Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mehmet Ali Ekici

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Belim çok ağrıması üzerine gittim Mehmet Ali beye. Benimle ilglenmesinden çok memnun kaldım.

  • çok memnunum

   Çok ilgili bir doktor kendisi. Her konuda bana yardımcı oldu.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Neslihan Tarakçı Kantarcı

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   hekimliği ve insanlığı , hastaya yaklaşımı gerçekten inanılacak gibi değil . sanki aileden biriymiş gibi sıcak ve samimi . dilerim çizgisini hiç bozmaz. seni çok seviyoruz guzum .

  • çok memnunum

   gercekten iyi becerikli işinin ehli bir hekim.her yönden bizi cok tatmin etti gerek teşhis gerek tedavi.özellikle bazı hekimler gibi kendiyle ilgilenip hastayı unutan tiplerden diil.yoğunluktan ulaşamıyoruz bazen ama olsun her sorumuza uzun ve acıklayıcı cevap aldık.kendisine hayatta başarılar!!!

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Taner Güneş

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Değerli hocamız Taner Güneş bey ve ekibinin eşim Nimet Kılınç'a yapmış oldukları diz amaliyatıyla takılmış olan protezle ağrı vesancılarının giderilip sağlığına kavuşturdukları için sonsuz teşekkürlerimizi iletir , başarılarının daim olmasını dileriz.Tokatımız için hayırlı olsun.

  • çok memnunum

   11.12.2013 Çok Değerli taner hocam bugün taburcu olan oğlumuz ömer hulusi uz için yaklaşık beş yıllık süreçde bizlere vermiş olduğunuz destek ve katkıda sizlere ve doktor ve asistan arkadaşlara teşekkürederiz.O mükemmel mütevaziliğiniz ve kişiğiliğiz ile bizlere hem morel hem şifa verdiniz sizlere olan manevi borcumuz bir ömür sürecektir ALLAH;TAN sizlere ve emeği geçen doktor arkadaşlara huzurlu sağlıklı bir ömür dileriz saygılarmızla.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Derya Gölgeleyen

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kısa bir süre önce yakınımı götürmüştüm. Ben böyle böyle güleryüzlü ilgili bir doktor görmedim. Hangi konuda olursa olsun dinliyor ve yol gösteriyor. Allah yolunu açık etsin.

  • çok memnunum

   Bir kere işinden cok iyi ,babamı götürmüştüm ve ikl muaynesinde teşhisi koydu.Yaşlılara karsı cok ılgili sabırlı ve guleryzlu.tüm detaylarla cok ilgileniyor.her turlu sorumuza sabırla tek tek anlatarak cevap verdi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Fatih Çanaklı

  Üroloji, Dr.

  • çok memnunum

   Fatih beyle 22.08.2014 tarihinde Muayne olmak icin gitmiştim.10 yillik böbrek tasi sorununu 2 saatlik kapali ameliyat sonucu basarili bir operasyonla sagligima kavuşturdu.Hafiflemiş kus gibi oldum böbrek rahatsizligi çeken tüm dostlara tavsiyem FATİH ÇANAKLI yi şiddetle tavsiye ediyorum.gecenin 11 ince bile hastalarini ziyaret eden bir doktor az bulunur.Allah razi olsun hocamdan.Saglicakla

  • çok memnunum

   2011 TARİHİNDE TANIŞTIĞIM FATİH BEY PROSTAD RAHATSIZLIĞIM İLE İLGİLİ YAPILAMASI GEREKEN HER ŞEYİ YAPTI.İYİ BİR TAKİP VE TEDAVİ UYGULADI,HASTAYA YAKLAŞIMI ,MÜTEVAZİ KİŞİLİĞİ VEDE EN ÖNEMLİSİ KONUSUNDA UZMANLIĞI İLE BANA GÜVEN VERDİ.EN ÖNEMLİSİDE BU DEĞİLMİDİR.BU GÜN YİNE KENDİSİNE UĞRADIM.MUAYENE OLDUM. ÜROLOJİ İLE İLGİLİ RAHATSIZLIK ÇEKEN HER HASTAYA TAVSİYE EDERİM.MUTLAKA TANIŞIN.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İbrahim Halil Atakan

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   HEKİMLİĞİ ,KİŞİLİĞİ ,BEYEFENDİLİĞİ , BİLGİSİ VE İNSANLIĞI TARTIŞILMAZ MUHTEŞEM BİR DOKTOR .GÜLERYÜZÜ VE SABRI HER ZAMAN BANA GÜVEN VE HUZUR VERDİ . İYİKİ SİZİ TANIMIŞIM . DİLERİM HEP MUTLU VE SAĞLIKLI BİR YAŞANTINIZ OLUR .

