Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ufuk Mungan

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   YAPILAN AMELİYAT SONUCU BABAM BEYHAN AKDOĞAN' SAĞLIĞINA KAVUŞTURDUĞUNUZ VE TEDAVİ SÜRESİNCE YAKIN HASSASİYETİNİZDEN VE İLGİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

  • çok memnunum

   Ağabeyim Semih YAŞAR ın 29.06.2012 tarihinde Eskişehir Acıbadem Hastanesinde yapılan ameliyatı son derece başarılı geçmiştir.DOÇ DR. M.Ali ÖZATİK, Dr.Ufuk MUNGAN ve Dr.Levent MAVİOĞLU na sonsuz teşekkürler.Ayrıca; ameliyat sonrasında hasta yakını olarak bizlerin, bitmek bilmeyen sorularını büyük bir sabırla cevaplandıran Dr. Ufuk Bey e ayrıca teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Özcan Özeke

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   çok çok iyi bir doktor.Akraba ve dostlarıma kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   hastalığım hakkında bana vermiş olduğunuz genel bilgi için çok teşekkmür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Murat Dinçer

  Tıbbi Onkoloji, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   MÜKEMMEL BİR HEKİM İNSANİ DUYGULARI KAYBOLMAMIŞ HENÜZ YAKLAŞIMI, HASTALIĞIMLA İLGİLİ BİLGİLENDİRMESİ, DAHA İYİ SONUÇLAR ALABİLMEM İÇİN FARKLI TEDAVİ YÖNTEMLERİNİ ARAŞTIRMASI BENİ YÖNLENDİRMESİ ......

  • çok memnunum

   Murat DİNÇER bey babam Seydi DEVİREN'i iki kez hayata döndürmüş süper ilgli yaptığı işi seven ve uygulayan kusursuz bir doktordur kendisini ailece çok seviyoruzzz...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Neslihan Tarakçı

  Göğüs Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   hekimliği ve insanlığı , hastaya yaklaşımı gerçekten inanılacak gibi değil . sanki aileden biriymiş gibi sıcak ve samimi . dilerim çizgisini hiç bozmaz. seni çok seviyoruz guzum .

  • çok memnunum

   gercekten iyi becerikli işinin ehli bir hekim.her yönden bizi cok tatmin etti gerek teşhis gerek tedavi.özellikle bazı hekimler gibi kendiyle ilgilenip hastayı unutan tiplerden diil.yoğunluktan ulaşamıyoruz bazen ama olsun her sorumuza uzun ve acıklayıcı cevap aldık.kendisine hayatta başarılar!!!

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Hayrettin Levent Mavioğlu

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Annemin kapak ve damar ameliyatını yaptı .Cerrahlığının yanında ameliyat öncesi ve sonrası hasta iletişimi de on numara beş yıldız kendisine çok teşekkür ederiz.

  • çok memnunum

   Hastaları ile çok yakından ilgilenmekte, samimi ve içten davranışları hasta ve hasta yakınlarını oldukça memnun etmektedir. Yoğun bakım, muayene ve serviste zamana çok dakik olarak riayet etmektedir. Kendisine çok teşekkür eder başarılı hizmetlerinin artarak devamını dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Fatih Çanaklı

  Üroloji, Dr.

  • çok memnunum

   Fatih beyle 22.08.2014 tarihinde Muayne olmak icin gitmiştim.10 yillik böbrek tasi sorununu 2 saatlik kapali ameliyat sonucu basarili bir operasyonla sagligima kavuşturdu.Hafiflemiş kus gibi oldum böbrek rahatsizligi çeken tüm dostlara tavsiyem FATİH ÇANAKLI yi şiddetle tavsiye ediyorum.gecenin 11 ince bile hastalarini ziyaret eden bir doktor az bulunur.Allah razi olsun hocamdan.Saglicakla

  • çok memnunum

   2011 TARİHİNDE TANIŞTIĞIM FATİH BEY PROSTAD RAHATSIZLIĞIM İLE İLGİLİ YAPILAMASI GEREKEN HER ŞEYİ YAPTI.İYİ BİR TAKİP VE TEDAVİ UYGULADI,HASTAYA YAKLAŞIMI ,MÜTEVAZİ KİŞİLİĞİ VEDE EN ÖNEMLİSİ KONUSUNDA UZMANLIĞI İLE BANA GÜVEN VERDİ.EN ÖNEMLİSİDE BU DEĞİLMİDİR.BU GÜN YİNE KENDİSİNE UĞRADIM.MUAYENE OLDUM. ÜROLOJİ İLE İLGİLİ RAHATSIZLIK ÇEKEN HER HASTAYA TAVSİYE EDERİM.MUTLAKA TANIŞIN.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İbrahim Halil Atakan

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   HEKİMLİĞİ ,KİŞİLİĞİ ,BEYEFENDİLİĞİ , BİLGİSİ VE İNSANLIĞI TARTIŞILMAZ MUHTEŞEM BİR DOKTOR .GÜLERYÜZÜ VE SABRI HER ZAMAN BANA GÜVEN VE HUZUR VERDİ . İYİKİ SİZİ TANIMIŞIM . DİLERİM HEP MUTLU VE SAĞLIKLI BİR YAŞANTINIZ OLUR .

