Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Acıbadem Fulya Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 6 adet fizyoterapi ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 6 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 6 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Fulya Hastanesi İstanbul ilinde Dikilitaş mahallesi Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen sokak No:23, 34349 Fulya Beşiktaş adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Nurperi Gazioğlu

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Nurperi hanım cok değerli bir doktor olduğunu ilk gördüğümde anladım ve ona güvendim sağolsun beniim ameliyatımı üstlendi onun sayesinde sağlığıma kavuştum. Hocam benim zor olan ameliyatımı yaptı bende her sorulduğunda hocamı tavsiye ediyorum edeceğimde bu arada profösör Gökhan ORAL beyede teşekkürlerimi iletiyorum.allah sizleri başımızdan eksik etmesin.

  • çok memnunum

   Oğlum 35 günlükken hidrosefali hastası olduğunu öğrendik. Eşimle pek çok doktor gezdik, danıştık. bir beyin cerrahı için basit bir operasyon şant ameliyatı belki ama anneliği ilk kez yaşadığınız o günlerde olumsuz olan her şey daha bir ağır ve ürkütücü geliyordu.Ve sonunda doğru adresi bulduk ve tanıştık nurperi hocamla. Pozitifliği, güleryüzü, hastasını bilgilendişi ve hastaya yaklaşımıyla ne kadar idealist bir doktor olduğunu gördük orda ve oğlumuzu o 'an'dan sonra artık nurperi hocamıza emanet ettik. Oğlumu aydınlatan nur ve onu koruyan perisi o, yaradandan sonra. Nurperi hanım iyi ki varsınız. Uzun ve sağlıklı bir ömür diliyorum size ve oğlumu sizin gözetiminizde büyütmek istiyorum. sevgiler saygılar...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Serkan Erkanlı

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   merhabalar internette serkan hocamın videolarını izledim kendisine ulaşıp tanışma fırsatı buldum 21 yaşındayım bahat hospitala gittiğimde 7 milim boyutunda yumurtalık kistim olduğunu ve hemen laparoskopik yöntemle ameliyat olmam gerektiğini söylediler fakat ben araştırmalarım sonucunda serkan hocamın videolarından hareketle 3 ay boyunca takibe alarak bundan kurtulacağıı duydum kadıköy acıbademe giderek bunu bide kendi ağzından duymak istedim serkan hocamın verdiği yanıt aynen şu şekilde iyiki beni sosyal medyadan izleyip geldin bir hastamızı ameliyattan kurtardık ne mutlu bize. bunu duyunca çok mutlu olmuştum hakikatten moral veren bir doktor allah başımızdan seni eksik etmesin serkan hocam pozitif enerjinizle moral vermeyi hiç ihmal etmiyorsunuz allah sizden ve ekibinizden razı olsun ayrıca kendisi de koyu bir fenerbahçelidir birazda renktaş olduğumuz için kanım ısındı serkan hocama :) allah kaldıramayacağımız yükler yüklemesin bizlere rabbim şifalar versin tüm hasta kardeşlerimize ..

  • çok memnunum

   30 mayıs 2014 te miyom ameliyatı oldum ve rahmin en olmadık köşesinde büyüyen nur topu gibi miyomu serkan bey ince işçilik ile rahime zarar vermeden kazıyıp attı. geçirdiğim operasyon ve sonrasında pansumana kadar herşeyi kendisinin yapması, her sorunuza cevap ve bilgi vermesi, tevekkülü elden bırakmaması hastayı çok rahatlatıyor. bu yaşta bu kadar bilgi donanımlı ve bu donanıma ragmen bu kadar alçakgönüllü oldugu için tebrik ediyorum. herkese tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Sarper Mehmet Çetinkaya

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   21 Aralık 2013 tarihinde öçb revizyon ameliyatı oldum.Tam 10 gün sonra Bastonsuz yürümeye başladım. Branşında 1 numara olan doktoruna sonsuz teşekkürler.

  • çok memnunum

   Mayıs 2013 de kendisine Önçapraz bağ kopma ameliyatı ve menisküs ameliyatı oldum ameliyattan 2 saat sonra değneklerle yürüdüm 2 gün sonra taburcu oldum 10 gün sürmeden üzerine basmaya başladım 1 ay sonra koşabilecek seviyeye geldim kendisine minnettarım Türkiyenin bu konuda En iyi doktoru bence ileride eminim randevu almak bile çok zor olabilecek birisi

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Sabri Melih Paksoy

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Apandist ameliyatını melih beye yaptırdım ckk memnun kaldım eğer iyi bir dr arıyorsanız melih beye guvenebilirsiniz.Hastaya gerekli özeni gösteriyor.