  • çok memnunum

   Sayın hocam siz mükemmel bir doktor ve çok iyi bir insansınız Ameliyattan çok korkmama ve özel durumum olmasına rağmen çok rahat bir ameliyat geçirdim Acıbadem hastanesi ve özellikle size herşey için sonsuz teşekkür ederiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Savaş Karaova

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Beni benden daha çok düşünen, sabırlı, güler yüzlü ve işinde mükemmel ötesi bir doktor. Hastalığım nedeniyle İstanbul'da dahil bir çok hastane ve doktor tanıdım ama sizin gibisin i tanımadım hocam, iyi ki varsınız!!

  • çok memnunum

   kendisini 90 lı yıllardan eskişehir askeri hastanesinden tanırım. insancıl yaklaşımı ile o dönem yüzlerce subay ve assubayı endoskopıden gecirmişti. diğer doktorlar yüzümüze bile bakmazken kendisinin bu yaklaşımı ile gönlümüzü kazanmıştı. halen mesleğini icra edebilmesi eskişehir halkı için bir şanstır.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Murat İkizler

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   20 Ocak 2015 tarihinde annemin 5 damarını değiştirmek üzere açık kalp ameliyatı yapan, sayın Murat İkizler Bey'e teşekkür etmek isteriz. Hayat bizim için yeniden başladı sayesinde... Kaygılarımızla başetmemizi sağlayan yüksek tecrübesi ve rahatlatıcı tavırlarıyla ne olup bittiğini anlayamadan her şeyin kolaylıkla çözülmesini izledik...teşekkür, minnet , saygı her şey sizin için hocam! Gülşah Akyıldız Aslan

  • çok memnunum

   01.Eylül 2014 tarihinde Eskişehir Acıbadem hastanesinde Kardiyoloji servisine kontrol için gittim amacım eforlu test yaptırmaktı fakat çekilen EKG ye bakan Dr. Çağatay ERTAN eforlu değil Anjiyo olmam gerektiğini eforlu nun risk olduğunu belirtti Anjiyo sonucunda ana damarda ülsere plak olduğunu ve acilen ameliyat olmam gerektiğini söylemesi üzerine panik içinde ne yapacağımızı bilmeden büyük sıkıntı yaşadık. Ameliyatı kim yapmalı idi, İstanbul da mı Eskişehir,de mi doktor araştırması sonucunda Acıbadem de yeni göreve başlayan güler yüzlü samimi ve öz güveni yüksek Murat İKİZLER ile tanıştım. İddialı oluşu negatif bir referans olmaması sonucu ameliyatı Murat İKİZLER, in yapmasına karar verdik. İyi ki ameliyatımı Murat Bey yapmış söylediği gibi 1 gün yoğun bakımda, 5 günde hastaneden taburcu ederek 45 günde araba kullanmamı sağladı bugün sağlığım gayet iyi kendisine çok teşekkür eder iken Murat İKİZLER,in insanlara sevgi, saygı ve güler yüzle yaklaşan işini severek yapan araştırmacı bir doktor olup Eskişehir için bir kazanç olduğunu belirtmeden geçemiyeceğim. Saygılarımla,

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Çağatay Ertan

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yaz tatiline sehrime yani Eskisehire geldigimizde esim rahatsizlandi!sorunumuz daha once kalp kapak ameliyati gecirmisdi surekli kan kontrolu yaptirmak zorundayiz Umit hastanesinde kontrol yaptirdik ve ayni hapa devam dediler!? ve iki hafta sonra acil bir sekilde acibademe goturdum kalp ritmi bozulmustu ve buda kanin koyulasmasindan dolayi oluyor.gece 01:30dan itibaren kontrolu eline alan degerli doktor cagatay ertan sabaha karsin esimi normale dondurdu 1 hafta icinde eskisinden daha iyi bir duruma geldi. bu ozverili calismasindan dolayi minnettarim iyiki size denk geldik.

  • çok memnunum

   ÇOK BAŞARILI VE TEMİZ YÜREKLİ BİR İNSAN... HASTALARINA ÇOK ÖNEM VEREN, HER ZAMAN İLGİLENEN, YOL GÖSTEREN, YARDIMCI OLAN BİLGİLİ BİR DOKTOR. BENDE EMEĞİ VE HAKKI BÜYÜKTÜR.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Evren Görsen Gürbüz

  Radyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   hastasını rahatlatmasını bilen çok beyefendi,güleryüzlü bir hekim.herkese tavsiye ederim.teşekkürler

  • çok memnunum

   hocama ailece çok güveniyoruz.sonuçlarımızla ilgili bizi sabırla bilgilendirmesi bize zor günlerimizde çok önemli destek oldu.çok çok teşekkürler...............................................................

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at