Buradasınız: 
Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Genel cerrah, Ürolog, Patolog, Kulak burun boğaz doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Radyolog, Biyokimya uzmanı, Dermatolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Halk sağlığı hekimi, Nörolog, Beyin ve sinir cerrahı, Göz doktoru, Acil tıp doktoru, Göğüs hastalıkları doktoru, Aile hekimi, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kalp ve damar cerrahı, Farmakolog, Mikrobiyolog, Fizik tedavi uzmanı, Kardiyolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Çocuk psikiyatristi, Radyasyon onkoloğu, Fizyolog, Adli tıp doktoru, Gastroenterolog, Çocuk alerjisi doktoru, Nükleer tıp doktoru, Nefrolog, Psikiyatrist, Çocuk enfeksiyonu doktoru, Romatolog, Onkolog, Çocuk hematolojisi doktoru, Çocuk nefroloji uzmanı, Hematolog, Neonatolog, Göğüs cerrahı, Çocuk endokrinoloji doktoru, Çocuk cerrahı, Çocuk nöroloji uzmanı, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Çocuk kardiyoloğu, Algoloji doktoru, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Pratisyen hekim, Çocuk onkoloji uzmanı, Jinekolojik onkoloji cerrahı, Hepatolog, Çocuk beyin ve sinir cerrahı, Göğüs hastalıkları ve tüberküloz doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi kadrosunda 12 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 10 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi kadrosunda 12 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 10 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk alerjisi uzmanı, 4 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 4 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 6 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 33 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 14 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 9 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 10 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet fizyoloji uzmanı, 6 adet gastroenteroloji uzmanı, 20 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 13 adet göz hastalıkları uzmanı, 13 adet halk sağlığı uzmanı, 4 adet hematoloji uzmanı, 21 adet iç hastalıkları uzmanı, 17 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 11 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 10 adet kardiyoloji uzmanı, 14 adet kulak burun boğaz uzmanı, 6 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 13 adet nöroloji uzmanı, 6 adet nükleer tıp uzmanı, 13 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 10 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 17 adet radyoloji uzmanı, 5 adet romatoloji uzmanı, 14 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 13 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 6 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 17 adet tıbbi patoloji uzmanı, 18 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Adana ilinde Balcalı Yüreğir adresinde bulunmaktadır. Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3223386060 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Yüksel Gümürdülü

  Gastroenteroloji, Hepatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hastalığı iyileştiren tek doktor Prof. Yüksel Gümürdülü dür. Kendisine çok teşekkür ederim. Sayesinde insan içine çıkabiliyorum. Ülseratif kolittim vardı. Kaç doktoro gittim ama bir türlü fayda göremedim. Hocamın sayesinde şimdi çok çok iyiyim. Prof.Dr. Yüksel Gümürdülü den başka doktor tanımam.

  • çok memnunum

   Ne kötü günler geçirdik, Takii Yüksel hocayı bulana kadar. Hüseyin amcamın hayatını kurtardı. Hüseyin amcama siroz demişlerdi artık yapacak hiç bir şey kalmadı alın evinize götürün helalleşin bundan sonra nasıl isterse öyle yaşasın artık çok ömrü yok son günleri dediler. Ama zaten acılar içinde gözümüzün önünde gün geçtikce eriyordu nasıl yaşayabilirdiki. Son bir çare iyi bir gastroenterolog araştırdık. Dr. Yüksel Gümürdülü yü bulduk. Dr. Yüksel bey hocam amcamı muayene etti tüm tetkiklerini kan tahlillerini tekrarladı. Donor bulmamızı söyledi bizler hazırdık zaten karaciğer nakli yapacağız dedi. Bir mucize idi amcamın kurtulması ama önce allah sonra hocamızın sayesinde ölecek az ömrü kaldı dedikleri amcam çok şükür yaşıyor. Gayette sağlıklı ve bu hastalığı el birliği ile yendi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (114) göz at