  • çok memnunum

   Mesleğinde başarılı işinin uzmanı hasta ve hasta yakınlarına karşı anlayışlı ilgili bilgili ve branşında uzman kendine güvenen bir cerrah iyi ki tanımışız.Her şey için teşekkürler sayın hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İsmail Hakkı Hamzaoğlu

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Prof.Dr. İsmail Hakkı Hamzaoğlu benim 2005 yılında çok başarılı Bağırsak ameliyatımı yapan doktor.o zamanlar daha gençti ve ben doğrusu deneyim açısından genç olmasından biraz endişe ettim. Ama kendimi doğru ellere teslim etmişim ve ameliyatımı o yaptığı için de çok şanslıydım. Eski sağlığıma kavuştum. Herşeyi yiyebiliyorum iş hayatıma dönebildim. Hiçbir komplikasyon çıkmadı. Çok başarılı bir doktor ve okadar da insan olan bir kişiliğe sahib. Ben ona hayatımın sonuna kadar duacıyım.Allah onunda işlerini rast getirsin. Ona sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum. Saygılarımla

  • çok memnunum

   Türkiye için gurur kaynağıı kesinlikle! Hem mesleki kariyerinde hemde insan olarak ve eşi sayın Hülya Hamzaoğlu ile birlikte kesinlikle zirvede olduklarını düşünüyorum.Hastalığım sebebiyle çok dr. dolaştım.Ama hayatımda bu derece insancıl doktorlar ve kişiler ile tanışmadım.Allah onlardan razı olsun,dualarım hep onlarla.Çok teşekkürler. iyiki varsınız...Adıyamandan Neşe

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Ziya Akar

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   çok başarılı olmasının yanında çok sıcak kanlı çok güler yüzlü hastayla yakında ilgilenen bir doktor. yanına ilk giderken çok tedirgindik ama bütün sorularımıza sabırla cevap veren doktorumuza sonsuz teşekkürler.... herkese gitmesini tavsiye ederim

  • çok memnunum

   ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN HOCAM.ANNEMİN BEYİN AMELİYATINI GERÇEKLEŞTİRDİNİZ BİZİ ÜMİTSİZLİKTEN KURTARDINIZ ALLAH RAZI OLSUN..ülkemize sizin gibi değerli doktorlar lazım..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Derya Eroğlu

  Perinatoloji, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Ben Derya hoca ile bu site sayesinde tanıştım bu nedenle kendisiyle ilgili yorumlarımı buraya yazmam benim için ayrıca önemli. İsterim ki doktor arayışında olan anne adaylarının bu muhteşem doktorla tanışmalarında benim de katkım olabilsin; ben şanslıydım diğer anne adayları da aynı şansa sahip olsunlar :) Derya hoca, bilgisi, tecrübesi, günceli takip eden ve gerekli önlemleri zamanında alan yaklaşımıyla hamilelik sürecimin çok rahat ve huzurlu geçmesini sağladı. Her soruma detay şekilde yanıt veren, hafta sonları bile mesajlarıma çok kısa sürelerde dönüş yapan kısacası gebelik sürecini sizin için kolaylaştıran biri Derya hoca. Özellikle gebelik şekeri ile ilgili doğru yönlendirmeleri sayesinde 38. haftanın başında sağlıkla oğlumu dünyaya getirdim. Bu tarihte ısrarcı olmasının ne kadar yerinde bir karar olduğunu da doğuma 2 gün kala diyetime uymama rağmen yüksek çıkan şeker sonuçlarımla gördüm ve ne kadar doğru bir doktor tercihi yaptığımı tekrar anladım. Derya hocanın güler yüzüyle hamilelik süreci çok kolay ve güvenli. Her şey için çok teşekkür ederiz. Gökçe Atalayman

