Acıbadem Kadıköy Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 7 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 ad... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Acıbadem Kadıköy Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 7 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 8 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 11 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 10 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 6 adet kardiyoloji uzmanı, 8 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Kadıköy Hastanesi İstanbul ilinde Acıbadem Cad.tekin sokakno:8 Kadıköy adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Baha Celal Doğan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Rahat ve güvenli bir hamilelik kontrolleri geçirmek istiyorsanız Baha beyi şiddetle tavsiye ederim.Kendisi işini çok iyi yapan,özellikle buraya dikkat çekmek istiyorum hastasının tüm sorularına sabırla ve ilgiyle cevap verip onları dinleyen,sinirleri alınmış inanılmaz güleryüzlü bir doktordur.Şahsen kendi adıma şunu söyliyebilirim:ilk hamileliğim ve zorlu geçen bir hamilelik ama iyiki bu heyecanlı ama zorlu süreçte Baha beyi tanımışım.

  • çok memnunum

   Her iki kızımında hamilelik ve doğum sürecinde yanımda olan, Normal doğum yapmamı destekleyen canım doktorum. Şiddetle tavsiye ediyorum:)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Tülin Hızlı Turan

  Çocuk Nörolojisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Merhabalar adım Gülin Meçkeli.,Efe ve Ece isminde iki çocuk annesiyim.Oğlum Efe'ye iki yaşında iken otizim tanısı kondu ve o anda zorlu ve yıpratıcı bir döneme merhaba dedik.Tülin Hanım ile de yollarımız işte bu dönemde kesişti.Kendisi benim daha önce çalıştığım kurumda görev yaptığı için hiç tereddüt etmeden yardımını almaya karar verdik.İyi ki de böyle bir karar almışız, çünkü oğlum şu anda sağlıklı yaşıtları ile birlikte eğitimini sürdürüyor ve akademik olarakta çok çok başarılı.Tülin Hanım Çocuk Nöroloğu olarak çok donanımlı bir hekim aynı zamanda olayları çok yönlü değerlendirip, işi şansa bırakmayarak tedbirini önceden alıyor ve bu sayede de güzel sonuçlar elde ediliyor.Tülin hanım yalnızca çocuğumun tedavi sürecinde değil , içinde bulunduğumuz o berbat ruh hali içerisinde iken bize de çok destek oldu.Yaşanmış tecrübeleri ve hikayeleri çok güzel bir üslupla bizlerle paylaşarak bizleri motive etti ve adeta hayat dersi verdi.Biz de bu tavsiyeler sayesinde çabucak toparlanıp çocuğumuz için yapmamız gerekenleri en doğru şekilde yaptık ve güzel sonuçlar aldık.Bu moral sayesinde kızım dünyaya geldi ve bu süreçte de Tülin hanım bize her zaman olduğu gibi çok destek oldu.Bizden hiçbir zaman desteğini ve sevgisini esirgemediği için, İzmit'te yaşıyor olmamıza rağmen 8 yıldır randevularımıza hiç aksatmadan ilk günün heyecanı ve umudu ile geliyoruz.Ben ve çocuklarım Tülin Hanım'ı tanıdığımız için çok mutluyuz ve kendisine minnettarız.Saygılar,Sevgiler... Gülin-Bertan-Efe-Ece MEÇKELİ İzmit-KOCAELİ

  • çok memnunum

   biz yıılardır kendisinden çok memnunuz. öncelikle gittiğimiz zaman muayeneleri 10 dk.ya sığdırmıyor geniş geniş muayene ediyor. aynı zamanda nörolog olması bebeğin ya da çocuğun dönemi geldiğinde o yaşa uygun ne yapması gerekiyorsa ( oyun, konuşma, kitap, oyuncak vs) öneriyor siz sormadan, aşılarını kendi yapıyor, sizinle sohbet ediyor, kendi tecrübelerini anlatıyor, ve çok fazla ilaç kullanmayı sevmiyor doğal yöntemlerden hoşlanıyor ve iyi tetavi ediyo. artık evimiz uzak çalıştığı hastaneye ama biz çocuklarımızı acil durumlarda başka dr.a götürsekte muhakkak daha sonra onun görüşünü almak için Tülin Hanım'a göstermeden yapamıyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Nihat Yavuz

