Acıbadem Kadıköy Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 7 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 ad... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Acıbadem Kadıköy Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 7 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 11 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 10 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 6 adet kardiyoloji uzmanı, 8 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Kadıköy Hastanesi İstanbul ilinde Acıbadem Cad.tekin sokakno:8 Kadıköy adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Nihat Yavuz

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Saygideger cok kiymetli ve cok degerli Sayin Profesor Dr Nihat Dogan Hocam'a hersey icin sonsuz tesekkur ederim :):)Allah kendisinden razi olsun, sonderece mutevazi,bizden biri,meslegi ve insanligi super,dakik,atik,guler yuzlu, akilli,caliskan,eli usta, hizli,destek,kendinden veren, halden anlayan,koca yurekli ,temiz,yardimsever,hemen iyilestiren,guzel ozellikleri saymakla bitmeyen ; bu iyi insani,bu mukemmel hekimi herkesin tanimasini, gonulleri rahat bir bicimde hocami tercih etmelerini, cani gonulden dilerim :):)Herkese saglikli ve kolayliklarla dolu guzel gunler dilerim :):)

  • çok memnunum

   Simdiden garanti ederim tum iyi olacak herkese merhaba :):) Sayin Profesor Doktor Nihat Hocam hem mesleginde hemde karakter olarak cok degerli ve cok kiymetli mukemmel insan otesi bir kisi hastalarina sonsuz yardimci ve cok iyi davranan hep yaninda olan bizden biri bizi anlayan kendinden veren cok hizli caliskan akilli dikkatli atik dakik icten guler yuzlu temiz hastalarina destek hastalarini hemen iyilestirip ayaga kaldiran eli usta eli hizli basarili is cikaran ozellikleri saymakla bitmeyecek super iyi bir hocadir hepinizin hocami tanimanizi cok ister hocami secmenizi cani gonulden dilerim :):) Saygilarimla :):)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Selçuk Görmez

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Selçuk bey,iyi bir hekim,güvenilir bir insan...bir çok dost arkadaş ve yakınımı yönlendirdim kendim de hizmet almaktayım çok memnunum...Uzun ömür ve sağlık diliyorum saygideğer hekimime.. Önce kendisi sağlık ve afiyette olsun ki insanlara umut kapısı olmaya ve onlara yaşam bağışlamaya devam etsin..

  • çok memnunum

   Dr. Selçuk Görmez 2008 senesinde kalp krizi geçirmem nedeniyle stent takılmasına karar verilmesi nedeniyle tanıştığımız ve halen hemen hemen ailem dahil çevremde rahatlıkla güvenle önerebileceğim tanıdığım tek mükemmel Kardiyalog dur.Mesleğini titizlikle yapan ama öncelikle insani değerlere önem veren,hastaları ile (şu ana çalıştığı hastanede yoğunluk olmasına rağmen) yakından ilgilenen sıcak, samimi, tedavilerinde başarılı ,sıkıntıda olduğunuz her anda sizi cevapları ile rahatlatabilen bir insandır.Bizlere sağlık dağıtırken sizde sağlıkla ve mutlulukla yaşayın...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Sabri Narman

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Sağ ve sol bileğimdeki karpal tünel sendromundan tedavisi sayesinde ameliyatsız kurtuldum. Sabri hoca gibi doktorların kıymetini bilmeliyiz.. Çevremde herkese öneriyorum. Her zaman görüşlerine önem veririm. Kendisine teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   züver arslan yıl 1987 yılında ankarada tanıdım o günden bu güne kadar sabri beyin sayesinde yürüdüm kendisine çok teşekkür ediyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Mustafa Seyhan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor Mustafa Seyhan, 88 yaşındaki annemin kalça protezi ameliyatını yapan doktor. Benim ve kız kardeşim için ameliyata karar vermesi de, ameliyat sonrası süreçte çok çok zordu. Bu stresli ve zor süreçte riskli ameliyatı ve özellikle çok endişelendiğimiz enfeksiyon kapma ve pıhtı riskini sayesinde atlattığımız için kendisine ne kadar teşekkür etsem az olur.

  • çok memnunum

   Oğlumun geçirdiği trafik kazasından sonraki süreçte bize gösterdiği yakın ilgi ve önerileri tedavi sürecinde bize çok yararlı oldu .Nezaketi ,güleryüzü ayrıca iyi hissetmemizi sağladı .Değerli hemşehrimize arkadaşımıza sonsuz teşekkürler.Yolu açık olsun .Ortepedik rahatsızlığı olan herkesin gözükapalı gidebileceği çok değerli bir hekim.Bütün hastalara gönül rahatlığıyla önerebilirim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Gülşah Güven

  Neonatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Dünyanın en kaygılı annesi olan beni bile tüm nezaketiyle rahatlatmaya çalışan, yumuşacık muayene eden ve gerçekten çocukları seven harika bir hekim...Çözüm üretme yeteneği,detaycılığı ve mesleğine olan bağlılığıyla örnek bir pediatrist.Şiddetle tavsiye ederim

