Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Kırşehir
Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzman... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kırşehir ilinde Zübeyde Hanım Cad. Merkez Kırşehir adresinde bulunmaktadır. Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3862134515 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Kemal Ercan

  Radyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   oldukça insancıl

  • çok memnunum

   diğer hekimlerin yapmadığını yapar.anlatır, bilgilendirir, esprilidir.işinin en iyisidir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Erdal Ahat

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   BİR DOKTORA HAYAT BORÇLU OLMAK....Hamileliğim sıkıntılarla başladı bu sıkıntıları Erdal Bey sayesinde aşmayı başardık ve 30.04.2014 tarihinde sancılarım olmadığı için sezaryenle bebeğimin alınmasına karar verdi doktor bey.. Doğumum daha büyük sıkıntılarla oldu maalesef bebeğimin eşi rahme yapışıktı....Erdal Bey rahmimi almadan beni yaşatabilmek için çok büyük bir mücadele verdi....Bunu başardı da...Ben bebeğim ve eşim ona o kadar çok şey borçluyuz ki ne kadar teşekkür etsek azdır...

  • çok memnunum

   2008 yılının 15 kasımında ikiz bebeklerimi sağlıkla kucağıma aldım.bu süreçte doktorumun ilgisi beni çok memnun etmişti.sayesinde tahminden uzun bir hamilelik ve sağlıklı bebeklerim oldu.ameliyatım sırasında çalışan ekibinin güleryüzlü hemşiresine de ayrıca teşekür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İbrahim Dönmez

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   tek kelimeyle adam gibi adam adam gibi doktor böbrek taşı ameliyatı oldum rast gele sectim allah işte karşıma ibrahim beyi çıkardı tsk hocam allah razı olsun.

  • çok memnunum

   ibrahim dönmez hocam mükemmel bir doktor bence çünkü hastayla inanılmaz ilgileniyor güler yüzlü insan bütün soruları kolaylıkla sorabiliyor doktor dediğin böyle olur bence herşey için çoook teşekkür ederim ibrahim hocam

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ruhat Karakuş

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   2. Çocuğuma gebeliğimde Ruhat beyi tercih ettik,hem çok ilgili hem de hastasını rahatlatan bir doktor. Keyifli geçen hamileliğimdeki emekleri için çok teşekkür ediyoruz..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mehmet Metin

  Kulak Burun Boğaz, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Uzun yıllar nefes almayla ilgili sorun yaşıyordum,ameliyat konusunda kararsızdım ama Doktor Bey beni bu konu da çok rahatlattı gözüm kapalı ameliyat olmaya karar verdim.Doktor Bey her aşamayla titizlikle ilgilendi çok rahat bir ameliyat geçirdim hiç bir sıkıntı yaşamadım hemde çok güzel bir burna sahip oldum. Ellerinize ve yüreğinize sağlık herkese Mehmet Bey gibi bir doktor tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Öncelikle doktor beye hastaya olanpozitif yaklaşım,ameliyatla ilgili kaygı ve korkuları giderme konusundaki açiklayıcı ve sabırlı tavrından dolayı teşekkür ederim.aynaya baktığımda beni mutsuz eden burnumdan yaptığı ameliyat sonucunda harika bir buruna sahip oldum.beklentimin fazlasına kavuştum.ama çooook güzel oldu.size daima minnettar kalıcam.sevgi ve saygılar.gidişiniz büyük kayıp,hayatta her zaman daha şanslı insanlar var.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at

 • Çiğdem Derya Aytop Serin

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Ben serdar aybakan. Burun ameliyatımi gerçekleştirilen Çiğdem hanima burdan da teşekkür etmeyi bir borc olarak görüyorum . Gercekten ilgili ve basarili bir doktor oldugunu belirtir ve kesinlikle tercih edilmesi gerektiğine inanıyorum.

  • çok memnunum

   Çok tatlı, ilgili ve başarılı bir doktor. Benim gibi bir çok insanın memnun kalmasına vesile oldugunuz için teşekkürler. Başarılarınızın devamını diliyorum..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (24) göz at