memnunum

   internetten araştırdım ve çok güzel yorumlar olkudum Hocamla ilgili. Hocama gittiğimde zaten diğer gittiğim doktorlar tarafından zaten teşhis koyulmuştu. Fakat emin olamadı ve kendisi de tahlil istedi ve iyice araştırdı. bu durumdan çok memnun kaldım. İlaç tedavisi uygulandı koyulmuı. Hastalığımşla ilgili yorumlarda bulundu ve gidişatla ilgili de yorumlarda bulundu. detaylı olarak bilgilendirdi Hocam. ilaç tedavisi uygulanıyo ve süreç çok olumlu ilerliyor. Bu sıkıntıyı yaşayanlara mutlaka tavsiye edebilirim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (38) göz at