Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Acıbadem Maslak Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 7 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 10 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 6 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 6 adet nöroloji uzmanı, 9 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet perinatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Maslak Hastanesi İstanbul ilinde Büyükdere Cad.no:40 Maslak Sarıyer adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Tevfik Rıfkı Evrenkaya

  İç Hastalıkları, Nefroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   2006 yılında Rutin kontrollerim sırasında üre yüksekliği nedeni ile Doktorum tarafından Nefroloji uzmanı Prof.Rıfkı Evrenkaya'ya yönlendirildim.Beni 10 günlük bir tanı ve tedavi süreci için hastaneye yatıran Rıfkı Hocamız uyguladığı başarılı tedavileri ve konsültasyonları ile yaklaşık 7 yıldır kronik böbrek rahatsızlığımı kontrol altına almıştır.Hastalığıma bağlı olarak yaşadığım hipertansiyon,anemi,mineral eksikliği gibi sebeplerden dolayı 2-3 kez daha hastanede yatarak tedavimi gerçekleştirmiştir.Sonuç olarak hastalığımı Diyaliz e bağlanmadan kontrol altına almış ve hastalığımın nedeni ve belirtilerinden olan diğer rahatsızlıklarımı da tedavi etmiştir.Çok iyi bir hekim olmanın yanın da,çok da iyi bir insan olan Rıfkı hocam Nefroloji konusunda çok tecrübeli ve bilgili olduğu için hasta ve y akınlarına güven vermektedir...

  • çok memnunum

   Gülen yüzü ve yakın ilgisi ile Doktor ve İnsan olarak bulunmaz kişi,3 senedir kontrolü altındayım ve hastalığımda hiç bir ilerleme olmadı,Kendisine SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Nazım Korkut

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   beni hayata yeniden döndüren insan diyorum ben kendisine.... menier hastasıyım hayattan ümidi kesmişken amelyatımı yaptı yeniden doğdum ..... yaşadığım sürece minettarım paraya önem vermeyen gerçek tıp insanlarından biri

  • çok memnunum

   Yaklaşık 7-8yıl önce kardeşimin Boğazı'nda modüller tespit eden doktorumuz bu konuda gereken hassasiyeti bana göre fazlasıyla göstererek bizleri de bu konuda bilgilendirecek tedavimizi yaptı.Öncelikle Nazım Beyin hastaya ve bizlere olan açıklığı ve samimiyeti memnuniyetimizi katlamıştır.Kulak Burun konusunda şikayetleri olan tüm hastalara canı gönülden tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Kamer Dere

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Doktorun en iyisi insanı ağrılarından kurtarandır. Dr.Kamer Dere başarılı teşhisi ile beni diğer doktorların ameliyat öngördüğü bel ağrısı şikâyetimden enjeksiyon tedavisi ile kurtardı. Ayrıca hastalarına gösterdiği ilgi ,alaka, hassasiyet ve özellikle yaptığı detayli açıklamalar ile tanıdığım en kibar hekimlerden biri. Ağrısı olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Ata Can Atalar

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   2002 yılında JFK hastanesinde oğlumun ayaklarının pev li doğmasıyla tanıştık.Allah a şükrediyorum ki Atacan bey i karşımıza çıkardı.Çok iyi bir insan ve doktor. Dualarım her zaman onunla allah başarılarını daim etsin.

  • çok memnunum

   cok basarılı bır doktor bır o kadarda hastası ile ilgili..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Cem Batukan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Perinatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Çok sevgili hocamız Prof.Dr.Cem Batukan a hamileliğimin en başından beri beni normal doğuM ile ilgili yüreklendirdiği için, sorunsuz ,paniksiz dokuz ay boyunca bize bu yolda eşlik ettiği için,sonsuz teşekkürler. Cem hocamızın sayesınde tam da istediğim gibi oğlumu normal Doğum sonucu 1 ekim 2015 tarihinde kucağıma aldım..sevgili doktorumuz sayesinde benim hamilelik serüvenim çok güzel başladı ve Çok da güzel sonlandı....Bu yolda iyiki sizle ilerlemişiz hocam... Herşey için sonsuz teşekkürler.... Esra UZUNOĞLU.

