Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Acıbadem Fulya Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 6 adet fizyoterapi ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 6 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 6 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Fulya Hastanesi İstanbul ilinde Dikilitaş mahallesi Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen sokak No:23, 34349 Fulya Beşiktaş adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Selim Muğrabi

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   2 senelik ayak ağrısı sonunda, halug vagnus,tendom problemimi ,Selim beyin muyenesi sonucunda ameliyat kararı aldık bu arada özel sağlıksigortamızın gösterdiği zorluklarıda Selim bey,herzaman hastaları güler yüzle karşılayıp ilgilenen Bahar hanım ,sayesinde çözüme ulaştırdık ve ameliyat oldum Selim bey halug vagnus,tendom değişimi, topuğa platin yerleştirerek başarılı ameliyatımı yaptı şu anda 3 aya yakın oldu ameliyat olalı herşey mükemmel,ağrım yok kısa yürüyüşler başladı.Lütfen bu rahatsızlığı olanlar mutlaka Selim beye muayene olup öyle karar versinler derim ben bu konuda doğru doktorumu bulup ameliyatı kabul etmek için çok değişik şehirlerde muayene oldum ayak ve ayak bileği problemi olanlar Selim bey doğru doktorunuz.Ben Selim beye,muayenehanesindeki Bahar hanım ve diğer çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederim,güler yüzünüz,ilginizle bize moral verdiğiniz için.

  • çok memnunum

   2 yı önce ayak tabanlarımda ağrı çekiştirme,yanma ve kramp ile başlayan rahatsızlığım için biri yurtdışı Ankara ve İzmir olmak üzere çok Ortopedi doktoruna gittim.önemli bir şeyim olmadığını söyleyerek sadece ağrı kesici ve kas gevşetici verdiler.ağrılarım geçmeyince uzman tv videolarını izleyerek aradiğım doktorun Selim Muğrabi olduğuna karar verdim.ilk muayeneye gittiğimde teşhisi koydu.tabanlık,ayakkabı,egzersiz,enjeksiyon tedavilerine de cevap alamayınca doktorum ameliyatın kesin çözüm olacağını söyledi.bende doktoruma güvenerek 1 ay önce ameliyat oldum.şuan ağrısız yere basabiliyorum ve kısa aralıklarla yürüyebiliyorum çok mutluyum.Dr Selim bey çok bilgili ve çok iyi bir doktor.ayak rahatsızlığı çeken kimselerin Selim beye muayene olmasını öneririm.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Ömer Faruk Taşer

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   diz kapağımdaki acıdan yürüyemiyordum namazda secdeye inemiyor diz çökemiyordum.ordu da gittiğim hastane de dizimde kis olduğu amaliyatsız iyi olamazsın dediler 02.01.21014 tarihinde ömer hocaya gittim beni ilaçla ekzersizle iyileştirdi aradan bir yıl geçti eskisinden iyiyim gene allah razı olsun ömrü güzelliklerle dolu olsun daha çok insanlığa faydalı olsun diyorum beşir kayaköy

  • memnun değilim

   doktordan önce asistanı filmlerimi inceleyip biraz ilgilendi. daha sonra Ömer bey geldi 5 dk kadar ilgilendi.ve böyle devam edeceksin dedi. verdiğim ücrete üzüldüm.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ziya Akar

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   çok başarılı olmasının yanında çok sıcak kanlı çok güler yüzlü hastayla yakında ilgilenen bir doktor. yanına ilk giderken çok tedirgindik ama bütün sorularımıza sabırla cevap veren doktorumuza sonsuz teşekkürler.... herkese gitmesini tavsiye ederim

  • çok memnunum

   ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN HOCAM.ANNEMİN BEYİN AMELİYATINI GERÇEKLEŞTİRDİNİZ BİZİ ÜMİTSİZLİKTEN KURTARDINIZ ALLAH RAZI OLSUN..ülkemize sizin gibi değerli doktorlar lazım..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Servet Aydın Yücetürk

