Buradasınız: 
Acıbadem Kozyatağı Hastanesi

Acıbadem Kozyatağı Hastanesi kadrosunda 4 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahis... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Acıbadem Kozyatağı Hastanesi kadrosunda 4 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 6 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 7 adet radyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Kozyatağı Hastanesi İstanbul ilinde İnönü Cad.okur sokakno:20kozyatağı Harvard Medical İnt. Kadıköy adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Memet Metin Özek

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • memnunum

   7-8 sene önce araknoid kist çikti beynimde ailemin gezdirmedigi doktor yoktu ve hepsi ayni tedavi stand takilcak diyordu ellerinize saglik stand takilmadan ameliyat -tedavi yaptiginiz için beynimde maddeyle gezmememi size borcluyum.

  • çok memnunum

   sayın dr Mehmet özek 2011 yılında oğlum erenay canın kafa tası genişletme ve beyne yer açma ameliyatını başarıyla gerçekleştirdiği için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum .çok başarılı bir dr.devlet sağlık alanında çok adımlar attı ama yaptığı tek yanlış 2011 de öğretim üyelerine tam gün yasası çıkarması oldu.ünü versite hastanelerinde profesör dr bulmak nerdeyse imkansız hale geldi.neyseki yanlıştan bildiğim kadarıyla geri dönüldü ama değerli hocalarımızı küstürdü.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Necmettin Pamir

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   20 Yaşımdan sonra hayata dönmeme vesile olan Prof.Dr.Necmettin pamir Hocam ve ekibinden Allah razı olsun. EMRE ÜR

  • çok memnunum

   22 yasında beyin tümörü bulgusundan sonra allahın karşıma çıkardığı en büyük şansım belki de. Önce allah sonra necmettin Pamir'in sayesinde tümörümden kurtuldum. Üstelik ne ameliyata dair bir iz ne de başka bir sorun kalmadan. Çok şükür herşey yolunda. Başta kendisi ve ekibine sonsuz teşekkürler

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Şenol Polat

  Kulak Burun Boğaz, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   kolesteatom dedikleri çok ciddi bir kulak hastalığına yakalanmıştım çok endişeli bir süreçte şenol hocamla tanıştım kendisi mükemmel bir insan ve alanındada bir numara bana ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve piskolojik olarakta destek verdi ve 5gün önce ameliyatımı oldum çokta başarılı geçti şenol hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum doktorluk çok kutsal bir meslek haklarını hiç bir zaman ödeyemeyiz iyiki varsınız şenol bey :)

  • çok memnunum

   2,5 yaşındaki oğlumun ameliyat olması gerektiği söylendiğinde endişe içinde karar vermiştik. Özellikle küçük olmasından dolayı yaşadığımız kaygı büyüktü.Hem ameliyat öncesi hem sonrasında ki Doktorumuzun bize verdiği güven,oğlumuza olan ilgi,alakası için çok teşekkür ederiz..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Gül Atalay Başaran

  Tıbbi Onkoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Tedavim devam ediyor.Bu tedavi de doktorun yaklaşımı gerçekten çok önemli.Gül hocanın iyi niyetli,başarılı yaklaşımı hastanın tedavideki başarısına yansıyor.Herkese tavsiye edbilirim.Güler yüzlü sakin bir doktor.

  • çok memnunum

   muhteşem bir doktordur şu anda meme kanseri tedavisi görüyorum.ilk günden beri yaklaşımı tedavisi ile çok yardımcı bir doktor herkese özellikle tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at