 • Zühtü Tansuğ

  Üroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Benim sağ böbreğimde bir kist vardı;kist idrar kanallarıma oldukça yakındı.Gittiğim ilk doktor böbreğimin alınacağını söyledi.Moralimi çok bozdu;psikolojim olumsuz yönde etkilendi.Daha sonra kuzenimin doktoru olan Nefroloji Uzmanı Prof.Doktor İbrahim Karayaylalı nın yanına gittik.O daha önce yaptığım tüm tetkikleri yetersiz gördüğü için tetkikleri ayrıntılı bir şekilde yeniden yaptırdı.Ameliyat olmam gerektiğini söyledi.Ancak kendisi dahiliye uzmanı olduğu için beni alanında oldukça uzman ,başarılı ve çok güvendiği ,Türkiye nin sayılı Üroloji Uzmanlarından Prof.Dr. Zühtü Tansuğ a yönlendirdi.Zühtü Hoca bana ve aileme sabırla ,tatlı dille,umutla kistimle ve olmam gereken ameliyatla ilgili bilgi verdi.Böbreğimi çok yüksek ihtimalle kurtaracağini söyledi ve dediğini Allahın izniyle başardı.Allah ondan razı olsun.Böbreğim şu an benimle beraber.Hem alçak gönüllü ,hem alanında en iyisi,hem sevecen,hem tatlı dilli.Onu çok sevdik.

  • çok memnunum

   MÜKEMMEL BİR İNSAN VE HEKİM...BU GİBİ DOKTORLARA AZ RASTLANIR.SEVGİLİ HOCAM ALLAH SİZİ KORUSUN...SİZİ ÇOK SEVİYORUM...ÖNCE ALLAH SONRA HOCAM HAYATIMI KURTARDI...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Hamdi Rıfat Memişoğlu

  Dermatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Cildimdeki yaralardan dolayı bir çok dermatoloji doktoruna gittim bir çözüm bulunamadı.Hatta en son Hamdi hocadan önce gittiğim doktor yanlış teşhis koydu ve yaralarım artarak çoğalmaya devam etti. Genelde daha önce gittiğim doktorlar bana cilt mantarı dedi. Eniştemin tavsiyesiyle Hamdi hocama gitttim. Doğru teşhisisi koydu en kısa zaman tedavimi sonuçlandırdı. Yaralarımdan eser kalmadı.Hamileydim. Kullandığım ilaçlarda yan etki yapmadı. Çok memnun kaldım.

  • çok memnunum

   sayın hocam öncelikle size çok teşkür ederim yapmış olduğunuz muayene için daha önce gitiğim hekimlerden ne böyle ilgi nede muayne görmedim ama vermiş olduğunuz banyo jeli ve kremi kulanıyorum ama ayda 200 tl buürünler tutuyor bunun daha uygun krem ve jel varsa yazarsanız memnun olurum tşklr hocam

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ahmet Barış Güzel

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   bende laparoskopik yöntemle çikolata kisti ameliyatı oldum çok memnun kaldım ve 2,5 ay sonrada hamile oldugumu öğrendim. hocam sağolsun sayesinde rahat bi hamilelik geçiriyorum. sıkıntısı olan herkese tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Benim De Doktorum. Dokuz ay Boyunca Gebeliğimi Takip Etti! Ondan Çok Memmunum. Allah Razı Olsun! Sizi Çok Seviyorum!

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (27) göz at

 • Bülent Boyar

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Bülent hocamla tanıştıktan sonra gerçek bir doktorla tanıştığımı farkettim. Önce gittiğim tüm beyin cerrahları fıtık patlaması olduğumu tek çarenin ameliyat olduğunu söylediler. Hocam ameliyatın şu aşamada gerekli olmadığını muayenemin olumlu olduğunu söyledi. Yakın ilgisi, aydınlatıcı açıklamaları ve kibarlığı ile tam bir beyefendi. Ben ona güvendim inanıyorum ki tedavim olumlu sonuçlanacak. Iyileştiğim haberlerimi de sizlerle paylaşmak ümidiyle...

  • memnunum

   prof.dr. bülent boyar'a bende mardinde sevgilerimi iletirken diyorumki ayakta tedavi değilde keçke hastahaneye yatırıp tedavimi orda yapsaydı daha çabuk iyileşirdim kendisine ve ekibine teşekkür ve saygılarımı iletiyotum. mardinden (masum PARLAK)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mehmet İnal

  Radyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Karaciğer kist hidatidi denilen 10 cm çaplı kisti iğne deliğinden tedavi eden çok değerli hocama binlerce teşekkürler. Hocamız annemin köpek kistini ameliyatsız iğneyle girip tertemiz yaptı. Hocama bizi gönderen genel cerrahi uzmanına da çok çok teşekkürler.

