Buradasınız: 
Klinikler
Göz Doktoru
Göz Doktoru Adana
Adana Özel Maya Göz Merkezi

Adana Özel Maya Göz Merkezi

Göz doktoru

Bilgileri düzenle

Adana Özel Maya Göz Merkezi kadrosunda 10 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Adana Özel Maya Göz Merkezi Adana ilinde Sümer mahallesi Bülent Angın Bulvarı No:61 adresinde bulunmaktadır. daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Adana Özel Maya Göz Merkezi kadrosunda 10 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Adana Özel Maya Göz Merkezi Adana ilinde Sümer mahallesi Bülent Angın Bulvarı No:61 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Fatih Mehmet Adıbelli

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Yakın arkadaş ve akrabalarımı yönlendirmekteyim. Muayene olan, ameliyat olan her yakınım teşekkür ve dua ile mukabelede bulundular. Allah Razı olsun, başarılarını daim eylesin.

  • çok memnunum

   retina konusundaki bilgi ve tecrübesinden dolayı doktoru kutlarım.annem kendisi sayesinde görme kaybından kurtuldu. bunada şükür. başarılarınızn devamını diliyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Tahir Emen

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • memnunum

   hocam daha 1 hafta oldu sanırım. gözlerimi başarılı bir şekilde muayane ettiniz fakat ben hastalığımın adını dahi öğrenemedim sürekli gözlük kullanmam gerektiğini söylediniz kontrole gelmene gerek yok dediniz ne yapacağımı bilmiyorum şuan kafama takıldı ömürboyu gözlükmü kullanacam ?

  • çok memnunum

   en iyi hekimlerden

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Muttalip Taşkın

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   7 ocak 2015 tarihinde maya göz hastanesinde dr ibrahim taşkın bey'in kontürolün de İlasik yöntemiyle lazer ameliyatı oldum ve bigün sonrasında sonuç çok iyi..ameliyatımda emeği gecen dr. ibrahim beye ve maya göz çalışanlarına sonsun teşekkür ederim.:)

  • çok memnunum

   Sayin DR Muttalip Taskin uzun zamandir muzdarip ooldugumKronik goz rahatsizlimi ilk muayenede teshis edip engin bilgi ve becerisi ilgisi sayesinde sagligima kavustum.So nsuz tesekkurlerimi ve minnetlerimi sunuyorm Herzaman varol cok yasa Sayin DR MUTTALIP TASKIN

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Dursun Murat Bozkır

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   harika bir doktor, onu ailece çok seviyoruz. yıl içerisinde bir kaç defa kontrole gittiğimde ilgi alakadarlığı mükemmeldi, ayrıca Yeğenimin göz ameliyatını yaptı ve mesai mefrumu olmadan her zaman ilgilendi.

  • çok memnunum

   İşini tek kelime ile mükemmel yapan, insan ilişkileri çok iyi olan, muayene sırasında ve muayene sonrasında hastasına son derece güven veren herkese önerebileceğim bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Adil Tekin

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Süper değil mükemmel doktor. Bilgili tecrübeli ve insancıl. İlasik lazer oldum. Keşke daha önce olsaymışım...

  • çok memnunum

   Ben adil beye Annemi götürdüm Katarakt ameliyati oldu, kendisini almanyadan aradim cok net ve ilgili bir doktor. Annem seker hastasiydi sorularimiza cok ilgiyle cevap verdi ve ameliyat basarili oldu. Tesekkür ederim. Iyiki sizi aramisim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at

