29 Mayıs Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Göz doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Ürolog, Beyin ve sinir cerrahı, Mikrobiyolog, Göğüs hastalıkları doktoru, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Dermatolog, Kalp ve damar cerrahı, Kardiyolog daha fazla

Bilgileri düzenle

Dikmen Özel Tdv 29 Mayıs Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Dikmen Özel Tdv 29 Mayıs Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Dikmen Özel Tdv 29 Mayıs Hastanesi Ankara ilinde Aydınlar mahallesi Dikmen Cad.no:312 Dikmen Çankaya adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sibel Boztaş

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   İki yıl önce yaşadığım başdönmelerim için Çukurambar'da ki polikliniğe gittiğimde tanıştım Dr. Sibel Boztaş ile..Vertigo olduğumu ilk görüşmemizde teşhis ve tedavi ettiği için ne kadar teşekkür etsem azdır. Oarda hastalarının artmasına sebep olmuştum. Şimdi de KBB konusunda şikayeti olanları hiç tereddütsüz Eskişehir Acıbademde kendisine yönlendiriyorum.

  • çok memnunum

   Doktorumun ellerine sağlık. Uzun zamandır rüyalarımda bile korkusunu yaşadığım burun ve sinüzit sorunumla ilgili, bir de bu doktorun fikrini alayım diye gittiğim Sibel Hocam, tüm samimiyeti ile ameliyatın boyutu hakkında aklımda bir tane bile soru işareti kalmayacak şekilde bilgi verdikten sonra nasıl olduğunu anlamadan ameliyat kararımı verdim. İyiki de vermişim. Tabiki hiç ağrı yaşamayacaksınız demişti gerçektende öyle oldu. sonuç ise çok güzel. Sibel Hocam iyiki var.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at