Buradasınız: 
Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Genel cerrah, Ürolog, Patolog, Radyolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Biyokimya uzmanı, Göz doktoru, Dermatolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Halk sağlığı hekimi, Nörolog, Beyin ve sinir cerrahı, Acil tıp doktoru, Göğüs hastalıkları doktoru, Aile hekimi, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kalp ve damar cerrahı, Farmakolog, Mikrobiyolog, Fizik tedavi uzmanı, Kardiyolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Çocuk psikiyatristi, Radyasyon onkoloğu, Fizyolog, Adli tıp doktoru, Gastroenterolog, Çocuk alerjisi doktoru, Nükleer tıp doktoru, Nefrolog, Psikiyatrist, Çocuk enfeksiyonu doktoru, Romatolog, Onkolog, Çocuk hematolojisi doktoru, Çocuk nefroloji uzmanı, Hematolog, Neonatolog, Göğüs cerrahı, Çocuk endokrinoloji doktoru, Çocuk cerrahı, Çocuk nöroloji uzmanı, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Çocuk kardiyoloğu, Algoloji doktoru, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Pratisyen hekim, Çocuk onkoloji uzmanı, Jinekolojik onkoloji cerrahı, Hepatolog, Çocuk beyin ve sinir cerrahı, Göğüs hastalıkları ve tüberküloz doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi kadrosunda 12 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 10 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi kadrosunda 12 adet acil tıp uzmanı, 6 adet adli tıp uzmanı, 10 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 16 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk alerjisi uzmanı, 4 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 5 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 4 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 3 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 6 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 33 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 14 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 9 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 10 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 7 adet fizyoloji uzmanı, 6 adet gastroenteroloji uzmanı, 20 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 13 adet göz hastalıkları uzmanı, 13 adet halk sağlığı uzmanı, 4 adet hematoloji uzmanı, 21 adet iç hastalıkları uzmanı, 17 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 11 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 10 adet kardiyoloji uzmanı, 14 adet kulak burun boğaz uzmanı, 6 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 13 adet nöroloji uzmanı, 6 adet nükleer tıp uzmanı, 13 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 10 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 7 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 17 adet radyoloji uzmanı, 5 adet romatoloji uzmanı, 14 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 13 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 9 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 6 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 17 adet tıbbi patoloji uzmanı, 18 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Adana ilinde Balcalı Yüreğir adresinde bulunmaktadır. Adana Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3223386060 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Yüksel Gümürdülü

  Gastroenteroloji, Hepatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Doktor doktor gezmenin ne demek olduğunu ancak başıma gelene kadar öğrendim en az 6 doktora gittim ama çare bulamadım. En sonunda bir arkadaşım Yüksel Hocayı tavsiye etti. En son Yüksel hocada karar kıldık hoca çok ilgili çok bilgili diğer doktorlar hiç bu kadar zaman ayırıp detaylı konuşnamıştı. Bana chekup yaptı sonucunda Çölyak tanısını koydu diyet ve ilaçlar verdi çok şükür iyi oldum tedavim devam ediyor. İlgisine ve bilgisine teşekkürler

  • çok memnunum

   teyzemi karın ve sırt ağrısıyla doktora götürdük. yüksel hocam bütün tetkiklerini yaptı, safra kesesinde taşı vardı onu aldı. test sonuçlarında teyzemin kalp damarlarının da tıkalı olduğu ortaya çıktı. hepatit b taşıyıcısı da tespit edildi. sağolsun yüksel hocam bütün hastalıklarını bulup tedavi etti. kalp damarları için de kardiyolojiye gösterdi. anjio yaptırdı. teyzem şuanda gayet iyi.yani bir doktora gittik bütün hastalıkları tedavi etti. yüksel hoca gibi doktorlara çok ihtiyacımız var.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (110) göz at

 • Zühtü Tansuğ

  Üroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   MÜKEMMEL BİR İNSAN VE HEKİM...BU GİBİ DOKTORLARA AZ RASTLANIR.SEVGİLİ HOCAM ALLAH SİZİ KORUSUN...SİZİ ÇOK SEVİYORUM...ÖNCE ALLAH SONRA HOCAM HAYATIMI KURTARDI...

