29 Mayıs Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Göz doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Ürolog, Beyin ve sinir cerrahı, Mikrobiyolog, Göğüs hastalıkları doktoru, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Dermatolog, Kalp ve damar cerrahı, Kardiyolog daha fazla

Bilgileri düzenle

Dikmen Özel Tdv 29 Mayıs Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Dikmen Özel Tdv 29 Mayıs Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Dikmen Özel Tdv 29 Mayıs Hastanesi Ankara ilinde Aydınlar mahallesi Dikmen Cad.no:312 Dikmen Çankaya adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sibel Boztaş

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Yıllardır yaşadığım horlama ve uyku apnesi sorununu mükemmel bir operasyon ile sona erdirdi. İyi bir hekim iyi bir insan olduğunu ilk konuşmanızda hissettiriyor.

  • çok memnunum

   SİBEL Hanımı Hastane ve Doktor araştırırken net den tesadüfen gördüm..Oğlumun burnunda ki et büyümesi ve kıkırdak eğriliği nefes almasında sorun yaşatıyordu.Hakkındaki görüşler beni etkiledi ve bulunduğu hastaneden hemen randevu aldım..Oğlumla Babası birlikte gittiler muayenehane . Sibel Hanımı ben Ameliyat dan sonra gördüm.Kendine güvenen ,hastalarıyla alakalı tavrı ve Hasta yakınlarına duruşu hayranlık uyandırdı.ANKARA da olmasından dolayı şanslıyız Çok Genç olan doktorumuzun Başarılarının devamını diliyor,. KENDİSİNE ÇOK ÇOKTEŞEKKÜR EDİYORUM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at