Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Acıbadem Fulya Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 6 adet fizyoterapi ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 9 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 6 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 6 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Fulya Hastanesi İstanbul ilinde Dikilitaş mahallesi Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen sokak No:23, 34349 Fulya Beşiktaş adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

 • Acıbadem Fulya Hastanesi

  Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçimen Sok. No:23, 34349 Fulya

  Beşiktaş,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Selim Muğrabi

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   2 senelik ayak ağrısı sonunda, halug vagnus,tendom problemimi ,Selim beyin muyenesi sonucunda ameliyat kararı aldık bu arada özel sağlıksigortamızın gösterdiği zorluklarıda Selim bey,herzaman hastaları güler yüzle karşılayıp ilgilenen Bahar hanım ,sayesinde çözüme ulaştırdık ve ameliyat oldum Selim bey halug vagnus,tendom değişimi, topuğa platin yerleştirerek başarılı ameliyatımı yaptı şu anda 3 aya yakın oldu ameliyat olalı herşey mükemmel,ağrım yok kısa yürüyüşler başladı.Lütfen bu rahatsızlığı olanlar mutlaka Selim beye muayene olup öyle karar versinler derim ben bu konuda doğru doktorumu bulup ameliyatı kabul etmek için çok değişik şehirlerde muayene oldum ayak ve ayak bileği problemi olanlar Selim bey doğru doktorunuz.Ben Selim beye,muayenehanesindeki Bahar hanım ve diğer çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederim,güler yüzünüz,ilginizle bize moral verdiğiniz için.

  • çok memnunum

   2 yı önce ayak tabanlarımda ağrı çekiştirme,yanma ve kramp ile başlayan rahatsızlığım için biri yurtdışı Ankara ve İzmir olmak üzere çok Ortopedi doktoruna gittim.önemli bir şeyim olmadığını söyleyerek sadece ağrı kesici ve kas gevşetici verdiler.ağrılarım geçmeyince uzman tv videolarını izleyerek aradiğım doktorun Selim Muğrabi olduğuna karar verdim.ilk muayeneye gittiğimde teşhisi koydu.tabanlık,ayakkabı,egzersiz,enjeksiyon tedavilerine de cevap alamayınca doktorum ameliyatın kesin çözüm olacağını söyledi.bende doktoruma güvenerek 1 ay önce ameliyat oldum.şuan ağrısız yere basabiliyorum ve kısa aralıklarla yürüyebiliyorum çok mutluyum.Dr Selim bey çok bilgili ve çok iyi bir doktor.ayak rahatsızlığı çeken kimselerin Selim beye muayene olmasını öneririm.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (18) göz at

 • Tuncay Öztürk

  Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon, Fzt.

  • çok memnunum

   Fizik tedavi denilince ılk akla gelecek ınsan tuncay öztürk kişiliğiyle karakteriyle güler yüzüyle on numara bir insan ben ön çapraz bağ amelıyatı oldum hem psikolojik hem de vucuk dılı ıle ınsanı hazırlayabılıyor üst düzey terapi uzmanlarından birisi.

  • çok memnunum

   genç olmasına karşın çok becerikli ve pozitif enerji dağıtıyor adeta. Yardımları için teşekkürü borç biliyorum...

 • Haldun Erman

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   2 senedir cektigim bel fitigi kaynakli bacak ve bel agrisi izdirabimisihirli parmaklariyla iyilestirdi tsk ederim sevecen ve sabirli:)

 • Bora Cengiz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   dikkatli dürüst insani hiçbir özelliğini bozmamış işinde başarılı gözünüzün arkada kalmayacağını bileceğiniz birisi

  • çok memnunum

   işide insanlığıda kusursuz herkese ısrarla tavsiye ederiz şanslı olanın yolu düşer MÜKEMMEL

 • Mustafa Şengün

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Mustafa bey, Gerek ameliyet öncesi ve sonrası göstermiş olduğunuz ilgi ve uyguladığınız tedavi için teşekkürler. Tedaviler özellikle ameliyat sonrası uygulanması gereken egzersizler son derece olumlu sonuçlar verdi.Başarılarının devamını dilerim...

 • Arif Ulubil

  Kulak Burun Boğaz, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Doktorumla tanışır tanışmaz kendisine karşı bir güven duydum. Konusuna hakim ve hastasını detaylı bir şekilde aydınlatan birisi. Ameliyatım sonrasında da beni asla yalnız bırakmadı ve bu dönemde de beni bilgilendirdi. Tanıdığım en iyi doktor diyebilirim. Allah Arif Hocam'dan razı olsun.

  • çok memnunum

   Arif hocamla tanıştığım ilk anda kendisine güven duydum. Gerek konuya hakimiyeti, gerekse anlaşılır bir dille tedavi yöntemlerini ve seçeneklerini açıklamasıyla beni çok rahatlamıştı. ayrıca ameliyat sonrası kontroller sonrasındaki titizliği, detaylı bilgilendirmesi ile bu güne kadar tanıdığım en iyi doktorlardan birisi kendisi. Allah kendisinden razı olsun...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Demet Matben

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   MUHTEŞEMSİNİZ DEMET HANIM.İYİ Kİ VARSINIZ.HEKİMLİĞİNİZ VE İNSANLIĞINIZ HER ŞEYE DEĞER.

  • çok memnunum

   Acıbadem gurubunu tebrik ediyorum. Çocuk sağlığında tek isim diyebilirim. Demet HANIM iyi ki varsınız. Sizi seviyoruz.

 • Şükrü Yazar

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Mükemmel bir doktor.İşini çok iyi yapıyor.Çok dürüst biri.Hastalarıyla empati kurabiliyor.Herşeyden öte size tam güven veriyor.

  • çok memnunum

   Gonul rahatlgiyla teslim olunabilecek Türkiye'nin ilk bes hekiminden brtanesidir.... Anlatilmaz yasatir....saygilar...

 • Fatma Nuray Sarp

  Psikoloji, Psk.

  • çok memnunum

   Hayatıma renk katan bir psikologtur kendisi.Kendimin dahi farkında olmadıgım pekcok sey kesfettk birlikte.Sayesinde kendimi cok daha mutlu ve sosyal ilişkilerimde cok daha rahat hissediyorum.emin olun bir sonraki seansı beklerken bulacaksınız kendinizi,arınma yeri gibi :))

  • çok memnunum

   bu zamana kadar gittiğim en iyi psikologtu beni çok rahatlattı sanki doktorla değilde bir arkadaşımla konuşuyormuş gibi hissettim

 • Serdar Özdemir

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   annem kronik öksürüğünden dolayı serdar beye gitmiştik hemen teşhisini koydu ve alerjik öksürük olduğunu ve tansiyonu olduğunu söyledi takiplerden sonra neticeye vardı ve gerekli ilaçları verdi şimdi hasta çok iyi serdar beye teşekkür ederim. çok iyi bir uzman doktor sayın doktoru tüm yakınlarıma her zaman tavsiye ederim,