  • çok memnunum

   İkiz gebeliğim riskli gebelik kategorisinde başlamıştı. Perinolotoji(riskli gebelik) konusunda yaptığım araştırmalar sonucundaki referanslar ile gebeliğimin 2. ayında tüm kapılar Doç Dr. Derya Eroğlu'na çıkmıştı. Acıbadem Fulya hastanesinde gebeliğim sırasında başlayan tanışıklığımız zaman için özel bir bağa dönüştü. Düşük, fetal redüksiyon, erken doğum tehdidi, gebelik diyabeti gibi birçok engeli Derya Hanım'ın sakin ama her zaman temkinli, yakın bir arkadaşı ile ilgilenircesine sıcak ve her zaman insanı ön planda tutan tavrı, her telefon, mail, sms'e süper hızlı dönüşü, her ihtimali düşünerek aldığı doğru kararları ile aştık. 24. haftada erken doğum riski varken 36. haftada planlı sezeryan doğum ile ikiz bebeklerimize sağlıkla kavuştuk, yoğun bakımda kalmalarına dahi gerek kalmadı. Doğumun üzerinden 20 gün geçti, bazen 15 günde bir, bazen 2-3 günde bir gittiğimiz kontroller sonrasında ailemizden biri gibi oldu Derya Hanım. Doğum zamanında anladık ki bu durum sadece bize özel değil, gerek klinik katındaki tüm personel, gerek Acıbadem Ünv.deki öğrencileri, gerekse de doğum katında hemşiresinden ameliyat ekibine tüm ekibi bir orkestra gibi yöneten, hepsinin sevgisini ve saygısını kazanmış bir insan. Bu da hastasına sonsuz güven ve huzurlu bir doğum ortamı sunuyor. 12 hafta boyunca ha bugün ha yarın doğar endişemizi "onların gözünün içine baka baka büyüteceğiz" diyerek aştırarak gerçekten de olması gereken zamana kadar vardıran Derya hanıma ailece teşekkürü borç biliriz. Gönül rahatlığı ile kendisine güvenebilirsiniz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at

 • Cem Kara

  Çocuk Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Muhtemelen her anne-babanın erkek çocukları ile ilgili en büyük endişelerinden birisi sünnettir ama Dr. Cem Beyle tanıştıysanız endişelenmenize yer yok demektir. Oğlumuz Emir'le ilgili olarak hem sünnet öncesi hem de sünnet sonrasında göstermiş olduğu ilgi ve bilgisi ile bize çok yardımcı olan Cem Bey'e teşekkürler. Yolunuz daima açık olsun.

  • çok memnunum

   Cem Bey, oğlumuz Emir'i 22 Mayıs 'ta sünnet etti. Sünnet konusunda büyük endişemiz vardı. Cem Bey in olumlu yaklaşımı sayesinde bu süreci başarı ile atlattık. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Deniz Kılıç

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Servet Aydın Yücetürk

  El Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   BÜYÜK DOKTOR AYDIN HOCA KOLUM TAMAMEN FELÇ OLMUŞTU BREKİAL PLESKÜS HASTALIĞI ADI VERİLEN SİNİR YARALANMASI AYDIN HOCA SAYESİNDE KOLUM GERİ GELDİ AMA BEN TEDAVİYİ YARIDA BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM YİNEDE BİR PROFÖSÖR GİBİ DEĞİLDE KENDİ CANI GİBİ DAVRANDI İLGİLENDİ PARAYI HEP İKİNCİ PLANDA GÖRÜP ÖNCELİKLE HASTALIRININ ŞİFASI İLE UĞRAŞTI ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN BELKİDE TÜRKİYEDE AYDIN HOCA GİBİ BİR DOKTOR BULUNMAZ ISPARTADAN SEVGİ VE SELAMLARIM OLSUN HOCAM...

  • çok memnunum

   Geçmiş bir zamanda yıl 1999 sağel başparmağım cam kavanozu kapatatırken kırılması ile kesi oluştu tendonlar ve sinirler kesildi.parmağın hareket etmesi kayboldu. Sağolsun Aydın hocam Ankarada idi o zaman .Parmağımı o zamanki şartlarda eski saglığna kavuşturdu.Knedisini her daim şükranla anıyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Ömer Faruk Taşer

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   diz kapağımdaki acıdan yürüyemiyordum namazda secdeye inemiyor diz çökemiyordum.ordu da gittiğim hastane de dizimde kis olduğu amaliyatsız iyi olamazsın dediler 02.01.21014 tarihinde ömer hocaya gittim beni ilaçla ekzersizle iyileştirdi aradan bir yıl geçti eskisinden iyiyim gene allah razı olsun ömrü güzelliklerle dolu olsun daha çok insanlığa faydalı olsun diyorum beşir kayaköy

  • memnun değilim

   doktordan önce asistanı filmlerimi inceleyip biraz ilgilendi. daha sonra Ömer bey geldi 5 dk kadar ilgilendi.ve böyle devam edeceksin dedi. verdiğim ücrete üzüldüm.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at