 • İbrahim Taşkın

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bir yıl önce başka bir hastanede sağ gözümden Katarakt ameliyatı oldum. Gözüm reaksiyon gösterdi ve 1 yıldır göz bebeğim küçülmüyor. İnsanların bana durmadan gözünde ne var demesi beni çok üzüyor bu yüzden durmadan her gece ağlıyorum. Karar vermiştim En tanınmış hastaneye gideceğim diye. Bana Maya göz dediklerinde kesinlikle gitmem dedim. Çok tepki verdim çünkü hiç duymamıştım hem de hiç. Sonra göstermekte ne zarar olabilir ki diye düşündüm. Randevuyu Adil Bey e aldık. Giderken ön yargılıydım. Adil bey bana gencecik olduğumu ve bu gözlükleri atmam gerektiğini söyledi. Oysa ki gittiğimde gözlük atmak gibi bir düşüncem yoktu. Sadece sağ gözümün göz bebeğini düşünüyordum, küçülsün artık diye. Bana bir Mercek önerdi . Türkiye de daha önce kimseye takılmamış bir mercek . Bunun sayesinde Uzağı, orta mesafeyi ve yakını görebilecekmişim. Ama umrumda değildi ki sadece gözüm küçülsün istiyordum. Sol gözümde durmasını istemiyordum sağ ile ilgilensin onunla ilgili bilgi versin. Gülümsedi bana , Her halukarda yapılacak o öncelikle güvenmen lazım ve sol gözün olmalı. Düşüneceğimi söyledim. Oradan çıktıktan sonra çoktan kararımı vermiştim zaten. Bazen bir gülümseme yetiyor ikna olmaya. O güveni verdiler bana. Ertesi gün gittim Adil Bey in beni kendisinin çağırması o kadar hoşuma gitti ki. Odasında İbrahim Hocam vardı.Adil hocam Bana dedi ki Sen çok şanslısın senin ameliyatını İbrahim bey yapacak ona emanet ediyorum seni dedi . İbrahim bey in odasına çıktık. O da sol gözümle ilgilendi . Öncelikle güvenmen lazım. Bak dedi gözünü ameliyat edeceğim sonra çok iyi göreceksin hatta mükemmel göreceksin işte o zaman sağ a başlayacağım dedi . Gözlerimden yaş döküldü . İbrahim Hoca Gülümsedi ve şunu söyledi " Ağlayacak kadar da kötü değil gözlerin " dedi ve gülümsedi. Ben de güldüm. İbrahim Hoca ya kanım ısındı benim. Ve İki doktorun söyledi şey aynıydı ikisi de emindi kendinden . 19 Şubat 2015 te ameliyat oldum. Gözüme mercek takıldı. Ameliyatımı ailem dahi izledi o kadar ki güveniyorlar kendilerine. Ne bir ağrım oldu ne de sızım . Ameliyattan 2 saat sonra açtım gözümü. Ağladım , ağladım sevinçten ağladım. Tek gözümden ameliyat olmama rağmen gözüklüksüz bir şekilde net okuyabiliyorum. Olur ya okumayı yeni sökmüş çocuklar etraftaki yazıları okurlar. Kontrol için gittiğimde arabadan sokak tabelalarını okuyordum :) Çok teşekkür ederim beni gülümsettiğiniz için ve artık ağlamıyorum düzeleceğini biliyorum gözümün. Sağ gözümde hala ne olduğunu soruyorlar gülümsüyorum geçecek diyorum. Çünkü eminim gerçekten eminim. 20 gün sonra kontolüm var. Sıra sağ gözümde sanırım sırası geldi acele etmiyorum artık olacağını bildiğimden. Sabır gerçekten herşeyin ilacı.İbrahim hoca mükemmel bir doktor . Elleriniz dert görmesin hocam. Saygılarımı sunuyorum. İyi ki varsınız be koca yürekli insanlar. Şunu da belirteyim 2 cümle de yazabilirdim yorumu. Ama gerçekten ne hissettiğimi bilin diye yazdım.

  • çok memnunum

   İki gözümde de çocukluğumdan oluşan bir sıkıntı dan dolayı yüksek numaralı gözlük kullanmaktaydım. Gözlerimde mercek kayması ve mercegi tutan sinirlerde sıkıntılar vardı. Bundan dolayı mercekler görevlerini tam yapamadığından görmem çok zorlaştı. Dr. İbrahim bey sayesinde katarakt ameliyatına benzer bir yöntemle gözlerime mercek yerleştirildi ve görmem büyük oranda iyi oldu. Dr. İbrahim beye tesekkur ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (89) göz at

 • Enis Fırıncıoğulları

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   insanı rahtalatan, rahatlattığı kadar da bilgilendiren doktoruma teşşekkür ederim. uzun süren göz kızarıklığımın kaynagını buldu ve rahatsızlığım konusunda beni tedavi etti. doktoruma ve ekibine teşşekkür ederim

  • çok memnunum

   hastayla diyoloğu mükemmel kafamıza takılan soruları sabırla dinleyip cevap verdiği için çok teşekkür ediyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Deniz Altınbay

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Aile doktorumuz olan Deniz Hanım, hastalarıyla çok yakından ilgilenir, kafanızda soru işareti bırakmaz. Gönül gözü de açık olan doktorumuza teşhisinde ve cerrahisinde sonuna kadar güvenebilirsiniz.

  • çok memnunum

   deniz hanm benim uzun süreli doktorum olup glokom hastasıyım.insan olarakta iyi işinide gayet güzel yapmaktadır.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at