Adana Cerrahi Tıp Merkezi

İç hastalıkları uzmanı, Radyolog, Göz doktoru, Ürolog, Kulak burun boğaz doktoru, Nörolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Fizik tedavi uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Adana Cerrahi Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hasta... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Adana Cerrahi Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Adana Cerrahi Tıp Merkezi Adana ilinde Turgutözal Bulvarı Toros mahallesi No:189 Tayyıbe Hn apartmanı A Blok Çukurova adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İlhan Kavas

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doğru teşhis ve tedavisinin yanında bizi ayrıntılı bir şekilde bilgilendirmesinden ve çocuklarımıza gösterdiği ilgiden eşim ve ben son derece memnun kaldık. Adananın en güvenilir çocuk doktoru olduğuna kanaat getirdik herkese de tavsiye ederiz.

  • çok memnunum

   İlgili alakalı,doğru tesbit teşhis yönlendirme ve tedavi uygulayan, gözbebeğimiz çocuklarımızı gönül rahatlığıyla tedavi ettirebileceğiniz saygıdeğer insan, değerli bir doktorumuz. Adana'da çocuğumu güvenle götürdüğüm tek doktor diyebilirim. doktorumuza, saygı ve sevgilerimizi gönderiyorum..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at