Bilgileri düzenle Randevu al

Akdeniz Üniversitesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 8 adet adli tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 45 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve si... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Akdeniz Üniversitesi kadrosunda 20 adet acil tıp uzmanı, 8 adet adli tıp uzmanı, 3 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 45 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 6 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 3 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 3 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 32 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 14 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 12 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 19 adet genel cerrahi uzmanı, 6 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 11 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 3 adet hematoloji uzmanı, 32 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 17 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 11 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 14 adet kulak burun boğaz uzmanı, 7 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 17 adet nöroloji uzmanı, 12 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 34 adet radyoloji uzmanı, 9 adet romatoloji uzmanı, 17 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 8 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 9 adet tıbbi patoloji uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi Antalya ilinde Dumlupınar Bulvarı Arapsuyu Konyaaltı Konyaaltı adresinde bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2422496000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ayşen Bingöl

  Çocuk Alerjisi, İmmünoloji, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba Ayşen hanım mükemmel bir hekim. İşinde son derece başarılı ilgili mütevazi bir insan. Gerçek bir Türk hekimi onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum sonsuz teşekkürler.....

  • çok memnunum

   Ayşen hanım,insana güven veren naif ve işinde gerçekten uzman nadir prof. doktorlardan birisi.Sizin siteniz aracılığıyla ulaştık kendisine.Bizi son derece güleryüzlü bir şekilde karşıladı.Kızımın,başka bir alerji uzmanı tarafından yanlış yönlendirilen tedavisini yeniden düzenledi.Hala onun takibi altındayız.İşini son derece titiz yapan ve tesadüflere bırakmayan bir uzman.Hiç tereddüt etmeden kendisine çocuğunuzu gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz.Sizi tanıdığımız için çok mutluyuz çok teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Hüseyin Yılmaz

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

 • Gültekin Süleymanlar

  Nefroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   SERHAT İNCE Ben sn hocama babamı muayene ettirdim. son olarak konyada özel bir hastanede hastaneye yatırıp boyundan diyalize başlayacaklardı ancak Gültekin hocama muayene ettirdikten sonra uyguladığı tedavi yöntemiyle koluna fistül takılarak 1 aylık süreci hastaneye yatırılmadan ve boyundan girilmeden atlattık çok şükür, inşallah haftaya koldan diyalize başlayacagız. Kendisine çok tesekkür eder, meslek hayatında başarılarının devamını dilerim. Buarada asistanı Serpil Hanıma da göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı ayrıca çok tesekkür ederim.

  • çok memnunum

   Bilgili, işinin uzmanı, hastanın dilinden anlayan, dünya tatlısı bir insan.. Her hali ile tam bir bilim adamı..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Bülent Bütün

  Romatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Sn. Bülent Hocam'a Oral ailesi olarak ,bize ışık tutan bu site aracılığıyla teşekkür etmek isterim.İnternetten bu site aracılığı ve annemin ortapedi dr.unun Bülent hocamı tavsiyesiyle tanışmış olduk. Annemin El kireçlenmesi teşhisine bağlı eklemlerinde 3 yıldır ağrılar, sabahları uyandığında eklemlerde tutukluluk,zaman içerisinde parmaklarında anormal şekil bozuklulukları(el parmaklarında şişme,eğilme-ayak bilek üzeri kuğu boynu gibi bükülmeler) meydana gelmişti. Genetik bir problemimizde sözkonusuydu ve tüm korkularımızı Bülent hocam aklımızda hiçbir şüphe kalmadan,sabırla,hiç bıkmaksızın dakikalarını ayırarak paylaştı,çok ama çok ilgili ve bilgili .Annemi 2 yıl önce İzmir'de başka bir romatoloji Prof.una götürmüştük fakat ve hiçbir fayda görmemiştik. Bülent hocayı tanıdıktan sonra İzmir'e gitmekle ne kadar yanlış yaptığımızın kanısına vardık. İzmirdeki profumuzun söylediklerini resmen çürüttü.Bu sitedeki yorumların ne kadar geçerli ve samimi olduğuna bir kez daha inandığım için diğer hastalara ışık tutmak adına Şiddetle Bülent Hoca'yı tavsiye ederiz. Saygılarımla Gizem Oral

  • çok memnunum

   sn hocamın güler yüzü ,engin tecrübesi ve birikimi, tedavi yöntemleri son derece mükemmel.hastalık öncesi ve sonrası ilaç kullanımı bilgisini verdikten sonra bir daha tekrar hastalanmadım.cok teşekkürler hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (39) göz at

 • Babür Dora

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hocama tavsiye üzerine gittim. 6 ay önce doğum yaptım ve doğumdan sonra hiç bitmeyen bir başdönmesi oluştu. birçok doktor'a gittim hepsi ilaç verip gönderiyorıdu. birtürlü çözüm bulunamadı. Babür Hocam'a gittikten sonra günde 4-5 tane kullandığım ilaçlar tek ilaca indi ve başdönmelerimde büyük oranda azalma oldu. bana yaptıgı açıklamalarda bir sene boyunca nadir olarakda görülebileceği,iyileşmenin bir sene sürebileceğini söyledi. Gayet iyiyim şuanda. tanıdığım herkese de tavsiye ediyorum hocamı.

  • çok memnunum

   Babür Hocamıbir doktor arkadaşımın önersiyle tercih ettim. Hocam objetif naturel bir doktor. Tahliller yapıldı. Migren tedasvisi tahlilleri götürdüğümüzde tedavisi başlayacak ama muayenesi güzeldi. açıklamalarda bulundu hocam. Şuanda yaz mevsiminde olduğumuz için ataklar pek olmuyor ama kış'a girerken tekrar gideceğiz. Yakın çevremize bahsediyoruz hocamdan.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (21) göz at

 • İnci Süleymanlar

  Gastroenteroloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Inci hanıma güler yüzünden ötürü teşekkür ediyorum. Gastreolojiyi ilgilendiren bir hastalığa sahipseniz gitmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Inci hanımı en içten dileklerimle işlerinde başarılar diler gelecek hastalarını en içten dileklerimle kendilerine sağlık dilerim.hersşden önce soğuk kanlı olup hastalığımızı kabullenmemiz gerek.bende bastan çok çekindim ama zamanla hastalığımda barışık oldum.ve inci Hanım'a her zaman güvenebilirsiniz kendisi gerçekten mütevazi ve işinde uzman olduğunu sizlere tavsiye ederim saygılarımla bütün hastalarımıza Allah şifa versin saygılarımla tufan duran.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Yaşar Duranoğlu

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   gayet iyi bir doktor sayesinde hastalığıdan kurtuldum

 • Özlem Dicle

  Dermatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   çocukken herkesin hayali bir kahramanı vardır ya siz benim gerçek kahramanım olmuştunuz...yaklaşık oniki yıl önce saçı dökülen bir kız olarak ailem beni size getirmişti.bir tek siz iyi geldiniz bana.beni tedavi ederek hayata bağladınız.eminim benim gibi birçok kişiye de yardımcı oldunuz.size minnetarım...çok zor ama umarım beni hatırlarsınız...

 • Osman Büyükbıçak

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   doktorum sabah akşam hep hastanedeydi o kadar çalışma temposuna rağmen nasıl güler yüzlü olabiliyor anlamış değilim ALLAH razı olsun osman beyden

 • Tülay Özdemir

  Göğüs Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   teşekkür ederim doktor hanım