Acıbadem Adana Hastanesi kadrosunda 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Acıbadem Adana Hastanesi kadrosunda 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 6 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Acıbadem Adana Hastanesi Adana ilinde Döşeme mahallesi Cumhuriyet Cad.no:66 Seyhan adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Feyha Kahya Aydoğan

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktoruma minnettarım, başdönmesi nedeni ile birçok doktora gittim ama çözüm bulamamıştım. Sağolsun doktor hanım tek seferde başdönmemi geçirdi, beni iyileştirdi. Herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Doktor hanım burun ameliyatımı yaptı . Bana çok güven verdi. Operasyon öncesi korkularım vardı. Ancak doktorum her aşamada neler yaşayacağım konusunda çok detaylı bilgilendirdi. Bu nedenle çok rahat atlattım. Ayrıca burun tamponundan çok korkuyordum ama sililon tamponlar çok konforluymuş. Bu ameliyata ihtiyacı olup da korkudan olamayan herkese Feyha Hanımı şiddetle tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Mustafa Kemal Batur

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   SEYHAN UYGULAMA HASTANESİNDE STENT TAKAMADIKLARI İÇİN BATUR BEY İ SEÇTİM ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Arif Süha Kınalı

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Mükemmel bir hekim. İlgi alakası ve en önemlisi de insanlığına hayran oldum. Yürüyemez halde geldiğim hastahanden ameliyatım olduktan 12 saat sonra y yürüyerek taburcu oldum. Hayatınızı güzel yaşamanız dileği ile... Saygılar Sevgiler

  • çok memnunum

   mükemmel insan.mükemmel hekim.acıbadem hastanesine böyle mükemmel bir hekimle çalıştığınız için teşekkürler.yıllar önce geçirdiğim trafik kazası sonucu oluşan boyun fıtığı teşhisiyle gittim.acil olarak ameliyat olmam gerektiği ve omiriliğe baskı olduğundan ilerde problem yaşayacağımı detaylı bir şekilde bilgilendirildim.ameliyatımı oldum ve hiçbir problemim kalmadı.teşekkürler süha bey teşekkürler acıbadem hastanesi

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Süleyman Cansun Demir

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • hiç memnun değilim

   Hamileligim sirasinda hafif kanamalarim oldugu icin gittigim doktor kanamanin nedeninin ne oldugunu anlayamadi ama erken dogumu onleyici igne vermisti. Bu igneyi bir sure yaptirdiktan sonra teshisin tam olarak konulamamis olmasi nedeniyle daha bilgili ve tecrubeli oldugunu dusundugum Cansun Demir'e gittim. Kanamanin rahim agzindaki bir polipten kaynaklandigini, riskli bir durum olmadigini, onceki doktorumun verdigi igneyi yaptirmama gerek olmadigini soyledi. Igneleri yaptirmayi kestim ve iki hafta icinde bebegim 27 haftalikken erken dogum yaptim. Bu doktorun yuzunden bebegim 5 ay 5 gun yogun bakimda kaldi ve turlu badireler atlatti, hala da premature dogumdan kaynaklanan sorunlarla bogusuyoruz. Kendisini kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  • çok memnunum

   Iki dusukten sonra üçüncü kez hamile kaldım ve en büyük şansım Cansun Hoca la tanışmak oldu. Mükemmel bir insan , güven veren kişiliğe sahip. Iyi ki Adana'daCansun Hocamız var.Adanaya bir armağan. Bilgisine ve kalemine kuvvet.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Hale Erbaş

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Tüm gebeligim boyunca ve sonrasında İskenderun dan Adana ya sırf onun icin gittim ve asla zorsunmadım buna cünkü benim ve bbegimin güvende oldugunu biliordum mükemmel bir insan dünya tatlısıdır kendisi biricik doktorumuz oglusuma kavusturdu beni o güler yüzü ve ilgisi yannda mükemmel bir doktordur seni cok sevioruz hale hanım.Gözde&Atlas:)

