Akdeniz Üniversitesi

İç hastalıkları uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Radyolog, Kardiyolog, Genel cerrah, Acil tıp doktoru, Biyokimya uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Nörolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Göğüs hastalıkları doktoru, Beyin ve sinir cerrahı, Ürolog, Kalp ve damar cerrahı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Göz doktoru, Patolog, Mikrobiyolog, Adli tıp doktoru, Romatolog, Dermatolog, Gastroenterolog, Nefrolog, Radyasyon onkoloğu, Göğüs cerrahı, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Onkolog, Çocuk kardiyoloğu, Çocuk cerrahı, Çocuk hematolojisi doktoru, Çocuk endokrinoloji doktoru, Çocuk alerjisi doktoru, Çocuk nefroloji uzmanı, Aile hekimi, Neonatolog, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman, Çocuk nöroloji uzmanı, Algoloji doktoru, Psikiyatrist, El cerrahı, Hematolog, Çocuk psikiyatristi, Gastroenteroloji cerrahı, Halk sağlığı hekimi, Jinekolojik onkoloji cerrahı, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Çocuk metabolizma hastalıkları doktoru, Çocuk onkoloji uzmanı, Pratisyen hekim, Çocuk beyin ve sinir cerrahı, Androloji doktoru, Spor hekimi daha fazla

Bilgileri düzenle

Akdeniz Üniversitesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 8 adet adli tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 45 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve si... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Akdeniz Üniversitesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 8 adet adli tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 45 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 6 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 32 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 14 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 12 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 19 adet genel cerrahi uzmanı, 6 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 11 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 32 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 17 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 11 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 14 adet kulak burun boğaz uzmanı, 7 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 17 adet nöroloji uzmanı, 12 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 34 adet radyoloji uzmanı, 9 adet romatoloji uzmanı, 17 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 8 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 9 adet tıbbi patoloji uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi Antalya ilinde Dumlupınar Bulvarı Arapsuyu Konyaaltı Konyaaltı adresinde bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2422496000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ayşen Bingöl

  Çocuk Alerjisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba Ayşen hanım mükemmel bir hekim. İşinde son derece başarılı ilgili mütevazi bir insan. Gerçek bir Türk hekimi onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum sonsuz teşekkürler.....

  • çok memnunum

   Ayşen hanım,insana güven veren naif ve işinde gerçekten uzman nadir prof. doktorlardan birisi.Sizin siteniz aracılığıyla ulaştık kendisine.Bizi son derece güleryüzlü bir şekilde karşıladı.Kızımın,başka bir alerji uzmanı tarafından yanlış yönlendirilen tedavisini yeniden düzenledi.Hala onun takibi altındayız.İşini son derece titiz yapan ve tesadüflere bırakmayan bir uzman.Hiç tereddüt etmeden kendisine çocuğunuzu gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.Sizi tanıdığımız için çok mutluyuz çok teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Gültekin Süleymanlar

  Nefroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   SERHAT İNCE Ben sn hocama babamı muayene ettirdim. son olarak konyada özel bir hastanede hastaneye yatırıp boyundan diyalize başlayacaklardı ancak Gültekin hocama muayene ettirdikten sonra uyguladığı tedavi yöntemiyle koluna fistül takılarak 1 aylık süreci hastaneye yatırılmadan ve boyundan girilmeden atlattık çok şükür, inşallah haftaya koldan diyalize başlayacagız. Kendisine çok tesekkür eder, meslek hayatında başarılarının devamını dilerim. Buarada asistanı Serpil Hanıma da göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı ayrıca çok tesekkür ederim.

  • çok memnunum

   Bilgili, işinin uzmanı, hastanın dilinden anlayan, dünya tatlısı bir insan.. Her hali ile tam bir bilim adamı..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Dinç Dinçer

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • memnunum

   Endoskopi yaptırmaktan korkan biri olarak Dinç hoca sayesinde aslında ne kadar ağrısız ve rahat bir işlem olduğunu gördüm.

