Acıbadem Bakırköy Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sini... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Acıbadem Bakırköy Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 2 adet aile hekimliği uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hastalıkları ve tedavisi uzmanı, 6 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 6 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 5 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 6 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 6 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Bakırköy Hastanesi İstanbul ilinde Halitziyauşaklıgil Cad.no:1 Bakırköy adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Kamer Dere

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Doktorun en iyisi insanı ağrılarından kurtarandır. Dr.Kamer Dere başarılı teşhisi ile beni diğer doktorların ameliyat öngördüğü bel ağrısı şikâyetimden enjeksiyon tedavisi ile kurtardı. Ayrıca hastalarına gösterdiği ilgi ,alaka, hassasiyet ve özellikle yaptığı detayli açıklamalar ile tanıdığım en kibar hekimlerden biri. Ağrısı olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

 • İlker Alver

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Dr . İlker ALVER olağan üstü iyi bir hekim ,hastalarına yaklaşımı ve teşhis,tedavisi ile mükemmel bir biri.

  • çok memnunum

   Dr.İlker Alvere kimi yönlendirsem hepsi çok memnun kaldı hastalara yakasımı çok aydınlatıcı ve doğru teshiş koyuyor olması kayınvalidemi belinden ameliyat etti çok başarılı geçti annem ıkı yıldır çok iyi

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Mustafa Özdemir

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Öncelikle Sn. Mustafa Hocama teşekkür ederek başlamak istiyorum. Benim hikayem ve Mustafa Hocamla tanışmam yaklaşık 5 yıl öncesine dayanıyor. Talihsiz bir kaza sonucu Omuramda meydana gelen kırık sebebiyle ameliyat olmam gerekiyordu, akrabam vasıtasıyla Mustafa Hocanın hastanesine gittik çok başarılı bir ameliyatın ardından eski sağlığıma kavuştum, kendisine ve ekibine tekrar çok teşekkür ediyorum ilk fırsatta ziyaret etmek istiyorum.

  • çok memnunum

   mustafa beyden allah razı olsun benim çocuğum skolyoz hastası 2 ameliyatı o yaptı ikisinde de çok başarılı sonuçlar elde edildi.ondan allah razı olsun çocuğumu bana bağışladı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (21) göz at

 • Erdal Aslım

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Doç.Dr.

 • Alihan Özcan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Hamileliğim 24.haftasındayım. Alihan Hoca dan önce tam 3 tane farklı kadın doğum doktoru gördüm. 2 profösör , 1 doçent. kendisiyle 20.haftamda tanıştım. iyikide tanıştım. Şu an ona güvenim tam, uzmanlık alanında iyi olması bir yana hasta, hamile iletişimi, motivasyonu konusunda çok başarılı. eşimde aynı fikirde. etrafımda Alihan Bey'e giden 5-6 farklı kişi var hepsi çok memnun. ilk haftanızdan itibaren hiç düşünmeden randevu alın derim.

  • çok memnunum

   2 doğumumuda Alihan beyde gerçekleştirdim.Normal düşünen hastalara kesinlikle doktorumu tavsiye ederim.Hastası zorda kalmadığı sürece sezeryanı onaylamayan bir doktor..Dalında başarılı güvenilir.Birçok arkadaşımı yönlendirdim.Onlarında doğumunu gerçekleştirdi.Her biri çok memnun kaldı.Kendisine buradan da çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Tayyar Sarıoğlu

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Asd hastası olan oğlumun ameliyatını yapan Sn.Tayyar Sarıoğlu Bey ve tüm ekibine, Tayyar Bey'in güler yüzlü asistanı Tuğba Hnm'a, yogun bakımda erken uyanıp korkmasına rağmen oğlumun bu süreci rahat atlatmasına yardımcı olan tüm yogun bakim ekibine; özellikle Neslihan Ablasına,5. kat KVC servisteki doktorundan, hemşiresine, hasta bakıcısından, temizlik görevlisine 6 gunümüzü rahat geçirmemiz icin ellerinden gelen her türlü yardımlarından, ilgilerinden, sıcak yaklaşımlarından dolayı sonsuz teşekkür ederiz...

 • Siyavuş Muhammedrezai

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Bir ay önce müthiş bel ağrılarıyla gittiğim Dr. Siyavuş beyin başarılı ameliyatıyla bel fıtığımdan kurtuldum. 11 sene öncede aynı hastalıktan kardeşimi ameliyat etmişti. Kendisine çok teşekkür ederiz.

 • Ülkü Noyan

  Diş Hastalıkları Ve Tedavisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Diş etleri kanaması,diş sallanması nedeniyle 25yıl kadar önce Nişantaşı Diş Hekimliği Fakültesine başvurdum.Değerli hocam Ülkü Hanım sayesinde uyguladığı ameliyat ve tedavilerle dişlerim hala ağzımda.Kendisine minnettarım.Muayene için ona ulaşmaya çalışıyorum...Herkese tavsiye ediyorum.

 • Ahmet Alan

  Genel Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   valla yoruma gerek yok sadece mükemmel....... elleriniz dert görmesin hocam allah hepinizden razı olsun.keşke bütün doktorlar sizin gibi iyi ve güler yüzlü olsalarda şiddet görmeseler ozaman doktora şiddet diyebişey olmaz

 • Mustafa Şengün

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Mustafa bey, Gerek ameliyet öncesi ve sonrası göstermiş olduğunuz ilgi ve uyguladığınız tedavi için teşekkürler. Tedaviler özellikle ameliyat sonrası uygulanması gereken egzersizler son derece olumlu sonuçlar verdi.Başarılarının devamını dilerim...