  • çok memnunum

   Hale hanima çok teşekkür ederim ilgisinden dolayi gerçekten güler yüzlü ve ilgili bana çok güven verdi bir hasta için en önemlisi doktoruna güvenmek hayatinda başarılar dilerim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Ali Bülent Antmen

  Çocuk Hematolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Kendisine ilgisi ve verdiği bilgiler için teşekkür ederim. Allah razı olsun. Ve başımıza eksik etmesin

  • çok memnunum

   Yıl 2004, HastaYeğenimdi; 8 yaşındaydı, hastalığı LENFOMA idi. Sayın Prof.Dr. Ali Bülent ANTMEN'i tanıdık(o zaman Doc.idi). Çocuğumuzun tedavisini o yönetti. Dedi ki; "Ahmet'i bu hastalıktan dolayı hastanelere gelmeyecek şekilde tedavisini yapıyorum". Dediğini yaptı. Ahmet 18 yaşında Hukuk Fakültesi öğrencisi(2014). Sayın Prof.Dr. Ali Bülent Antmen seni çok seviyoruz. Dr.olarak,insan olarak.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (18) göz at

 • Yakup Sabri Arıker

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ali ZOPCUK (25 Ocak 2015) Çok değerli ve ilgili anlayışından dolayı kendireine teşekkürlerimi bildiririm. Torumlarımın ikide de Önce Allah sonra hocama emanet. Kendilerine çok güveniyoruz. Hastanede olmadığı zaman başka doktorlara torumlarımı götürsem dahi verilen ilaçları onun fikrini almadan torumlarıma vermiyorum. Kendilerine sonsuz teşekkürler.

  • çok memnunum

   İki çocuğumu da kendisine teslim ettim.Hem bilgisi hem hastalarına olan yaklaşımıyla çok özel birisi.O bizim gönüllü aile hekimimiz sanki her konuda onun fikirlerine başvuruyoruz .Hocamıza çok güveniyoruz ve o çocuklarımızın doktor amcası.Onun sayesinde hasteneye gelişlerimiz bile keyif içinde kendisine sonsuz teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Gülcan Abalı Kuru

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   En önemli özelliği pozitif bir insan.Odasına girdiğinizde zaten psikolojik olarak rahatlıyorsunuz.Doğru teşhis ve tedavi konusunda muhteşem.Aritmi sorunum dolayısıyla verdiği tedavi beni çok rahatlattı.Sonsuz teşekkürler doktorum.

  • çok memnunum

   Odasına girer girmez kocaman bir gülümseme karşılyor sizi.Hiçbir zaman sizi telaş ettirmiyor.Her şeyi o kadar basite indirgeyip anlatıyor ki güle oynaya çıkyorsunuz.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Gökhan Tümgör

  Çocuk Gastroloji Hepatoloji Ve Beslenme, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   iyi günler gökhan bey nasılsınız irem altun.nun babasıyım size çok teşşekkür eder iyi çalışmalar dileriz...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Bülent Soyupak

  Üroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Sayın Bülent Hocamın alçak gönüllülüğü, sevecen hali, hastasına değer verişi,şu gün tam anlamıyla iyileşirsin deyip de o gün geldiğinde dediğinin gerçekleşmesi ile, hastası ile 24 saat iletişim içinde olması haliyle, gönlümüzde taht kurmuştur. Alanın da uzman olduğunu hastasına hissettiren bir doktor. Bizlere saglığımızda kavuşturmak için yapmış olduğu gayretler için sonsuz saygı ve sevgilerimi sunar yüce Tanrıdan kendisini her daim başarılı kılmasını dilerim.

  • çok memnunum

   Yıllardan beri işkence haline dönüşmüş olan prostat büyümesinden beni geen light tedaivisi ile bir günde iyileştirerek gene işlerime dönmemi sağlayan değerli hekim ve bilim insanı sayın Prof. Dr. Bülent Soyupak'a en içten tebrik, teşekkür, sagı ve selamlarımı sunuyorum, en iyi dileklerimle gözlerinden öpüyorum... Prof. Dr. Üner Tan

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at