Buradasınız: 
Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi

Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi

İç hastalıkları uzmanı, Dermatolog, Kulak burun boğaz doktoru, Ürolog, Radyolog daha fazla

Bilgileri düzenle

Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloj... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi İstanbul ilinde Merkez mahallesibelediye Cad.no:26/a Kemerlife Çarşısı Kemerburgaz adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

  • Elif Gürgen Ersoy

    Dermatoloji, Uzm.Dr.

    • çok memnunum

      yüzümde oluşan bazı promlemlerim vardı elif hanımla görüşmeden önce iğne tedavisi uygulanması gerektiği söylenmiş ve bundan dolayı kalıcı ızler kalacagı soylenmıştı ne kadar uzuldugumu antamam baska bır doktora daha gıtmeyı dusundum kendısı ıle tanıstım iğne tedavısı gerekolmadıgını belırttı ve verdıgı ılaclar sayesınde kısa surede cıldimdekı sorundan kurtuldum ıyı kı varsınız keske o kadar uzaklaa gıtmeseydınız ama hayır olsun :)

    Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at