  • çok memnunum

   Gördüğüm en sevecen, en yumuşak, en ilgili ve sıcak çocuk doktoru. Daha önce gittiğimiz doktorlarla kıyasladığımda (ki hep arayış içinde olduk zaten) farkı görebiliyorum. O kadar içten ve duyarlı ki, çocukların herbiri ile sanki kendi çocuğuymuş gibi ilgileniyor ve bunu yaparken o kadar narin o kadar sevecen ki.. Son derece özverili harika bir doktor, keşke daha önce tanımış olsaydık. Burdan da kendisine çok çok teşekkürlerimi iletiyorum Ceren in annesi

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Gül İlgüz Telci

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Mükemmel doktor , mükemmel insan. Korkularımı yenmem adına ameliyat başlarken bile elimi tutan canım doktorum.herşey için teşekkürler.

  • çok memnunum

   17 haftalık hamileyim ve bu sürecin başından beri doktorum hep destek oldu.Son derece güleryüzlü ve ilgili.İstediğim zaman telefonla ulaşabiliyorum.İlaç vermiş olmak için tonlarca ileç kullandırmıyor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Habibe Seyisoğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hamileliğimin ilk ayından itibaren süreci birlikte geçirdiğim, güler yüzlü, ilgili, aradığımda hemen dönüş yapan, doğumda ve sonrasında ilgisi en üst düzeyde olan, yanına gidince moralim yükselen bir tanecik doktorum. Başka bir doktora asla gitmem diyebileceğim mesleğinde 1 numara, bize minik Nehirimize kavuşturan örnek bir kişilik. iyiki tanışmışız iyiki doktorumuz olmuş. inşallah kısmet ikinci bebeğimize kesinlikle Habibe Hanımla tabiki.... Hale Ö.

  • çok memnunum

   Habibe hanımla tanışmamız hamileliğimin 5.ayında oldu bir sürü sorun yaşamıştım kendisi tüm sıkıntılarımı unutturdu ve çok güZel bir süreç geçirdik.sorunlarınızı siz sormadan cevaplayan güler yüzlü sizi rahatlatan çok iyi bir hekim.doğum çok kolay ve güzel geçti hiçbir ameliyat sonrası sorun yaşamadım.kendisine teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Mehmet Ali Şehitoğlu

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hiç düşünmeden tavsiye edebileceğim alanında en ilgili ve bilgili doktordur. Başka doktorların ameliyat etmek istediği 4 yaşındaki kızımı çok ilgili ve sevecen bir şekilde muayene edip ameliyatlık bir durum yok ilaçla bir süre takip edelim demiş ve bizi gereksiz bir ameliyattan kurtarmıştır. Şu anda 8 ay geçti ve kızımın şikayetleri gitgide azaldı. Kendisine çok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   Kızımın sürekli orta kulak iltihabı olması sonucu gittiğimiz, diğer gittiğimiz Dr lar gibi bizi hemen operasyona yöneltmeyen, ilaçlar konusunda titiz, çok ayrıntılı muayene yapan be ayrıntılı bir şekilde tüm sorularınızı cevaplayan harik bir insan...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Ümit Kaya

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   2008 tarihinde Kadıköy Acıbadem Hastanesinde Ümit Kaya kontrolünde normal doğum yaptım. Tüm korkularıma rağmen ağrısız sızısız gittiğim hastanede 2-3 saat içinde kolaylıkla ve sağlıklı bir şekilde kızımı kollarıma aldım. Hamileliğimin en hassas olan son dönemlerinde eşim yanımda yoktu ve Ümit Bey desteği, ilgisi ve güleryüzüyle bana gerçekten çok destek oldu. Sanırım artık aynı hastanede çalışmıyor. Bir kez daha çocuk sahibi olmayı istesem yine Ümit Beyden destek almak isterim. Tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Doktorumuzla 2009 senesinde tanıştık hamilelik sürecini de normal doğumu da onun sayesinde kolaylıkla atlattık. Şimdi 2. çocuğuma hamileyim yine yanımda olduğu için korkusuzca mutlu sona ulaşmayı bekliyorum. Sizi her zaman rahatlatan, pozitif ve konusunda uzman bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ilgaz Doğusoy

  Göğüs Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Meme kanserinden 2 yil sonra akciger kanseri oldum .arastirmalarimin sonuçunda onun sihirli ellerinle sağliğima kavuştum bu hastaliğimin bana verdiği tek hediye ilgaz hocam oldu o benim babam kardesım abim ve tek dostum oldu. Allah ona sağlik versin bizim başimizdan eksik etmesin .iyiki varsin senin gibi doktorlar olunca hasta olmaz ..seni çok seviyoruzz.Güzide

  • çok memnunum

   Başarılı Cerrahlığı yanısıra hasta iletişimi, yüksek enerjisi ile dört dörtlük bir doktor. Hiç düşünmeden teslim olabilirsiniz. Ameliyat öncesi araştırmalarımda Gittiğim 4. doktordu. 3 Dakika sonunda ameliyatımı onun yapmasına karar vermiştim. Iyi varsın hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at