  • çok memnunum

   Babamın sarılığı vardı. pankrasında tümör var dediler. Mehmet hocamıza gönderdiler. Önce sarılığı için safra stenti koydu. Sonra pankrasından parça aldı teşhisini koydu. Hiçbir ilacın geçiremediği karın ağrısı için de karnına iğne ile girip sinir yakma işlemini yaptı. Hastamız için yapılacak herşeyi özenle yaptı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Nazan Özbarlas

  Çocuk Kardiyolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   üç yaşından beri hastasıyım.rahatsızlığımı amerikadaki konferansa bile taşımış araştırmasını genişletmiştir.hastalığımın tam teşhisini koymuştur.yanılma payı hiç olmamıştır.gerektiği zamanda ameliyatıma karar vermiştir.gerek kişiliğiyle gerekse uzmanlığı ile mesleğinde bir numara olup örnek kişiliğe sahip ender insanlardan biridir.

  • çok memnunum

   Hocam ben batmandan Ramazan berkay Ercengizin annesiyim.Tanıdınızmı bilmiyorum yada mesajları okuyormusunuz onuda bilmiyorum ama sizden çok memnunuz.Benim tek dilegim oglumun sağlığına kavuşması bunun için önce allaha sonrada size güveniyorum ve sizi çok seviyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ali Anarat

  Çocuk Nefrolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Çocuğunuzu güvenle götürebileceğiniz size hastalığınızı en ince ayrıntısına kadar anlatan,bilgilendirip, eğiten insana değer veren harika bir doktor. Tanıdığım tanımadığım herkese her zaman güvenle tavsiye etmişimdir. Allah Ali Hocam gibi doktorları başımızdan eksik etmesin

  • çok memnunum

   kızım küçükken sürekli hasta oluyordu götürmediğim doktor kalmadı ama torbalarca ilaç kullandım ama nafile bana sayın hocamı tavsiye ettiler önce ALLAH sonra hocam sayesinde kızım sağlığına kavuştu ALLAH sayın hocamdan razı olsun ve kızım şimdi lisede gayet sağlıklı bir şekilde öğrenim görmektedir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Semra Paydaş

  Tıbbi Onkoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   öncelikle semra paydaş hocama çok çok teşekkür ederim semra hocam bence dünyaya ve özellikle türkiyeye ve bölğemiz insanlarına benim gözlemlerime göre ders verivor türkiye yaşayan insanlar için şans onur ve gururumuz 51 yaşını bitirdim ailenin tüm hastalarından ilğilenirim böyle bir insan görmedim,mesai biter hasyaya bakmaya devam eder,herkese yardımcı olur,kızmaz hep olumlu,esas olan böyle yetişmiş bir doktor,hastalarına yardımcı olmak için elinden gelen tüm imkanları seferber eder.herkese eşit davranır,herkese biğisiyle şifa verir,türkiyenin heryerinde hocamızın yanına tedavi görmeye gelir izdiham olur herkes semra hocaya koşar tedavi görmek için allah razı olsun ,bir yerine bin versin herzaman sayğıy la sevğiyle onu anacagız BABASINA VE ANNESİNE SAYĞIYLA eğiliyorum böyle bir insan yetirdikleri için İYİKİ VARSINIZ SEMRA HOCAM

  • çok memnunum

   ben henüz 16 yaşındaydım hocam beni hayata bağladı allah razı olsun ondan inanılmaz bir insan hastalarını iyileştirmekten başka bir gayesi olmayan güzel insan semra hoca

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Süleyman Cansun Demir

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • hiç memnun değilim

   Hamileligim sirasinda hafif kanamalarim oldugu icin gittigim doktor kanamanin nedeninin ne oldugunu anlayamadi ama erken dogumu onleyici igne vermisti. Bu igneyi bir sure yaptirdiktan sonra teshisin tam olarak konulamamis olmasi nedeniyle daha bilgili ve tecrubeli oldugunu dusundugum Cansun Demir'e gittim. Kanamanin rahim agzindaki bir polipten kaynaklandigini, riskli bir durum olmadigini, onceki doktorumun verdigi igneyi yaptirmama gerek olmadigini soyledi. Igneleri yaptirmayi kestim ve iki hafta icinde bebegim 27 haftalikken erken dogum yaptim. Bu doktorun yuzunden bebegim 5 ay 5 gun yogun bakimda kaldi ve turlu badireler atlatti, hala da premature dogumdan kaynaklanan sorunlarla bogusuyoruz. Kendisini kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  • çok memnunum

   Iki dusukten sonra üçüncü kez hamile kaldım ve en büyük şansım Cansun Hoca la tanışmak oldu. Mükemmel bir insan , güven veren kişiliğe sahip. Iyi ki Adana'daCansun Hocamız var.Adanaya bir armağan. Bilgisine ve kalemine kuvvet.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at