  • çok memnunum

   Sayın hocam siz mükemmel bir doktor ve çok iyi bir insansınız Ameliyattan çok korkmama ve özel durumum olmasına rağmen çok rahat bir ameliyat geçirdim Acıbadem hastanesi ve özellikle size herşey için sonsuz teşekkür ederiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Savaş Karaova

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Beni benden daha çok düşünen, sabırlı, güler yüzlü ve işinde mükemmel ötesi bir doktor. Hastalığım nedeniyle İstanbul'da dahil bir çok hastane ve doktor tanıdım ama sizin gibisin i tanımadım hocam, iyi ki varsınız!!

  • çok memnunum

   kendisini 90 lı yıllardan eskişehir askeri hastanesinden tanırım. insancıl yaklaşımı ile o dönem yüzlerce subay ve assubayı endoskopıden gecirmişti. diğer doktorlar yüzümüze bile bakmazken kendisinin bu yaklaşımı ile gönlümüzü kazanmıştı. halen mesleğini icra edebilmesi eskişehir halkı için bir şanstır.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Özlem Özgür Gürsoy

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Özlem hanım işinin ustası gerçekten insancıl bir dr. 3 yıldır takip ediliyorum kendisi tarafından, çok sevecen iyi titiz bir dr. İyi ki var çok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   Biz ailecek özlem hanimciyiz ilk bebegimde oldugu gibi ikinci bebegimde de onun takibindeyim. Kardesimin dogumunu da kendisi yaptirdi annemin rahimağzi ameliyatinida Özlem hanim yapti. Bicok arkadasima tavsiye ettim ve memnun olmayan insan nerdeyse yok gibi. Benim icin en onemli kriterlerden beri dogumuma kesinlikle kendi doktorumun girmesiydi ve esk bu garantiyi sadece özlem hanim verdi. Dogumuma yakin donemde kendisi devamli ank gidip geliyordu eger dogumun baslarsa gerekirse gitmem bile dedi. İsini iyi yapan bi doktor herkese tavsiye ederim esk cok farkli doktorlara gittim onun kadar kimseden memnun kalmadim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (44) göz at

 • Murat İkizler

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   20 Ocak 2015 tarihinde annemin 5 damarını değiştirmek üzere açık kalp ameliyatı yapan, sayın Murat İkizler Bey'e teşekkür etmek isteriz. Hayat bizim için yeniden başladı sayesinde... Kaygılarımızla başetmemizi sağlayan yüksek tecrübesi ve rahatlatıcı tavırlarıyla ne olup bittiğini anlayamadan her şeyin kolaylıkla çözülmesini izledik...teşekkür, minnet , saygı her şey sizin için hocam! Gülşah Akyıldız Aslan

  • çok memnunum

   01.Eylül 2014 tarihinde Eskişehir Acıbadem hastanesinde Kardiyoloji servisine kontrol için gittim amacım eforlu test yaptırmaktı fakat çekilen EKG ye bakan Dr. Çağatay ERTAN eforlu değil Anjiyo olmam gerektiğini eforlu nun risk olduğunu belirtti Anjiyo sonucunda ana damarda ülsere plak olduğunu ve acilen ameliyat olmam gerektiğini söylemesi üzerine panik içinde ne yapacağımızı bilmeden büyük sıkıntı yaşadık. Ameliyatı kim yapmalı idi, İstanbul da mı Eskişehir,de mi doktor araştırması sonucunda Acıbadem de yeni göreve başlayan güler yüzlü samimi ve öz güveni yüksek Murat İKİZLER ile tanıştım. İddialı oluşu negatif bir referans olmaması sonucu ameliyatı Murat İKİZLER, in yapmasına karar verdik. İyi ki ameliyatımı Murat Bey yapmış söylediği gibi 1 gün yoğun bakımda, 5 günde hastaneden taburcu ederek 45 günde araba kullanmamı sağladı bugün sağlığım gayet iyi kendisine çok teşekkür eder iken Murat İKİZLER,in insanlara sevgi, saygı ve güler yüzle yaklaşan işini severek yapan araştırmacı bir doktor olup Eskişehir için bir kazanç olduğunu belirtmeden geçemiyeceğim. Saygılarımla,

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at