  • çok memnunum

   BENCE ÜROLOJİ DALINDA DOKTORUN KRALIDIR. ALLAH ONDAN RAZI OLSUN TUTTUĞUNU ALTIN ETSİN. İYİ Kİ VARDINIZ VE SİZİ BULDUK. İLK ÖNCE ALLAH'IMIN TAKDİRİ DAHA SONRA İSE İYİ HEKİM ZÜHTÜ TANSUĞ BEYFENDİ SAYESİNDE HAYATTAYIM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Hamdi Rıfat Memişoğlu

  Dermatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Cildimdeki yaralardan dolayı bir çok dermatoloji doktoruna gittim bir çözüm bulunamadı.Hatta en son Hamdi hocadan önce gittiğim doktor yanlış teşhis koydu ve yaralarım artarak çoğalmaya devam etti. Genelde daha önce gittiğim doktorlar bana cilt mantarı dedi. Eniştemin tavsiyesiyle Hamdi hocama gitttim. Doğru teşhisisi koydu en kısa zaman tedavimi sonuçlandırdı. Yaralarımdan eser kalmadı.Hamileydim. Kullandığım ilaçlarda yan etki yapmadı. Çok memnun kaldım.

  • çok memnunum

   sayın hocam öncelikle size çok teşkür ederim yapmış olduğunuz muayene için daha önce gitiğim hekimlerden ne böyle ilgi nede muayne görmedim ama vermiş olduğunuz banyo jeli ve kremi kulanıyorum ama ayda 200 tl buürünler tutuyor bunun daha uygun krem ve jel varsa yazarsanız memnun olurum tşklr hocam

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ahmet Barış Güzel

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Benim De Doktorum. Dokuz ay Boyunca Gebeliğimi Takip Etti! Ondan Çok Memmunum. Allah Razı Olsun! Sizi Çok Seviyorum!

  • çok memnunum

   Ahmet Barış Bey kesinlikle mükemmel bir insan 9.6 cm çukulata kistim vardı ve Adana da gitmediğim doktor kalmamıştı çok çaresizdim sürekli internetten arastiriyordum en sonunda bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ahmet Barış Bey ile görüşmem nasip oldu ve laparoskopi yöntemi ile ameliyat oldum ve bütün ağrılarımdan sıkıntılarımdan kurtuldum kendisinden Allahm bin kere ragzi olsun kesinlikle gözüm kapalı herkese tavsiye ederim..Gerçekten Adana için çok büyük bir şans...teşekkürler Ahmet Barış hocam..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (26) göz at

 • Bülent Boyar

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Bülent hocamla tanıştıktan sonra gerçek bir doktorla tanıştığımı farkettim. Önce gittiğim tüm beyin cerrahları fıtık patlaması olduğumu tek çarenin ameliyat olduğunu söylediler. Hocam ameliyatın şu aşamada gerekli olmadığını muayenemin olumlu olduğunu söyledi. Yakın ilgisi, aydınlatıcı açıklamaları ve kibarlığı ile tam bir beyefendi. Ben ona güvendim inanıyorum ki tedavim olumlu sonuçlanacak. Iyileştiğim haberlerimi de sizlerle paylaşmak ümidiyle...

  • memnunum

   prof.dr. bülent boyar'a bende mardinde sevgilerimi iletirken diyorumki ayakta tedavi değilde keçke hastahaneye yatırıp tedavimi orda yapsaydı daha çabuk iyileşirdim kendisine ve ekibine teşekkür ve saygılarımı iletiyotum. mardinden (masum PARLAK)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mehmet İnal

  Radyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Karaciğer kist hidatidi denilen 10 cm çaplı kisti iğne deliğinden tedavi eden çok değerli hocama binlerce teşekkürler. Hocamız annemin köpek kistini ameliyatsız iğneyle girip tertemiz yaptı. Hocama bizi gönderen genel cerrahi uzmanına da çok çok teşekkürler.