  El Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   BÜYÜK DOKTOR AYDIN HOCA KOLUM TAMAMEN FELÇ OLMUŞTU BREKİAL PLESKÜS HASTALIĞI ADI VERİLEN SİNİR YARALANMASI AYDIN HOCA SAYESİNDE KOLUM GERİ GELDİ AMA BEN TEDAVİYİ YARIDA BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM YİNEDE BİR PROFÖSÖR GİBİ DEĞİLDE KENDİ CANI GİBİ DAVRANDI İLGİLENDİ PARAYI HEP İKİNCİ PLANDA GÖRÜP ÖNCELİKLE HASTALIRININ ŞİFASI İLE UĞRAŞTI ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN BELKİDE TÜRKİYEDE AYDIN HOCA GİBİ BİR DOKTOR BULUNMAZ ISPARTADAN SEVGİ VE SELAMLARIM OLSUN HOCAM...

  • çok memnunum

   Geçmiş bir zamanda yıl 1999 sağel başparmağım cam kavanozu kapatatırken kırılması ile kesi oluştu tendonlar ve sinirler kesildi.parmağın hareket etmesi kayboldu. Sağolsun Aydın hocam Ankarada idi o zaman .Parmağımı o zamanki şartlarda eski saglığna kavuşturdu.Knedisini her daim şükranla anıyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Nurperi Gazioğlu

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Nurperi hanım cok değerli bir doktor olduğunu ilk gördüğümde anladım ve ona güvendim sağolsun beniim ameliyatımı üstlendi onun sayesinde sağlığıma kavuştum. Hocam benim zor olan ameliyatımı yaptı bende her sorulduğunda hocamı tavsiye ediyorum edeceğimde bu arada profösör Gökhan ORAL beyede teşekkürlerimi iletiyorum.allah sizleri başımızdan eksik etmesin.

  • çok memnunum

   Oğlum 35 günlükken hidrosefali hastası olduğunu öğrendik. Eşimle pek çok doktor gezdik, danıştık. bir beyin cerrahı için basit bir operasyon şant ameliyatı belki ama anneliği ilk kez yaşadığınız o günlerde olumsuz olan her şey daha bir ağır ve ürkütücü geliyordu.Ve sonunda doğru adresi bulduk ve tanıştık nurperi hocamla. Pozitifliği, güleryüzü, hastasını bilgilendişi ve hastaya yaklaşımıyla ne kadar idealist bir doktor olduğunu gördük orda ve oğlumuzu o 'an'dan sonra artık nurperi hocamıza emanet ettik. Oğlumu aydınlatan nur ve onu koruyan perisi o, yaradandan sonra. Nurperi hanım iyi ki varsınız. Uzun ve sağlıklı bir ömür diliyorum size ve oğlumu sizin gözetiminizde büyütmek istiyorum. sevgiler saygılar...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Serkan Erkanlı

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   merhabalar internette serkan hocamın videolarını izledim kendisine ulaşıp tanışma fırsatı buldum 21 yaşındayım bahat hospitala gittiğimde 7 milim boyutunda yumurtalık kistim olduğunu ve hemen laparoskopik yöntemle ameliyat olmam gerektiğini söylediler fakat ben araştırmalarım sonucunda serkan hocamın videolarından hareketle 3 ay boyunca takibe alarak bundan kurtulacağıı duydum kadıköy acıbademe giderek bunu bide kendi ağzından duymak istedim serkan hocamın verdiği yanıt aynen şu şekilde iyiki beni sosyal medyadan izleyip geldin bir hastamızı ameliyattan kurtardık ne mutlu bize. bunu duyunca çok mutlu olmuştum hakikatten moral veren bir doktor allah başımızdan seni eksik etmesin serkan hocam pozitif enerjinizle moral vermeyi hiç ihmal etmiyorsunuz allah sizden ve ekibinizden razı olsun ayrıca kendisi de koyu bir fenerbahçelidir birazda renktaş olduğumuz için kanım ısındı serkan hocama :) allah kaldıramayacağımız yükler yüklemesin bizlere rabbim şifalar versin tüm hasta kardeşlerimize ..