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Saygideger cok kiymetli ve cok degerli Sayin Profesor Dr Nihat Dogan Hocam'a hersey icin sonsuz tesekkur ederim :):)Allah kendisinden razi olsun, sonderece mutevazi,bizden biri,meslegi ve insanligi super,dakik,atik,guler yuzlu, akilli,caliskan,eli usta, hizli,destek,kendinden veren, halden anlayan,koca yurekli ,temiz,yardimsever,hemen iyilestiren,guzel ozellikleri saymakla bitmeyen ; bu iyi insani,bu mukemmel hekimi herkesin tanimasini, gonulleri rahat bir bicimde hocami tercih etmelerini, cani gonulden dilerim :):)Herkese saglikli ve kolayliklarla dolu guzel gunler dilerim :):)

  • çok memnunum

   Simdiden garanti ederim tum iyi olacak herkese merhaba :):) Sayin Profesor Doktor Nihat Hocam hem mesleginde hemde karakter olarak cok degerli ve cok kiymetli mukemmel insan otesi bir kisi hastalarina sonsuz yardimci ve cok iyi davranan hep yaninda olan bizden biri bizi anlayan kendinden veren cok hizli caliskan akilli dikkatli atik dakik icten guler yuzlu temiz hastalarina destek hastalarini hemen iyilestirip ayaga kaldiran eli usta eli hizli basarili is cikaran ozellikleri saymakla bitmeyecek super iyi bir hocadir hepinizin hocami tanimanizi cok ister hocami secmenizi cani gonulden dilerim :):) Saygilarimla :):)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ümit Kaya

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   2008 tarihinde Kadıköy Acıbadem Hastanesinde Ümit Kaya kontrolünde normal doğum yaptım. Tüm korkularıma rağmen ağrısız sızısız gittiğim hastanede 2-3 saat içinde kolaylıkla ve sağlıklı bir şekilde kızımı kollarıma aldım. Hamileliğimin en hassas olan son dönemlerinde eşim yanımda yoktu ve Ümit Bey desteği, ilgisi ve güleryüzüyle bana gerçekten çok destek oldu. Sanırım artık aynı hastanede çalışmıyor. Bir kez daha çocuk sahibi olmayı istesem yine Ümit Beyden destek almak isterim. Tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Doktorumuzla 2009 senesinde tanıştık hamilelik sürecini de normal doğumu da onun sayesinde kolaylıkla atlattık. Şimdi 2. çocuğuma hamileyim yine yanımda olduğu için korkusuzca mutlu sona ulaşmayı bekliyorum. Sizi her zaman rahatlatan, pozitif ve konusunda uzman bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Armağan Özel

  Genel Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ailece Acıbadem Hastanesinin müdavimi olmamızın nedeni Dr. Armağan Özel'dir. Gerçekten adıyla müsemma özel bir insandır. Acıbademde şahsımın, eşimin, çocuklarım ve torunlarımın her branştaki tedavilerinde, kontrollerinde yol göstermiş, isabetli yönlendirmiştir. Güven timsali, insan gibi bir insandır. Zaman zaman Acıbadem hastaneleri hakkında edindiğim olumsuz intiba ve duyumlar, Dr. Armağan Özel'in oradaki varlığı ile izale edilmektedir. İçten teşekkürlerimi sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.

  • çok memnunum

   Ben bu "baba doktor"u 1996dan beri tanıyorum.Daha önceki çalıştığı hastanede annemin,kuzenlerimin,eltimin ve başka akrabalarımızın ameliyatlarını başarıyla yapan bu "baba doktora" bu yıl içinde hem çerrahpaşa hemde bağcılar devlet hastanesinde göğüs kanseri teşhisi konan arkadaşımı muayeneye götürdüm armağan hoca muayeneden sonra sen kanser değilsin dedi.Arkadaşıma daha sonra dışarıda biyopsi yaptırdık ve hocamızın dediği gibi kanser olmadığını öğrendik.Bu yakınlarda annemi Bakırköy devlet hastanesinin "sırtında tümör var"teşhisiyle tomografisini ve tahlillerini alıp sadece kendisine güvenebildiğim "baba doktora"götürdüm annemi muayene etti sırtındakinin yağ benzesi olduğunu tespit etti.iyiki varsın ARMAĞAN ÖZEL sen gerçek bir insansın.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Nuran Türkçapar

  İmmünoloji, Romatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Melek gibi :) Özellikle bizim hastalığımızda yaşanan stres veya depresyon etkilerini çok anlayışla tolore edebilen, sabırla bilgi veren, baştan savmadan muayene yapan çok iyi bir doktor. Hastasının sadece hastalığı ile değil ruhsal yapısı ile de yakından ilgilenen, ilaca bağımlı hale getirmeyen gerçek bir doktor. Şehir değişikliği yaptığından beri onun gibi bir doktor bulamıyorum.