  • çok memnunum

   Cem hocam Ile tanışmamız yakın arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine oldu. Moralim bozuktu. Çok iyi bir doktor ve benim psikolojimi anlayabilecek çok iyi bir insana ihtiyacımız vardı. Cem hocam hem işinde çok iyi; kendinizi güvende hissediyorsunuz hem de karakter olarak o kadar iyi niyetli bir insan ki bu süreçte aileniz kadar yanınızda olduğunu hissediyorsunuz. Ben çok pimpirikli detaycı bir insanım; kolay kolay ikna olmam güvenmem. Ama Cem hocam o kadar özel bir doktor ki her kontrolümde bana o kadar iyi geliyordu ki, bu süreci sayesinde güzel bir doğumla finale ulaştırdık. Anneyi her kontrolde yüreklendiren hep olumlu yönü ile bakıp aynı zamanda çok iyi bir şekilde bebeğin takibini yapan ve bilgisinden hiç bir kuşku duymayacağınız bir doktor... Çok kadın dogum uzmanı, perinetolog var; ama bu denli hamile psikolojisinden anlayan işinde uzman doktor olduğunu düşünmüyorum. Hamileliğimin ortalarında ultrasonda bir şüphe ile karşılaşmıştık, o süreç hayatımın en zor dönemiydi. Allah'a şükür doktorum Cem hocaydı ve yanımda olduğunu hissettiriyordu. Şükürler olsun test sonucu sorunsuz çıktı. Ama aklımda kalan bir sahne var bu donemde unutamam. Elini bir abi gibi omzuma koyup bak bişi çıkmayacak göreceksin dediğinde gercekten o samimiyeti ses tonu beni çok rahatlatmıştı. Bunu tıp fakültesinde öğretmiyorlar, özel bir yeti... Çok uzman bir doktor olmasının yanında insanı yönüyle bir daha vazgeçemeyeceğim bir doktor. Doğumum yaklaştığında bizim tembel bıdık yan yatıyordu halen... Dönsün diye bekledik ama keyfi yerindeydi. Cem hocamla başından beri hep normal dogum üzerine konuşmuştuk. Hatta ona o kadar çok güveniyorum ki, hocama ben acıdan dolayı vazgeçersem bana kızın azarlayın diye tam yetki bile vermiştim;) ama bizim tosbaa tembel çıktı yan yattı son bir ay, normal dogum imkansızlaştı. Cem hocam riske atmayalım sezeryana donelim dediğinde zerre tereddüt etmedim, emin ellerdeydim sonuçta... Çok rahat bir epidural Sezaryan operasyonu geçirdik beraber... Bebeğimin ilk sesini duyduğumda hemen Cem hocanın sesini dinledim, Cem hoca bebek iyi dediğinde dünyalar benim olmuştu. Böyle bi güven benim Cem hocaya duydugum... Hıçkırarak ağladığımı hatırlıyorum, bir de o sırada Cem hocaya teşekkür ettiğimi... Oğlum da annesinden hissetmiş olmalı ki ilk fotografında Cem hocasına hayran hayran bakarak poz vermiş:) dogum sonrasında da desteğini hissediyorsunuz. Anne adaylarına şiddetle tavsiyem hem işinde iyi hem de yanında huzurlu olacakları bir Dr arıyorlarsa düşünmeden en kısa sürede Cem hocadan randevu alsınlar... Binlerce kez teşekkürler Cem hocama ve birlikte çalıştığı hemşire asistan arkadaşlara...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (50) göz at

 • Deniz Sebzeci

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   guler yuzlu ve mesleginde basarili

 • Mahmut Rıza Öğüt

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

 • Ali Emre Öge

  Nöroloji, Prof. Dr.

 • Çiğdem Rahşan Yavrucu Kurt

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktorumuzun tedavi yontemi ve ilgili olmasi bizleri memnun etmistir.kendisine tesekkur eder,calisma hayatinda basarilar dileriz.

 • İnci Ayan

  Çocuk Onkolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   KONUSUNDA TÜRKİYENİN 1 NUMARASI HEM ÇOCUK HEM AİLE PİSKOLOJİSİNİ ANLAYAN MÜKEMMEL BİR HEKİM.