  • çok memnunum

   30 mayıs 2014 te miyom ameliyatı oldum ve rahmin en olmadık köşesinde büyüyen nur topu gibi miyomu serkan bey ince işçilik ile rahime zarar vermeden kazıyıp attı. geçirdiğim operasyon ve sonrasında pansumana kadar herşeyi kendisinin yapması, her sorunuza cevap ve bilgi vermesi, tevekkülü elden bırakmaması hastayı çok rahatlatıyor. bu yaşta bu kadar bilgi donanımlı ve bu donanıma ragmen bu kadar alçakgönüllü oldugu için tebrik ediyorum. herkese tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Derya Eroğlu

  Perinatoloji, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Ben Derya hoca ile bu site sayesinde tanıştım bu nedenle kendisiyle ilgili yorumlarımı buraya yazmam benim için ayrıca önemli. İsterim ki doktor arayışında olan anne adaylarının bu muhteşem doktorla tanışmalarında benim de katkım olabilsin; ben şanslıydım diğer anne adayları da aynı şansa sahip olsunlar :) Derya hoca, bilgisi, tecrübesi, günceli takip eden ve gerekli önlemleri zamanında alan yaklaşımıyla hamilelik sürecimin çok rahat ve huzurlu geçmesini sağladı. Her soruma detay şekilde yanıt veren, hafta sonları bile mesajlarıma çok kısa sürelerde dönüş yapan kısacası gebelik sürecini sizin için kolaylaştıran biri Derya hoca. Özellikle gebelik şekeri ile ilgili doğru yönlendirmeleri sayesinde 38. haftanın başında sağlıkla oğlumu dünyaya getirdim. Bu tarihte ısrarcı olmasının ne kadar yerinde bir karar olduğunu da doğuma 2 gün kala diyetime uymama rağmen yüksek çıkan şeker sonuçlarımla gördüm ve ne kadar doğru bir doktor tercihi yaptığımı tekrar anladım. Derya hocanın güler yüzüyle hamilelik süreci çok kolay ve güvenli. Her şey için çok teşekkür ederiz. Gökçe Atalayman

  • çok memnunum

   İkiz gebeliğim riskli gebelik kategorisinde başlamıştı. Perinolotoji(riskli gebelik) konusunda yaptığım araştırmalar sonucundaki referanslar ile gebeliğimin 2. ayında tüm kapılar Doç Dr. Derya Eroğlu'na çıkmıştı. Acıbadem Fulya hastanesinde gebeliğim sırasında başlayan tanışıklığımız zaman için özel bir bağa dönüştü. Düşük, fetal redüksiyon, erken doğum tehdidi, gebelik diyabeti gibi birçok engeli Derya Hanım'ın sakin ama her zaman temkinli, yakın bir arkadaşı ile ilgilenircesine sıcak ve her zaman insanı ön planda tutan tavrı, her telefon, mail, sms'e süper hızlı dönüşü, her ihtimali düşünerek aldığı doğru kararları ile aştık. 24. haftada erken doğum riski varken 36. haftada planlı sezeryan doğum ile ikiz bebeklerimize sağlıkla kavuştuk, yoğun bakımda kalmalarına dahi gerek kalmadı. Doğumun üzerinden 20 gün geçti, bazen 15 günde bir, bazen 2-3 günde bir gittiğimiz kontroller sonrasında ailemizden biri gibi oldu Derya Hanım. Doğum zamanında anladık ki bu durum sadece bize özel değil, gerek klinik katındaki tüm personel, gerek Acıbadem Ünv.deki öğrencileri, gerekse de doğum katında hemşiresinden ameliyat ekibine tüm ekibi bir orkestra gibi yöneten, hepsinin sevgisini ve saygısını kazanmış bir insan. Bu da hastasına sonsuz güven ve huzurlu bir doğum ortamı sunuyor. 12 hafta boyunca ha bugün ha yarın doğar endişemizi "onların gözünün içine baka baka büyüteceğiz" diyerek aştırarak gerçekten de olması gereken zamana kadar vardıran Derya hanıma ailece teşekkürü borç biliriz. Gönül rahatlığı ile kendisine güvenebilirsiniz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at