Prof. Dr.

Kıvılcım Oğuzülgen

Göğüs hastalıkları ve tüberküloz

Randevu takvimini iste

1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başladım. 2000 yılında uzmanlığımı aldıkta... daha fazla

Bu doktoru tanıyor musunuz? Tavsiye et!

Adresler

Hizmetler

Hakkımda

Hakkımda

1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. Aynı yıl Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalında uzmanlık eğitimine başladım. 2000 yılında uzmanlığımı aldıktan sonra aynı kurumda öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladım. 2001 yılında Türk Toraks Derneği Genç Araştırmacı Teşvik ödülü aldım. Aynı yıl Avrupa Solunum Derneği bursu ile gittiğim Amsterdam Vrije Üniversitesi Göğüs Hastalıkları A.D.’nda bir ay süreyle bronkoskopik girişimler üzerine eğitim aldım. 2005 yılında doçent, 2010 yılında profesör oldum.
Halen Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı’nda öğretim üyesiyim. Türk Toraks Derneği genişletilmiş yönetim kurulu üyesi ve Astım -Allerji Çalışma Grubu yürütme kurulu üyesiyim. Astım, pulmoner tromboemboli, KOAH ve pnömoni başta olmak üzere yayınlarım ve devam etmekte olan araştırmalarım mevcuttur.

Sponsorlu içerik

Hasta görüşleri

Görüş ekle

Bu doktoru değerlendirin ve sebebini belirtin

Randevu alabileceğiniz benzer doktorlar