Bilgileri düzenle Randevu al

Adana 100 Yataklı Askeri Hastane kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet kadı... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Adana 100 Yataklı Askeri Hastane kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Adana 100 Yataklı Askeri Hastane Adana ilinde Cemalpaşa mahallesi H.ömer Sabancı Cad. adresinde bulunmaktadır. Adana 100 Yataklı Askeri Hastane bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3222272338 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Osman Esen

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Adana asker hastanesinde hem birlikte çalışma imkanımız hemde ameliyatım sırasında yardımlarından en önemlisi dostluğundan dolayı teşekkürler.

 • Mehmet Düzgün Polat

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

 • Özgür Rüştü Güner

  Enfeksiyon Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bilgisi ve ilgisini en iyi şekilde hastalarına yansıtıyor, hepatit tedavisi ve takibi konusunda iyi olduğunu duymuştum, yenilikleri takip ediyor ve beni yeni tedavi yöntemleri konusunda bilgilendirdi.