  • memnunum

   muayenesinden çok memnun kaldım teşhis ve tedavisi güzel tesadüf tanıdım ve etkilendim bir çok kişiyi de yönlendiriyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at

 • Babür Dora

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   İnternetteki yorumlardan ve doktor arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştım. Hastaya davranışı çok iyi Hocamızın. Sıkıntımı anlattım ve sorulama net şekilde yanıt alabildim. Kulağımda ve kafamda ses olmasından dolayı giittim. ilaç tedavisi uygulandı ve rahatladım. tedavi sürecim devam ediyor şuanda. kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • hiç memnun değilim

   kızıma yanlış teşhis koydu 1 yıl boyunca içtiği ilaçlardan dolayı saçları döküldü.daha sonra başka dr.epilepsi değil dedi.ve kontrollerdende ücret aldı

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at

 • Feyyaz Akyıldız

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hastası Fatma Oral, annemin 2014 yaından beri özellikle merdiven çıkarken yokuş yukarı yollarda yürürken sol diz iç kısımda ağrı hissetmesi(çimdiklercesine) 29 Aralık 2014 pazartesi sabahı annem sabah uyanınca sanki felç olmuşçasına dizinin üzerine hiç basamadı. Fethiye'de ikamet ettiğimiz için en iyi özel hastanedeki hekime gittik . Röntgen ve MR çekimleri sonucu annemin sol diz iç kısımda menisküsünün yırtıldığını,hiç sıvısı kalmadığını kıkırdağının zedelendiğini ve ödem oluştuğunu hatta gut hastalığı olduğunu ve derhal Protez takılması gerektiğini iletti.Tüm araştırıp , incelemelerimiz sonucunda tüm oklar beni en iyi ortopedi olarak Dr. Feyyaz Hoca'ya götürdü. Hemen internetten bilgilerine ulaşıp Sekreterinden Randevu talebinde bulunurken , Sekreteri şuan dr.muzun müsayit olduğundan annemin şikayetlerini direkt kendisiyle görüşebileceğimi söledi ve Feyyaz hocayla ilk aramamda iletişim sağlayabildim. benim için bu bile çok önemliydi.Annemin zaman kaybetmeden Feyyaz Hoca'nın ellerine teslim ettik. Annem 59 Yaşında ,Feyyaz hocamın annemi tedavisinden sonra . Fethiye'deki dr.un bize önerdiği Protez ameliyatına gerek olmadığını , 65 yaş öncesi için protezin ömrünün uygun olmadığını anlattı ve Kapalı antroskopi yöntemiyle tüm detayları aklınızda hiç soru işareti kalmadan anlatarak menisküsü temizleyeceğini , annemin dizindeki problemi en az 70 yaşına kadar ağrısız hayatını devam ettirebilmesi için kiraçlenmeye bağlı belli başlı önlenebilmesi için antroskopi sonrası kök hücre tedavisiyle çok rahatlıkla yaşamına devam edebileceğini gösterdi. Annemi hemen Feyyaz hocamıza emanet ettik ve ameliyatı çok iyi geçti, ameliyatından hemen 3 saat sonra epidural narkozun etkisi geçince ayağa kalkıp yürümeye başlayabildi. sanki feyyaz hoca sihirli bir değnekle dokundu ve annem tekrardan ayaklanmış oldu. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Daha birçok detayla anlatmak isterdim ama tek bişey söylemek yeterli. Feyyaz hoca'mıza sonsuz güvenip , tedavinizi yaptırabilirsiniz. Saygılarımla Hastasının kızı Gizem ORAL.

  • çok memnunum

   Ben feyyaz beyle tanıştığım için çok mutluyum..şanslı olduğumu düşünüyorum çünkü onunla tanıştım ve geçirdiğim bütün ameliyatları mi kendisi yaptı ve o kadar nazik o kadar tatlı o kadar anlayışlı biriki diğer doktorlardan çoook farklı çok seviyorum kendisini..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Bülent Bütün

  Romatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Kızıma Çapa hastanesinde pupura hastalığı teshisi koyuldu. Daha sonra Akdeniz ünüversitesinde vaskülük teşhisi koyuldu. Arkadaşımın tavsiyesiyle ve internetten okuduğum yorumlardan etkilenerek Bülent Hocama geldim. Gerçekten çok memnun kaldım. tedavisi devam ediyor. tekrar bu hafta kontrole gideceğiz. kortizonlu ilaç kullandı. onu yavaş yavaş bırakacağız. Konuşmasından ikna gücünden çok memnun kaldım. sanki psikiyatri doktoruna gitmişiz gibi rahatlattı. bu hastalığın kalıcı olmadığını ,mutlaka geçeceğini belirtti. 15 yaşında ki kızımla uzun uzun konuştu. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Daha Önce Teyzem bu doktora gitmişti ve çok memnun kalmıştı. o nedenle tercih ettik. Annemin ayaklarında ve ellerinde şişmeler oluyordu romatizmadan dolayı. birçok doktor'a gidildi hiçbir doktor sıkıntımızı gideremedi. En sonunda Hocamıza geldik. uyguladığı ilaç tedavisiyle annem rahatsızlığından kurtuldu. şuanda gayet iyi. çok teşekkür ederim Hocama. Annem sayesinde sağlığına kavuştu. bu sıkıntıdan muzdarip herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (33) göz at

 • Bülent Ağırdır

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hocam'ın çok başarılı oldugunu ve ameliyatlarının iyi geçtiğini duyduğum için gittim. Kulağımda zar delinmişti ve ağır duyuyordum. bir de orta kulak iltihabı da vardı. komple temizlendi ve zar dikildi. şuanda %80 duyuyor kulaklarım. çok memnun kaldım Hğocamdan. Çok başarılı ameliyat gerçekleştirdiği için herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   dr.bülent bey işini cok ıyı bilen ve uygulayan bir hekimdir ben çoook memnunum burun ile ilgili sorun yaşayanlara şiddet ilr tavsiye ediyorum hersey icin çok tesekkur ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Serdar Tüzüner

  El Cerrahisi, Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hamilelik döneminde bebiğimizin parmağındaki sorunu gören Kadın Doğum uzmanımız bizi Serdar Beye yönlendirdi. Serdar bey güler yüzlü,anlayışlı ve işine sadık bir doktor.Oğlumuz dünyaya geldiğinde Serdar beye gittik.Bebeğimizin parmağı çiftti ve bir operasyon geçirdi Serdar beyi tarafından. Şuan bebeğimizin sağlığı çok iyi operasyonda en iyi şekilde sonuçlandı. Kendisine çok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   parmağımdaki zedelenmeyi 1den fazla doktora gitmeme rağmen çözemediler devlet hastanasindeki doktoeun önerisiyle kendisine gittim fizik tedaviye yolladı ameliyat sız sorunumu çözdü çok nazik efendi bi insan

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (21) göz at

 • Mediha Akçan Kazık

  Çocuk Hematolojisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   ben mustafa ege bolut un annesiyim mediha hanım gibi bir doktorumuz olduğu için çok şanslıydık tayini çıkıp gidince çok üzüldük mükemmel bir insan çok değerli bir hekim umarım yine akdeniz üniversitesine döner

  • çok memnunum

   ben artvin yusufelinden şefika karaduman mustafa karadumanın annesi ben mediha hanımdan çok memenundum gidiğine çok üzüldüm keşke gitmeseydi çok iyi bir doktordu ben çok sevmiştim onu

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Adnan Aslan

  Çocuk Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   2003 yılında kızım çok talihsiz bir kaza geçirdi. Bizim o zorlu dönemi atlatmamızda, kızımın tedavisinin başarılı bir şekilde sonuçlanmasında Adnan Bey in mesleki yeterliliği ve insanlığı çok etkili oldu. Ailemize özellikle kızımıza gösterdiği destek için çok teşekkür ediyoruz. Kendisine sonsuz güven duyuyoruz.

  • çok memnunum

   ameliyat kararı alındığında hiç korkmadık çünki çok şanslıydık doktorumuz bize güven verdi.onun hastalarıyla ilgilenmesine hayran kaldık.çaresiz anımızda bir ailenin doktorundan beklediği herşeyi bize verdi.çocuğunuzu rahatlıkla emanet edebilirsiniz.sonsuz tesekkür ederiz.eline aklına bilgisine yüreğine sağlık.dinleten ailesi

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at