  • çok memnunum

   iyi insan,iyi doktor,iyi hoca,iyi anne(nuran hoca o kadar kariyerinin içine 3 de çocuk sıgdırmıştır) nuran türkçapar'dır. romatolojik bir sorunu olan başka hiç kimseye gitmesin nuran hocandan başka

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Serkan Erkanlı

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   merhabalar internette serkan hocamın videolarını izledim kendisine ulaşıp tanışma fırsatı buldum 21 yaşındayım bahat hospitala gittiğimde 7 milim boyutunda yumurtalık kistim olduğunu ve hemen laparoskopik yöntemle ameliyat olmam gerektiğini söylediler fakat ben araştırmalarım sonucunda serkan hocamın videolarından hareketle 3 ay boyunca takibe alarak bundan kurtulacağıı duydum kadıköy acıbademe giderek bunu bide kendi ağzından duymak istedim serkan hocamın verdiği yanıt aynen şu şekilde iyiki beni sosyal medyadan izleyip geldin bir hastamızı ameliyattan kurtardık ne mutlu bize. bunu duyunca çok mutlu olmuştum hakikatten moral veren bir doktor allah başımızdan seni eksik etmesin serkan hocam pozitif enerjinizle moral vermeyi hiç ihmal etmiyorsunuz allah sizden ve ekibinizden razı olsun ayrıca kendisi de koyu bir fenerbahçelidir birazda renktaş olduğumuz için kanım ısındı serkan hocama :) allah kaldıramayacağımız yükler yüklemesin bizlere rabbim şifalar versin tüm hasta kardeşlerimize ..

  • çok memnunum

   30 mayıs 2014 te miyom ameliyatı oldum ve rahmin en olmadık köşesinde büyüyen nur topu gibi miyomu serkan bey ince işçilik ile rahime zarar vermeden kazıyıp attı. geçirdiğim operasyon ve sonrasında pansumana kadar herşeyi kendisinin yapması, her sorunuza cevap ve bilgi vermesi, tevekkülü elden bırakmaması hastayı çok rahatlatıyor. bu yaşta bu kadar bilgi donanımlı ve bu donanıma ragmen bu kadar alçakgönüllü oldugu için tebrik ediyorum. herkese tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mustafa Seyhan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor Mustafa Seyhan, 88 yaşındaki annemin kalça protezi ameliyatını yapan doktor. Benim ve kız kardeşim için ameliyata karar vermesi de, ameliyat sonrası süreçte çok çok zordu. Bu stresli ve zor süreçte riskli ameliyatı ve özellikle çok endişelendiğimiz enfeksiyon kapma ve pıhtı riskini sayesinde atlattığımız için kendisine ne kadar teşekkür etsem az olur.

  • çok memnunum

   Oğlumun geçirdiği trafik kazasından sonraki süreçte bize gösterdiği yakın ilgi ve önerileri tedavi sürecinde bize çok yararlı oldu .Nezaketi ,güleryüzü ayrıca iyi hissetmemizi sağladı .Değerli hemşehrimize arkadaşımıza sonsuz teşekkürler.Yolu açık olsun .Ortepedik rahatsızlığı olan herkesin gözükapalı gidebileceği çok değerli bir hekim.Bütün hastalara gönül rahatlığıyla önerebilirim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Ilgaz Doğusoy

  Göğüs Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Meme kanserinden 2 yil sonra akciger kanseri oldum .arastirmalarimin sonuçunda onun sihirli ellerinle sağliğima kavuştum bu hastaliğimin bana verdiği tek hediye ilgaz hocam oldu o benim babam kardesım abim ve tek dostum oldu. Allah ona sağlik versin bizim başimizdan eksik etmesin .iyiki varsin senin gibi doktorlar olunca hasta olmaz ..seni çok seviyoruzz.Güzide

  • çok memnunum

   Başarılı Cerrahlığı yanısıra hasta iletişimi, yüksek enerjisi ile dört dörtlük bir doktor. Hiç düşünmeden teslim olabilirsiniz. Ameliyat öncesi araştırmalarımda Gittiğim 4. doktordu. 3 Dakika sonunda ameliyatımı onun yapmasına karar vermiştim. Iyi varsın hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Gül Telci

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Mükemmel doktor , mükemmel insan. Korkularımı yenmem adına ameliyat başlarken bile elimi tutan canım doktorum.herşey için teşekkürler.

  • çok memnunum

   17 haftalık hamileyim ve bu sürecin başından beri doktorum hep destek oldu.Son derece güleryüzlü ve ilgili.İstediğim zaman telefonla ulaşabiliyorum.İlaç vermiş olmak için tonlarca ileç kullandırmıyor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at