  • çok memnunum

   Babamın sarılığı vardı. pankrasında tümör var dediler. Mehmet hocamıza gönderdiler. Önce sarılığı için safra stenti koydu. Sonra pankrasından parça aldı teşhisini koydu. Hiçbir ilacın geçiremediği karın ağrısı için de karnına iğne ile girip sinir yakma işlemini yaptı. Hastamız için yapılacak herşeyi özenle yaptı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Nazan Özbarlas

  Çocuk Kardiyolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   üç yaşından beri hastasıyım.rahatsızlığımı amerikadaki konferansa bile taşımış araştırmasını genişletmiştir.hastalığımın tam teşhisini koymuştur.yanılma payı hiç olmamıştır.gerektiği zamanda ameliyatıma karar vermiştir.gerek kişiliğiyle gerekse uzmanlığı ile mesleğinde bir numara olup örnek kişiliğe sahip ender insanlardan biridir.

  • çok memnunum

   Hocam ben batmandan Ramazan berkay Ercengizin annesiyim.Tanıdınızmı bilmiyorum yada mesajları okuyormusunuz onuda bilmiyorum ama sizden çok memnunuz.Benim tek dilegim oglumun sağlığına kavuşması bunun için önce allaha sonrada size güveniyorum ve sizi çok seviyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Merih Banu Soylu

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Muayenesinde çok dikkatli. Hastasına, bulguları ve tedavi yöntemi ile ilgili detaylı bilgi veriyor. İnsan ilişkileri çok pozitif. Hastasına güven veriyor. Harika bir hekim.

  • çok memnunum

   Hastaya olan ilgisi,doktor - hasta iletişimi mükemmel.Ekim ayının ortalarında sağ gözümün Retina kısmında oluşan kanama ile göme kusuru oluşmuştu.Muhterem Doktor; teşhis,tedavi ve takip sürecini (Devam eidiyor) iyi kullanarak, gözümün muntazam bir iyileşme evrimine girmesini sağladı.Sayın Hoacama teşşekkür ediyorum. Abdurrahman MİÇOOĞULLARI Emekli Öğretmen / SAMANDAĞ

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ali Anarat

  Çocuk Nefrolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Çocuğunuzu güvenle götürebileceğiniz size hastalığınızı en ince ayrıntısına kadar anlatan,bilgilendirip, eğiten insana değer veren harika bir doktor. Tanıdığım tanımadığım herkese her zaman güvenle tavsiye etmişimdir. Allah Ali Hocam gibi doktorları başımızdan eksik etmesin

  • çok memnunum

   kızım küçükken sürekli hasta oluyordu götürmediğim doktor kalmadı ama torbalarca ilaç kullandım ama nafile bana sayın hocamı tavsiye ettiler önce ALLAH sonra hocam sayesinde kızım sağlığına kavuştu ALLAH sayın hocamdan razı olsun ve kızım şimdi lisede gayet sağlıklı bir şekilde öğrenim görmektedir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Semra Paydaş

  Tıbbi Onkoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   öncelikle semra paydaş hocama çok çok teşekkür ederim semra hocam bence dünyaya ve özellikle türkiyeye ve bölğemiz insanlarına benim gözlemlerime göre ders verivor türkiye yaşayan insanlar için şans onur ve gururumuz 51 yaşını bitirdim ailenin tüm hastalarından ilğilenirim böyle bir insan görmedim,mesai biter hasyaya bakmaya devam eder,herkese yardımcı olur,kızmaz hep olumlu,esas olan böyle yetişmiş bir doktor,hastalarına yardımcı olmak için elinden gelen tüm imkanları seferber eder.herkese eşit davranır,herkese biğisiyle şifa verir,türkiyenin heryerinde hocamızın yanına tedavi görmeye gelir izdiham olur herkes semra hocaya koşar tedavi görmek için allah razı olsun ,bir yerine bin versin herzaman sayğıy la sevğiyle onu anacagız BABASINA VE ANNESİNE SAYĞIYLA eğiliyorum böyle bir insan yetirdikleri için İYİKİ VARSINIZ SEMRA HOCAM

  • çok memnunum

   ben henüz 16 yaşındaydım hocam beni hayata bağladı allah razı olsun ondan inanılmaz bir insan hastalarını iyileştirmekten başka bir gayesi olmayan güzel insan semra hoca

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at